Openbaar Register Arbeid Regulier Kennismigranten

Laatste update: 7 mei 2024

Op deze pagina staat een overzicht van de erkende referenten voor het verblijfsdoel ‘Arbeid’.

Arbeid regulier kennismigranten

Organisatie KvK nummer
 AFRY Netherlands B.V. 88584917
"AAE" Advanced Automated Equipment B.V. 17037842
@EasePay B.V. 83892869
@Fentures B.V. 82701695
01-10 Architecten B.V. 24257403
050media 58806415
073 Meeting Company B.V. 61829420
100 Grams B.V. 69299544
10X Genomics B.V. 68933223
12Build Sales B.V. 63719444
180 Amsterdam BV 34117849
2 Getthere B.V. 63748924
2 Getthere Holding B.V. 30225996
20Face B.V. 69220085
21 Markets B.V. 59575417
21SanSec B.V. 85586617
247TailorSteel B.V. 09163645
24sessions.com B.V. 64312100
2525 Ventures B.V. 63661438
2-B Energy Holding 08156456
2Care4Kids Holding B.V. 56027400
2M Engineering Limited 17172882
360KAS B.V. 66831148
361° Europe B.V. 66674999
365Werk Contracting B.V. 67524524
3BFAB B.V. 86686623
3D Communications EU 92219535
3D Hubs B.V. 57883424
3Dimerce B.V. 30168665
3DM-Engineering 76027287
3DUniversum B.V. 60891831
3esi Netherlands B.V. 71974210
3M Nederland B.V. 28020725
3P Project Services B.V. 20132450
3S Money Club 76166120
3SC Analytics B.V. 72658622
3Webapps B.V. 61834890
4 Minutes B.V. 53921291
4DotNet B.V. 04079637
4G Clinical B.V. 65755774
4People Zuid B.V. 50131907
4PS Development B.V. 55280404
4WEB EU B.V. 59251778
510.Netherlands B.V. 67094570
5BAR Assurance B.V. 30244543
5CA B.V. 30277579
7 Solutions B.V. 24450204
72andSunny NL B.V. 34257945
83Design Inc. Europe Representative Office 66864844
8vance Matching Technologies B.V. 55679218
A Beautiful Story B.V. 56453663
A New Hope B.V. 83795790
A&S System Integrators B.V. 52135403
A.A.B. International B.V. 30148836
A.C.E. Ingenieurs en Adviesbureau, Werktuigbouw en Electrotechniek B.V. 17071306
A.L. Hoogesteger Fresh Specialist B.V. 34065005
A.M. Best (EU) Rating Services B.V. 71592717
A.M.P.C. Associated Medical Project Consultants B.V. 11023272
A.M.S. B.V. 65813073
A.N.T. International B.V. 06089432
A.R. Management & Consultancy B.V. 69196915
A.S. Watson (Health & Beauty Continental Europe) B.V. 31035585
A.T. Kearney B.V. 33279525
A.Z. N.V. 41238026
A10 Networks Ltd Netherlands 50839500
A2G Consulting B.V. 77210344
A2Z-CM N.V. 63550547
AACSB International, Inc.- The Association to Advance Collegiate Schools of Business 61700967
AAEON Technology (Europe) B.V. 17170435
AAK Netherlands B.V. 35012547
Aako B.V. 31009627
AAme Flex Solutions B.V. 27338828
AAme Premium Solutions B.V. 27238661
Aanmelder.nl B.V. 64105954
Aannemersbedrijf Poolster B.V. 27252390
AAR Aircraft Component Services International 34036552
Aardevo B.V. 27319349
Aarding Thermal Acoustics B.V. 08070459
Aareon Nederland B.V. 04026125
Aarini Consulting B.V. 61189693
Aaron Management B.V. 34258040
Aatop Personeelsintermediairs B.V. 24305889
AB Dent B.V. 71032258
Ab Ovo Nederland B.V. 28084550
AB Sciex Finance B.V. 34220135
AB Vista Europe B.V. 74202855
ABAB Accountants B.V. 18028690
Abacus Medicine B.V. 56400705
Abalioglu Holding B.V. 24441621
Aban-S B.V. 62623001
Abaque Holding B.V. 14060944
ABB B.V. 83315233
ABB E-mobility B.V. 24000504
ABB Finance B.V. 33232125
Abbott B.V. 33179692
Abbott Biologicals B.V. 32040276
Abbott Healthcare Products B.V. 32039508
Abbott Laboratories B.V. 05018369
Abbott Logistics B.V. 05026851
Abbott Medical Nederland B.V. 30142036
Abbott Vascular Netherlands B.V 34191828
AbbVie B.V. 54914094
AbbVie Central Finance B.V. 69571627
AbbVie Finance B.V. 59116218
AbbVie Logistics B.V. 54910765
AbbVie Pharmaceuticals B.V. 05075314
ABC Consultancy & Detachering B.V. 32141275
ABC Expats Services B.V. 61814393
ABC Holland B.V. 27299210
ABC Holland Services B.V. 54674689
Abel & Imray LLP 84076291
ABEL Delft B.V. 61371912
Aberdeen Property Investors The Netherlands B.V. 33226980
ABiLiTieS 65375319
Abingh 61928631
ABN AMRO Asset Based Finance N.V. 30099465
ABN AMRO Bank N.V. 34334259
About Backoffice Services B.V. 30181489
About Backoffice Services II B.V. 76228398
ABQuant B.V. 86719173
ABS Europe Ltd. 24193191
Abstraction Games B.V. 52564401
ABT B.V. 09110804
ABT EUROPE B.V. 68692269
ABZ Rotterdam Beheer B.V. 24323015
AC Analytical Controls B.V. 24197331
Academisch Medisch Centrum 34362777
Academisch Ziekenhuis Maastricht 14124959
Acaia B.V. 70322201
Acal BFI Netherlands B.V. 17204312
Accel Club B.V. 84248750
A-ccelerator B.V. 54377447
Accell Global B.V. 69722536
Accent Pointe B.V. 33298018
Accentia B.V. 71160906
Accenture B.V. 34156015
Accerio B.V. 34279408
Access Business Group International B.V. 12049514
Access Financial Services Sàrl 30198546
Account 4 B.V. 32093604
Accountantskantoor Van Stee B.V. 65626826
Accres Select B.V. 17257625
Accrès Tandartsenpraktijk Purmerend B.V. 37161647
Accucoms International B.V. 61824607
Accuracy Corporate Financial Advisory 16075440
Acda RPA Consultancy B.V. 56518617
Ace and Tate Holding B.V. 56577710
ACE Company B.V. 64954188
ACE Incubator B.V. 71903488
Ace Solutions B.V. 65179935
Ace Tankers C.V. 30240841
Acer Computer B.V. 16081669
Acer Europe B.V. 16084594
Acerta Pharma B.V. 52977501
Acetate Europe Coöperatief U.A. 69534306
Achmea Interne Diensten N.V. 30124927
Achtung B.V. 34220472
ACI Worldwide B.V. 29041088
Acibadem International Medical Center B.V. 62665618
Acist Europe B.V. 30159397
ACMetric B.V. 74798804
ACNielsen (Nederland) B.V. 33078613
ACOMO N.V. 24191858
Acorel Technology B.V. 63532697
ACP Technology B.V. 39072086
Acquaint B.V. 61556173
Acre Resources B.V. 77904109
Across Health B.V. 20139878
ACT Commodities B.V. 27336523
ACT Commodities Group B.V. 53845900
ACT Financial Solutions B.V. 68344864
ACT Fuels B.V. 67412971
Act-3D B.V. 27343208
Acta Marine Management Services B.V. 91548071
ACTA* Holding B.V. 53105206
Actief Techniek B.V. 02058479
Action Service & Distributie 50969838
Active Cues B.V. 62573764
Active Theory B.V. 70263957
ActiveVideo Networks B.V. 30202881
Activision Blizzard International B.V. 34324431
Actronics B.V. 08173851
Actually Design 28100709
Actually Design B.V. 86649159
Acuiti Labs B.V. 89987004
Acupunctuur Centrum Kockengen 30115542
Ad van Geloven B.V. 18012279
Adabt 75087413
Adalat Distelplein B.V. 67242103
ADAMA Northern Europe B.V. 33282727
Adams Multilingual Recruitment B.V. 37107061
Adams Paukenfabriek B.V. 13023690
adapa the Netherlands Amersfoort B.V. 31007030
ADAPTFY B.V. 78341493
ADASTEC B.V. 86886010
ADATA Technology B.V. 34259092
A-dato B.V. 64967492
ADC Tech Netherlands B.V. 51515539
Adchieve B.V. 60421533
AddendoValue B.V. 81422466
Addition Knowledge House B.V. 34276249
ADDITIVE INDUSTRIES B.V. 56692579
Addverb Technologies B.V. 82068364
Adecco Payroll B.V. 30190875
Adecco Personeelsdiensten B.V. 16031601
Adecco Support B.V. 30190859
Adeco Project Engineering B.V. 17107828
Adept Technologies B.V. 78766915
Aderans Europe B.V. 33234902
AdFin Solutions B.V. 92307906
Adform B.V. 64055302
adidas Benelux B.V. 20034099
adidas International B.V. 33276292
adidas International Marketing B.V. 34122362
Aditech B.V. 34258589
ADK Insights B.V. 34088284
ADM Europoort 24160592
ADM WILD Netherlands 24257652
Admind Polska Spólka Z Ograniczona Odpowiedzialnoscia 66965624
Adobe Systems Benelux B.V. 33266509
Adryan B.V. 56507151
Adsolutions B.V. 34215077
AdSysCo B.V. 34194247
ADT Nederland B.V. 76553426
Advalley B.V. 34355881
ADValue PMC B.V. 85965553
Advanced Chiropractic Studio B.V. 27197227
Advanced Electromagnetics B.V. 17235479
Advanced Encryption Technology Europe B.V. 09114089
Advanced Industrial Computer Europe B.V. 30194704
Advantech Europe B.V. 24284472
Advario B.V. 84312610
Advario Europe B.V. 34392448
Adver-Online B.V. 37081975
Adversitement B.V. 17124430
Advise Technologies Netherlands B.V. 63318245
Advisie Automatisering B.V. 31033154
Advision Finance B.V. 58981314
Advocate Benelux Field Marketing B.V. 30132353
Adyen N.V. 34259528
AECOM Netherlands B.V. 27119183
Aectual B.V. 58864598
AEG Power Solutions B.V. 27270545
AEGIR-Marine Employment Services B.V. 84298685
AEGIR-Marine Production B.V. 54357691
AEGON Employees Netherlands B.V. 89261437
AEGON N.V. 27076669
AEO Europe Retail Co. B.V. 86530763
Aeon Astron Europe B.V. 27313329
Aeon Plaza Hotels Management B.V 34219929
AerCap Holdings N.V. 34251954
AerData B.V. 34277357
AERKOEL Service B.V. 73562734
Aero Express B.V. 69140901
Aerohive Networks Netherlands B.V. 61174017
Aeronamic 08127192
Aerox B.V. 31020309
AES Global Power Holdings B.V. 24276196
AES International B.V. 67811477
Aesis B.V. 81467958
Aevitas Property Partners Coöperatief U.A. 55653804
Afa Dispensing Group B.V. 17192702
AFC Ajax N.V. 33302453
AFCONA Additives B.V. 34374635
Affidea B.V. 27289621
Affinius Capital Europe B.V. 67464300
AFHCo Stores Netherlands B.V. 51420074
African Asset Finance Company Holdings B.V. 71321446
African Clean Energy B.V. 61155748
African Health Systems Management Company B.V. 34266755
AFS Energy B.V. 37086118
AFS Interest B.V. 33226084
AfterShokz Euro B.V. 74715739
AG Neovo Technology B.V. 24308102
AG5 B.V. 34233942
AGC Chemicals Europe Commercial Centre 34259986
AGCO Netherlands B.V. 12032836
Agendia N.V. 34185452
Agenor Technology B.V. 61953555
agentschap College ter Beoordeling van Geneesmiddelen 50658131
Agerion IT B.V. 24355449
Agga Technologies B.V. 71083073
Agglomix B.V. 18080454
Aggreko Nederland B.V. 23046086
Agiboo B.V. 32157662
Agidens Life Sciences B.V. 53704746
Agile Cockpit B.V. 62062719
agile42 Consulting B.V. 59402342
Agilent Technologies Netherlands B.V. 34115690
AgiLight B.V. 70711879
Agiliz B.V. 69295611
Agium Financiële Detachering B.V. 27250371
Agora Zaanstreek 34149420
Agracom B.V. 65467469
Agrico B.V. 32143948
Agricultural Production & Handling B.V. 01076622
Agrifac Machinery B.V. 01139456
Agrifirm Group B.V. 50003631
Agrifirm NWE B.V. 16050353
AgriNurture Europe Holding B.V. 57794065
AgriPlace B.V. 72188561
AgroCare Ontwikkeling B.V. 27274144
Agrovision B.V. 38018161
AgroWizard B.V. 80210201
AGT Group (Netherlands) BV 34376201
AguroTech B.V. 81016816
AGV International B.V. 64215318
Ahold Delhaize European Business Services B.V. 61640220
Ahold Delhaize GSO B.V. 61639699
AHS Services B.V. 71845585
AHV International B.V. 59567821
Aicotek B.V. 66823803
Aidan Strain Electrical Engineering Limited 63825872
AIDE Energy Europe B.V. 54452872
Aiden Netherlands B.V. 69505160
Aidence B.V. 64531694
AIG Europe S.A. 71305491
AiGENT AI B.V. 75197839
AiGENT B.V. 69447276
AiGENT Data B.V. 75197065
AiGENT Platform B.V. 75193256
Aigostar B.V. 60512091
AIMMS B.V. 34068128
AimValley B.V. 32096051
Aina Zorg 77109759
Aiqos CPM B.V. 71140123
Air Agencies Benelux B.V. 24355288
Air China Limited 28111701
Air Energi Netherlands 53908775
Air Liquide B.V. 17063904
Air Liquide Industrie B.V. 24266306
Air Products Nederland B.V. 29048443
AirBeamTV B.V. 61079634
Airblast B.V. 37046071
AirBliss+ B.V. 72121203
Airbnb Netherlands B.V. 72077166
Airborne Development B.V. 27238301
Airbus Netherlands B.V. 28086907
Aircargo.nl B.V. 34251536
Aircrete Systems B.V. 08166036
Airios 34090225
Airofiller Equipment Solutions B.V. 30108663
Air-Paq B.V. 72334789
Airspace B.V. 78301084
Airtel Mobile Commerce B.V. 34375413
Airtrade Holland B.V. 33248489
Airwallex (Netherlands) B.V. 77519256
AISWEI B.V. 75780291
AJC International B.V. 73703206
Ajisen Europe B.V. 27307418
Akamai Technologies Netherlands B.V. 34153909
AKD N.V. 24366820
Akkodis Netherlands B.V. 17102525
Akkodis Netherlands International B.V. 34277257
AKQA B.V. 34275347
Akros Pharma Inc. Netherlands Branch 76925439
AKSA Power Generation Europe B.V. 78194628
Aktief Team B.V. 56611560
Akzend/SMS Uitzendburo B.V. 17060244
AKZO Nobel Car Refinishes 28080293
AKZO Nobel Decorative Coatings 28080295
Akzo Nobel N.V. 09007809
AKZO Nobel Nederland B.V. 09011382
AL International Transport & Logistics B.V. 57661383
A-Label IT B.V. 30284115
AlAlim Legal B.V. 27348139
Albelli B.V. 69103437
Albert Heijn B.V. 35012085
Albert Heijn Support B.V. 34305784
Alblasserdam Yachtbuilding B.V. 24337487
AlbumPrinter Productions B.V. 27285301
Alcan Holdings Nederland B.V. 20069216
Alcatraz Interlocks B.V. 20081525
Alcoa Nederland Holding B.V. 66023068
Aldowa Projects B.V. 76600416
ALE Delft B.V. 58056432
Aleph The Netherlands Corporation B.V. 52636003
Alewijnse Netherlands B.V. 55752713
Alexander Mann Solutions B.V. 34238256
Alfa Laval Benelux B.V. 30077778
Alfa Laval Nijmegen B.V. 10143387
Alfen B.V. 39037364
Alfen N.V. 64462846
Algeco B.V. 16063640
Algorithmic Trading Group Netherlands Management B.V. 51315521
Alibaba (Netherlands) B.V. 65271505
Alicat Scientific B.V. 74014358
Alicia Insurance B.V. 75354608
Align B.V. 33168549
Align Matters B.V. 87542978
Align Netherlands B.V. 89386434
Align Technology B.V. 34207531
Alimentiv B.V. 58050043
Aliter Networks B.V. 09107788
Al-Khier Food B.V. 69303363
Alkion Terminals B.V. 66083788
All Capital Holding B.V. 24236419
All Trading B.V. 34251664
ALL2MD B.V. 66293634
All4Trade B.V. 63961350
Allard Architecture B.V. 34280497
Alleari B.V. 59554851
Allegis Contracting Services B.V. 34193804
Allegis Group B.V. 14109133
Allego B.V. 54100038
Allego Employment B.V. 71531769
Allen & Overy LLP 34368587
Alliance Healthcare Management Services (Nederland) B.V. 53833295
Alliance Laundry (Netherlands) B.V. 71041389
Alliance Tire Europe B.V. 34145205
Alliander N.V. 34108286
Allianz Benelux 59395435
Allianz Direct Versicherungs-AG, Dutch branch 82940533
Allianz Global Assistance 33094603
Allianz Global Corporate & Specialty SE 59935618
Allianz Nederland Groep N.V. 24155648
Allianz Technology SE 72029854
Allinq Group B.V. 08085412
Allinq Insite B.V. 39087077
Allison Transmission Europe B.V. 23077575
Allnex Netherlands B.V. 20025410
Allocacoc B.V. 50859110
AllRound Technology B.V. 61489891
Allseas Engineering B.V. 27233498
Allseas Welding Services B.V. 83351574
Allshare Finance B.V. 30096365
AllSolutions B.V. 30180615
Allucent (NL) B.V. 30225482
AllYourBI B.V. 62936808
Alma Resources B.V. 60974796
Alma Trading B.V. 60156244
Almatis B.V. 24253371
Almende BV 24307997
Alnylam Netherlands B.V. 69382115
Alpha Assembly Solutions Netherlands B.V. 32028941
Alpha Financial Markets Consulting Netherlands B.V. 61668451
Alpha FX Netherlands Limited, Dutch Branch 78318858
Alphacomm Solutions B.V. 24243279
Alphatron Marine B.V. 24182635
Alphatron Medical Innovations B.V. 52371433
Alpine Grove (Netherlands) B.V. 62698788
Alpine Nederland B.V. 32094029
AlpInvest Partners B.V. 27186537
Alpla Nederland B.V. 30120159
ALSTOM Netherlands B.V. 34308168
AltaDent 72513039
Altcon Equipment B.V. 51736349
Alten Nederland B.V. 24382391
Alter Domus Nederland B.V. 34270994
Altimedia B.V. 60449497
Altran Engineering B.V. 17122872
Altran Netherlands B.V. 34106539
Altrex B.V. 08012289
Altum Consulting B.V. 66590671
Altura B.V. 82677530
Alucha Works B.V. 85844411
Aluminium & Chemie Rotterdam B.V. 24120312
Aluminium Employment Services Group B.V. 61646563
ALVA B.V. 81630190
Alvarez & Marsal Benelux B.V. 34283629
Alver B.V. 85539570
AM Flex Solutions.B.V. 76707644
AMADA WELD TECH B.V. 17040286
Amadeus Benelux 33273584
Amadeus Hospitality Netherlands B.V. 35027356
Amanos Projektbureau B.V. 24280094
Amaris Netherlands B.V. 57638527
Amarna Therapeutics B.V. 52831825
Amarula Solutions B.V. 53730941
Amazon CS Netherlands B.V. 77956311
Amazon Data Services Netherlands N.V. 61925926
Amazon Development Center (Netherlands) B.V. 56869649
Amazon EU SARL, Dutch Branch 74430661
Amazon Online Netherlands B.V. 76926605
Amazon Transport Netherlands B.V. 34227844
Amazon Web Services EMEA SARL, Dutch Branch 68579780
AmbAgon Therapeutics B.V. 78067197
Ambassadors B.V. 54069475
Ambassadors Lab B.V. 52965139
Ambassadors Visual Effects B.V. 34271010
Amber Implants B.V. 65089545
Amberscript B.V. 70427585
Amberscript Global B.V. 81461887
Ambrell B.V. 57312281
Ambroise Holland B.V. 06073110
AMC Medical Research 33284074
AMC Studios International B.V. 63881713
AMCA Hydraulic Fluid Power B.V. 02056534
AMCO Solutions B.V. 61663395
Amcor Specialty Cartons Brabant B.V. 20073363
Amdocs B.V. 34109782
Amelia NL B.V. 76963632
America II Europe B.V. 80988830
American Eagle Outfitters Dutch Op Co B.V. 59936797
American Express Europe S.A. (Netherlands branch) 71660275
American Express Payments Europe, S.L. (Netherlands branch) 71767126
American Orthodontics B.V. 11047739
Americold Netherlands II B.V. 59299312
AM-Flow Holding B.V. 63558963
Amgen B.V. 20060763
Amgen Europe B.V. 20080576
Amicorp Netherlands B.V. 32015492
Amiri Collections B.V. 57649693
Amis Services B.V. 30114159
AMISYS Co. Ltd. 68731124
Amity Global Education 68862555
Ammega Group B.V. 71725385
AMMP Technologies B.V. 73076872
Amnesty International, Afdeling Nederland 40530953
AMO Groningen B.V. 02032828
Ampelmann Operations B.V. 27340502
Amperapark B.V. 71376518
Ampersand Management B.V. 68755066
AM-Pharma B.V. 28087313
Amphenol Benelux B.V. 30073649
Amphia Ziekenhuis 20100257
Ampire Vastgoed B.V. 58043713
Ampleon Coöperatief U.A. 64552926
Ampleon Netherlands B.V. 63399113
Amplitude Analytics B.V. 68002459
Ampowr B.V. 82591326
AMS Green Markets B.V. 83905308
ams Sensors Netherlands B.V. 76711188
AMS Sourcing B.V. 34140623
AMSE 24312508
Amsino HR B.V. 59003251
AMSMA Group B.V. 55412688
AMST-Aviation B.V. 71778705
Amsterdam 34366966
Amsterdam Capital Partners B.V. 61570982
Amsterdam Data Collective B.V. 68312148
Amsterdam Downtown Hotel B.V. 62236970
Amsterdam Institute of Technology B.V. 64758958
Amsterdam Internet Exchange B.V. 34128666
Amsterdam Platform Creation B.V. 77884124
Amsterdam Scientific Instruments B.V. 52038408
Amsterdam Scrap Terminal B.V. 67207405
Amsterdam Software B.V. 34143911
Amsterdam VentureLab B.V. 61738840
Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten 41210838
AMSYSTEMS B.V. 75875969
An Info Systems B.V. 75094541
ANA Architecten B.V. 84068779
Anachron B.V. 34124936
Anachron Technology B.V. 51497190
Anadolubank Nederland N.V. 34239060
AnalitiQs B.V. 63430371
Analog Folk B.V. 74187376
Analytical Solutions and Products B.V. 34128662
Analytics in HR B.V. 66776163
Analytix Power B.V. 83422781
Ananda B.V. 57805199
Ananda Digital Technologies B.V. 71017216
Anaplan Nederland B.V. 59187352
Anatolia B.V. 34259163
AND Digital Nederland B.V. 82470960
Anderis Technology B.V. 57626987
Andile B.V. 77666194
Andre Rieu Productions B.V. 14625884
anDREa B.V. 83360263
Andries Geerse Stedenbouwkundige B.V. 24338706
ANDRITZ FEED & BIOFUEL B.V. 17045790
ANDRITZ Gouda B.V. 29019468
Andritz Metals France SAS 66537754
aNewSpring 24308587
Angara DX B.V. 84560509
Angelo, Gordon Netherlands B.V. 34332986
Angelscompany B.V. 09163440
AngioDynamics Netherlands B.V. 34164980
Angiogenesis Analytics B.V. 72117583
Anglia NL. B.V. 83774505
AniCura Netherlands Holding B.V. 64331326
AniForm Engineering B.V. 51841894
Animal Health Concepts B.V. 53350472
Anixter Nederland B.V. 24259899
Anji Logistics Europe B.V. 92049230
Anker Recruitment B.V. 81850891
Ankerbeer B.V. 02077646
Ankerpoort N.V. 14626792
Anna Agency B.V. 34365521
ANNA Dutch B.V. 17232319
Anna Technology B.V. 81123272
Annogen B.V. 76696073
Annual Insight B.V. 60965401
Anomaly B.V. 53239148
Anopanel B.V. 17228082
Anotech Energy Netherlands B.V. 75873095
AnQore B.V. 14052072
Anritsu Infivis B.V. 74789163
Ans Exam B.V. 63652374
ANSINGER B.V. 65738470
ANSYS Netherlands 66972264
Antaris Solutions B.V. 50302108
Antec Europe 24296662
Antec Leyden B.V. 28051415
Anterra Capital B.V. 58012281
Anteryon B.V. 17137217
Anteverta-mw B.V. 27378405
ANTFIN (NETHERLANDS) HOLDING B.V. 76219801
Anthony Veder Rederijzaken B.V. 24167719
Anthos Fund & Asset Management B.V. 34258108
Anthos Private Wealth Management B.V. 34201104
Antlia Advies en Consultancy B.V. 77439465
Anton Paar Netherlands B.V. 87790408
Anvil Ventures The Netherlands B.V. 74628267
ANWB B.V. 27157000
ANWB Reizen B.V. 27153706
ANWB Retail B.V. 75467186
Anyone.com B.V. 87900769
AOC International (Europe) B.V. 52168204
AOC Nederland B.V. 04063810
Aoki Co.,LTD Rotterdam Branch 24472319
Aon Groep Nederland B.V. 24001497
Aopen Computer B.V. 16084198
Apacer Technology B.V. 17102989
Apandam Europe B.V. 66488567
Apara B.V. 82444463
Apeel Netherlands B.V. 74822683
Apeldoorn Orthodontie 01167738
Apex Financial Services B.V. 28065255
Apex Global Logistics (NL) B.V. 62432818
Apexmed International B.V. 34159173
APG Asset Management N.V. 58476369
APG Fondsenbedrijf 14099617
APG Groep N.V. 14099616
APL Logistics Europe B.V. 24315271
APM Terminals Maasvlakte II B.V. 24399863
APM Terminals Management B.V. 24354277
Apo SHS B.V. 24333211
Apolix B.V. 75820706
Apollo Capital Solutions Europe B.V. 85881678
Apollo Seiko Europe B.V. 63160498
Apollo Tyres (Europe) B.V. 54806941
Apollo Tyres (NL) B.V. 34223268
Apollo Tyres Global R&D B.V. 55648118
Apotheek Jager Bruining B.V. 27280941
Appical B.V. 54038502
Apple Benelux B.V. 30063224
Apple Inn Hotel B.V. 34170567
Apple Retail Netherlands B.V. 34236124
Applied Drone Innovations B.V. 72238542
Applied Materials Europe B.V. 34062769
Applied Medical Europe B.V. 32115550
Applied Micro Electronics "AME" B.V. 17092884
Applied Nanolayers B.V. 55596630
Applied Principles B.V. 80005047
Applied Risk B.V. 55381456
Applied Value Technologies B.V. 87625784
Applikon Biotechnology B.V. 24233266
Approba Executives Flecs B.V. 14067432
AppSignal B.V. 62960407
APPSolutely B.V. 67511325
Apptitude B.V. 32168888
AppyThings B.V. 61889733
APS Group B.V. 51336634
APS Uitzendburo B.V. 17060180
Aptiv Mexican Holdings (US) LLC 64062953
Aqana B.V. 52658953
AQS European Real Estate Coöperatief U.A. 66996236
AQTIS Medical B.V. 30220215
Aqua Vision B.V. 30215805
AquaBattery 60486015
Aquacare Europe B.V. 17107938
Aqua-Spark Operating B.V. 60039809
Aquatic Drones B.V. 66266149
Aquent LLC 54234395
AR Structural B.V. 90400461
Araco International B.V. 08160200
ARAG SE Nederland 55794173
Aragen Life Sciences B.V. 58267026
Arai Helmet (Europe) B.V. 08018253
Araido B.V. 70206821
ARAM Technology Services 24328120
Aramco Overseas Company B.V. 28040948
Aramex Nederland B.V. 34196827
Aratis B.V. 27303614
Aratis System Experts B.V. 73305367
Arauco Europe Coöperatief U.A. 50951998
ArboNed B.V. 30120994
Arcadia Maritime Group B.V. 74149806
Arcadis Global B.V. 57602255
ARCADIS N.V. 09051284
ARCADIS Nederland B.V. 09036504
ArcelorMittal Netherlands B.V. 33297298
ArcelorMittal Projects Europe B.V. 20081827
Archer Daniels Midland Europe B.V. 24149451
Architechts N.V. 69903042
Architectenbureau Cepezed B.V. 27223130
Architectenbureau Popma en ter Steege 50104853
ArchLynk Netherlands B.V. 73331163
Arcus European Investment Manager Netherlands B.V. 81729383
Arcus Infrastructure Services Netherlands B.V. 76248828
Arcwide B.V. 84717173
Ardagh Glass Benelux 18110358
Ardagh Metal Beverage Netherlands B.V. 16088794
Ardena Amsterdam B.V. 34336591
Ardena Oss B.V. 55049079
AR-Development B.V. 65122011
Ardos B.V. 14091850
Area of People B.V. 72862106
Arec Crop Protection B.V. 57817146
Arena Aviation Capital B.V. 60274050
Arena Aviation Partners B.V. 67644694
Arep Accountants & Belastingadviseurs B.V. 30145890
Argent Energy Netherlands Holding B.V. 71874534
Argentrade International B.V. 24237237
Argo Coral Maritime Ltd 55685897
Argo Design Europe B.V. 74040723
ARGO MOTOR SPARES B.V. 80257429
Aristos B.V. 68108001
Arjo Nederland B.V. 69089396
ARKEMA B.V. 24270059
Arkoil Technologies Nederland B.V. 55123465
Arkray Europe B.V. 34214240
Arktura B.V. 73723754
Arla Foods B.V. 32151766
ARLANXEO Holding B.V. 64658066
ARLANXEO Netherlands B.V. 14032465
Armada Consultants B.V. 27269718
Armflow Pump Technologies B.V. 64125920
Arnold & Siedsma B.V. 20060991
Aroundtown Management NL B.V. 66881307
ARQ Nationaal Psychotrauma Centrum 27310568
Array Industries Engineering B.V. 29035351
ARRIS Group B.V. 39080338
ARS Traffic & Transport Technology B.V. 27168565
Artefact Benelux 51364247
Artemis Bioservices B.V. 86350404
ArtEZ Hogeschool voor de Kunsten 09109756
Arthe Civil & Structure B.V. 30236509
Arthrex Distribution Hub EMEA B.V 64031454
Arthrex Nederland B.V. 17213459
Arthur D. Little Benelux N.V. 24336922
Arthur's Legal B.V. 34226401
Artificial Design 61953679
Artinis Medical Systems B.V. 09127900
Artipoppe B.V. 57904758
Artsen zonder Grenzen (Médecins Sans Frontières, Nederland) 41215974
Arup B.V. 34143988
Arval B.V. 30139084
Arval Benelux B.V. 30092677
Arvato Netherlands B.V. 33238888
Aryza B.V. 30116651
ASA International N.V. 30251052
ASAHI INTECC EUROPE B.V. 77482530
Asahi Tanker Co. , Ltd. Europe Office 78465192
ASAMCO 20071395
Asbuilt Solutions B.V. 63331071
Asc Academics B.V. 63249863
ASCI Netherlands B.V. 74368249
Ascom (Nederland) B.V. 30041716
ASE NL Service Center B.V. 59083573
Asfalt Productie Tiel (APT) B.V. 66151295
Ashland Industries Nederland B.V. 27022150
Ashland Services 24267865
Asica Group B.V. 70311765
ASICS Europe B.V. 34092761
ASICS Technology B.V. 87169347
Ask Community Systems B.V. 24339751
Ask Nicely B.V. 76941175
Ask Phill B.V. 66271266
ASL Dutch B.V. 71886354
ASL Global B.V. 70818533
ASM Europe BV 54004004
ASM International N.V. 30037466
ASM IP Holding B.V. 51509644
ASM Maritime B.V. 34313871
ASML Holding N.V. 17085815
ASML Netherlands B.V. 17052456
ASML Trading B.V. 69631557
ASMPT ALSI B.V. 59991909
ASP The Netherlands B.V. 72492449
Aspen Oss B.V. 57822883
Aspentech Europe B.V. 17096166
Asperion Hosting B.V. 34209714
Aspire Systems B.V. 67347894
ASR Nederland N.V. 30070695
ASRock Europe B.V. 12048643
Assai Software Services B.V. 11025854
Assemble 33 B.V. 74344684
Assembling Manufacturing & Sourcing Group B.V. 34186302
Assent Compliance Netherlands B.V. 75451565
Assertive Yield B.V. 74301268
Asset Control International B.V. 01060543
Asset Insight B.V. 70034915
Asset People B.V. 67635180
ASSET Rail B.V. 32107173
AssistiveWare B.V. 34323889
AssistYou Group B.V. 70786828
Astellas B.V. 33193274
Astellas Pharma Europe B.V. 28053775
Aster Technology Holland B.V. 52726509
Asteria Food B.V. 76154165
Astrata Europe B.V. 76632334
AstraZeneca B.V. 24234576
Astronergy Solar Netherlands B.V. 53764498
ASUS Holland B.V. 24302961
Asus Technology Holland 30224127
AT&T Global Network Services Nederland B.V. 34112329
Atabix Solutions B.V. 54687195
ATAG Nederland B.V. 24279246
ATC Europe Coöperatief U.A. 67401694
ATC International Coöperatief U.A. 53390393
ATC International Financing B.V. 70127298
Atelier Eindhoven B.V. 60716797
ATENSUS Detachering B.V. 77630882
ATG Engineering B.V. 86887831
ATG Netherlands B.V. 28103377
AthenaStudies B.V. 62750151
Athlon Car Lease International B.V. 34066011
Athlon Car Lease Nederland B.V. 33136871
Athora Netherlands N.V. 30099450
Atlanship S.A. 24417682
Atlanta Field B.V. 56395205
Atlantic Integrated Freight B.V. 85066494
Atlantic Logistics B.V. 81902689
Atlantis Solutions B.V. 52471276
Atlas Copco Internationaal B.V. 23032900
Atlas Global Energy B.V. 69807809
Atlas Inexco Contractors B.V. 28083334
Atlas International B.V. 58356037
Atlas Networks B.V. 72237414
Atlas Services Group 33183196
Atlas Services Group Energy B.V. 33266137
Atlas Services Group Merchant B.V. 24258479
Atlassian B.V. 34311373
AtMall B.V. 68354134
ATMOS UAV B.V. 58187391
ATO-gear B.V. 63392445
ATOS INTERNATIONAL B.V. 17091364
Atos International Global Functions B.V. 88520811
Atos Netherlands B.V. 88539342
Atotech B.V. 30128915
Atradius 66569540
Atradius Collections B.V. 29051065
AtriCure Europe B.V. 27284379
ATS Global B.V. 34101316
ATS Group Holding B.V. 34205239
Atterbury Europe B.V. 61775665
Attrace B.V. 71511245
Audacity Capital Technologies B.V. 65370120
Audibene B.V. 57083584
Audiokinetic B.V. 89788087
Audio-Technica Benelux B.V. 33125236
AugmedIT B.V. 73186686
Augusta Aiken & Associates B.V. 87563436
AUO Display Plus Netherlands B.V. 50936395
AUO Europe B.V. 34203615
Aura B.V. 86530844
Aurea Imaging B.V. 70573670
AURELIUS Nederland B.V. 73381403
Auren Staffing Amersfoort B.V. 31025962
Aurora Netherlands B.V. 17141882
Aurora Technology B.V. 28076579
Aurubis Netherlands B.V. 52930610
Ausnutria Operations B.V. 16071398
Autarco B.V. 55102697
Autel Netherlands B.V. 84342773
Autisme Centrum Groei! B.V. 70341079
Auto Camper Service International Holding B.V. 10017059
Auto Kökcü B.V. 67498949
AutoBinck Group N.V. 27309079
Autodesk B.V. 24257680
AutoFacets B.V. 27192319
AutoForm Engineering B.V. 24340780
Automotive Mediaventions B.V. 75213370
AutoScout24 Nederland B.V. 34132428
Autotelex B.V. 09045121
AV Flexologic B.V. 28029253
Avago Technologies Holdings B.V. 34233872
Avanade Netherlands B.V. 34138431
Avanca International B.V. 27359105
Avania B.V. 30145386
Avans Hogeschool 41104408
Avans Hogeschool B.V. 20097716
Avant Arte B.V. 63169231
Avantes B.V. 08061324
Avantium Chemicals B.V. 34336587
Avantium Renewable Polymers B.V. 67111386
Avantium Support B.V. 34336581
Avast Software B.V. 59827874
Avaya Nederland B.V. 30134328
Aveco De Bondt B.V. 30169759
Aventiss Europe Engineering 55778372
AvePoint Deutschland GmbH 58166815
Avery Dennison Hong Kong B.V. 28059050
Avery Dennison Materials Europe B.V. 27314864
Avery Dennison Materials Nederland B.V. 28016666
Avery Dennison Netherlands Investment II B.V. 28099309
Avery Dennison Treasury Management B.V. 57292256
AVEVA Select Benelux B.V. 20065389
AVEVA Software Netherlands B.V. 68293747
Aveza Industrial Automation 58724087
AVH Dairy Trade B.V. 37141955
Aviaco Nederland B.V. 70129061
Aviator Netherlands B.V. 58005862
Avient Colorants Netherlands B.V. 34246357
Avignon Capital Netherlands B.V. 75010445
Aviko B.V. 08027672
Avion B.V. 89058534
Avisi Cloud Services B.V. 76632393
Avit Group B.V. 30184675
Avito Technologies B.V. 73099988
Aviva Investors Luxembourg - Netherlands branch 74523783
Avivia B.V. 17182870
AVR-Afvalverwerking B.V. 58599843
Avular Innovations B.V. 59394285
Avy B.V. 64101339
AWA Alexander Watson Associates B.V. 34116509
AWA Conferences B.V. 34166635
AWAREWAYS B.V. 56432267
AWIN B.V. 34249159
AWL-Techniek B.V. 08065983
AXA Real Estate Investment Managers Nederland B.V. 30199846
AXELERA AI B.V. 82483027
Axia Power Holdings B.V. 34109067
Axia Vegetable Seeds B.V. 51496313
Axians Communication Solutions B.V. 32057918
AxiCom B.V. 27193737
Axign B.V. 60429089
Axion Biosystems B.V. 56622244
Axon Public Safety B.V. 60432713
AxonIQ B.V. 68902093
Axual B.V. 64350622
Axus Nederland B.V. 34063455
Ayurveda Specialist B.V. 27380209
Azerion Productions Casual BV 76533611
Azerion Productions E-Business B.V. 76533662
Azerion Productions GD B.V. 76533557
Azerion Productions PG B.V. 34291829
Azerion Productions Services BV 76533441
Azerion Services B.V. 76887855
Azerion Tech Engineering B.V. 76442225
Azerion Tech Productions B.V. 76450856
Azerion Technology B.V. 20139757
Aziobot B.V. 70000409
AZZ WSI B.V. 24340519
B & C International B.V. 08064339
B & S International B.V. 24254078
B&C Lifestyle B.V. 53678451
B&F Palace Amsterdam B.V. 60633239
B. Building Business B.V. 60902159
B. Futurist B.V. 77668685
B.T.H. Service B.V. 17149968
B.V. Alabastine (Holland) 11009080
B.V. Arrow Electronics DLC 33298008
B.V. Chiropractie Rugcentra A.B. van Beest D.C. 12047903
B.V. Design-Production Link "D.P.L." 24286607
B.V. Rubberfabriek "Wittenburg" 32000126
B.V. Systemation AES 24308721
B.V. Twentsche Kabelfabriek 06008145
B.V. VITESSE 09102466
B+B Vakmedianet Groep B.V. 58780688
B2C Europe Support B.V. 51843307
B4C Markets B.V. 59038489
Baat Medical Products B.V. 08130406
Babysits B.V. 68591950
Bac B.V. 32060680
Bacardi-Martini B.V. 33164385
Backbase B.V. 34192943
Backbase Europe B.V. 34274514
Backbase R&D B.V. 34274511
Backbase Services B.V. 77020146
BackOffice Associates NL B.V. 71549552
Badenoch + Clark B.V. 28079464
BAF Group B.V. 59050284
Baffinland Iron Mines Europe B.V. 75553953
Baggerbedrijf De Boer 23059422
Baggermaatschappij Boskalis B.V. 23011424
Bagira Netherlands B.V. 76573966
Bain & Company Netherlands LLC 33293447
Baker & McKenzie Amsterdam N.V. 34208804
Baker Atlas 34053177
Baker Hughes Energy International B.V. 68025289
Baker Hughes Reservoir Software B.V. 27271490
Baker Tilly (Netherlands) N.V. 24425560
BakerCorp, a United Rentals Company 20133298
Bakken & Bæck B.V. 64169235
Bakker Centrale Inkoop B.V. 24150319
Bakker Magnetics B.V. 17040749
Bakker Magnetics Renewable B.V. 80566553
Bakker Repair B.V. 23037045
Bakker Sliedrecht Electro Industrie B.V. 23040872
Bakker Tandheelkunde & Orthodontie 08199103
Balanced Force B.V. 66243971
Balemaster Europe B.V. 66400066
Ballast Nedam Bouw & Ontwikkeling 33121397
Ballast Nedam Industriebouw B.V. 33183018
Ballast Nedam Infra B.V. 33154028
Ballerton B.V. 59276789
BALR B.V. 57910960
Baluster Care B.V. 78241308
BAM Bouw en Techniek B.V. 30195841
BAM Energie & Water West B.V. 34049433
BAM Groep Nederland B.V. 30282400
BAM Infraconsult B.V. 09073590
BAM International B.V. 27068392
BAM Nederland B.V. 64738868
BAM Specials B.V. 74525743
Bambelo B.V. 20111350
Bambi Belt B.V. 70126100
Bambi Belt Holding B.V. 66325153
Bambooder Biobased Fibers B.V. 64109739
Banco Santander, S.A., Amsterdam Branch 85357332
Bang! Media Group B.V. 34368707
Banijay Benelux Holding B.V. 61823147
Bank of Beijing 50585843
Bank of China (Europe) S.A. Rotterdam Branch 24404193
Bannerboy B.V. 56792697
Bannerwise B.V. 63348322
Bannink Accountants en Belastingadviseurs 34312659
Baosen Suntop Europe B.V. 61775207
Barak Capital Market Making B.V. 81697201
Barclays Bank Ireland Plc, Netherlands branch 73040398
BARCODE Architects B.V. 61674494
Barena Europe B.V. 69692416
Barentz Commodities B.V. 34096110
Barentz Holding B.V. 75958619
Barla Food B.V. 54842328
Barry Callebaut Nederland B.V. 34093059
Barsan Global Logistics B.V. 66654335
Barth Industrial Automation B.V. 81507208
BAS Mining Trucks B.V. 17266443
BAS Truck Center B.V. 16021586
BAS Uitzenden en ZZP B.V. 66658985
BAS World B.V. 17103220
Base Cyber Security B.V. 63412454
BaseClear B.V. 28060938
Baseflow B.V. 71659374
Basel Life Niederlande I B.V. 34143831
Basell Sales & Marketing Company B.V. 34245062
Basenet Internet Projects B.V. 33282707
BASF 3D Printing Solutions B.V. 62066420
BASF Coatings Services B.V. 30145628
BASF Nederland B.V. 09022883
Basic City A+U 56415389
Basic Fit International B.V. 34314877
Basic Pharma Manufacturing B.V. 13028530
Basis-E-Markt Groothandel 27251462
Basware B.V. 34148630
Bata Nederland B.V. 17008954
Batavia Biosciences B.V. 27362965
Battolyser B.V. 70827540
Bau Lian B.V. 64579077
Bauer Funderingstechniek B.V. 34202843
Bausch+Lomb Netherlands B.V. 80878482
Bausch+Lomb OPS B.V. 59464364
Bax-Shop.nl B.V. 50943642
Baxter B.V. 16032724
Bayards Aluminium Constructies B.V. 23047288
Bayer B.V. 30048949
Bayer Global Investments B.V. 51490986
Bayer Medical Care B.V. 58745718
Bayer Netherlands B.V. 73816035
Bayer World Investments B.V. 56476760
BBD Software B.V. 76547264
BBLeap B.V. 75923238
B-Built B.V. 20144793
BC Distribution B.V. 52873471
BCD Travel Nederland B.V. 27185876
BCD Travel Services B.V. 30213174
BCEI International B.V. 65372743
BCS (EU) B.V. 76698491
BD Kiestra B.V. 01067516
BD&Spectrum B.V. 76571548
Bdairy B.V. 68300417
BDO Accountancy, Tax & Legal B.V. 17171188
BDO Audit & Assurance B.V. 17171186
BDO Investigations B.V. 17171175
BDP Global Services B.V. 24445976
BDR Thermea Group B.V. 08125298
Be Empowered B.V. 65061284
BE Semiconductor Industries N.V. 09092395
BearingPoint B.V. 30142784
BEAT Research B.V. 74490133
Beatgrid Media B.V. 57458847
BeathChapman B.V. 63289733
Beckhoff Automation B.V. 34068873
Becton Dickinson 28065261
Bedandbreakfast.eu B.V. 50090933
BeDataDriven B.V. 61548278
Bedrocan International B.V. 02062255
Beemup B.V. 78646308
Beerwulf B.V. 67422020
BeGame B.V. 64323307
Beiersdorf N.V. 39032682
Bejo Finance B.V. 37083070
Bejo Zaden B.V. 37048509
Bekaert Combustion Technology B.V. 04024852
Beko B.V. 34166639
Beko Europe B.V. 88850528
Beko Netherlands B.V. 27142032
Belden Europe B.V. 12033370
Belden Wire & Cable B.V. 12033356
Belkin B.V. 33306733
Bell Identification B.V. 24236705
Belvilla Services B.V. 17061015
BEMAC Corporation Europe Representative Office 74995561
Bemet International B.V. 55425399
Benchmark Electronics B.V. 06090691
Benglish B.V. 09135507
BENK PROJECTS B.V. 24491838
Bennet & Boss B.V. 68842120
Bennet & Boss Netherlands B.V. 68841795
BenninkAmar Advocaten B.V. 76962970
Benq Europe B.V. 17085773
Bentley Systems Europe B.V. 34085497
Bentvelsen Fleer Architecten B.V. 39064077
Benzler-Technisch Buro Aandrijftechniek B.V. 12021081
Berg en Dal B.V. 50130463
Bergland Advies B.V. 10041602
Bergman Clinics Nederland B.V. 30196373
Bernard van Leer Foundation, Stichting 41197262
Bernhoven B.V. 17120496
Beroe Advantage Procurement B.V. 63822407
Beround Testing B.V. 62710370
BerryWorld, The Netherlands 34267973
Bertschi B.V. 24291317
Beson Distributie B.V. 50042440
Beson Post B.V. 58328785
Best of Worlds B.V. 55426840
BESTMIX Software B.V. 09062575
Bestron Nederland B.V. 16035413
BESTSELLER Service B.V. 60223715
Bestseller Wholesale Benelux B.V. 31048963
Betabit Amsterdam B.V. 53463978
Betaselect B.V. 77140486
Betech B.V. 04072573
Beter Bed B.V. 16062358
Beter Horen B.V. 09059657
BE-terna B.V. 65287967
Better Be Goods B.V. 64779440
Better Future B.V. 75241242
Betty Blocks B.V. 66172446
Betty Blocks Holding B.V. 51769476
Between Us Media Marketing Consultants B.V. 28073917
Beveco Gebouwautomatisering B.V. 24429527
Bevers Chiropractie B.V. 76716201
Beyond Belief B.V. 80795587
Beyond Meat EU B.V. 77010019
Beyond Space B.V. 80911595
Beyond Sports B.V. 63498138
BF Global Logistics B.V. 56569114
BGB Dentistry B.V. 73349887
BGH Accountants & Adviseurs B.V. 77902483
BGIS Global Integrated Solutions Ireland Limited 74993852
BGN INT B.V. 87856042
bGrid B.V. 68285515
Bharti Airtel International (Netherlands) B.V. 34387410
BICL (NL) B.V. 66666473
Bidfood B.V. 39051693
Bierenko Amsterdam B.V. 33195747
Bierens Incasso Advocaten B.V. 17114967
Bierman Henket architecten B.V. 17107424
Big Adventure Travel Company B.V. 73383449
BigCommerce Netherlands B.V. 86155717
BigData Republic B.V. 62888692
Bikeurope B.V. 08023280
Bilfinger Insulation B.V. 23029050
Bilfinger Tebodin Netherlands B.V. 27336603
Bilgeadam Technologies B.V. 72797517
Bilthoven Biologicals B.V. 53751221
Bimasbikes 60683554
BIM-Connected Consultancy B.V. 86868098
BIMINI Biotech B.V. 75882760
BinckBank N.V. 33162223
Bio Diets B.V. 69288534
Bio Energy Netherlands B.V. 66819083
BioActor B.V. 52104540
Bioclear earth B.V. 02044410
Biogas Plus Systems B.V. 17215570
Biogen Netherlands B.V. 34108067
BioGeneration III Services B.V. 66432294
BioGX B.V. 68176384
Bio-ITech B.V. 53765273
Biomedical Distribution North Europe B.V. 60669101
Biomet Global Supply Chain Center B.V. 23090168
BIOND Solutions B.V. 70154252
Bioriginal Europe/Asia B.V. 24298869
Biostar Microtech Netherlands B.V. 24431821
Biosynth B.V. 39097142
Biota Nutrients B.V. 71723358
Biotisk Energier Netherlands B.V. 86441426
BioTop Medical 28095963
Bioventus Coöperatief U.A. 55398901
Bird & Bird (Netherlands) LLP 27374435
Bird Control Group B.V. 58351701
BIRD Recruitment B.V. 57390533
Bird Rides Europe B.V. 70872120
Birlasoft (UK) Limited 34247670
Bisdom Roermond 74911929
BISSELL International Trading Company B.V. 53752139
bitbird 69121672
Bitdefender Netherlands B.V. 66389690
Bitfury Holding B.V. 60269421
Bitonic B.V. 58276149
Bitpanda GmbH 84410876
Bits of Stock B.V. 76309983
Bitvavo B.V. 68743424
BIYU B.V. 80174590
Bizaline B.V. 66314194
Bizbloqs Management Solutions B.V. 71838392
Bizcuit B.V. 68122853
Biztory B.V. 64980499
BiZZdesign International 08204584
BKL B.V. 17065403
Black Bear Carbon 50269178
Black Box International B.V. 66400740
Black Door Recruitment B.V. 71077669
BLACKBEAR B.V. 72489669
BlackBerry Netherlands B.V. 17044288
Blackboard International B.V. 30170649
BlackLine International B.V. 52094030
BlackRock (Netherlands) B.V. 17068311
Blackstone Shipping Netherlands B.V. 76670090
Blanco Services B.V. 64426696
Blanq Labs B.V. 86844784
Bleckmann Nederland B.V. 06078339
Bleckmann Solutions B.V. 66593557
Bleeve B.V. 62679015
Bleko Chemie B.V. 08093259
Blender 34276786
Blendle B.V. 58724109
BlinkLane Consulting B.V. 30192079
Bliq B.V. 74432192
BLiS Digital B.V. 24386524
Blitz Optiek Ermelo 83673369
Block Global B.V. 64624439
Blockbax Technology B.V. 70370281
Blockchain Fieldlab B.V. 69159785
Blockrise Capital B.V. 74879782
BlockTech B.V. 70787972
BlockTrail B.V. 60262060
Bloem Health Products B.V. 61604003
Blonk Milieu Advies B.V. 24317458
Blonk Sustainability Tools B.V. 59850868
Bloomon Nederland B.V. 61571504
Bloomon SSC 2 B.V. 70182078
Bloomon SSC B.V. 68898215
BloomReach B.V. 34239916
Bloozy Maritime Trading B.V. 62870785
Blox B.V. 71663533
Blu-3 (UK) Ltd 70355010
Blue Billywig International B.V. 64616576
Blue Clue Payroll Solutions B.V. 53892232
Blue Dynamic B.V. 83303308
Blue Engineering B.V. 58223541
Blue Fielders B.V. 62211544
Blue Heart Energy B.V. 66754607
Blue Lynx Employment B.V. 27153281
Blue Ocean Engineering B.V. 28109590
Blue Offshore B.V. 50478923
Blue Phoenix Group 24448294
Blue Radix B.V. 75407531
Blue Rose Technologies B.V. 73901415
Blue Sphere Brabant 66863643
Blue Umbrella 34331176
Blue Water Shipping B.V. 54254981
Blue21 B.V. 62510436
BlueAlp Production B.V. 82644845
BlueBee 51859076
Blueberry ICT B.V. 63618052
BlueCielo ECM Solutions B.V. 27133487
BlueConic B.V. 59800143
BlueFinch B.V. 52644855
Blueprint Automation B.V. 30089111
BlueRock Logistics B.V. 58417028
BlueStone Solutions B.V. 70032726
Bluestream Offshore B.V. 37151264
Bluetech Engineering B.V. 51489015
Bluewater Energy Services B.V. 34088044
BlueXPRT B.V. 71346937
BluJay Solutions B.V. 23054829
BluprintX B.V. 76602974
BMC Software Distribution B.V. 30106755
BMCE Euroservices SA - Nederland 59240903
BME | Building Materials Europe B.V. 76083411
BMS Heavy Cranes B.V. 77058526
BMS Netherlands Operations B.V. 81072058
BMW Finance N.V. 27106340
BMW Financial Services Nederland B.V. 16036186
BMW Nederland B.V. 27063861
BNG Bank N.V. 27008387
BNP PARIBAS ASSET MANAGEMENT France, Netherlands Branch 81007248
BNP Paribas Cardif B.V. 20100169
BNP Paribas Personal Finance B.V. 33235784
BNP Paribas Real Estate Advisory Netherlands B.V. 34288609
BNP Paribas SA, Netherlands Branch 33148246
BNR-Quality B.V. 81954042
BO18 B.V. 72366206
BoCari International B.V. 58655638
Body & Fit Sportsnutrition B.V. 52492052
Boehringer Ingelheim Animal Health Netherlands B.V. 33224075
Boehringer Ingelheim B.V. 37046285
Boeing Netherlands B.V. 34247907
Boekestijn Transport Service B.V. 17150389
Boels Verhuur B.V. 14039581
Boer & Croon Management Solutions B.V. 34183315
BOHEMIA INTERACTIVE B.V. 65524535
Bol Accountants B.V. 16064022
Bol.com B.V. 32147382
Bold Capital Management B.V. 67534090
Bold Online B.V. 55799280
Bold Security Technology B.V. 65757319
Bolder Business Services (Netherlands) B.V. 82349967
Bolders Consulting Group 52640825
Bolidt Kunststoftoepassing B.V. 23035272
Bollegraaf Recycling Machinery B.V. 02038528
Boloo B.V. 75993228
Bolt Europe B.V. 76609391
Bolt Support Services NL 82441308
Bomaz B.V. 22054769
Bond high performance 3D technology B.V. 62091654
Bond IT B.V. 56297785
Bond3D International B.V. 81373929
Bondify B.V. 74163671
Bonesca Import en Export B.V. 61887692
Bontrup Aggregates B.V. 14626793
bookatrekking.com B.V. 71743650
Bookchoice (Benelux) B.V. 61244848
Bookchoice B.V. 84745274
Booker25 56795114
Booking Experts B.V. 55796850
Booking.com B.V. 31047344
Booking.com Customer Service Center (Netherlands) 57989168
Booking.com Customer Service Holding 57988358
Booking.com Distribution B.V. 80456243
Booking.com Holding 57987823
Booking.com International B.V. 57988218
Booking.com International Services B.V. 60025018
Booking.com IT Services B.V. 60025360
BookingSuite B.V. 61672947
BookSpot B.V. 59878916
Booleans B.V. 71034218
BOOM Landscape B.V. 90687337
Boomerang Agency B.V. 34362606
Boomerang Create B.V. 69096066
Boomi BeNeLux B.V. 82479666
Boon Edam Global Export B.V. 61604119
Boost Collectibles B.V. 53165667
Boosting Alpha B.V. 72193565
Boots Nederland B.V. 22040269
Booz Allen Hamilton Netherlands B.V. 72440902
Boreal Europe B.V. 24314645
Boreas Maritime B.V. 67864201
Boring Agency B.V. 80961819
Bortly B.V. 32129769
Bos Polijstmaterialen B.V. 30113317
Bosal Energy Conversion Industry B.V. 23061974
Bösch Boden Spies Import GmbH 85255092
Bosch en Slabbers Den Haag B.V. 22054096
Bosch Energy and Building Solutions B.V. 87361418
Bosch Power Tools B.V. 20067148
Bosch Rexroth B.V. 84474742
Bosch Security Systems B.V. 17078624
Bosch Thermotechniek B.V. 38021061
Bosch Transmission Technology B.V. 18018770
Boschman Technologies B.V. 09138178
Bose Products B.V. 36037901
Bosing Engineers & Consultants B.V. 89746511
Boskalis Subsea Cables B.V. 24387623
Bosman Van Zaal B.V. 33211411
Bosporus 53883195
Bostik Nederland B.V. 20041764
Boston Scientific Group plc 14633872
Boston Scientific International B.V. 14633083
Bota Technik Benelux B.V. 75164515
Botau Engineering and Construction B.V. 78515890
BOTS Support Services B.V. 84198486
Bouman Industrial Services B.V. 08220826
Bouwbedrijf M.K. B.V. 70398437
Bouwinvest Real Estate Investors B.V. 34180506
Bowman Chiropractie B.V. 55770282
BoxFonteck B.V. 58164723
BP Europa SE - BP Nederland 24489071
BP Raffinaderij Rotterdam B.V. 24178415
BPC Software Labs B.V. 62228935
BPI Services B.V. 30227232
BPM Company Netherlands B.V. 52987221
BR1GHT B.V. 73839337
Brabantia Branding B.V. 17028708
Brabantse Ontwikkelings Maatschappij Holding B.V. 18033506
BRAC International Enterprises B.V. 85092509
BRAC International Holdings B.V. 34393125
Brace Automotive B.V. 27256461
Brack Capital Properties N.V. 34250659
Braden-Europe B.V. 14047046
Bradford Engineering B.V. 20046521
Brain Agency B.V. 62452444
Brain Corporation B.V. 77166051
brainbay B.V. 71551034
Brainboss Associates B.V. 66060257
Brainbox Consulting B.V. 64713032
Braincreators B.V. 66314542
Braingineers International B.V. 64636658
Brainport Development N.V. 17051095
Brains Unlimited B.V. 52499383
Brainsfirst B.V. 66426200
Brainstructions B.V. 71267522
Brainum B.V. 32124789
Branch Office of zooplus AG 71168583
Brand Articulations B.V. 64230538
Brand Equipment B.V. 72038047
Brand Loyalty B.V. 16079322
Brand Loyalty Development B.V. 71614664
Brand Loyalty Sourcing B.V. 17187852
Brand Loyalty Special Promotions B.V. 17192153
Brand New Day Bank N.V. 30067102
Brand New Day Diensten B.V. 56476779
Brand New Day Premiepensioeninstelling N.V. 52429687
Brand Potential B.V. 27112013
Brandclick B.V. 69645388
Braskem Netherlands B.V. 24401995
Bravinci NL B.V. 77930703
Bravoure B.V. 51837498
BRB International B.V. 13020953
BRB Lube oil Additives & Chemicals B.V. 70126194
BreachLock Netherlands B.V. 74299913
Breadbox Shipping Lines B.V. 24373958
Breathomix B.V. 71801103
Breda University of Applied Sciences 41104616
Bredero Shaw International B.V. 27147411
Breeze Social B.V. 80045944
Brenger B.V. 67078583
Brenntag Amsterdam B.V. 68190018
BresMed Netherlands B.V. 60999101
Brickyard B.V. 17138064
Briddge B.V. 51446030
BridgeFund B.V. 70304580
Bridgestone Mobility Solutions B.V. 61185787
Bridgin.it B.V. 68922906
Bright Cape B.V. 61603244
Bright Computing B.V. 34376066
Bright Interim B.V. 61372900
Bright IT Services B.V. 90692837
Bright Photonics B.V. 50904213
Bright River B.V. 57217602
Bright Society B.V. 61372528
B-Right Urban Living Development B.V. 16088163
BrightContact Technology B.V. 53534050
Brightin B.V. 02074310
Brightlands Venture Partners B.V. 59082739
Brightsight B.V. 30105045
Brimit B.V. 64108171
Bring Cargo B.V. 23056300
Brink & Hoek Amsterdam B.V. 69710201
Brinkman International B.V. 27217803
Brink's Solutions Holdings B.V. 78553393
Bristow Netherlands B.V. 83850996
British American Tobacco Holdings (The Netherlands) B.V. 33236251
British American Tobacco International (Holdings) B.V. 33268088
Broad Horizon 2Focus B.V. 30243050
Broadband Hosting B.V. 27197308
Broadcom Netherlands B.V. 30154873
Broadview Energy Solutions B.V. 59448245
Broadview Industries B.V. 14097575
Broekman Logistics Division B.V. 24422047
Broks-Messelaar Consultancy B.V. 08091133
Bronkhorst Sales II B.V. 64858316
Bronswerk Heat Transfer B.V. 08022150
Brooks Sports B.V. 59935472
BrosMed Medical B.V. 61321834
Brown-Forman Netherlands B.V. 34313023
Brownline B.V. 24289722
Bruco Integrated Circuits B.V. 08215715
Bruker Nederland B.V. 35015408
Bruna B.V. 30059273
Brunel Energy Europe B.V. 34186664
Brunel Nederland B.V. 27229487
BS Isiltir B.V. 59453893
BSGi NL Warehouse B.V. 72934182
BSI Group The Netherlands B.V. 33264284
BSPA B.V. 34114775
BSUR Agency B.V. 33264480
B-Synergy B.V. 20143520
BTC B.V. 14079856
BTG BioLiquids B.V. 08167874
BTS in Amsterdam B.V. 50470477
BTT Office Services B.V. 80957846
Buck Amsterdam Design B.V. 81178328
Buck Consultants International B.V. 10146507
Buckaroo B.V. 04060983
Budbee B.V. 74690280
Bufab Flos B.V. 17062762
Bugaboo International B.V. 34112667
Bugloos B.V. 86809393
Bühler B.V. 06068355
Build in Amsterdam B.V. 58859446
Build2Live B.V. 75981718
Builders Studio B.V. 62682466
Building Blocks B.V. 60815515
Buitelaar NL B.V. 73902586
Buitengaats Management B.V. 01177142
Bulletproof Design B.V. 74406132
Bulls and Dogs Amsterdam B.V. 65310489
Bumicom Telecommunicatie B.V. 27096162
Bunge Loders Croklaan B.V. 35011263
Bunge Loders Croklaan Group B.V. 34178266
Bunge Netherlands B.V. 66808006
Bungie Netherlands B.V. 82130019
bunq B.V. 54992060
BUNZL Outsourcing Services B.V. 33054904
BURA urbanism B.V. 77522915
Burdock Maintenance Consultants B.V. 27166196
Burdock Project Consultants 27129362
Bureau Veritas Inspection and Certification The Netherlands B.V. 32069296
Bureau Veritas Marine Nederland B.V. 24414871
Buren N.V. 27259366
Burg Industries B.V. 27229637
Burk Consulting NL B.V. 71928162
Buro Happold B.V. 80152872
Buro Harro 54165296
Buro Kade B.V. 17145768
buro ontwerp & omgeving B.V. 09148203
Buro Sant en Co 33266178
Burton Hamfelt Urban Architecture B.V. 70292140
Busan Port Authority B.V. 80738923
Busan Port Authority EURO Office 65852427
Business Radar B.V. 68648103
Business Sweden Business Support Office AB 74303600
BusinessForensics B.V. 50422731
BUX Technology B.V. 58403787
BuyBay B.V. 59498862
BW Global (Europe) B.V. 71673725
BW Offshore Management B.V. 34354070
B-ware Business Software B.V. 06061893
BWise B.V. 17121580
BWW International Trading B.V. 66815290
ByBorre Lab B.V. 64732592
Byd Europe B.V. 24288673
ByggBlock B.V. 57529981
Byldis Facades B.V. 91611024
Byldis Prefab B.V. 91610982
Bynder B.V. 56995229
Byondis B.V. 54042577
Byte B.V. 06090748
C & C Asian Market 66193850
C & D Foods (Netherlands) B.V. 34215779
C Teleport B.V. 72063920
C&E Development B.V. 24418153
C&J International Trading B.V. 78128048
C. Fleet Supervision B.V. 50675885
C. Steinweg-Handelsveem B.V. 24001123
C.E.M.S. (Community of European Management Schools) Alumni Association the Netherlands 40348052
C.H. Robinson Europe B.V. 34184256
C.O.H.E. 33282028
C1 Connections B.V. 74750534
Cabot B.V. 24108495
CACEIS Bank, Netherlands Branch 67323944
CAD2M B.V. 09132824
Cadac Group ISV B.V. 14095746
CADCAM-E Netherlands B.V. 72611022
Cadence Design Systems B.V. 17065436
Cadir Restaurant B.V. 61806269
Cadmatic B.V. 02034210
Cadran Consultancy B.V. 32073161
CAE Aviation Training B.V. 33294836
CAE CFT B.V. 28099150
Caely Renewables B.V. 83482059
CAF Netherlands B.V. 68114109
Cafiver International B.V. 69226555
Cagemax Holding B.V. 01097692
Cainiao (Netherlands) B.V. 78300568
Cainiao Supply Chain Netherlands B.V. 69413320
Cairn Real Estate B.V. 08149727
Çak Textile B.V. 24449901
CAL Consult Nederland B.V. 09078710
Calcit Zeeland B.V. 72975784
Caldic B.V. 24248451
CALIBER TECHNOLOGIES B.V. 86572911
Caliber.global B.V. 53654889
Çalik Denim B.V. 68000987
Callisto Integration Europe B.V. 64030644
Callisto Web Solutions B.V. 72985518
Calvin Klein Europe B.V. 24271819
CAM Bioceramics B.V. 27324016
Cameo Global B.V. 60396024
Camping De Robbenjager B.V. 85118036
Camposol Fresh B.V 24152493
Campuskey B.V. 73011231
Canfield Scientific Europe B.V. 34302429
Cankara Telecom 58615709
Canline Systems B.V. 17270973
Canna Corporate B.V. 20105847
Canon Europa N.V. 33166721
Canon Medical Components Europe B.V. 86954547
Canon Medical Informatics B.V. 30141061
Canon Medical Informatics Europe B.V. 27288635
Canon Medical Systems Europe B.V. 27143943
Canon Production Printing Netherlands B.V. 12002662
CAN-PACK Netherlands B.V. 65982584
CANSO B.V. 55171427
Canyon Nederland B.V. 55655963
Caotech B.V. 37077521
Capayable B.V. 59234784
Cape Five NL B.V. 11070278
Cape Global International Developments Nederland 51019418
Cape Systems Integration B.V. 08166119
Capgemini Nederland B.V. 30053172
CapitalT Management B.V. 74392980
Caple B.V. 64272826
CAPLINQ Europe B.V. 52503208
Capptions B.V. 27305863
CAPREIT NL I B.V. 67506488
Capstone Advisory B.V. 73300136
Capte B.V. 70155844
CaptureTech Products B.V. 28084840
Carat Nederland B.V. 34186991
CarbExplore Research B.V. 68097522
Carbon Trust Europe B.V. 74185039
CarbonX B.V. 60071052
Carbyon B.V. 76485161
Cardano Risk Management B.V. 24308915
Cardia International B.V. 66173132
CardiacBooster B.V. 71058176
Cardimed B.V. 56246145
CardioTek B.V. 14097237
Care Force Medical B.V. 50226045
Care4Agro B.V. 76517721
CarePay International B.V. 68738129
CareServant B.V. 57598274
Cargill B.V. 33119622
Cargill Bioindustrial B.V. 24324849
Cargo B.V. 86197517
Cargo King B.V. 34260448
Cargonaut Nederland B.V. 51782952
Carhartt B.V. -EMEA 05060293
Carl Zeiss B.V. 32033579
Carlier Group B.V. 52462862
Carlisle Construction Materials B.V. 05083686
CarNext B.V. 70040729
Carnival Plc 32141387
Carrier Fire & Security B.V. 13033009
Carrier Transicold Ltd. 24137858
Carrière Detachering B.V. 50741128
Carrière Personeelsdiensten B.V. 50778366
CarShare Ventures B.V. 55839118
Carsol Europe B.V. 58452451
Cartama Europe B.V. 78610052
Carthago Consultancy B.V. 24265198
CARU Containers B.V. 20074202
CarUX Technology Europe B.V. 14088784
Carv.com B.V. 84849738
Carya Automatisering V.O.F. 27260060
Cascoland 55552765
Caselex B.V. 64887944
Casengo Facilities B.V. 56953054
Caseware Nederland B.V. 22031439
Caspar B.V. 75121743
Caspian Investments Resources Ltd. 64754286
Cass Europe B.V. 51862980
Cassini Technologies B.V. 70847932
Castor Marine B.V. 32130742
Castor Networks B.V. 32111065
Cataly Partners B.V. 24431634
Catalyze B.V. 70456674
Catawiki B.V. 01131735
Catella IM Benelux B.V. 56049773
Catella Residential Investment Management GmbH 88738140
Caterpillar Work Tools B.V. 16047090
Catexel B.V. 24332343
Cathay Pacific Airways Limited 34079171
Cato Networks (EU) B.V. 80906036
Cavotec Nederland B.V. 23078227
CB&I Nederland B.V. 27049906
CBE Staffing B.V. 33300166
CBMM Europe B.V. 34259328
Cboe Clear Europe N.V. 34268194
CBOE Europe B.V. 72273968
Cboe Europe Limited, Dutch Branch 73787248
Cboe Netherlands Services Company B.V. 80564313
C-Boost B.V. 75781824
CBRE B.V. 33191573
CBRE Global Investment Administration B.V. 63072297
CBRE GWS Integrated Facility Management B.V. 33273785
CBRE Investment Management Indirect Holding B.V. 27292128
CBRE Investment Management Personnel Services B.V. 34278673
CBRE Valuation & Advisory Services B.V. 34202510
CBS International (Netherlands) B.V. 33122106
CBTJ Financial Services B.V. 34181848
CC Beverages Holdings II B.V. 33298456
CC7 Europe B.V. 81924305
CCIC Europe B.V. 24331915
CCIC EUROPE Food Test B.V. 66758483
CCIC Netherlands B.V. 68730306
CCmath B.V. 34231454
C-Corp B.V. 22035259
CCV Group B.V. 09045274
CCWH Holding B.V. 53497864
CDR International B.V. 56270127
CDS Development B.V. 58519505
CE Delft 27251086
CEAD B.V. 64651126
CEAT Specialty Tyres B.V. 68642547
CECS B.V. 68816308
CeDo Recycling B.V. 14066702
CEE-BIG B.V. 34305204
Cefetra Group B.V. 56121172
Cegeka Business Solutions Real Estate Software B.V. 34104715
Cegeka Nederland 30091566
Celanese Europe B.V. 61484660
Celestia Satellite Test and Simulation B.V. 65304209
Cell Signaling Technology Europe B.V. 28100442
Cellex B.V. 91700604
Cellmark Netherlands B.V. 76054926
Cellnex Netherlands B.V. 56564767
Cellpoint B.V. 72187484
CellSens B.V. 09221168
Celltrion Healthcare Netherlands B.V. 70819742
Celonis B.V. 67121780
CelSian Glass & Solar B.V. 54306272
Cenosco Custom B.V. 27314026
Censo Data Solutions B.V. 09171892
Center Parcs Europe N.V. 34136068
Centerdam Hotel B.V. 50807137
Centillion Solutions B.V. 85048100
Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen 56809786
Centraal Bureau voor de Statistiek 51197073
Centraal Planbureau 52813150
Centralis Netherlands B.V. 52887227
Centralpoint B.V. 09078252
Centre for Human Drug Research 41167480
Centric Netherlands B.V. 24181890
Centrient Holding B.V. 71889027
Centrient Pharmaceuticals Netherlands B.V. 14090826
Centrum voor Tandheelkunde Maarheeze B.V. 73473782
Century Distribution Systems (Europe) B.V. 24374662
Cepheid Netherlands B.V. 82966672
Ceradis B.V. 09156772
Cerberus Global Investments B.V. 34208986
Cerence B.V. 74815571
CerQlar Solutions Group B.V. 76658821
Certara Netherlands B.V. 20152950
Certhon Build B.V. 27237620
Certis 30110489
Certus Port Automation B.V. 58796762
Cervo Dienstverlening B.V. 32130659
CET Logistics B.V. 70898375
CEVA Freight Holland B.V. 34034262
CEVA Logistics Headoffice B.V. 33132522
CEVA Logistics Netherlands B.V. 16066165
Cevinio B.V. 34219654
CF Industrial B.V. 53010302
CFF Communications B.V. 33245987
CFP Groep B.V. 74703919
CG Drives & Automation Netherlands B.V. 17033961
CG Holding B.V. 63402475
CGE Risk Management Solutions B.V. 27379386
CGG Services (NL) B.V. 24294747
CGI Nederland B.V. 33136004
Chain Professionals B.V. 66326508
Chainalytics B.V. 63017628
ChainBalance B.V. 30205205
ChainCargo B.V. 72617217
ChainCraft B.V. 09222453
CHAINels B.V. 54175437
Chain-IC B.V. 81184476
Chainn B.V. 72316721
ChainStock B.V. 73410381
Chain-Sys Europa B.V. 55888569
ChannelEngine.com B.V. 63350726
Channext 72595752
Chapman Bright B.V. 65759028
Chargebee B.V. 75453797
ChargePoint Network (Netherlands) B.V. 66828147
ChargeSight B.V. 83575502
Chargetrip 65426959
Charles River Laboratories Den Bosch B.V. 16055281
Charles River Nederland B.V. 34137756
Charlie works crew B.V. 59486821
Chartboost B.V. 57696713
Châteraisé Europe B.V. 80659306
CHE B.V. 70591636
Check Technologies B.V. 74034057
CheckMark Laboratorium Support B.V. 18024786
Checkout Group B.V. 74268341
Checkpoint Apparel Labeling B.V. 09062615
Cheddar Payments B.V. 78307635
Cheers Interactive (Netherlands) B.V. 63420295
Cheil Benelux B.V. 54115957
Chemelco International B.V. 31027478
Chemelot Campus B.V. 52201619
Chemours Netherlands 54013445
Chemploy B.V. 62267604
ChemPoint.com EMEA B.V. 50893254
Chemship B.V. 30086290
Chep Benelux Nederland B.V. 28032707
Chevron Oronite Technology B.V. 27058602
Chiesi Pharmaceuticals B.V. 34163035
CHILAS B.V. 73281298
Chimbusco Europe B.V. 24176325
ChimpWorks B.V. 58052577
China Airlines Ltd. 33171485
China Carbon N.V. 34256051
China Cargo Airlines Company Limited 56359152
China Center Amsterdam B.V. 53832248
China Classification Society Rotterdam B.V. 52350932
China Construction Bank (Europe) S.A. Amsterdam Branch 62538519
China Eastern Airlines Corporation Limited 66171717
China Great Hotel Management B.V. 52693457
China Light Festival B.V. 56151209
China Si Chuan Warmoesstraat B.V. 66047544
China Southern Airlines Amsterdam Office 33284086
China Taiping Insurance (UK) Co Ltd, the Netherlands Branch 24355743
Chinees Specialiteiten Restaurant Mountain Spring 64629260
Chinese Medical Center 33271637
CHINT Electrics Netherlands B.V. 68935471
Chiquita Europe B.V. 20077397
ChiroBalance 73546526
Chiropractie Borger 01154306
Chiropractie Castricum B.V. 37125726
Chiropractie Centraal B.V. 82484767
Chiropractie De Pijp 62948318
Chiropractie Den Haag B.V. 81128355
Chiropractie Doetinchem B.V. 55915922
Chiropractie Emmen B.V. 04087570
Chiropractie Kampen B.V. 05086264
Chiropractie Leiden 28052651
Chiropractie Mulder 55953670
Chiropractie Noordwijk B.V. 28071156
Chiropractie Praktijk Kennemerland 34151446
Chiropractie R. Blaauw B.V. 55440932
Chiropractie Westland B.V. 27325250
Chiropractie Wijchen 09182391
Chiropractie Wolters B.V. 12034400
Chiropractie Zoetermeer 69056439
Chiropractor van der Veen B.V. 09108991
Chiropractor Van der Veen v.o.f. 09187247
Chiyoda Corporation Netherlands B.V. 56569890
Choice Hotels Licensing B.V. 34135974
Choice in Energy B.V. 72930624
Chordify B.V. 60387238
Chr. Muller Touw B.V. 09055321
Christian Dior Netherlands B.V. 54864046
Chroma Ate Europe B.V. 09105261
Chromalloy Holland B.V. 18030901
Chrysal International B.V. 32029274
Chrysalix Netherlands B.V. 74526758
Chubb European Group SE 24353249
Chubb Fire & Security B.V. 33257455
Chubby Gorilla Europe B.V. 73558729
Chubu Electric Power Company Netherlands B.V. 75639815
Chugoku Paints B.V. 20038825
CI NMF I Coöperatief U.A. 75107910
CIC International B.V. 65212142
CIC NL B.V. 62074962
Cicek Ler Telecommunicatie B.V. 27189920
CIG Architecture B.V. 28116301
Cignal Infrastructure Netherlands B.V. 72488735
CiMaas B.V. 62806386
Cimpor Global Holdings B.V. 72885327
Cimpress Investments B.V. 57476586
Cimsolutions 23068838
cimt B.V. 27315486
Cimtaq B.V. 66412188
CINAR INFRA B.V. 75161915
Cincero IT B.V. 68454244
Cintex Group Holding B.V. 57647593
CipherLab Europe Representative Office 65407679
Cipla Holding B.V. 58651160
Circana B.V. 18043306
Circle B B.V. 70274916
Circle Imperium B.V. 60993448
CircleCI Netherlands B.V. 61013366
Circonica Circular Energy B.V. 72954590
Circular IQ B.V. 65210956
Circularise B.V. 66543339
Cirrus B.V. 61107581
CIS Management B.V. 21016442
Cisco Netherlands B.V. 78517273
Cisco Systems International B.V. 33283209
CISN Management Company Netherlands B.V. 69838194
Citco Bank Nederland N.V. 33185291
Citco Fund Services (Europe) B.V. 33205112
Citco Nederland B.V. 33161897
Citibank Europe Public Limited Company Netherlands Branch 64729206
CITIC Telecom CPC Netherlands B.V. 33269851
citizenM Operations Holding B.V. 34218994
Citrix Systems Netherlands B.V. 24270761
CITS V Service (Netherlands) B.V. 51055252
City ID B.V. 75096099
City Kids Rotterdam B.V. 54893119
CITYFöRSTER 67709397
Civieltechnisch Bureau Aronsohn B.V. 24134477
Civil 7 B.V. 76289567
Ciwit B.V. 54723655
CJ Europe GmbH 80892159
CJ Logistics Europe B.V. 24344208
CJ Netherlands Office 86936387
CJ Wildbird Foods Europe B.V. 81114931
C-Job & Partners B.V. 34289047
CKD Corporation Europe Branch 34199214
CKD Europe B.V. 24350255
CKW Trading B.V. 58889604
CL Solutions B.V. 76832155
Clafis Engineering International B.V. 34037842
Clafis Engineering Midden-Zuid B.V. 61643386
Clarify B.V. 63648938
Clarks Inn International B.V. 72331984
CLAY SOLUTIONS B.V. 53438426
CLDIN B.V. 84345209
CleanNA B.V. 72839511
Clear Round B.V. 68231563
Clear Tech B.V. 87728613
Clear2Pay Nederland B.V. 33299164
ClearBank Europe N.V. 89463366
ClearBlue Markets Europe B.V. 72668237
Cleeng B.V. 34392902
Clever Conductors B.V. 57055246
CleverFranke B.V. 57841209
cleversoft supervisory reporting B.V. 34136560
CLEVR NL B.V. 33281311
Click Crew Media B.V. 71934049
ClickDealer Europe B.V. 62093533
ClickDimensions, LLC 58990100
ClickFox, Inc. 61306738
ClickHouse B.V. 83934162
Clifford Chance LLP 34360401
Climate & Controls Benelux B.V. 28023950
Climate Focus B.V. 24369512
Climate Fund Managers B.V. 64460789
Climate Neutral Group B.V. 30180751
Climate Risk Services B.V. 76608670
Climate-KIC Holding B.V. 63299658
Climax Molybdenum B.V. 24108516
Clinic63 B.V. 56514735
Cliq B.V. 34377410
Clocktimizer B.V. 61369373
Clockwork B.V. 34315392
Cloetta Holland B.V. 34221053
Close B.V. 68741383
Close Contact B.V. 33268804
Cloud Life B.V. 78459702
Cloud Software Group Netherlands B.V. 56282885
Cloud Solutions Nederland B.V. 73818046
Cloud Team Company 61952443
Cloudator B.V. 64645282
CloudBilling B.V. 55485243
Cloudfactory B.V. 55229700
CloudFive B.V. 67446515
Cloudflare Netherlands B.V. 82497060
Cloudflight Netherlands B.V. 74955780
CloudGrizzly B.V. 58244484
Clouds Capital B.V. 80886523
Cloudwise B.V. 57641730
CLS Services B.V. 30203820
ClusterVision Solutions B.V. 74556975
CM.com International B.V. 20163380
CM.com R&D 7 B.V. 73313750
CMA-CGM (Holland) B.V. 24276503
CMD Automotive 71159916
CME Amsterdam B.V. 71973761
CMIS Operations B.V. 64812715
C-Monc B.V. 70820848
CMS Beheer B.V. 71014918
CNC Grondstoffen B.V. 12033188
CNL Groep B.V. 24417658
CNODC Management B.V. 34256025
CNS Media B.V. 09128939
Coates Netherlands B.V. 77566750
Cobbler ICT Services B.V. 05077635
Cobra adviseurs B.V. 17232157
Coca-Cola Europacific Partners Nederland B.V. 24172526
Coca-Cola HBC Finance B.V. 34154633
Coca-Cola HBC Holdings B.V. 58229906
Coca-Cola HBC Sourcing B.V. 74883399
Coca-Cola Nederland B.V. 24251438
Coco Yachts B.V. 54027675
Cocoanect B.V. 61588024
Coda Netherlands Holdings B.V. 82560072
Code d'Azur Interactive B.V. 34266401
Code Internet Applications B.V. 27255884
Code Nomads B.V. 70302669
Code Nomads Rotterdam B.V. 90550943
Code Nomads Utrecht B.V. 85059838
Code Orange B.V. 60428163
Code Product Solutions B.V. 14095157
Code Yellow B.V. 56026897
Codean B.V. 82936080
Codeclan Den Bosch B.V. 81821107
Codeglue B.V. 24306201
CodeSandbox B.V. 71881972
CodeShop B.V. 34229568
Codit Nederland B.V. 30246968
COE International B.V. 68030495
coeo Incasso B.V. 24470897
Cofano Software Solutions B.V. 50684183
COFCO International Netherlands B.V. 24307569
Coffee IT B.V. 72465646
Co-Flo Enterprise B.V. 77691903
Coforge B.V. 27154561
COFRA Amsterdam 33159098
Cofra Amsterdam B.V. 33082697
Cogent Communications Netherlands B.V. 27191337
Cognizant Technology Solutions Benelux B.V. 17101092
Coil Services B.V. 04075911
Cojafex B.V. 24098095
Collagen Research Center B.V. 77711440
Collect Trading 72618523
Collective Netherlands B.V. 86899503
College voor de toelating van gewasbeschermingsmiddelen en biociden 09212570
Colliers Design & Development B.V. 17252186
Collins Foods Holdings Europe B.V. 84080787
Color Concepts B.V. 24345285
Colorant Chromatics Europe B.V. 57546614
ColorMatrix Europe B.V. 17213716
Colosseum Dental Klinieken B.V. 24447874
Colsen, Adviesburo voor Milieutechniek B.V. 22050688
Colt Technology Services B.V. 33303165
Com1 B.V. 53152808
Comaen B.V. 62431072
Combined Barge Operators (C.B.O.) B.V. 30110470
Combined Computer Services C.C.S. B.V. 30089418
Comed B.V. 12042925
Comfort Payroll B.V. 75981254
ComfortAce B.V. 55085695
Command Alkon Netherlands B.V. 14043781
CommerceCX B.V. 70619441
Commercial Vehicle Charging Europe B.V. 86950606
Commerzbank AG Benelux Branch 34241101
Commissioning Agents Ireland, Ltd. 65804716
Common Affairs B.V. 66267609
Commonwealth Bank of Australia (Europe) N.V. 72946520
CommScope Netherlands B.V. 34138906
Communications & Power Industries Europe Ltd. 30128726
ComOps B.V. 54516013
Company Webcast B.V. 24384974
Company.Info B.V. 33302047
Competa It B.V. 27165153
Compliment B.V. 17154914
Compressor Controls Corporation B.V. 34145176
Compskill B.V. 60548525
CompuGroup Medical Nederland B.V. 56159765
Compusult Europe B.V. 75352176
Computer Packages Europe B.V. 20073529
Computest Consultancy B.V. 32108687
Comron International B.V. 34213160
comScore B.V. 33281270
Comsec International-Information Security B.V. 30173045
COMSOL B.V. 28102433
ComTrade Group 24383822
Comviva Technologies B.V. 63223767
Concanon B.V. 76703460
Concentrix International Europe B.V. 33258450
Conclusion Application Innovation 27296853
Conclusion Enablement B.V. 39101391
Conclusion MBS B.V. 30191754
Conclusion Xforce B.V. 30195258
Conclusion Zuyd B.V. 32091040
Concr3de B.V. 69341648
Concr3de Team B.V. 84113863
Concreet Projectmanagement B.V. 54834260
Concrefy B.V. 51652293
Concur Holdings (Netherlands) B.V. 34356267
CoNet Zaandam B.V. 53020243
Conexxia B.V. 87360640
Conference Compass B.V. 51173980
Confocal.nl B.V. 65256336
Conjoint Analysis B.V. 80229948
Connect Solutions B.V. 56940327
Connected Circles B.V. 72129301
Connected Information Systems B.V. 24444001
Connecterra B.V. 61840491
Conneqtech B.V. 63567385
conneXXion Nederland N.V. 32083680
Conoship International B.V. 02039662
Conpend B.V. 65073029
Consafe Logistics B.V. 20114696
Conscia Nederland B.V. 29031508
Conscious Aerospace B.V. 87702118
Conservatorium Hotel B.V. 50975773
Considerati B.V. 34285744
Constell B.V. 68855966
Constellation Netherlands B.V. 55034373
Constructie- en Aannemingsbedrijf Peter de Kok B.V. 50043773
Consultantrading B.V. 70094926
ConsuMatrix B.V. 64081176
Consumer Evaluation Systems Inc. 34378672
Container Solutions B.V. 61884316
CONTAX Nederland B.V. 61903728
Contentoo B.V. 66406234
Context Labs B.V. 65544382
Contexta B.V. 67354971
ContextF B.V. 68346182
ContextLogic BD B.V. 68609175
Continental Bakeries (Haust) B.V. 24047120
Continental Juice B.V. 24315295
Continu 29049044
Continuous Events B.V. 72330120
Contiweb B.V. 17167501
Contractuo Nederland B.V. 77946219
Control Payroll B.V. 60785578
Control Risks Benelux B.V. 33237947
Control-Care B.V. 34307628
Controllab Products B.V. 06076204
Controlpay B.V. 20107910
CONVAL Group B.V. 86586017
Converge 27193776
Convergenc3 B.V. 87104741
Convergence Industry B.V. 59654163
Conversation Studio B.V. 86888439
Converse Netherlands B.V. 34186851
Convesting B.V. 86575880
Convious 64967743
Conway & Partners N.V. 24424599
ConXys Technologies International B.V. 32103773
Cool Separations B.V. 27330539
Coolbi B.V. 67180906
Coolblue B.V. 24330087
Cooler Master Europe B.V. 12039810
CoolGames B.V. 24474216
CoolGames Media B.V. 61037605
CoolGames Publishing B.V. 54992761
Coolrec B.V. 17072571
Cooper Pet Care B.V. 81970900
Cooperatie Eucord U.A. 30188723
Coöperatie Koninklijke Avebe U.A. 02300804
Coöperatie Koninklijke Cosun U.A. 20028699
Coöperatie Koninklijke Fruitmasters U.A. 11044248
Coöperatie Studio CC Amsterdam U.A. 34311943
Coöperatie Tory Burch U.A. 34354545
Coöperatieve KazMunaiGaz U.A. 34250159
Coöperatieve Rabobank U.A. 30046259
Coosto B.V. 58880771
Copado Netherlands B.V. 30263556
Copernica BV. 34129493
Copersucar Europe Sociedad Limitada 70919879
Copiatek Scan & Computer Solution B.V. 63458632
Copier Engineering B.V. 56007183
Copius (NI) Ltd 56355246
Coraltech B.V. 87982242
Cordstrap B.V. 17026315
Core Avionics & Industrial HR B.V. 72523336
Core Supply Group B.V. 53313461
CoreDux Netherlands B.V. 18017112
Corendon City Hotel 34252106
Corendon Hotels & Resorts B.V. 56571291
Corendon International Travel B.V. 34220902
Corendon Village Exploitatie B.V. 69005133
Corion B.V. 56941188
Cornerstone OnDemand Europe Netherlands B.V. 70766967
Corning B.V. 34127518
Corpag Holding B.V. 76580679
Corpag Services (Netherlands) B.V. 18079208
Corparis 02089849
Corporate Communication Centre B.V. 41132150
Corrosion Laboratory B.V. 65219414
Corsano Health B.V. 75738910
Corsearch B.V. 54875625
Corteva Agriscience Netherlands B.V. 24177863
Cortex Glass B.V. 60446358
Corthom B.V. 37110522
Corvers Procurement Services B.V. 17126215
Corvus Drones B.V. 74998110
CoSa Connects B.V. 68645767
Cosanta B.V. 60688890
COSCO SHIPPING Heavy Transport (Europe) B.V. 56626789
Cosco Shipping Lines (Netherlands) B.V. 24374564
COSCO Shipping Specialized Carriers (Europe) B.V. 24290729
Cosen Europe B.V. 58397167
Cosine Research B.V. 28091022
Cosmo Oil Europe B.V. 34394501
CosmoCows B.V. 39072121
Cosmos Business Group B.V. 82029415
Cost Engineering Consultancy B.V. 23081784
Coty International B.V. 75592932
Coty Management B.V. 75588730
Coty Netherlands B.V. 64288412
Coty Operations B.V. 76066223
Council of International Schools 52943372
COUNT Energy Trading B.V. 67740731
Countr Commerce Concepts B.V. 68975910
Countr International B.V. 30242651
Coveo (Europe) B.V. 59805706
Cover Genius Europe B.V. 73237426
Covestro (Netherlands) B.V. 62059459
Covestro Resins B.V. 05036059
Covetrus B.V. 16044987
Cow Hills Retail B.V. 30218521
Coway Europe B.V. 82817553
CowManager B.V. 59285273
Coyote Logistics Nederland B.V. 68498241
Cozy 70880832
CPH Pharma B.V. 34191409
CPIC Europe B.V. 56575017
CPM Europe B.V. 33106197
CPMView Consulting B.V. 09181756
CPYou B.V. 77405714
Cradle Bio B.V. 84219092
Crane Services Oss B.V. 50209248
Crane Worldwide Logistics B.V. 34359094
Cranium Nederland B.V. 68949979
Cravit B.V. 20099850
CRC-Evans B.V. 08074094
Creamy Creation B.V. 74214055
Create Entrance B.V. 56248644
Creative Clicks B.V. 34371042
Creative Fabrica B.V. 70114412
Creative Strategy Digital B.V. 64151646
Crédit Agricole Consumer Finance Nederland B.V. 33183520
Credit Europe Bank N.V. 33256675
Credit Management & Investor Solutions B.V. 51486202
CreditAccess India N.V. 60281758
Creetion B.V. 17225252
Cregora B.V. 17221846
Crem International B.V. 64736148
Crest Dutch Machinery B.V. 05077025
Crestec Europe B.V. 33264526
CRF International Holding B.V. 34288937
CRH Nederland B.V. 28068878
Crisp 71482288
CRITEO B.V. 52465624
Critical Path Institute Stichting 85256862
Crobox B.V. 65563956
Crobox Services B.V. 80401120
Crocs Europe B.V. 27276812
Croes Bouwtechnisch Ingenieursbureau B.V. 10032195
Cromwell Netherlands B.V. 34142932
Croonwolter&dros B.V. 64954153
CropIn Technology Solutions B.V. 77306724
Crossroads International Church 34385150
Crowd Mobile QA Services B.V. 65398807
CrowdSense B.V. 55605389
CrowdStrike (Netherlands) B.V. 67285929
Crowe Foederer B.V. 17034844
Crown Bioscience Netherlands B.V. 77296443
Crown Deck B.V. 24382449
Crown Laminates Holland B.V. 66363543
Crown Relocations B.V. 23042710
Cruden B.V. 34206285
Crux Innovations B.V. 56896956
CRV B.V. 09128755
CRV Holding B.V. 09125050
Cryosol-World 71053913
Cryptohopper B.V. 70270481
Crystal Amethyst B.V. 27363920
Crystal Lagoons B.V. 53878779
Crystalloids B.V. 34247825
CS Digital Media B.V. 60106050
CSafe Global Coöperatief U.A. 58418954
C-Shipping B.V. 24281871
CSi Industries B.V. 18057257
CSM Bakery Solutions Europe Holding B.V. 56145624
CSM Ingredients Benelux (NL) B.V. 80825095
CT Hostels B.V. 76012034
Ctac Nederland B.V. 34102528
CTF Amsterdam B.V. 61000574
CTH EU B.V. 68110383
CTN Group B.V. 61249475
CTO7 B.V. 54795710
CTS International Logistics (Netherlands) B.V. 76363848
Cubematch B.V. 67127398
Cuccibu B.V. 61072923
Cuccibu Consultancy Services B.V. 78571715
Cullinan Academy B.V. 54652200
Cultivation Systems B.V. 27315697
Cultivators B.V. 77084357
Cummins Holland B.V. 34220850
Curado Trust (Nederland) B.V. 34147143
Curavista B.V. 20067415
CureSupport Nederland B.V. 81439822
CureVac Netherlands B.V. 73486809
Curgoal 70526591
Currency Cloud Services B.V. 76606619
Curvature LLC 34175039
Customized Energy Solutions Europe B.V. 90773993
Customs Support Group B.V. 24294906
Customs Support NCTS B.V. 24252173
Cutr B.V. 82617805
CVmaker B.V. 70894027
CWT Global B.V. 34254672
CXPerts B.V. 68552467
Cybage Software B.V. 58413715
CyBe Construction B.V. 59128380
CYBERDYNE, INC 72299800
CyberLens B.V. 71351043
Cycle Link (Europe) B.V. 51277387
Cycleon B.V. 30204625
Cycling Sports Group Europe B.V. 06060448
Cyclomedia 16063843
Cyclotron VU 33244269
Cygnum Capital B.V. 82981590
Cyient B.V. 20100712
Cymer B.V. 33302949
Cymo B.V. 77760344
Cytek Biosciences B.V. 74997823
Cytocypher B.V. 64058905
D&M Europe B.V. 17073774
D. SOLUTIONS B.V. 73358525
D. TRADING B.V. 73358355
D.O.R.C. Dutch Ophthalmic Research Center (International) B.V. 24167879
D.P. Supply B.V. 04043678
D.Q.A. Pharma International B.V. 23087494
D/DOCK B.V. 75191687
D2D Holding B.V. 62708996
D2X Group N.V. 82248915
Da Vinci Derivatives B.V. 63796473
Da Vinci Group B.V. 62888315
Da Vinci Laboratory Solutions B.V. 24312114
Daarnhouwer & Co B.V. 35026025
Dacom Farm Intelligence B.V. 53188772
Dada Consultancy B.V. 09106692
Daedong Kioti Europe B.V. 24484869
Daesang Europe B.V. 33256878
DAF Trucks N.V. 17078445
Dagi Metals B.V. 06078549
Dahua Europe B.V. 61278629
Daikin Chemical Netherlands B.V. 18049280
Daily Paper Wholesale B.V. 68051875
Dainippon Screen (Nederland) B.V. 33163141
DairyDataWarehouse B.V. 51385309
Daisycon B.V. 39073684
Daitron (Netherlands) B.V. 88695891
Daiwa House Europe B.V. 77560809
Daiwa Kasei Europe B.V. 62679465
Daksh B.V. 61123498
Daksha Consultancy B.V. 84759003
Dallas Netherlands Cooperative U.A. 64235254
Dalsem B.V. 27221420
Dam 9 B.V. 58172149
Damen Civil & Modular Constructions B.V. 80687628
Damen Dredging Equipment B.V. 08018149
Damen Global Support B.V. 58686010
Damen Marine Components Netherlands B.V. 23033889
Damen Offshore & Specialized Vessels B.V. 73405345
Damen Research Development & Innovation B.V. 84607343
Damen Schelde Naval Shipbuilding B.V. 22044040
Damen Services B.V. 76791718
Damen Shiprepair Rotterdam B.V. 11044239
Damen Shipyards 23036357
Damen Workboats B.V. 76792595
Damen Yachting B.V. 22047281
Dana Petroleum Netherlands B.V. 27120679
Dana SAC Benelux B.V. 28034356
Danfoss B.V. 24227769
Danfoss Power Solutions II B.V. 78230403
Danieli Corus B.V. 34079535
Danieli Corus Technical Services B.V. 34088462
Danone Global Research & Innovation Center B.V. 09096817
Danone Nutricia Nederland B.V. 27090766
Danone Trading ELN B.V. 27194422
Danone Trading Medical B.V. 62263560
DanTrade B.V. 57667667
Daqso International B.V. 57681201
Darfon Europe B.V. 61951064
Dark Matter Laboratories B.V. 75174405
Darktrace Netherlands B.V. 63964228
Darling Ingredients International Holding B.V. 17064839
Darling Ingredients International IT Services B.V. 17088546
DART Aerospace B.V. 72246111
Darwin Recruitment B.V. 53725514
Dashmote B.V. 63300095
Dassault Systèmes B.V. 30147672
DAT.Mobility B.V. 27103813
Data eXcellence B.V. 32153046
Data2Logistics Europe B.V. 27268138
Databricks 51208121
Datacation B.V. 82577102
Data-Centric Engineering B.V. 85241148
Datadog Netherlands B.V. 77823664
Dataflex International B.V. 24146017
Dataiku B.V. 83000828
DataLane B.V. 72782234
DataLyzer International B.V. 12048189
DataPebbles B.V. 78354617
DataProphet International Operations B.V. 77590082
DataSnipper B.V. 69343861
Datavideo Technologies Europe B.V. 24194095
Datenna B.V. 68808070
DatHuis B.V. 68601271
Datlinq 17094483
DATUM SOLUTIONS NETHERLANDS B.V. 70919798
David Lewis Productions B.V. 60885653
David Lloyd Sports & Health Club 17111830
Dawn Aerospace Nederland B.V. 73356824
Dawn Foods B.V. 20097264
Dawn Foods International B.V. 32070903
Dawning Digital B.V. 85078115
Daxx Soft B.V. 34278628
Daymon Netherlands B.V. 73911119
Dayrize B.V. 77342275
DAZN Media Netherlands B.V. 78544297
DBXB Netherlands B.V. 24366706
DCC Energy Nederland B.V. 32094780
DCI Dutch Certification Institute 01045701
DCN Diving B.V. 13019455
DCprime 34224535
DDB 33155443
DDB Amsterdam B.V. 34219983
DDL Diagnostic Laboratory B.V. 27236979
De Agile Testers B.V. 64013987
De Architectenwerkgroep Tilburg (DAT) 18033496
de Architekten Cie. B.V. 58806075
De Blokkenhut B.V. 34258209
De Bondt B.V. 04023846
De Brauw Blackstone Westbroek N.V. 27171912
De Efteling B.V. 18122297
De Gier B.V. 27212124
De Groot en Visser B.V. 23056962
De Haagse Hogeschool 27255912
De Heus Voeders B.V. 14626985
De Jong & Laan Controle B.V. 06054458
De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen in Nederland 24481208
De Kleijn Energy Consulting B.V. 52926915
De Kok Staalbouw B.V. 20074900
De Koninklijke Nederlandse Munt N.V. 30116000
De Korte Weg B.V. 20142702
De la Rue B.V. 23070434
De Lage Landen International B.V. 17056223
De Markt Mondzorg 66972914
De Nederlandsche Bank N.V. 33003396
De Nieuwe Winkel B.V. 88447979
de Noordhoek Zonnemaire 20141428
De Oude Bibliotheek B.V. 59354461
De Pooter B.V. 21006768
De Praatmaat Groep B.V. 52941167
De Regt Marine Cables B.V. 24196885
De Ruggesteun 60193611
De Rugspecialist B.V. 66803209
De Ruijter International B.V. 18115159
De Staffing Groep Nederland B.V. 11020532
De Voogt Naval Architects B.V. 34059966
De Zwaluw Logistiek B.V. 36046107
De Zwarte Hond Groningen B.V. 63642182
Dealroom.co B.V. 59237368
DEAM Products B.V. 53081579
DEBoss B.V. 90734726
Dec Netherlands B.V. 51119498
Decathlon Netherlands B.V. 34306685
Deckers Benelux B.V. 27354489
Decos Software Development B.V. 51814617
Decos Software Engineering B.V. 28054540
DeedMob B.V. 67534554
Deel Nederland B.V. 82007594
Deep B.V. 34118003
Deep Blue Capital B.V. 34296402
Deep Branch B.V. 80907970
DeepL NL B.V. 84080930
Deeploy B.V. 78193621
Deerns Nederland B.V. 27047671
Defacto Urbanism B.V. 78695775
Defesche Van den Putte architectuur en stedenbouw B.V. 27214553
DEG Groep B.V. 68602510
DEHA B.V. 73091456
Déhora advies B.V. 34193380
DEITYcommerce B.V. 71080562
DEKC Maritime B.V. 02037627
Dekimo Experts Delft B.V. 70326525
Dekimo Experts Eindhoven B.V. 74470345
Dekimo Experts Enschede B.V. 78648777
Dekker Management Beheer B.V. 36030162
Dekker Olifanta B.V. 28055371
Dekkers Visual Communication B.V. 17121214
DEKOM B.V. 52638472
DEKRA Certification B.V. 09085396
DEKRA Rail B.V. 27141477
Del Monte (Holland) B.V. 29036144
DELA Natura- en levensverzekeringen N.V. 17078393
DeLaval 02041794
Delaware Consulting B.V. 17105219
Delft AI B.V. 84607483
Delft Circuits B.V. 68796803
Delft Imaging Systems B.V. 30185278
Delft IMP B.V. 62101951
Deliflor Chrysanten 27218476
Deliverect B.V. 80411088
Deliveroo Netherlands B.V. 63605929
Dell Benelux Call Centre 33226753
Del-Mar Safety B.V. 53951425
DELMIC B.V. 51556650
Deloitte Accountancy & Advies B.V. 57666954
Deloitte Accountants 24362853
Deloitte Belastingadviseurs B.V. 24362840
Deloitte Consulting B.V. 33259541
Deloitte Financial Advisory B.V. 24362849
Deloitte Group Support Center B.V. 24362837
Deloitte Risk Advisory B.V. 50340158
Delos Sage Holdco Coöperatief U.A. 70002924
Delpharm Development Leiden B.V. 88276872
Delphy B.V. 09131958
Delrin Netherlands B.V. 85951218
Delta Air Lines, Inc. 33258232
Delta Capita B.V. 56180888
Delta Electronics (Netherlands) B.V. 12040831
DELTA Fiber Nederland B.V. 22051676
Delta Greentech (Netherlands) B.V. 34297145
Delta Labs B.V. 66814251
Delta Light Nederland B.V. 20071847
Delta Team Personeelsdiensten B.V. 27260283
Delta Travel Service B.V. 33166123
Delta Wines B.V. 24378358
Delta-N B.V. 27170474
DeltaQuad B.V. 51835193
DELVA Landscape Architects 61008001
Demaco Holland B.V. 37079728
Demcon Advanced Mechatronics 06070325
DEMCON high-tech systems Enschede B.V. 06076725
DEMCON kryoz B.V. 08177692
DEMCON life sciences & health Delft B.V. 66542030
DEMCON life sciences & health Eindhoven B.V. 53846486
DEME Offshore NL B.V. 20064480
Demir-Halk Bank (Nederland) N.V. 24199853
DEMO Consultants B.V. 28071545
Den Haag 27370927
Den Haag Centrum voor Strategische Studies (HCSS) B.V. 27245148
Den Hartogh Shared Services B.V. 50411160
Den Ouden Materieel B.V. 16085715
Denham The Jeanmaker B.V. 57908680
Denim City HQ B.V. 59138785
Denka International B.V. 21019769
Denkavit Nederland B.V. 09036151
Denkers Shipping B.V. 09149929
DENS Power B.V. 76433277
Denso Europe B.V. 32050077
Denso International Europe B.V. 32027898
DENSsolutions B.V. 55763820
Dent2Dent Hendrik Ido Ambacht B.V. 70711062
Dental Clinics Joure B.V. 67277608
Dental Clinics Veenendaal B.V. 61835161
Dental Robotics B.V. 69775702
DENTAL Universe B.V. 27286953
Dental365 Rotterdam B.V. 67451551
Dentons Europe LLP 34207824
Dentons Europe LLP 73505323
Dentsply Sirona Benelux B.V. 27088755
DentVille B.V. 62534718
Denyo Europe B.V. 30230846
Deployment Matters Netherlands B.V. 70862109
Dept Brand & Advertising B.V. 27378801
Dept Design & Technology B.V. 27239483
Dept Digital Marketing B.V. 24431627
Dept Holding B.V. 63464101
Dept NL Holding B.V. 92551033
deRoostermakers B.V. 57927405
Desa Construction NL B.V. 69222150
Desah B.V. 01108003
DeSci Labs Netherlands B.V. 84190361
Design Associates B.V. 32085693
Design Bridge Nederland B.V. 33267669
Design Erick van Egeraat B.V. 66169240
DESIGN8 B.V. 11063158
Desolenator B.V. 58733795
deSter Holding B.V. 33201067
Destinus Energy B.V. 89630777
Destinus OPRA B.V. 89632966
DET International Holding Limited 87512904
Deta-Q B.V. 86888706
Deus B.V. 76658007
Deutsche Bank 33304583
Deutsche Post International B.V. 33232511
Deutsche Telekom Global Business Solutions Nederland B.V. 76706532
Developers.nl B.V. 57560188
DevelsteinCollge-Develsingel 40324154
Devhouse Spindle B.V. 61958034
Devon India-NL B.V. 39084661
DevOpsInternational B.V. 64080986
DevRepublic B.V. 08181059
Devtaar B.V. 63746492
Dexerials Europe B.V. 34077992
Dexter Energy Services B.V. 65426479
Dexxon Data Media and Storage B.V. 29031645
DFDS Distri Holding B.V. 09140062
DFDS Logistics Winterswijk B.V. 08035771
DFE Pharma B.V. 17191677
DFFRNT LAB B.V. 66678285
DFFRNT Media B.V. 66757010
DFM N.V. 31018376
DFS Netherlands 24099513
DGB-Earth Sciences B.V. 08111182
DGMR Bouw B.V. 09142407
DGN Publishers B.V. 30168362
DH Infrastructure Europe B.V. 58406360
DH Netherlands B.V. 54025990
DHI Investment B.V. 32127861
DHL Express 34052070
DHL Finance Services B.V. 14064670
DHL Freight (Netherlands) B.V. 30130193
DHL Global Forwarding (Netherlands) B.V. 34064736
DHL Parcel (Netherlands) B.V. 30076845
DHL Supply Chain (Netherlands) B.V. 24168570
DHL Supply Chain Management B.V. 24270249
DHR International Holland B.V. 34359358
DI Blue B.V. 51110288
Diagenius B.V. 83145109
Diageo Brands 34138436
Diageo Nederland B.V. 30048592
DialogueTrainer B.V. 66655404
Diamond Chubu Europe B.V. 76464024
Diamond Flower Information (NL) B.V. 24307230
Diamond-fms B.V. 17266193
DIANA FEA B.V. 27252655
Diaset B.V. 30184982
Dicolor Optoelectronics B.V. 69240388
Didacticum Infrastructure B.V. 24313662
Diebold Nixdorf Global Solutions B.V. 58379401
Dienst Uitvoering Onderwijs 50973029
Dierenkliniek Hoogveld B.V. 78069629
DIF Management B.V. 34312941
digi.bio B.V. 68119127
Digidentity B.V. 27322631
DigiGamma B.V. 71416269
DIGIO ICT B.V. 17118274
Digireg Netherlands B.V. 65739345
DigiSure B.V. 82200378
Digital Decisions B.V. 68518072
Digital Matter B.V. 80798721
Digital Power Technologies B.V. 83373616
Digital Realty Netherlands B.V. 66632463
Digital Revolution B.V. 33267823
Digital Survival Company B.V. 72043466
DigitalOcean EU B.V. 60912006
Dimaros B.V. 74959360
Dimebox B.V. 61212563
Dimenco B.V. 52677001
Dimenco Content Production B.V. 54373107
Dimensio Verpakkingen B.V. 33236408
Dimerce B.V. 76153282
Dimerco Express Netherlands B.V. 34104688
Dinel Construction B.V. 24326419
Dinerate B.V. 55058590
Ding Zing Polyurethane Europe B.V. 34376586
DIQQ B.V. 68646852
DiReC B.V. 55206999
Direct Current B.V. 34350049
Direct Impact B.V. 67064043
Direct Maintenance B.V. 14068636
Direct Source International B.V. 53652037
Direct2Pet Europe B.V. 34309053
Directness B.V. 34260642
DISA Nederland B.V. 52542890
disapo.de Apotheke B.V. 77622103
Discogs B.V. 63544962
Discord Netherlands B.V. 82229864
Discovery Communications Benelux B.V. 33295591
Disphar International B.V. 08069968
Distimo Holding B.V. 30266181
Distro Energy B.V. 84978740
Ditio B.V. 52367002
DIV B.V. 61357413
Divardy Bakery Services B.V. 30210429
Diversey Europe Operations B.V. 53934504
Divitel B.V. 08075305
Dixstone Netherlands N.V. 33277773
Dizain-Sync B.V. 08126607
Djeeni B.V. 73663646
DJI Europe B.V. 61920541
DK-Schweizer Europe B.V. 18080425
DK-Schweizer Nederland B.V. 18068763
DKTP - informatietechnologie - B.V. 33299034
DLA Piper Nederland N.V. 34207878
DLF B.V. 16018887
DLM Finance B.V. 56689276
DMC Invest B.V. 71625356
DMEGC Renewable Energy B.V. 84113081
Dmissi Electro B.V. 34202817
DMM Services B.V. 80349927
DMS Insight Works 71817301
DMT Modular Constructions B.V. 76956415
dnata B.V. 34025985
dNM Interim B.V. 53838866
DNP Imagingcomm Europe B.V. 34305107
DNV Business Assurance B.V. 24273935
DNV Netherlands B.V. 09006404
DNVO Consulting B.V. 17172308
Docflow B.V. 74293087
DOCS International B.V. 30161853
Documentation Generation B.V. 34133016
Doedijns B.V. 34139835
Dole Europe B.V. 20139966
Dole Packaged Foods B.V. 78513499
Dollar Shave Club B.V. 69517525
Domino's Pizza Netherlands B.V. 18048127
Domino's Pizza Overseas Franchising B.V. 34270574
Dong-I.T. B.V. 55184391
DOOR architecten 62078844
Dorf Ketal B.V. 20131276
Dornan Engineering Limited 60572663
Dosign Engineering B.V. 24157016
Dosign International B.V. 63718219
DOT Robot B.V. 70144583
DoubleDividend Management B.V. 30199843
Doublepress Products B.V. 05038676
Dow Benelux B.V. 24104547
Dow Europe Holding B.V. 21018156
Downstream Amsterdam B.V. 56480296
Dozon B.V. 09058380
DP World Inland B.V. 24171394
DP World Logistics Europe B.V. 75781735
DP World Logistics Netherlands B.V. 08020381
DP6 architectuurstudio B.V. 50592947
DPA Engineering 51255006
DPA Legal B.V. 32118148
dpdk 27243574
DPG Media B.V. 34172906
DPG Media Digital B.V. 17111121
DPI Animation House B.V. 27171527
DPM Services B.V. 86219383
DPO Consultancy B.V. 69197059
DPR Construction B.V. 70522995
DPS Engineering (Netherlands) B.V. 28078815
DQ&A Group B.V. 52850404
DQ&A Nederland B.V. 27293855
Dr Martens Airwair Netherlands B.V. 60235616
Dr. Lange Nederland B.V. 11021301
Dr. Reddy's Research and Development B.V. 28075073
Draka Comteq Fibre B.V. 17129697
Drake & Farrell B.V. 53478509
Dream Broker B.V. 68154941
Dream Chip Technologies B.V. 74318535
Dredge Yard B.V. 53338103
Dredging and Contracting Rotterdam B.V. 34062952
Drees & Sommer Netherlands B.V. 34107839
Drie Sterren Infra B.V. 70041342
Drieam B.V. 74263544
Driessen Catering Equipment B.V. 37041368
Driessen Overheid B.V. 17106428
DRIFT 60395575
Drillster B.V. 34245954
Driscoll's of Europe B.V. 20124631
Driving the Vortex B.V. 27366561
DRN B.V. 50791125
DROM 68637586
Drukkerij C.V. 89239040
Drukwerkdeal.nl B.V. 08119373
DRW Europe Derivatives B.V. 72007443
DS landschapsarchitecten 34303902
DS Smith Packaging Nederland Locatie Eerbeek 08046917
DSG diensten B.V. 30232830
DSM NL Services B.V. 14028072
DSPA B.V. 62109413
DSV Air & Sea Nederland B.V. 34065452
DSV Lead Logistics B.V. 75533308
DSV Road B.V. 12015337
DSV Road Holding N.V. 12018468
DSV Solutions Nederland B.V. 20147137
DTEK ENERGY B.V. 34334895
DTEK GRIDS B.V. 73362417
DTEK GROUP B.V. 59950293
DTEK OIL&GAS B.V. 34284942
DTEK RENEWABLES FINANCE B.V. 34389118
DTEK RENEWABLES INTERNATIONAL B.V. 82760977
DTEK RENEWABLES UKRAINE B.V. 58729011
DTN Europe B.V. 09058993
DTN Netherlands B.V. 11026920
dtnext B.V. 78015413
DTS B.V. 66726824
DTS Expat B.V. 61019208
DTT Gaming B.V. 77768043
DTT Multimedia B.V. 65717058
Dual Inventive Holding B.V. 18086917
Dufry Business Services B.V. 70831084
Dufry Financial Services B.V 60704993
Duin Consult HRM VOF 56990723
Dumela B.V. 70581630
Dümmen Orange The Netherlands B.V. 24170071
Dun & Bradstreet B.V. 24047019
Dunlop International Europe Limited 23060941
Dunlop Protective Footwear B.V. 38018377
DUPI Underwriting Agencies Amsterdam B.V. 30136556
Dura Vermeer Infra Regionale Projecten B.V. 34196257
Duracell Netherlands B.V. 63089726
Durapower Technology Group B.V. 73778036
Dürüm Company NL B.V. 34363924
Dutch Accounting House 17163160
Dutch Analytics B.V. 66849381
Dutch Coding Company B.V. 69760500
Dutch Diagnostics B.V. 08058321
Dutch Drone Gods B.V. 89513029
Dutch Medical Food B.V. 78496950
Dutch Payroll Experts B.V. 59095369
Dutch Qargo B.V. 71111212
Dutch Real Estate Company Amsterdam B.V. 86638343
Dutch Recruitment Service B.V. 76705099
Dutch Related Services B.V. 73996025
Dutch Sino Business Promotions 65707516
dutchfounders.fund B.V. 73154520
Dutchina Agro Tech Incubation Center B.V. 55328938
Dutchview information technology B.V. 53977599
Dutoit Europe B.V. 30135909
Duvak Automatisering B.V. 28058665
Duyfken Trading Knowledge B.V. 34182969
DVJ Insights B.V. 76249638
DWA B.V. 29029243
Dwarfs B.V. 66782805
Dwellworks Netherlands II B.V. 34157468
DX Technology Services and Investment B.V. 85006785
DXC Technology 33239071
DXC Technology 66332745
DycoTrade 57568308
Dyflex Polymers 23065185
Dyflexis B.V. 59584327
Dyme B.V. 71904387
Dymo Engineering Berlicum B.V. 17273542
DynaCommerce Holding B.V. 66421470
Dynamic Chiropractic B.V. 53973895
Dynamic Credit Management B.V. 62413481
Dynamic Credit Partners Europe B.V. 34249587
Dynamic Oasis B.V. 69331138
Dynamic People B.V. 34259692
Dynamic Visual Technologies B.V. 87551977
Dynamic Web Marketing 09153589
Dynata Europe B.V. 24326088
Dynatrace B.V. 33227492
DynaTron B.V. 62303538
Dynaxion B.V. 74325523
DynEd Europe B.V. 17219633
Dyness Europe B.V. 81521944
Dyno-Chiptuningfiles.com 66390990
Dyson B.V. 34111070
Dyson Technology B.V. 80177565
DZM Data Solution B.V. 27280351
E D & F Man Holdings B.V. 24188202
E Green Europe B.V. 84761415
E Ink Netherlands B.V. 84837306
E Ink Technology B.V. 84837632
E Zilly B.V. 30153157
E.M.C. B.V. 61226394
E2M Technologies B.V. 34264483
E2open GmbH 76108996
e3 Nederland B.V. 67440207
EAGE Holding B.V. 30122370
Eagle Eye Networks B.V. 14082937
Eagle Holding Europe B.V. 14044687
Eagle Seven Europe B.V. 82365474
Eagle Simrax B.V. 14023536
Eagle Vision Systems B.V. 32062776
EarthToday.Com B.V. 72614439
Ease2pay B.V. 69106460
Easee B.V. 65846753
EASP Air B.V. 59966432
Eastar The Netherlands B.V. 61193852
Eastern Enterprise B.V. 27152051
Easthouse Electronics Technology B.V. 64595609
Eastman Chemical B.V. 27150948
Eastman Chemical EMEA B.V. 33139782
Eastport Maritime Europe B.V. 24380550
East-West International B.V. 37086898
East-West Trade 65711114
Easy Controls B.V. 51517477
easy2rent B.V. 52876160
EasyAds B.V. 30210912
Easygenerator B.V. 67709826
Easygreen Energy Solutions B.V. 76708543
Easyjet Airline Company Holland 33283357
EasyStaff Payroll Select Flex B.V. 18087512
EasyStaff Payroll Select ZZP B.V. 18087515
easyworx flex B.V. 76626784
Eat Well Europe B.V. 66417368
Eaton Industries (Netherlands) B.V. 08113175
EATRIS ERIC 59239247
eBay International Management B.V. 71993312
Ebicus B.V. 14065721
Ebitwise B.V. 81485999
EBN B.V. 14026250
eBuddy B.V. 34211186
Ebury Partners Belgium SA/NV 74280511
Ebusco B.V. 55202454
Ecare Innovatie B.V. 59598247
ECCO EMEA B.V. 16076783
ECCO Global Business Development B.V. 61388351
ECCO Leather B.V. 18059647
ECCO Tannery (Holland) 18122635
ECCT 17078777
ECEM European Chemical Marketing B.V. 33163887
Echemi Europe B.V. 76108635
Echo Pharmaceuticals B.V. 32120554
ECI Software Solutions B.V. 08017472
EclecticIQ B.V. 61333999
eClerx B.V. 77976207
Eclipse BCS B.V. 63501090
ECMP B.V. 09155304
ECMS Express (NL) B.V. 63907577
Eco Consult 09094994
Eco IL Group B.V. 54607612
EcoChain Technologies B.V. 53518314
Ecogreen Fine Chemicals B.V. 27273865
Ecom Clear B.V. 86981420
Ecomatters B.V. 54739640
Ecommerce Operations B.V. 66717809
Eco-movement B.V. 27294677
ECONNETIC B.V. 57185514
Econvert Water & Energy B.V. 54029929
Ecorus Projects B.V. 61010804
ECORYS Nederland B.V. 24316726
ECR Nederland B.V. 17014719
ECsens B.V. 76564045
ECT Delta Terminal B.V. 24328090
Ectacon Operations B.V. 69287007
EDAG Netherlands B.V. 14076302
EDC Retail B.V. 04086094
EdCast B.V. 69075018
Edelman Europe Holdings B.V. 34266874
Edenspiekermann B.V. 34384935
EDGE NEXT Management B.V. 76716988
Edge Technologies Contract B.V. 71183272
EdgeConneX Europe B.V. 63051370
edilon)(sedra B.V. 34033500
Edmond de Rothschild REIM (Benelux) B.V. 34311097
Education Trademark B.V. 34288828
Edufax B.V. 17074218
EDUNAKHO B.V. 77866282
Edwards Lifesciences B.V. 30163350
Eekels Technology B.V. 02309166
Eenvoud Media 59646500
Eerlijke WOZ B.V. 67784968
Eesysoft Software International B.V. 34375588
EET.NU B.V. 50563319
EF Corporate Education B.V. 34161319
Ef International Language Schools B.V. 33267461
Efeze B.V. 83405496
EFFECT Photonics B.V. 51514281
Effectory B.V. 72541644
Effectory Holding B.V. 33232007
eFlowers B.V. 71172262
E-Flux B.V. 70011346
EFMClinic B.V. 72187476
EFT Services Holding B.V. 34107367
EG Retail (Netherlands) B.V. 24031986
Egardia B.V. 51114003
Egencia Netherlands B.V. 83604243
Egeniq B.V. 53062086
Egeria Group Services B.V. 78512867
Eggerding & Co. 33123790
Egypt Solar B.V. 64352897
EH Hotel Management B.V. 34203365
EHPC Holdings B.V. 34194009
Eichholtz B.V. 28060994
Eigen Energie.net B.V. 55569447
Eijkelkamp Soil & Water B.V. 09043479
Eiken Chemical Europe Office 52845745
Eimskip Nederland B.V. 24139487
Einride Technologies Netherlands B.V. 85545295
Eironn Netherlands B.V. 89030451
Eisenkolb B.V. 17047866
EIT Urban Mobility Innovation Hub West B.V. 77048199
EJR-Quartz B.V. 28081544
Ekata Global - Netherlands B.V. 74096397
ekaterra Export B.V. 81716648
ekaterra Global Operations B.V. 81871341
ekaterra Group Finance B.V. 81615353
ekaterra Group IP Holdings B.V. 81871228
EKK Sales Europe B.V. 14047184
EKO Instruments Europe B.V. 27315416
Ekofine Holding & Finance N.V. 34211941
Ekro B.V. 08033633
Ekster B.V. 65094573
El Niño B.V. 08140115
Elacin International B.V. 18130264
Elanco Nederland B.V. 71762345
elasticsearch B.V. 54656230
Elastique B.V. 59329319
Elation professional B.V. 50048775
Elbi Trading Company B.V. 24257919
ElBrons B.V. 60048417
Elcee B.V. 23041333
Elchais B.V. 08010878
Elco B.V. 14023100
Eldohm B.V. 08078358
eldoLAB Holding B.V. 17218153
Eldorado Gold C.V. 78607965
Eldorado Gold Coöperatief U.A. 53699351
eLEAF B.V. 09116766
Electech Holding B.V. 24288161
Electric Glass Fiber NL, B.V. 02316271
Electrip Global B.V. 78656230
Electromagnetic Compatibility MCC B.V. 52798771
Electron Performance B.V. 88464040
Electron Technologies B.V. 29034307
Electronic Arts Nederland B.V. 24276634
Electronic Commerce Solutions (ECS) International B.V. 36053333
Electronics for Imaging B.V. 30144359
Electude Development B.V. 14097018
Elekta B.V. 17097384
Element Materials Technology Rotterdam B.V. 24170257
Elementis Minerals B.V. 34281419
Elements Interactive B.V. 32137279
Elements Legal N.V. 63814773
Elemica International B.V. 34153533
ELEO Technologies B.V. 69705623
Eleq Steenwijk B.V. 05029362
Elestor B.V. 59735937
Elevate B.V. 32040528
Elfsquad B.V. 64311775
Eli Lilly Nederland B.V. 30087090
Eli5 B.V. 64152022
Elion Europe Technology Innovation Center B.V. 70242585
Elips Life AG 51782987
Elisa Maas B.V. 77521404
Elite Engineers B.V. 64139980
ELITechGroup B.V. 84455853
ELITechGroup Benelux B.V. 09175642
Elixir Engineers B.V. 64246310
ELLBRU Professionals B.V. 66955572
Ellens & Lentze Notariaat en Mediation B.V. 27114293
Ellips B.V. 17064762
Ellipsis Earth Intelligence B.V. 75011964
E-LLIS B.V. 53134486
Ellis Enterprises B.V. 23028372
Ellogon AI B.V. 74931024
ELM Europe B.V. 63329816
Elma B.V. 31022907
Elmar Reizen B.V. 30213095
Elopak B.V. 21010023
Elsevier B.V. 33158992
Elten Logistic Systems B.V. 30273014
Eltra Engineering B.V. 18049719
Elycio Talen B.V. 58174338
E-magy B.V. 74270338
Emakina B.V. 34244282
EMAR Crewing B.V. 67316573
Embers Support B.V. 75582546
Embraer Netherlands B.V. 52638243
Emendis B.V. 51400251
E-Mergo 27199736
Emergo Europe Consulting B.V. 27345543
Emergya Wind Technologies B.V. 34199007
Emerson Automation Solutions Final Control Netherlands B.V. 20025316
Emerson College European Center 55308775
Emerson Process Management 27145686
Emerson Process Management Flow B.V. 30196818
Emery B.V. 75634627
Emesa Holdings B.V. 52332586
EMG 20067188
EMG Group B.V. 28100791
EMG Nederland B.V. 32063228
EMI Twente B.V. 77488784
EMIS B.V. 62458949
Emixa Integration Solutions B.V. 65629981
Emka Infra B.V. 76326683
Emmett Green B.V. 72881437
Emmett Green Engineering B.V. 77003055
Emons Group B.V. 54427126
Emoss Mobile Systems B.V. 60750006
Employor I B.V. 34308967
Employor II B.V. 70880565
Employor III B.V. 80275303
Empower Sports (Netherlands) B.V. 64009130
Emrex B.V. 62859110
EMS 34226533
emTransit B.V. 72795921
eMudhra B.V. 75632306
Enable U 34228397
EnAppSys B.V. 67992358
Enauta Netherlands B.V. 57118493
Endeavour B.V. 73015822
Endologix International Holdings B.V. 53359232
Eneco Diamond Hydrogen B.V. 90411285
Eneco Energy Trade B.V. 30167836
Eneco Wind B.V. 24257373
Eneco Zakelijk 24296168
ENEL Investment Holding B.V. 34149162
ENEOS Netherlands B.V. 33206328
ENERCON Services Netherlands B.V. 05072417
Energiecare B.V. 71628479
Energieonderzoek Centrum Nederland 41151233
Energy & Infra Engineering B.V. 69909865
Energy Essentials Group B.V. 58192077
Energy Global Advies B.V. 24306970
Energy Maintenance International B.V. 37059950
Energy Solutions B.V. 27320033
Energyworx B.V. 55971202
EnergyZero B.V. 61215651
Enerjisa Commodities B.V. 89493621
Enerpac B.V. 30075396
Enersea B.V. 63092522
EnerSys B.V. 24187923
Enevate B.V. 63214458
Enexis Personeel B.V. 66934389
Enfinitec B.V. 81692846
Engage Process B.V. 30240102
Engagement Factory B.V. 58890661
Engenius Networks Europe B.V. 52093808
ENGIE Energie Nederland N.V. 05043978
Engineering4solar B.V. 75275317
Engineero B.V. 59762373
EnginX 80595464
Eni International B.V. 33264934
ENI-JR286 International Coöperatief U.A. 34363652
Enka Power Systems B.V. 34260389
Enough B.V. 80420311
Enovation B.V. 24157738
Enpaco Europe B.V. 09079872
Enphase Energy NL B.V. 66057167
ENPICOM B.V. 69524084
Enquero B.V. 70843627
Enquirya B.V. 63253984
Enraf B.V. 27230372
ENRC N.V. 34260677
Enreach B.V. 39091093
Enschede 08215195
Entelect Netherlands 30208805
ENTER B.V. 17186016
Entersekt Europe Coöperatief U.A. 64285774
Entis B.V. 70112975
Entocare C.V. 09095313
Entourage B.V. 60481943
Envalior B.V. 14029941
enviolo B.V. 90466519
enviolo International Inc. 34373525
Envipco Holding N.V. 33304225
Environmental Monitoring Systems (EMS) B.V. 20103569
Environmental Resources Management Nederland B.V. 30133036
Envision Technologies B.V. 69833214
Envocon B.V. 76950344
Enza Zaden Beheer B.V. 36034974
Enza Zaden Export B.V. 37116105
Enza Zaden Research & Development B.V. 37116112
Enza Zaden Seed Operations B.V. 37116114
Enzyre B.V. 66018048
EnzyTag B.V. 73327247
e-office B.V. 30134449
EOM Data Solutions B.V. 32070030
Eonics Consultancy B.V. 57075425
Eosta B.V. 30135547
EPAM Systems Netherlands B.V. 58048375
EPC Marine Contracting B.V. 54843855
EPEX SPOT SE 67569226
Epic Den Bosch B.V. 17194003
Epicenter 31048040
Epiphany RBC B.V. 67467156
Epoch Holland B.V. 53389042
EPPEN NETHERLANDS B.V. 87067080
Eppendorf Nederland B.V. 10032958
Epredia Netherlands B.V. 74484141
EPS Europe B.V. 84076852
Épsilon Inversiones B.V. 64097722
Epson Europe B.V. 33215466
Eqeep Services B.V. 17265826
Eqilence International B.V. 59305266
EQT Services Netherlands B.V. 55299423
Equalture B.V. 69620172
EQUANS 30059821
equensWorldline N.V. 78527767
equensWorldline SE 30220519
Equileap B.V. 81633009
Equilex B.V. 37092788
Equine Integration B.V. 82484260
Equinix (EMEA) B.V. 57577889
Equinix (Netherlands) B.V. 24429748
Equinix (Netherlands) Enterprises B.V. 59911107
Equinor Holding Netherlands B.V. 24393030
Equippo AG 66121965
Equitable Maritime Consulting 73243485
Er Shipping Holding B.V. 64256618
ERA Nederland N.V. 30120934
Eraneos Analytics Netherlands B.V. 02070702
Erasmus Centre for Entrepreneurship 24469423
Erasmus Centre for Urban, Port and Transport Economics B.V. 24369966
Erasmus Enterprise B.V. 78474728
Erasmus Medisch Centrum 24485070
Erasmus Universiteit Rotterdam 24495550
Eraze Computer Software B.V. 27164810
Erdotex B.V. 30149642
ERESM European Residential Management B.V. 69073422
Erez Corporate Service B.V. 58684948
ERG Employment Services Executives B.V. 69360251
ERG Employment Services Global B.V. 69280878
ERICO Europe B.V. 18029351
Ericsson Network Services B.V. 18082272
Ericsson Telecommunicatie B.V. 18003683
Eriell Oilfield Services B.V. 08165646
Eriks B.V. 37050277
ERIKS Digital B.V. 65316673
ERIKS N.V. 37013289
Ernst & Young Accountants LLP 24432944
Ernst & Young Actuarissen B.V. 24334354
Ernst & Young Belastingadviseurs LLP 24432939
Ernst & Young Nederland LLP 24432942
Erowa Benelux B.V. 74432281
ERP Logic Europe B.V. 63343673
ERPlastics B.V. 65429230
ERS Equipment Rental & Services B.V. 33287747
ERSG B.V. 65959124
Erstream 70793182
ESD-SIC B.V. 02320474
Eskra Bouw B.V. 27319941
ESL Benelux B.V. 60104406
Esomar B.V. 33299075
Esprit Europe B.V. 33242302
ESRI Global, Inc. 24429405
Essange Reagents 67177565
Esse B.V. 34348686
EssenceMediacom Netherlands B.V. 33289651
Essense Service Design B.V. 62195158
Essent Energy Group B.V. 09152897
Essent N.V. 17115973
Essity Netherlands B.V. 30135846
Essity Operations Hoogezand B.V. 02317047
Esso Nederland B.V. 27004771
EST2021FW B.V. 85671681
EST-Floattech B.V. 01162843
Estreme B.V. 62561774
E-Tailize B.V. 83219412
ETEC Service & Engineering B.V. 60098872
Etergo 62037285
Eternal Sun 53579283
ETG Commodities B.V. 76084930
Ethnic Chic Projects B.V. 65769473
Etihad Airways PJSC 57411298
Etileno XXI Services B.V. 55130720
Etiya B.V. 68414382
ETM Corporate Services B.V. 34206371
ETPA B.V. 63555913
E-Trailer B.V. 64529096
ETRMServices Netherlands 58053484
Etteplan Engineering Solutions Netherlands B.V. 17156408
Etteplan Netherlands B.V. 18050847
EU Funding B.V. 77417232
Euflex B.V. 17109183
Euflex Employment Services B.V. 63816695
EULER HERMES Europe 53853091
Eurail B.V. 30206952
Eurail Group Gie 30172825
Euramax Coated Products B.V. 13013614
Eurasia Business Partners B.V. 71834621
Eurasian Resources Group B.V. 57923272
Eurekite B.V. 63379864
Eurise K B.V. 73419206
Euro Asia Fruit Dutch B.V. 80701876
Euro Planit B.V. 08116257
Euro Pool System International 27168083
Euro Retail B.V. 72762276
Euro Senko 24469532
Euroboor B.V. 27125112
Euro-Caps Holding B.V. 55943985
Euroclear S.A. 34216825
EuroCollege Management School B.V. 37061676
Eurocommercial Properties N.V. 33230134
Euroconsult Mott MacDonald B.V. 09038921
EuroCount Consultancy 59586478
EuroDev B.V. 06078400
EuroDev Shared Service Center B.V. 64892573
Eurodrug Laboratories B.V. 27103741
Eurofiber Cloud Infra B.V. 66521378
Eurofiber Nederland 34134377
Eurofins Analytico B.V. 09088623
Eurofins Central Laboratory B.V. 20049450
Eurofins EAG Materials Science Netherlands B.V. 72390123
Eurofins NBLSC Food Testing Netherlands B.V. 87689200
Eurofins Nederlands Moleculair Diagnostisch Laboratorium B.V. 55505686
Eurofins NSC Netherlands B.V. 52417905
Eurofins Omegam B.V. 34215654
Eurofins Professional Scientific Services Netherlands B.V. 61386960
Eurofins PROXY Laboratories B.V. 28088811
Euro-Kytex Engineering B.V. 64714098
Eurolida Coöperatief U.A. 71170960
EuroLoop Calibrations B.V. 68215738
EuroMice Holland B.V. 27317775
Euromol B.V. 33139689
Euronavig Holdings B.V. 62501321
Euronet Communications B.V. 33301540
Euronet Infra Techniek B.V. 53527925
Euronext Amsterdam N.V. 34138585
Euronics International B.V. 32111490
Europaconnection B.V. 60940506
Europastry Central Europe B.V. 24457709
Europe Medicare B.V. 61955191
Europe Trade Company B.V. 74955489
European & Developing Countries Clinical Trials Partnership 60471700
European Association for International Education 40536784
European Association for Investors in Non Listed Real Estate Vehicles (INREV) 34178762
European Center for Not-for-Profit Law Stichting 73239518
European Cultural Foundation 41199699
European Customs Clearance (ECC) B.V. 54139287
European Dental Group Holding B.V. 70650284
European Distribution Centre Roosendaal (E.D.C.R.) B.V. 20037794
European Drilling Projects B.V. 37111047
EUROPEAN HEMATOLOGY ASSOCIATION 24334797
European League of Institutes of the Arts (ELIA) 40537096
European Market Partner B.V. 13036298
European Medical Contract Manufacturing (E.M.C.M.) B.V. 10039596
European Multi Talent Group Healthcare B.V. 55652832
European Network for Cyber Security (ENCS) Coöperatief U.A. 55732631
European Portwell Technology B.V. 34268540
EuroSort B.V. 51152754
EuroTown B.V. 60690739
Eurotrol B.V. 09067367
Eurus Energy Europe B.V. 24274700
Eusu Logistics B.V. 24433888
EV Biotech B.V. 72231564
Eva Airways Corporation (Netherlands Branch) 34092638
Evalan B.V. 32111035
Evalueserve Netherlands B.V. 63051087
EVAM B.V. 73281123
EVBox B.V. 32165082
EVBox Intelligence B.V. 74809296
Eventix B.V. 64925536
EVEON Containers B.V. 78642825
Everaert Advocaten 34340584
Evergreen Shipping Agency (Europe) GMBH 70594538
Everlight Europe BV 24271620
Everon B.V. 74602187
Everris International B.V. 14027868
Eversheds Sutherland (Netherlands) B.V. 70126313
EversPartners B.V. 66153034
Eversports NL B.V. 62081896
Every Angle Software Solutions B.V. 24327140
everynet B.V. 63446529
Eves B.V. 68732465
EVG Start B.V. 30272493
Eviden International Global Functions B.V. 69802637
Eviden Netherlands B.V. 30132762
Evident Interactive B.V. 30138602
Evides N.V. 24170650
Evidos B.V. 56686331
Eviosys Aerosols & Promotional Packaging Netherland B.V. 36014044
eVision Industry Software B.V. 34297520
Evmann Investments Holding B.V. 58227350
Evoke B.V. 12054807
Evolution Netherlands B.V. 66682452
Evolutionary Systems B.V. 71642862
Evonsys Europe B.V. 69374597
Evos Amsterdam West B.V. 24406191
Evos B.V. 76587819
Evos Management B.V. 83354263
Evreka Europe B.V. 85647993
EVS Netherlands B.V. 18029531
Ewac B.V. 37072585
EWART AMSTERDAM B.V. 63206900
Exact Cloud Development Benelux B.V. 61877107
Exact Group B.V. 27225828
Exasun B.V. 63654911
Excelya Netherlands B.V. 51255820
Except B.V. 68447043
Excerpta Medica B.V. 50825461
Executive Mobility Group B.V. 34232584
Executive Shipping Services (Netherlands) B.V. 55755747
EXEDY Clutch Europe Ltd. 74476300
Exela Technologies B.V. 72638974
Exelerating B.V. 65727746
Exes Group B.V. 57841969
Exide Technologies B.V. 24176741
EXIN Holding B.V. 30181332
Exivity B.V. 69674191
EXNER INGENIEURSTECHNIEK B.V. 10038374
Expat Housing Network B.V. 67812996
Expat-Links@ B.V 11063119
Expatrix B.V. 58864652
Expedia.nl. B.V. 34204970
Expeditors International B.V. 34087992
Expereo International B.V. 34226397
Experian Nederland B.V. 30103666
EXPERIENCE DATA B.V. 62776592
Experis Nederland B.V. 33214370
Experis Professionals B.V. 32106595
Experis Staff B.V. 34106574
Experlogix B.V. 51930633
Expertisebureau HDG B.V. 24142863
Expivi Holding B.V. 68892462
Expleo Netherlands B.V. 11043303
Explicit Selection B.V. 68205074
Exploitatie Pillows MK61 B.V. 72869712
Extended Secure Technologies B.V. 34385216
Exter B.V. 34223562
Exterus Payrolling B.V. 65158598
Extron Europe 31040577
ExxFire 53952464
ExxonMobil Chemical Holland 24231768
EY Accountants B.V. 92704093
EY Adviseurs B.V. 92700950
EY Advisory Netherlands LLP 73624926
EY Belastingadviseurs B.V. 92702090
EY Nederland B.V. 92702597
EYC B.V. 55101321
EyeOn B.V. 17116144
EyeOn Zorg B.V. 17196213
eyrise B.V. 17236601
EZ Factory B.V. 69297878
EZ Phone B.V. 39084284
EZVIZ Europe B.V. 78758564
F&V Photographic Industry B.V. 52744701
F.G. Progress B.V. 70135177
F.G. Stijl B.V. 33270221
F5 Networks Benelux B.V. 32117649
FAAM Architects B.V. 70573980
Fabory Nederland 18020925
Fabrique Communicatie en Design 27183335
Facebook Netherlands B.V. 51401282
Facial Harmony B.V. 67068731
Factor 75 B.V. 88275043
FactorIT B.V. 62026097
Factors Chain International 40537377
FactoryLab B.V. 66582385
Factris 68666446
FactSet Benelux B.V. 20132144
Faculty of Skills 53801016
Fagron B.V. 30064580
Fagron Holding EMEA B.V. 56737335
Fair Consulting Netherlands B.V. 88764354
Fairbanks B.V. 32102827
FairChainTech B.V. 76217396
Faire Wholesale B.V. 82541086
Fairfield Chemical Carriers B.V. 62013971
FairPhone B.V. 55901964
Fairtrade Original B.V. 72720476
Fairtree Capital Europe 71802312
Fairways Logistics B.V. 61478466
Famed B.V. 31043929
Fancom B.V. 12015669
Fangage B.V. 66554721
Fansen Exploitatie B.V. 63635097
Fantazm B.V. 65021010
FareHarbor B.V. 71480404
Farm Frites International B.V. 24180852
Farm21 B.V. 73028711
Farmless B.V. 87138514
Fashion Cloud 57056447
Fashion for Good B.V. 66960746
Fashion Group Solutions B.V. 69689547
Fast & Fluid Management B.V. 28071961
Fast Four B.V. 56037104
Fast Imaging B.V. 71867473
Fasten B.V. 37085814
Fastenal Europe B.V. 20112509
FasterIntel B.V. 62258605
FastFocus B.V. 59285575
Fastned B.V. 54606179
FastSpring B.V. 70091099
Faurecia Emissions Control Technologies Netherlands B.V. 12067345
FBD International B.V. 34341882
FC C.V. 75623277
FCA Netherlands B.V. 33164133
FCC Construccion S.A. 76504972
FCPM III Services B.V. 56419899
Feddes/Olthof Landschapsarchitecten B.V. 30220057
Federación Nacional de Cafeteros de Colombia B.V. 27243258
Federatie COC Nederland 40530156
Federation Internationale Pharmaceutique/ International Pharmaceutical Federation (FIP) 40410354
Federation of European Microbiological Societies 59230738
FedEx Express International B.V. 65939859
FedEx Express Netherlands B.V. 69176523
FedEx Supply Chain Services 20078945
FeedbackFruits B.V. 63664682
Feel Free Games B.V. 84011734
FEI Electron Optics B.V. 17078574
FEI Europe B.V. 17097158
Felixx Landscape Architects & Planners B.V. 75199106
Felyx Sharing B.V. 68094434
Fenergo Sentinels B.V. 82155305
Fenestrae B.V. 27155784
Fenix Consulting Delft B.V. 27240004
Fenix Outdoor Logistics B.V. 64755177
Fenzi AGT Netherlands B.V. 64454827
FEPshop B.V. 73370975
Ferm International B.V. 73372099
Ferrovial Airports International SE 73422525
Ferrovial SE 73422134
Fertilife Benelux B.V. 76536912
FESCO North West Europe B.V. 24419889
Fesla Charge B.V. 76210073
FEV Netherlands B.V. 69337659
Feyecon Development & Implementation B.V. 33242864
Feyenoord Rotterdam N.V. 24363218
FF Quant Advisory B.V. 70817979
FFM Online B.V. 61296805
Ffund B.V. 66948665
FG ROBOSYS B.V. 63511037
FGE International B.V. 61334790
FI Analytics B.V. 09221887
Fiat Republic Netherlands B.V. 84625791
Fiba Capital Investments B.V. 34239251
Fiber-Line International B.V. 01105731
Fiberplane B.V. 78748038
Fibrant B.V. 14028937
Fiction Valley B.V. 34250730
Fidelity National Information Services (Netherlands) B.V. 33282642
Field Factors B.V. 66731313
FieldCore Service Solutions International Netherlands 53132866
FIFPro Holding B.V. 24369707
Figma Netherlands B.V. 81458851
Figo B.V. 52934969
Filasflex Uitzendbureau B.V. 59701137
Fimble B.V. 88878244
Finalist IT Group B.V. 24243482
Finalyse Netherlands B.V. 30253968
Financial Access Capital Management B.V. 34357920
Financial Access Consulting Services B.V. 34260940
Financiële Diensten Amsterdam B.V. 33187036
FinanSentra B.V. 67289010
Finch Capital Partners, B.V. 67035752
Finchtree B.V. 24174331
FincoEnergies B.V. 62265199
Fincog B.V. 74850520
Finday B.V. 62205498
Findest B.V. 68240023
FindHotel B.V. 66043077
FinDock B.V. 60932317
FinMechanics Netherlands B.V. 74815393
FINOM Payments B.V. 78680751
Finqle B.V. 62738097
Finst B.V. 85668117
FinStack Holding B.V. 83869794
Finthropology B.V. 90483766
Finwerd B.V. 81450834
Firat Bakkerij B.V. 08143683
Firemane B.V. 87900157
Firestone Industrial Products Europe B.V. 09178597
Firm24 B.V. 58579532
First Light Digital B.V. 76137228
First Line Software B.V. 58362126
FiSer Consulting B.V. 62741837
Fisher BioServices Netherlands B.V. 82365733
Fisher Emergo B.V. 33166189
Fishfacts B.V. 70740631
Fit For Free Beheer B.V. 27288391
Fit For Me B.V. 24375270
FIT Group B.V. 20119722
FIT People B.V. 57634262
Fitch Finance B.V. 62795228
Fited B.V. 68822618
Fit-Fight Dojo 66914132
Five Degrees Solutions B.V. 30265026
Five Rings Capital B.V. 90117905
FixedToday 52 B.V. 56898746
FixedToday B.V. 11047341
Fixico B.V. 58322752
Fizyr 60552735
Flagship Advisory Partners B.V. 78449499
Flagship Amsterdam B.V. 74390767
Flamco B.V. 29010189
Flame Spray Technologies B.V. 09166683
Flamingo´s Plaza B.V. 01166716
flatex DEGIRO Bank Dutch Branch 82510245
Flavourtech B.V. 86423134
FleetCor Technologieën B.V. 09094215
Fleetin B.V. 89574710
FleuraMetz B.V. 34073465
Flexbrain Detachering Publieke Sector B.V. 59640332
Flexellon B.V. 08226745
Flexhub B.V. 18072838
Flexible Human Services 53272447
Flexible Optical B.V. 27193416
Flexible Packaging Combination B.V. 33260875
FlexiiDrive B.V. 69954283
Flexn B.V. 84296828
Flexous B.V. 56220987
Flexous Mechanisms B.V. 67343295
Flexport Customs B.V. 80033970
Flexport Group B.V. 64391043
Flexport International B.V. 80033946
FlexService Solutions B.V. 28090507
Flextronics Logistics B.V. 12038111
Flexxy B.V. 73969559
Flight Centre Travel Group (Netherlands) B.V. 34320444
Flinndal B.V. 34195553
fLinqer B.V. 34382349
Flirt Design & Communication 66285550
Flitsmeister B.V. 55408567
FlixBus B.V. 64024989
Flo Consulting B.V. 77149491
Flo Health NL B.V. 81264682
Floating Market B.V. 52265528
Florencius B.V. 30220826
Florentin B.V. 58171673
Floricultura B.V. 34061322
Floryn B.V. 65970276
Flow Traders B.V. 33223268
Flowid Products B.V. 56555881
Flowserve B.V. 20052878
Floyd Davis Finance B.V. 24306935
Fluence Energy B.V. 85674451
Fluiconnecto Holdings 24428177
Fluidigm Europe B.V. 27264567
Fluido Oy 80799140
Fluke Europe B.V. 17077812
Fluor B.V. 34023348
Fluor Consultants B.V. 20070184
Flutterwave Netherlands B.V. 88023192
Flux Groep B.V. 51516616
Flux Landscape Architecture B.V. 75223295
Flying Fish Water Mobility B.V. 76707563
Flynth Audit B.V. 09063021
FLYR Netherlands B.V. 83708316
Flytxt B.V. 34082857
FM Group Human Resources B.V. 80057640
FM Insurance Company Ltd.The Netherlands Branch 34313287
FM Insurance Europe S.A. 68307438
FM Plastics B.V. 01064735
FMC Separation Systems B.V. 09090976
FM's Dienstverlening B.V. 70753229
fnCyber Security Consulting Services B.V. 90184106
FNsteel B.V. 23093135
Focus B.V. 75107058
Focus Engineering B.V. 56972954
Focus Enterprise Solutions B.V. 85577448
Focus IT People B.V. 67663931
Focus Orange Technology B.V. 61307068
FocusCura B.V. 30206773
FOCUS-ON V.O.F. 74863223
Foekens Papier 34097050
Fokker Elmo B.V. 84469331
Fokker Elmo Holding B.V. 52127699
Fokker Services B.V. 20083483
Foldam Staalbouw B.V. 24342031
Folding Boxboard Eerbeek B.V. 08038270
Follow this 62049933
Fontem Ventures B.V. 56714955
Fonterra (Europe) Coöperatie U.A. 50122541
Fonterra Europe Manufacturing B.V. 57438048
Fontys Hogescholen 41097718
Foodcase International B.V. 55047599
FoodQloud B.V. 76517993
FoodVentures B.V. 51414392
Foot Locker Europe B.V. 23067735
Forbest Image B.V. 60254378
Forbo Flooring B.V. 35000233
Forbon Technology Netherlands B.V. 63585685
Forcare Holding B.V. 30213084
Force Field Productions B.V. 34247648
ForceWeb B.V. 64335763
Forcyd Managed Review B.V. 75018551
Ford Nederland B.V. 33042480
Forehand Electronic Extensions B.V. 24182857
Forescout Technologies B.V. 08214012
Foreside B.V. 77761316
ForestEffect Management B.V. 66867142
Forever Direct E.U. B.V. 24434826
Forexx Group B.V. 66077478
Fork and Grate Payroll Services B.V. 66853826
Form International B.V. 05050630
Forma Property Advisory Services B.V. 66050111
Formax, Inc. 34069454
Formitable B.V. 67619665
Fornova B.V. 65286073
forpeople B.V. 72627794
Forrester Research B.V. 33298093
Forseti 27247356
Fortanix B.V. 75812517
Fortinet B.V. 32156993
Fortissimo Holding B.V. 22040924
Fortna Europe B.V. 69615101
Fortna Service B.V. 30184960
Fortrea Netherlands B.V. 88689824
Fortrum B.V. 69541000
Fortum Holding B.V. 24248582
Forus Operations B.V. 82536775
foryouandyourcustomers Amsterdam B.V. 56891008
Forza IT Group B.V. 32126735
Forza Refurbished B.V. 63330164
Foseco Nederland B.V. 09087414
Fossil Europe B.V. 33247795
Founda Health B.V. 76708829
FoundersBuddy B.V. 71796371
FOUNT B.V. 61547166
Fountainhead International B.V. 66741246
Four Seasons Hotels and Resorts B.V. 59214198
Four Winds K9 B.V. 68501927
Fource Holding B.V. 24378552
FourCo IT Services Benelux B.V. 72589795
Fourict B.V. 27333447
FourKites B.V. 75960729
Fourthline 58905413
FourVision HR Plus Sales B.V. 50356313
FOX Global Logistics B.V. 34274781
Foxess Netherlands B.V. 78484626
Fox-IT 27301624
FPE Advisory B.V. 58355103
FPS Investments B.V. 85711101
FPT Software Netherlands B.V. 86070401
FRABA B.V. 14106278
Fractal Analytics Netherland B.V. 69252696
Frade B.V. 34210452
Framer B.V. 59920637
Frames Energy Systems B.V. 28062277
Framo Nederland B.V. 24221503
Frank Recruitment Group Netherlands B.V. 72316772
Frankort & Koning B.V. 12022596
Frank's International Coöperatief U.A. 58244115
Franx B.V. 67283101
Fratello Watches B.V. 72188162
Fraud Dynamics B.V. 58426833
Fraudio B.V. 75495538
Fredhopper B.V. 34119121
Free Engineering B.V. 20090202
FREE NOW Netherlands B.V. 88464334
Freeday B.V. 80204589
Freetime Company B.V. 08154831
Freezitt 12059706
Freightlive B.V. 53328175
Frencken Engineering B.V. 17095980
Frencken Mechatronics B.V. 17085349
Fresh Dynamics B.V. 30247256
Fresh Forward Breeding 09153813
Fresh Tandartsen Holding B.V. 61786373
Fresh Trading Manufacturing B.V. 73776947
Fresh Trading Supply B.V. 73114944
Fresh Unieke Mondzorg B.V. 67343775
FreshBooks Netherlands B.V. 76252965
Freshfields Bruckhaus Deringer 34368197
Freshfilter B.V. 18074351
Freshstream Netherlands B.V. 83775285
Freshworks Technologies B.V. 73582166
Friendly Business Centre B.V. 24288466
Friends of The Earth International, International Secretariat 40535338
Friesian Farm B.V. 64361594
FrieslandCampina Nederland B.V. 01070163
Friss fraudebestrijding B.V. 30217641
Frisse Blikken ondernemen met talent B.V. 52694712
Frits van Dongen Architecten en Planners B.V. 72634154
FRMWRK B.V. 24304186
Froconsur B.V. 01076844
Frontclear Management B.V. 60351489
Frontier Finance Solutions B.V. 63401959
FrontValue B.V. 85985228
Fruitone Europe 56993137
FS NL Hilton Rotterdam OpCo 19 B.V. 70615691
FST Technology B.V. 81557280
Fugro Innovation & Technology B.V. 34048179
Fugro Marine Services B.V. 28049309
Fugro N.V. 27120091
Fugro Netherlands Marine B.V. 27114149
Fugro NL Land B.V. 27114147
Fugro NL Services B.V. 09070547
Fugro Survey B.V. 34070322
Fuji Europe Africa B.V. 72062010
Fuji Logistics Europe B.V. 34089689
Fuji Seal B.V. 50450093
Fuji Seal Europe B.V. 17033461
Fuji Seal International the Netherlands Branch 60919418
Fuji Trading (Marine) B.V. 24123464
Fuji Transport Systems (Rotterdam) B.V. 68879377
FUJIFILM Europe B.V. 18084920
FUJIFILM Manufacturing Europe B.V. 18025280
FUJIFILM SonoSite B.V. 34235932
FUJITRANS (EUROPE) B.V. 34142517
Fujitsu Components Europe B.V. 33281312
Fujitsu Technology Solutions B.V. 30089204
FUL Foods B.V. 77357558
Fulfilment Solutions B.V. 53521307
Full Circle Group Holding B.V. 82678499
Full4C 86677799
Fulpra Motors B.V. 77250877
Function Control Research B.V. 02044307
Functional Nutrition (EU) B.V. 82413053
Funda Real Estate B.V. 34242436
FundShare Fund Management B.V. 34252934
Fung Payments B.V. 85548413
FunXtion International B.V. 57141762
Furore Informatica B.V. 35026537
Furukawa Rock Drill Europe B.V. 30149889
FURUNO EUROPE B.V. 24392767
Fusion Engineering Technologies B.V. 70188289
Fusion Trade Netherlands B.V. 34270912
Fusite B.V. 06027114
Future Cleaning Technologies B.V. 17170863
Future Port B.V. 70851468
futurefactor Ltd. 34392490
FutureWater 09129725
Futurewhiz B.V. 32144948
Fuze Europe B.V. 57702950
Fyffes 24079630
Fyndr B.V. 77878779
FysioHolland B.V. 30165675
Fysiotherapie De Rietlanden B.V. 01135925
Fysiotherapie Weerdsingel West 30275087
Fysiowereld 62806149
G. Vermes B.V. 39060888
G.B. Electronics Limited 71677224
G.C. de Jong Construction B.V. 22031684
G.I. Dynamics B.V. 27372897
G.J. van Olst B.V. 20074975
G3 Worldwide Mail 27190356
G4S Holdings 103 (NL) B.V. 24319077
GA International Inc. 58125248
Gadeta B.V. 64786560
GAIN.PRO B.V. 71476717
Gaiyo B.V. 57152020
Galapagos B.V 28083700
Galaxy Surfactants Limited 55146090
Galderma Benelux B.V. 34277838
Gallium Semiconductor Netherlands B.V. 85168831
Gamegos B.V. 73286974
GameHouse Europe B.V. 17146077
GameHouse Original Stories B.V. 76700445
Gamepoint B.V. 27169445
Gamgee Netherlands B.V. 71219390
Gamz B.V. 86092278
Gapstars B.V. 64817989
GarantiBank International N.V. 33225009
Gardner Denver Nederland B.V. 30088601
Garrett Leight Europe B.V. 63724332
Gartner Nederland B.V. 33237099
Garuda Indonesia 34357386
Gaserop B.V. 61383457
Gassan Diamonds B.V. 33082505
Gaston Schul Facilities B.V. 14107779
Gate Gourmet Amsterdam B.V. 34036439
GATT Technologies B.V. 52767329
Gauge 81 B.V. 74373846
Gavdi B.V. 67035159
Gaynor Minden B.V. 57237077
Gazprom EP International Investments B.V. 34331840
Gazprom EP International Services B.V. 34285177
Gazprom Holding Coöperatie U.A. 58200010
Gazprom International Projects B.V. 34285181
Gazprom International Training B.V. 53322797
Gazprom Sakhalin Holdings B.V. 34271434
GBE Converge B.V. 28079665
GBM Works B.V. 67657621
GCC Europe B.V. 24345456
GCE-Group B.V. 76040348
GCO Global 23061347
GCP Europe Management S.à r.l., Dutch branch 76778827
GDS Services B.V. 53776402
GE Aviation Netherlands B.V. 33266425
GE Capital Finance B.V. 20063496
GE Healthcare 17064140
GEA Food Solutions B.V. 34206247
GEA Food Solutions Bakel B.V. 17044170
GEA Food Solutions Weert B.V. 13008971
GEA Niro PT B.V. 16023225
GEA Refrigeration Netherlands N.V. 16020595
GÉANT Vereniging 40535155
Gearbox Innovations B.V. 66873932
Gearbox Publishing Amsterdam B.V. 75256827
Gebhard B.V. 71543813
Gebr. van 't Hek B.V. 37109050
Gebr. Van Vliet B.V. 27235542
Gebroeders Bakker Zaadteelt en Zaadhandel B.V. 37008098
Gecko Robotics B.V. 84661496
Geckotech B.V. 53256662
Gecon Parcel B.V. 74494201
GeekSoft Consulting B.V. 58655581
Geerts Metaalwaren B.V. 69450064
GEFCO Forwarding Services B.V. 24395150
GEG Europe B.V. 55185282
Gek van Software B.V. 73239585
Gelber Coöperatief U.A. 71324925
GELITA Nederland B.V. 34119841
Gelnex B.V. 57086257
Gemalto Holding B.V. 27255026
Gembird Europe B.V. 32131668
Gemco Cast Metal Technology B.V. 17141349
Gemeenlandshuis Delft 50677969
Gemeenschappelijke regeling DCMR Milieudienst Rijnmond 50000438
GEN B.V. 24317941
Gen25 B.V. 32086120
Genencor International B.V. 27238074
GeneoDx Holding B.V. 76311961
Genera B.V. 83138498
General Aircraft Technical Engineering Europe B.V. 17089756
General Logistics Systems B.V. 34125684
Generation Energy B.V. 65916158
Genesys Cloud Services B.V. 24293219
Genetwister Technologies B.V. 11043533
Genexis B.V. 12049085
Geniox Services B.V. 65600339
Genius Voice B.V. 86541781
GenKey Solutions B.V. 17233846
Genmab B.V. 30169902
Genome Diagnostics B.V. 30202468
GenomeScan B.V. 61315532
Genpact NL B.V. 35010541
Genpact Onsite Services 24454081
Genscape 34186788
Genscript Biotech (Netherlands) B.V. 70249180
Genzai B.V. 69934592
Geo Marine Survey Systems B.V. 24465394
GEO2 Engineering B.V. 52849058
GeoCat B.V. 08162601
GEODIS FF Netherlands B.V. 24193709
GeoJunxion B.V. 24284810
Geolog North Sea B.V. 60896221
Geonius Geotechniek B.V. 14048726
GeoPhy B.V. 59182679
GeoQuest Systems B.V. 27176644
GeoSoftware C.V. 83859675
GEP Netherlands B.V. 73997633
Gepardo B.V. 86936107
GeriMedica 34270859
Geris B.V. 14101428
Gerlach & Co. Internationale Expediteurs B.V. 12030332
Gerwil Crewing B.V. 32143103
Getaround B.V. 72687398
Get-E International B.V. 63711443
Getir B.V. 75897903
Getir Netherlands B.V. 82163057
GetMoss NL B.V. 83969551
Getronics Global Services B.V. 53904877
Geurst & Schulze Architekten B.V. 27159074
Geva Sol B.V. 28103930
Gezondheidscentrum Plato 37123115
Gezondheidscentrum Vijfhoek B.V. 77730089
GfK Netherlands B.V. 64327744
GGN Mastering Credits B.V. 17240971
GGzE 17141715
GGZ-Reflection Haaglanden B.V. 58919031
Gi Group Perm B.V. 75868415
Giada Technology B.V. 75489678
Giant Europe B.V. 39042936
Giant Europe Manufacturing B.V. 39062535
Giant Leap Technologies B.V. 34219450
Gibeon Net Solutions B.V. 27177995
Gibson Europe B.V. 34180426
Giebels Meat Products B.V. 17148802
Giesecke+Devrient Currency Technology Netherlands B.V. 30160202
Gieterij Doesburg B.V. 09089764
GIGA Storage B.V. 71586334
Giga-Byte Technology B.V. 17136359
Gigaphoton Europe B.V. 52816737
GigaTech Products B.V. 65634403
GIIR BN 60473819
Giken Europe B.V. 39050843
Gilde Healthcare Partners B.V. 30215833
Gilead Sciences Netherlands B.V. 34249498
Gili Amsterdam B.V. 57407436
Gili Utrecht B.V. 57560870
Gimly B.V. 82933464
Ginkgo Bioworks Netherlands B.V. 63747871
GitHub B.V. 61237523
GitLab B.V. 60034831
Givaudan Nederland B.V. 32043950
GK Design Europe B.V. 33190417
GKN Fokker Aerospace B.V. 23088399
Glassworks Amsterdam Ltd 61618411
GlaxoSmithKline B.V. 27141630
Glencore International Import B.V. 24436992
Glent B.V. 71185801
GLI Europe B.V. 28117769
Glimp B.V. 84246588
GLNP Life Sciences B.V. 34313486
Global Consulting and Support Services B.V. 30220595
Global Cooling B.V. 08061989
Global Data Collection Company B.V. 24282858
Global Energy Services B.V. 28075847
Global Experience Specialists (GES) Limited 58489746
Global Factories Total Engineering and Manufacturing B.V. 27301594
Global Fruit Point Services B.V. 24385603
Global International B.V. 34092319
Global IT & Services B.V. 17239055
Global Location Strategies B.V. 92065031
Global Middleware Consultancy B.V. 39073725
Global Off-Grid Lighting Association 62066064
Global Offshore Services B.V. 51338270
Global PEO Services Netherlands B.V. 73084018
Global Risk Group EMEA Pinkerton 27254894
Global Sports Media B.V. 24308684
Global Switch Amsterdam Property B.V. 27184529
Global Telecom Holding S.A.E. 62866184
Global Textware B.V. 02048134
Global TIP Finance B.V. 58178260
Global TIP Holdings Two B.V. 58146369
Global Tunnelling Experts B.V. 24419447
Global Unichip Corp. Europe B.V. 34301971
Global University Systems B.V. 55367453
Global VAT Compliance 27377928
Global-C Nederland B.V. 37123711
GlobalOrange B.V. 34271366
Globe Tech B.V. 20089611
Glory Global Solutions (Netherlands) B.V. 34307397
Glosec NL B.V. 62649183
Glow Chiropractic 67524656
Glycostem Therapeutics B.V. 30226371
GMP+ International B.V. 27364542
GMS Management Solutions Netherlands B.V. 73844780
GN Hearing Benelux B.V. 09033081
G-Nius 17143400
Go Daddy Netherlands B.V. 34330982
Go Gracht Service C.V. 34202679
GO Sharing B.V. 76717321
GoBoony B.V. 62857452
GoCancel B.V. 83708847
Gocase Int Coöperatief U.A. 65322525
GoCloudNow 76977897
GoCustomized B.V. 57214336
Godavari Biorefineries B.V. 34325188
Godrej Consumer Holdings (Netherlands) B.V. 34388379
Goedegebuur Vlees Rotterdam B.V. 24163213
Golden Agri-Resources Europe B.V. 59575964
Golden Circle Group B.V. 64387518
Golden Egg Check B.V. 63542560
Golden Laser Europe B.V. 86551701
Goldman Sachs Bank Europe SE, Amsterdam Branch 72785500
Goldman Sachs Personeel B.V. 84669411
GoldRepublic B.V. 50172247
Gomocha B.V. 61927201
Good Will Instrument Euro B.V. 60878401
GoodFuels B.V. 64135802
GoodHabitz B.V. 17217883
Goodix Technology (Netherlands) B.V. 76153029
Goodmesh B.V. 72830220
Goodpack Europe B.V. 30217273
GoodUp 34295254
Goodwell Investments B.V. 32102790
Google Netherlands B.V. 34198589
Gooiland Elektro B.V. 32033463
GoPro B.V. 70263949
Gordian Logistic Experts B.V. 11063540
GoReefers South Africa B.V. 24344939
Gorka HBP B.V. 72016930
Gorman-Rupp Europe B.V. 01054500
Gormley Chiropractie 27271827
Gortemaker Algra Feenstra architects B.V. 29033487
GoSpooky B.V. 66046343
GOT Technologies B.V. 58183973
GOTO EUROPE B.V. 76958167
GOUDA REFRACTORIES B.V. 29011939
Goudappel B.V. 38017479
Gouden Reserves B.V. 66961246
GOVA Ingredients 68561369
Govers Accountants/Adviseurs 17277183
GP Elite - Nederland B.V. 65687558
GPB Global Resources B.V. 53240162
GPI Services B.V. 30158765
Gracenote Netherlands B.V. 34192413
Gracious 56151292
Gradyent B.V. 75342332
Grafana Labs Netherlands B.V. 86435027
Grain Data Consultants B.V. 73229326
GrandVision Retail Holding B.V. 34237823
GrandVision Supply Chain B.V. 54122511
Graniet Import Benelux B.V. 14627636
Grant Fortress B.V. 73807206
Grant Thornton Accountants en Adviseurs B.V. 28105565
Grant Thornton Expatriate Services B.V. 28096260
Grant Thornton Specialist Advisory Services B.V. 22031267
Grants Office B.V. 80045162
Grapevine Nederland B.V. 55180361
Graphtec Europe B.V. 82114137
Gras Horeca B.V. 52891364
Graydon Holding N.V. 33189409
Grazie Grazie B.V. 62510509
Great Wall Motor Netherlands Sales B.V. 86940244
Green Box Computing B.V. 58465197
Green Create B.V. 75818566
Green Giraffe Capital Partners B.V. 34354124
Green Hills Software B.V. 32068508
Green Valley Estate B.V. 51612674
Greenberg Traurig, LLP 34370799
GreenChem Holding B.V. 20109589
Greencovery B.V. 71549374
Greenfields B.V. 05073258
GreenFlux Assets B.V. 55511171
Greenhost 62576593
Greenhouse Group B.V. 17264970
Greening Components B.V. 59720301
Greenleaf Europe B.V. 14093051
GREENROAD B.V. 37092698
Greensoil International B.V. 67232868
Greensolver Nederland B.V. 55587364
Greetz B.V. 34312893
Greif Nederland B.V. 56043872
Grendel Games B.V. 58904301
GRESB B.V. 55416071
Grey Advice B.V. 65712552
Grey Orange HR B.V. 68268874
Greystar Netherlands Coöperatief U.A. 62151266
GRI-Alleset Limited B.V. 34315778
Griesemann Engineering NL B.V. 82732167
GRIP B.V. 72929081
Gro Design B.V. 17116778
Groeneveld - Recruitment B.V. 85295833
GroenLeven B.V. 54505801
Groepsakk Kasteel De Berckt 12016141
Grohe Nederland B.V. 27134721
Grolsche Bierbrouwerij Nederland B.V. 06060381
Groot Ship Design B.V. 04079099
Groothandel M.H. Bal 27245374
Group 2000 Nederland B.V. 06061483
Group Moovs B.V. 28066374
GROUP9 B.V. 52504875
GroupA B.V. 24371308
Group-IB Europe B.V. 78559863
GroupM B.V. 34108169
Groupon Goods Netherlands B.V. 60734752
Groupon Netherlands B.V. 14130545
Growatt New Energy B.V. 73162027
Growing Minds B.V. 51924722
Growth Tribe B.V. 63203405
GrowX B.V. 65827333
Grrr B.V. 58299424
Grundfos Nederland B.V. 32025510
Grünenthal B.V. 30140802
Grus B.V. 68628439
Grutto B.V. 58587950
Gs Holding B.V. 62135937
GS Netherlands Onsite ManCo B.V. 56435983
GSES Management B.V. 75586568
GSH Klusbedrijf 62743279
GSK Vaccines B.V. 70232091
GSR - Vereniging voor Gereformeerd Voortgezet Onderwijs in de Randstad 76402282
G-Star Raw C.V. 51877058
GTT Netherlands B.V. 34124296
Gucci Netherlands B.V. 33302171
Guerrilla B.V. 34189949
Guidehouse Netherlands B.V. 30161191
Guidion Nederland B.V. 34235335
Guido de Groot Design B.V. 33290101
Gulf Agency Company (Holdings) B.V. 24191700
Gulf Turbo Solutions B.V. 92327664
Güller Güller Architecture Urbanism 24466419
Gunnebo Doetinchem B.V. 09076282
Gunter Willemsz Verhoeff Handel B.V. 63302241
Gunvor Energy Rotterdam B.V. 24137800
Gushen Holland B.V. 59338717
GustoMSC B.V. 53601343
GUT AMSTERDAM B.V. 88077179
Gutami Solar Development B.V. 75414082
Güven Supermarkt B.V. 70265208
Guy Carpenter, Netherlands Branch 61835293
GVT Intermodal Freightmanagement B.V. 57635420
GXO LOGISTICS NETHERLANDS B.V. 16057665
GXO LOGISTICS NETHERLANDS III B.V. 73364541
GXO LOGISTICS SERVICES NETHERLANDS B.V. 33293385
Gymnastiek- en Turnvereniging De Hazenkamp 09105821
GymPass B.V. 63430975
Gyron Crew B.V. 18070710
H & H Select B.V. 24437257
H & M Hennes & Mauritz Netherlands B.V. 33208311
H&M Hennes & Mauritz Services B.V. 73243299
H. J. Baker Sulphur International Coöperatief U.A. 74967983
H.I. Systems 24260340
H.I.P. Trade B.V. 55245781
H.I.S. Travel Nederland B.V. 34299265
H.J. Heinz European Holding B.V. 30227407
H.J. Heinz Nederland B.V. 33247394
H.J. Heinz Supply Chain Europe B.V. 51929449
H.P. Valves Oldenzaal B.V. 06056750
H.W.I. Techniek B.V. 27338224
H2Compute Software B.V. 62321102
H2L Robotics B.V. 75761149
Haagstad Multi Service B.V. 27181560
Haas-Mondomix B.V. 32090739
Haba Trading B.V. 52866289
Habets Industrial Components & Surface Technology B.V. 14037850
HackerOne B.V. 58601325
Hacousto Holland B.V. 27194770
Hadrian Security B.V. 83587691
Haerlem Capital B.V. 68202873
Haffmans B.V. 12030119
Hai Robotics Europe B.V. 83898921
Haicheng Mobile Company (Netherlands) B.V. 77657519
Haiku Tech Europe B.V. 14067752
Hail & Cotton International B.V. 30138211
Haitima Valve B.V. 14086803
Haiwode Trading B.V. 64439704
Hajari Multitasking B.V. 05058450
HAL Allergy B.V. 34049105
HAL Allergy Holding B.V. 34064719
Halal Correct Auditing Services B.V. (HCAS). 73381470
Halal Voeding en Voedsel Keuringsdienst (Halal Feed and Food Inspection Authority) B.V. 57007403
Halavet B.V. 77710444
Haleon Netherlands B.V. 33147823
HALIX B.V. 56645228
Hall B.V. 21010722
Halliburton B.V. 04049592
Halls Holding B.V. 24385168
Hamatra Holland B.V. 82387729
Hamburg Sud Nederland 24262349
Hamilton Benelux B.V. 84085096
Hamilton Sundstrand Customer Support Center Maastricht B.V. 14033238
Hamiplant B.V. 27239696
Hammer B.V. 64645134
Hanaro 17142585
HAND Enterprise Solutions Europe B.V. 74493035
Handelmaatschappij A. Smit en Zoon B.V. 32037558
Handelsbanken 34175709
Handelsonderneming Esseph 33238944
Handelsonderneming Steboma B.V. 34062048
Handelsonderneming Van der Blij B.V. 16083035
Handerlin B.V. 24293962
Handmade B.V. 57043388
Hands-on B.V. 55711766
Hanegraaf Advies B.V. 50457950
Hanergy Thin Film Power EME B.V. 57430195
Hangcha Netherlands B.V. 81174675
Hankook Tire Netherlands B.V. 24265887
Hankyu Hanshin Express (Netherlands) B.V. 34071957
Hanlun B.V. 63510170
Hannover Milieu- en Veiligheidstechniek B.V. 09070074
HannSpree Europe Holdings B.V. 24401481
Hanny Horecaexploitatie B.V. 33188037
Hanshow Netherlands B.V. 75315122
Hansol Europe B.V. 61590762
Hanting Cuisine B.V. 59100796
Hanwa Europe B.V. 34303753
Hanzehogeschool Groningen 41012703
Hape Electric B.V. 39032486
Happeo B.V. 87199181
Happiest Minds Technologies Pvt. Ltd. 58867910
Hardt B.V. 66815266
Hari's Treasure B.V. 34318216
Harlem Next B.V. 70543070
Harley-Davidson Retail B.V. 74709224
Harman Consumer Nederland B.V. 23081051
Harmony IT 73590665
Harmony Relocation B.V. 64969428
Harmony Service Center B.V. 24326348
Harriman Steel B.V. 61831484
Hart B.V. 08015179
Hartmobile B.V. 27284840
Harver Ops B.V. 75027879
Harvey Nash B.V. 33296258
HAS Hogeschool 41084408
Hasbro Emerging Markets B.V. 34286328
HashiCorp Netherlands B.V. 71863931
HaskoningDHV Nederland B.V. 56515154
Hästens Beds International B.V. 60069104
Hatch B.V. 52650758
Hatching International B.V. 64146707
Hatenboer Neptunus Holding B.V. 24278990
Hatmill B.V. 91380421
Hato B.V. 12015373
Hatten Shoji Europe B.V. 75388391
Havas Lemz B.V. 34106135
HAVECON Kassenbouw B.V. 50145134
Havenbedrijf Rotterdam N.V. 24354561
Haverman Koteris & Partners 53237927
Hawar Information Technology B.V. 01080176
Hawksford Management Services B.V. 55148271
Hayee B.V. 58810811
HaynesPro B.V. 31047540
Hays Services B.V. 64139298
Hazera Seeds B.V. 24144712
HB RTS Holding B.V. 50077406
HBG Betonstaal B.V. 78050138
HBM Machines B.V. 24352948
HCL Technologies B.V. 58805206
HD Advisory & Services B.V. 61757969
HD Hyundai Marine Solution Europe B.V. 64006492
HD Hyundai Marine Solution Tech Co., Ltd. 86731777
HDM Pipelines B.V. 52533026
HE Space Operations B.V. 28059038
HE Tubing Netherlands B.V. 58110046
Head Ned B.V. 64152189
HEAD Uitzendbureau B.V. 24428815
Headlands Technologies Europe B.V. 72524804
Health Angels B.V. 32104230
Health Kliniek 66822467
Health Net TPO 41211943
HealthCity West B.V. 64924181
hear.com N.V. 81157959
Heart for Health ICT B.V. 34290107
Hearthside Europe 23080831
Hearthside Staff 23081617
Heatmaster 24249007
HeatMatrix Group B.V. 17235788
HeatTeQ Refractories Services B.V. 34328553
HeatTransformers B.V. 72999489
Heembouw Architecten B.V. 28070011
Heerema Engineering Solutions B.V. 74177826
Heerema Marine Contractors Nederland SE 58180362
Heesen Yachts Builders B.V. 16043928
Heidelberg Benelux B.V. 33108838
Heidenhain Numeric B.V. 17077562
Heidrick & Struggles B.V. 33277877
Heijmans Utiliteit B.V. 17143602
Heineken Group B.V. 34258660
Heineken International B.V. 33103545
Heineken Nederland B.V. 33127977
Heineken Nederlands Beheer B.V. 33103437
Heineken Netherlands Supply B.V. 74457659
Heinen & Hopman Engineering B.V. 31020981
Helia BioMonitoring B.V. 73489379
Heliox B.V. 17244144
Heliox Power Driven B.V. 59152826
Hello Energy B.V. 64546292
Hello Straw B.V. 63127377
HelloCode B.V. 64906019
HelloFresh Benelux B.V. 54601312
Helloprint B.V. 64710815
Helly-Hansen Distributie B.V. 14048191
Heloise Hooton B.V. 60610549
HEMA B.V. 34215639
Hemp Flax Agro B.V. 02332418
Hencon B.V. 09083033
Hendent B.V. 58547568
Hendriks Holland B.V. 69117772
Hendrikx ITC B.V. 18080938
Hendrix Genetics B.V. 13029510
Hendrix Genetics Research, Technology & Services B.V. 51618923
Henkel Global Supply Chain B.V. 60683945
Henkel Nederland B.V. 30074969
Henkel Strategic Business Solutions B.V. 69758719
Henkelman B.V. 16073215
Henry Schein Dental B.V. 39053828
HERE Europe B.V. 17168515
HERE Global B.V. 17070436
HERE International B.V. 63832690
Herman Kuijper B.V. 33205941
Hermes Benelux Nordics 34243328
Héroult Marine Modules B.V. 23086358
Heroyam B.V. 85832650
HES International B.V. 71112200
Het Ceintuur Theater B.V. 60447176
Het Droompaleis B.V. 65968379
Heuschen & Schrouff Foods Group B.V. 14043299
Heusschen*Copier Stad + Landschap 14089954
Heussen 34222303
Hewlett-Packard Nederland B.V. 33158429
HewSaw International B.V. 75944081
Hexing Europe B.V. 87096730
Hexion VAD B.V. 65974875
Hey Honey B.V. 70656657
HHOYA B.V. 18132271
Hiab Benelux B.V. 65633881
Hibino Europe B.V. 76463818
High Eye B.V. 11048626
High Quality Interim Personeel B.V. 34288783
High Quality Music Publishing Company B.V. 32088174
High Tech Source B.V. 83066055
High Voltage Engineering Europa B.V. 31014544
HighRadius B.V. 75050943
Hightech ICT B.V. 71191690
HIHCL Amsterdam B.V. 34384203
HIHCL HP Amsterdam Airport B.V. 51762676
Hikvision Europe B.V. 34359062
HIL International Lawyers & Advisers B.V. 34150071
Hilfort B.V. 57396531
Hill International N.V. 50919679
Hill+Knowlton Strategies B.V. 33172526
Hillebrand Gori IT B.V. 34146973
Hillel Hospitality GP B.V. 66434335
Hill's Pet Nutrition Manufacturing B.V. 20081317
Hilti Nederland B.V. 27216423
Hilton Foods Holland 34124836
Hilton International Nederland B.V. 33107232
Hines Netherlands B.V. 69611513
Hinicio N.V. 85739715
HIP B.V. 63616971
Hiranyavarnaam Alkalis B.V. 74811045
HIRO-MicroDataCenters B.V. 69049165
Hirose Electric Europe B.V. 34196753
Hitachi Astemo Netherlands B.V. 53118561
Hitachi Construction Machinery (Europe) N.V. 20030174
Hitachi Consulting Belgium BVBA 33295838
Hitachi Energy The Netherlands B.V. 74422634
Hitachi Vantara Nederland B.V. 11027590
Hitachi-LG Data Storage Amsterdam Office 34239131
Hitch B.V. 76382869
Hitec Holding B.V. 55481892
Hitec Power Protection B.V. 06078910
Hi-Tech Electronic Components B.V. 30065034
Hi-tech Spring Europe B.V. 85048860
Hitron Technologies Europe Holding B.V. 53063597
HK Local Heroes B.V. 62144243
HKB Ketelbouw B.V. 76257525
HKC Europe B.V. 32107722
hkp/// IT B.V. 24401586
hkp/// RemuNet B.V. 34255970
HKS Scrap Metals B.V. 23070691
HLB Blömer accountants en adviseurs B.V. 30128316
HLB Van Daal Audit B.V. 18088703
HLB Witlox Van den Boomen Audit N.V. 17187876
HMC Hydrographic and Marine Consultants 69275327
HMC Westeinde 61262935
HMD Mobile International Oy 68761457
HMH Holding B.V. 82719322
HMM (Netherlands) shipping B.V. 24266952
HMS Industrial Networks B.V. 11060009
HMSHost International B.V. 34092548
HOACO AUTOMATION TECHNOLOGY B.V. 77913671
Hobart Nederland B.V. 30119388
Hobré Instruments B.V. 36008213
HOCHTIEF Infrastructure GmbH Nederland 63492296
Hodes Weill NL B.V. 85769002
Hoerbiger Benelux B.V. 14025151
Hofman Dujardin Architecten B.V. 59749199
Hofstetter B.V. 53447344
Hogan Lovells International LLP 34360441
Hogeschool der Kunsten Den Haag 41156013
Hogeschool Inholland 37099586
Hogeschool van Amsterdam 34215054
Hogeschool Van Hall Larenstein 01087061
Hogeschool voor de Kunsten Utrecht 41178974
Hogeschool Windesheim 53815033
Hogeschool Zuyd 14060995
Hogewoning B.V. 28054095
Hoist Finance AB 68342616
Hokuetsu Industries Europe B.V. 33227221
Hokuyo Automatic Co., Ltd. Amsterdam Branch 67335160
Holland Bulb Market B.V. 37000830
Holland Colours Europe B.V. 08034922
Holland Diamond Fish B.V. 65158563
Holland FinTech Partners B.V. 61809640
Holland Heater De Lier B.V. 27225490
Holland Malt B.V. 30122973
Holland Novochem B.V. 30105164
Holland Particle Therapy Centre B.V. 58653473
Holland Partners Holding B.V. 67872808
Holland Payroll B.V. 51120062
Holland Rhine Group 52629457
Holland-Controls B.V. 08140007
Hollandia Infra B.V. 59402156
Hollands Licht B.V. 33293113
Hollandsche Greenkeeping Maatschappij B.V. 52078027
Hollister B.V. 27109733
Holmes NZ Limited Partnership 65413377
Holtara B.V. 73773638
Holthaus Advies B.V. 86948504
HolyTex B.V. 70553645
Home Plate B.V. 62326449
Homediq Europe B.V. 77050444
Homerun B.V. 66911524
Homewizard B.V. 53733983
Hommema Bliksembeveiliging B.V. 30071311
Honeypot 71506748
Honeywell B.V. 33044803
Hong Kong Aircraft Engineering Company Limited, Netherlands Branch 75783797
Honor Technologies (Netherlands) B.V. 80907520
Hoofdman-Roodzant B.V. 24237716
Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier 37161516
Hoogheemraadschap van Rijnland 51137747
Hoogwegt International B.V. 09033303
Hopmans FlexStay B.V. 61873268
Hopper Engineering and Consultancy B.V. 75453088
Hopper Netherlands B.V. 84054778
Hoppinger 24300171
HORAIZON technology B.V. 62892789
Horecagroep Breda Holding B.V. 64158942
Horlings Accountants & Belastingadviseurs B.V. 37080345
Horrex Horren 24199054
HORSES2FLY B.V. 60596392
Hortimare B.V. 52431355
Hortitec Beheer B.V. 71691723
Horus Real Estate Fund I B.V. 34218242
Hoshino Europe B.V. 33017446
Hoshizaki Europe B.V. 33238845
Hoshizaki Europe Holdings B.V. 34197614
Hositrad Holland B.V. 32084750
HoSt Biogas B.V. 08088993
HostCircle B.V. 71902023
HOSTKEY B.V. 52751554
Hostnet B.V. 34130993
Hotel Booker B.V. 34180570
Hotel Co 51 B.V. 77693655
Hotel Downtown B.V. 52772950
Hotel Maatschappij Schiphol B.V. 34066662
Hotel Okura Amsterdam 33121947
Hotel Seasons B.V. 34228447
Hotel Villa Ruimzicht B.V. 09134659
Hotel Winston 34147941
Hotelchamp B.V. 63134292
Hotelschool The Hague 41150185
Hotmart B.V. 60335777
Hotmart Technology Holding B.V. 60332433
Hotraco Agri B.V. 12027894
Hottinger Bruel & Kjaer Benelux B.V. 08183075
House of Bratz B.V. 75244853
HousingAnywhere B.V. 58882693
Houthoff Coöperatief U.A. 34216182
Howden Netherlands B.V. 06057845
Howden Thomassen Compressors B.V. 09107206
Howspace B.V. 86903462
Hoya Corporation Netherlands Branch 34259185
Hoya Holdings N.V. 33210664
Hoymiles Power Electronics B.V. 87610124
HOYNG ROKH MONEGIER B.V. 80855571
Hoyu Cosmetics (Nederland) B.V. 53713443
HP Nederland B.V. 62544721
HPE Growth B.V. 34296377
HQ Pack B.V. 17050109
HQ Precision Cleaning B.V. 54925975
HR Europe B.V. 53660404
HR Expat Services 68081634
HR Savvy B.V. 58213988
HR Via Care B.V. 24057494
HRBS B.V. 69963231
HRC International B.V. 14078909
HRM Loket B.V. 08208011
HSB Identification B.V. 30123865
HSBC Continental Europe 72680857
HSM Offshore Energy B.V. 17218471
HSO Innovation B.V. 09090038
HSO International B.V. 30233017
HSO Nederland B.V. 28082490
HSOS Industrial Services B.V. 24476282
H-Stream B.V. 14084401
HSU.nl 58935010
HTM Personenvervoer N.V. 27014495
HTNS Benelux B.V. 50615955
HTS Besafe AS 30247251
Huafon Chemicals Europe B.V. 77509412
Huawei Technologies (Netherlands) B.V. 34219858
Huawei Technologies Coöperatief U.A. 34270027
HUB Organoids B.V. 90780833
Huboo Technologies B.V. 82468575
HubSpot Netherlands B.V. 86156349
Hudl B.V. 64473120
Hudson River Biotechnology B.V. 63335611
Hugen Maintenance for Aircraft B.V. 09075621
Hugo Boss Benelux B.V. 33303421
Hugo Boss Benelux Retail B.V. 34216197
Hugo Boss International B.V. 33276372
Huhtamaki Finance B.V. 33148484
Huhtamaki Molded Fiber Technology B.V. 01053692
Huhtamaki Nederland B.V. 01051894
Huisartsenpraktijk Feijenoord B.V. 54749751
Huisman Fabrication Personnel B.V. 84355212
Huisman Personnel Services B.V. 55783368
Hukseflux Thermal Sensors B.V. 27234324
Human Empowerment Detachering B.V. 09209205
Human Resource Project Partners B.V. 24365438
Humankind Group B.V. 80071732
HumanR B.V. 28028350
Humanyze 74240676
Hunkemöller B.V. 70913358
Hunkemöller International B.V. 64665054
Hunland Impex B.V. 09157071
Hunt & Hackett B.V. 78688841
Hunter Douglas Europe B.V. 24083218
Huntsman Holland B.V. 24070891
Husqvarna Nederland B.V. 33285749
Huygens Engineers B.V. 58930736
HVR software B.V. 34137774
HVS Solutions B.V. 82895856
HWS Solutions B.V. 81106343
Hy2Care B.V. 62035274
HyCC B.V. 81092768
Hydraloop Systems B.V. 71713190
Hydro Extrusion Drunen B.V. 17205924
HydroThane STP B.V. 17228914
HyET Electrolysis B.V. 83894160
HyET Hydrogen B.V. 09206356
HyET Lithium B.V. 86706748
HyET Solar Netherlands B.V. 73266965
Hyfen B.V. 77260732
HyGro Technology B.V. 74457780
Hyland Netherlands B.V. 33227028
Hyosung Heavy Industries R&D Center Netherlands 90318161
Hyperion Technologies B.V. 58607013
Hypersoniq B.V. 80892949
Hypertherm Europe B.V. 23093035
hyposhaker B.V. 62716743
Hyster 10011311
Hyundai Motor Netherlands B.V. 61506230
Hyundai Welding Europe 24408175
Hyva Holding B.V. 34277369
Hyva International B.V. 28056017
HZ / HZ University of Applied Sciences 41114014
HZPC Holding B.V. 01084958
I & C Services B.V. 24359029
I AM POP B.V. 65566181
I Hate Statistics B.V. 66873843
I.A.A. Architecten B.V. 08089312
I.D.B. Holland B.V. 18043034
i+ Solutions 34236288
i2d consulting B.V. 72632402
i2i B.V. 34373720
i3D.net B.V. 14074337
i4talent professional B.V. 72093919
i8c B.V. 74255592
IA Shared Services B.V. 84999004
IACT B.V. 08084559
IAI industrial systems B.V. 17070534
IamExpat Media B.V. 83307826
IamFluidics B.V. 68481721
iAutomation B.V. 51390590
IB Consultancy B.V. 82161658
IB Vreeswijk B.V. 08198460
iBanx HSE B.V. 34347514
IBC Europe B.V. 34221832
IBC Group B.V. 14096105
IBC Personeelsdiensten B.V. 55274382
Ibeo Automotive Eindhoven B.V. 69227292
IBIDEN Europe B.V. 33234926
Ibis Technologies B.V. 30119428
IBK B.V. 30225455
IBM International B.V. 65704355
IBM International Group B.V. 34125313
IBM Nederland B.V. 33054214
IBM Services Center Benelux B.V. 57950296
IBS Consultants B.V. 20131601
IBS Fund Management B.V. 57806497
IBS Precision Engineering B.V. 17078774
IBS Software Europe Limited 61205850
ICAP Energy AS 34169781
ICBC Amsterdam Branch 50939874
Ice Cold Storage Holding B.V. 55524362
ICE Endex Markets B.V. 09100980
Icecat N.V. 30259744
IceMobile Agency B.V. 34359257
Icepay B.V. 27348492
iChoosr B.V. 30266372
iCiber B.V. 67733816
ICL Europe Coöperatief U.A. 51376490
iClusion B.V. 63939207
Iconica Development B.V. 85042641
Icron Technologies Europe B.V. 34233223
ICT Healthcare Technology Solutions B.V. 30075197
ICT Netherlands 24254385
ICTCybernetics 78013542
Icts International N.V. 33279300
ICU IT Services B.V. 32135776
ID Logistics Tilburg B.V. 62319574
IDA Mediafoundry B.V. 73370894
Ideaworks Netherlands B.V. 74399217
Idea-X B.V. 64314553
IDEMIA Services B.V. 14053988
IDEMIA The Netherlands B.V. 34088563
IDEXX Animana B.V. 61749354
IDEXX B.V. 58490701
IDFocus B.V. 55456413
IDH Investment Management B.V. 74983393
IDIS Co., Ltd. 74650475
IDS Europe B.V. 24399711
IDTrust B.V. 73764272
IDTV Film & Video Productions B.V. 33173279
IEO Transformatoren B.V. 20010279
Ifla, International Federation of Library Associations and Institutions 40407191
IFM Investors (Netherlands) B.V. 74153021
IFS Benelux B.V. 17102305
IG & H Consulting & Interim 30167195
IGL B.V. 13020947
IGM Coop, B.V. 55768105
IGNE Holding B.V. 72283939
IGT Europe Gaming B.V. 34077637
IHATA Holding B.V. 34338623
IHC Merwede Employment B.V. 23000475
IHI Hauzer Techno Coating B.V. 12021235
Iiyama Benelux B.V. 34076559
IJs-Garant 67516637
IJsselstate Tandartsen 56974221
IJsvogel Retail B.V. 09083699
Ikasido Global Group B.V. 58239030
IKEA B.V. 33166333
IKEA Nederland B.V. 33178198
IKEUCHI EUROPE B.V. 34307608
Iki Marine B.V. 67075487
IKNL 30284694
Ikosaeder B.V. 73346756
IKRA Bakkerij B.V. 64582868
ILIAS A&D B.V. 34162643
IlionX Group B.V. 24335617
illumina Netherlands B.V. 17188953
Ilumno Licensing Coöperatief U.A. 70113963
Ilumy Innovation B.V. 54601738
ILX Management 60634464
im | innovating B.V. 18021428
IM Efficiency Technologies B.V. 62117556
IMAgency B.V. 24354069
Imagr B.V. 82622582
Imbull B.V. 34339618
IMBV B.V. 24123116
IMC B.V. 33212299
IMC Pacific Pty Ltd 69246416
IMC Trading B.V. 33223419
IMCD Benelux 24262278
IMCD Group B.V. 32080392
IMCD N.V. 51470497
IMD B.V. 08109078
IMd Raadgevende Ingenieurs 24187403
IMDS R&D B.V. 01131948
Imfiy B.V. 67058094
IMG Engineering 56652453
IMG Projects B.V. 74343874
IMIJ Holding B.V. 61980730
iMin Technology B.V. 82891559
Imkey B.V. 60887737
IMOSS Bureau voor Stedebouw B.V. 32092471
Imou Network Technology Netherlands B.V. 81258054
IMPA B.V. 17155071
ImpactBuying B.V. 09085337
Impala Studios B.V. 34381964
Impatients N.V. 55272169
Impetus N.V. 22039849
Impraise B.V. 62405454
Imprima (Nederland) B.V. 35024273
Improvement Centre B.V. 27277600
Improvement-IT B.V. 32127136
Impulssum B.V. 69495653
Imres B.V. 08023514
IMS Space Consultancy GmbH 68619774
In Ovo Holding B.V. 59206365
In Summa Innovation B.V. 18074640
In Synergy B.V. 83971246
In2Care Trading B.V. 59036613
inaho Europe B.V. 81071515
Inalfa Development & Support Services B.V. 14101967
InAxtion B.V. 24295300
InBev Nederland N.V. 20080399
inBiome B.V. 73930849
Inbo B.V. 31026236
Inbody Europe B.V. 67478921
INCA International B.V. 50580108
Incentro Nederland B.V. 27262898
Incision Group B.V. 62060821
Inco-Drilling B.V. 68673280
Incontrol Management Consultants B.V. 30110526
Incotec Europe B.V. 36018756
Incyte Biosciences Benelux B.V. 58328920
Inde Wild B.V. 81169760
Indeed Netherlands B.V. 58179348
Independent Energy B.V. 53113160
Independent IP B.V. 34243122
Independent Recruiters Flex B.V. 81872070
Independer 34117387
Index Hospitality Systems B.V. 16059423
INDG Digitale Communicatie B.V. 02065160
India Palace Restaurant B.V. 74145614
Indian Food Factory B.V. 77384628
Indian Restaurant "Koh-I-Noor" 33166283
Indie B.V. 33285532
Indofil Industries (Netherlands) B.V. 60309598
Indorama Holdings B.V. 55703917
Indorama Netherlands B.V. 51904853
Indorama Ventures Europe B.V. 58697802
Indufil B.V. 09082960
INDUSTRIO B.V. 75753820
InEight NL B.V. 82013470
Infento B.V. 50337904
Infi Utrecht B.V. 59331283
Infiled Europe B.V. 58773851
Infineon Technologies Holding B.V. 27178800
Infineon Technologies Nijmegen B.V. 84491167
Infinitas Learing Holding B.V. 34273733
Infinitas Technology B.V. 76181103
Infinite Acres Holding B.V. 64757404
Infinite Process Solutions B.V. 59647094
Infinite Simulation Systems B.V. 31050053
Infinity Global Europe B.V. 56693818
Infinity Recycling B.V. 73308846
Infinium Consulting B.V. 37149913
Info Support B.V. 30135370
Info.nl Holding B.V. 33263663
Infoblox Netherlands B.V. 57864578
InfoBridge Software B.V. 17272242
INFOdation B.V. 34355772
Infomedics B.V. 04048143
Infoplaza Network B.V. 09123864
Infoplus Technologies (Netherlands) B.V. 58512152
Infor (Barneveld) B.V. 01077394
Infor (Netherlands) B.V. 71181822
InforIT B.V. 17158488
Informa Markets B.V. 30076951
Informatica Software Nederland B.V. 64688127
INFORMATION DEVELOPMENT CO., LTD. 75085054
Infostrada Statistics B.V. 30130355
Infosys BPM Limited 55214290
Infosys Limited 34158909
Infotopics AfT B.V. 83106723
Infra Composites B.V. 51788845
Infront Financial Technology B.V. 33289369
Infy Consulting B.V. 27296191
ING Bank N.V. 33031431
ING Bank Personeel B.V. 27193847
ING Groep N.V. 33231073
Ingenieursbureau BT Geoconsult B.V. 23087854
Ingenieursbureau Geodelta B.V. 27232426
Ingenieursbureau Kok & van den Heuvel B.V. 76325784
Ingenieursbureau List B.V. 68782209
Ingenieursbureau-XYZ B.V. 09165634
Ingka Centres Holding B.V. 62030914
Ingka Digital Netherlands B.V. 77380363
Ingka Investments B.V. 59663006
Ingka Services B.V. 33173751
Ingram Micro 30085572
Ingram Micro CFS Technology B.V. 57725497
Ingram Micro Europe B.V. 61223387
Ingram Micro Global Services B.V. 60904542
Ingress-health Nederland B.V. 62682628
Inguran Europe Coöperatief U.A. 08216203
Ingy B.V. 71565108
Inhale/Exhale Group B.V. 60671939
Initiative Media B.V. 33194983
Initio Cell B.V. 87140225
Initium IT B.V. 74001884
Ink Strategy B.V. 68479514
INKEF Capital B.V. 50127837
Inkloud Europe B.V. 61131121
Inkoopcombinatie Nederland B.V. 57215812
Inkubis B.V. 20134640
inlumi B.V. 30163413
Inmark Europe B.V. 61540501
Inmarsat Solutions B.V. 27187964
Innate Motion Nederland B.V. 30256340
Innatera Nanosystems B.V. 72612169
INND Batteries B.V. 57093369
INNET B.V. 27321013
INNIO Jenbacher International B.V. 90210352
INNIO Jenbacher Netherlands B.V. 90209982
INNOBIO Europe B.V. 83564926
InnoBTech Solutions B.V. 52953815
Innocent B.V. 61950335
Innocom (I.T.) B.V. 27220755
InnoCore Pharmaceuticals 02082924
Innodisk Europe B.V. 62263846
InnoFaith Beauty Sciences B.V. 17093863
Innomet Specials B.V. 37105279
Innopay NL B.V. 30190386
Innoptus Netherlands B.V. 30194812
Innoseis Holding B.V. 78464927
InnoSyn B.V. 68553943
InnoTractor B.V. 78475139
Innova Market Insights B.V. 09128938
Innovatec Utrecht Holland 23087444
INNOVATEST Europe 73173525
Innovation Gateway Nederland B.V. 51731274
Innovation Industries Operations B.V. 73643688
Innovation Research Labs 39088592
Innovative Mechatronic Systems B.V. 66174848
Innovative Solutions in Media (ISM) 24275452
Innovattic B.V. 59869658
INNSO Specialists B.V. 64168387
InnSpire Agility B.V. 67528996
Inogen Europe B.V. 51806894
inONE B.V. 68663684
InovaMedia B.V. 12050865
Inpaqt Technology Solutions B.V. 27356793
Inpark B.V. 30090683
Inparts Metaalbewerking 10038216
InSided B.V. 50310054
Insider Benelux B.V. 76293459
insideRESOURCING B.V. 81369646
Insify Holding B.V. 77835867
Insightometrics B.V. 72925949
insightsoftware Netherlands B.V. 30230944
InsingerGilissen, a Quintet Private Bank (Europe) S.A. branch 80510132
InSites Consulting B.V. 24488573
Insmed Netherlands B.V. 63209020
INSPX 70517266
Installatiebedrijf Gebr. Janssen B.V. 16070037
Instamat Warmtetechniek B.V. 08059442
Instant Development B.V. 62663844
Instant NanoBiosensors B.V. 89644921
Institute for DiagNostic Accuracy Consulting B.V. 73331260
Institute for Housing and Urban Development Studies B.V. 41125933
Instruqt B.V. 71834346
Insulet Netherlands B.V. 70798273
INT B.V. 69059772
Int Solutions B.V. 64989941
Intal B.V. 37123126
INTECSEA B.V. 27177463
Integra Klimaatplafonds B.V. 34338211
Integrated Mechanization Solutions B.V. 06091119
Integris Composites B.V. 67216927
Intel 471 Europe B.V. 68633602
Intel Benelux B.V. 24134020
Intel Finance B.V. 57978972
Intel International B.V. 34098535
Intellian B.V. 51836653
Intelligent Lectern Systems B.V. 04084065
Intelligent Vision Engineers B.V. 87803348
Intelligenz IT B.V. 77025806
Intenda Europe B.V. 78163331
Inter Chiro B.V. 66855799
Inter IKEA Systems B.V. 27232886
InterBurgo Europe B.V. 24258653
Intercept B.V. 58096973
Interdos Pharma B.V. 24273897
Interface European Manufacturing B.V. 50970364
Interflon B.V. 20084409
Interfood B.V. 17052481
Interfood Global B.V. 17079506
Interforce Networks B.V. 28084412
Intergas Verwarming B.V. 04068371
Intergraph Benelux B.V. 34052453
Intergroep Verzekeringen B.V. 18048171
Interior Overstock B.V. 75745712
Interior Service Group Netherlands B.V. 34327616
InterMetro Industries B.V. 20124347
Intermission Film Europe B.V. 71393129
Intermodal Telematics B.V. 59281553
International Advisers 33218546
International Air Transport Association (Netherlands) B.V. 34085083
International Airfreight Associates B.V. 37113769
International Association of Internet Hotlines - INHOPE 34124277
International Audio Holding B.V. 09073789
International Auto OEM Supplier Dutchco Parent B.V. 69044899
International Baccalaureate Organization (IBO) 50776355
International Brands Group B.V. 70093539
International Confederation of Midwives 27286042
International Congress and Convention Association (ICCA). 40409074
International Development of Technology B.V. 20119511
International Direct Sourcing B.V. 62992112
International Flavors & Fragrances I.F.F. (Nederland) B.V. 32001848
International Food Connectors B.V. 69421781
International Hotel Supply Company 28076276
International Internet Investment Coöperatief U.A. 64396657
International Law Firm Taheri B.V. 68019025
International Professional Resources (Europe) B.V. 52476766
International School of Amsterdam 41199478
International Society of City and Regional Planners (ISOCARP) 40397271
International Solid Waste Association 74279807
International Step by Step Association 34113137
International Travel Support Centre B.V. 23080118
International Wellness Resorts B.V. 52086755
Internationale Montessori Vereniging "Association Montessori Internationale" A.M.I. 40531711
Internationale School Eerde 41025574
Internationale School Eerde B.V. 08113245
Internova Professional Lighting B.V. 20079768
Intero Integrity Services 30128245
InterQuest Europe B.V. 34144637
Intersafe Netherlands B.V. 23019792
Interscience B.V. 20057409
Intersnack Procurement B.V. 27160311
INTERSPORT International Services B.V. 67403107
Interstars B.V. 61035246
Interteach B.V. 52455440
Intertek Nederland B.V. 24069423
Intertoys B.V. 74152513
Intertruck Benelux B.V. 24130134
Intertrust (Netherlands) Employment B.V. 27106729
Intertrust Group B.V. 56528582
Intervet International B.V. 16028015
Intervracht Nederland B.V. 34111646
Interworks B.V. 77260678
InterWorks Netherlands B.V. 75425912
InterXion Headquarters B.V. 34128125
InterXion Nederland B.V. 34116837
Intesa Sanpaolo S.p.A - Amsterdam Branch 85028223
Inteva Products Netherlands 50343602
Intigris B.V. 50050168
INTK B.V. 64734285
Intodata Nederland B.V. 71751793
Intomechanics B.V. 70121494
IntoPeople B.V. 18084688
Intra Pricing Solutions B.V. 32149105
Intralox LLC 33224538
Intrava B.V. 68839936
Intravacc B.V. 73887757
INTRINSIC ID B.V. 17233801
Intrixo B.V. 27185827
Intrum Nederland B.V. 05025428
InTWO 54146240
Invacare B.V. 18041272
Invent Analytics B.V. 82448825
Inventronics Europe B.V. 65464079
INVERAFRUT HOLLAND B.V. 65568044
Inverid B.V. 59467274
Invers B.V. 27136700
Invest International B.V. 83517626
Invest International Capital B.V. 83526471
Invest International Development B.V. 83526773
Invest International Public Programmes B.V. 83526617
Investion Management B.V. 68443684
InVisionApp NL 69464731
Involvation Interactive B.V. 30252101
Invue Security Products B.V. 32069087
iO on-site B.V. 56564899
iO The Netherlands B.V. 17125433
ioDevOps B.V. 87235757
Ion Beam Applications S.A. 65619471
Ionbond Netherlands B.V. 12026073
Ioniqa Technologies B.V. 17259219
iostudio architecten B.V. 70975698
IOT.NXT Europe B.V. 70449791
IOVIO BPT B.V. 30263576
IP Flexgroep B.V. 57404100
IP Handlers B.V. 56568282
IP Parking B.V. 17180180
IPAC eu Coöperatie U.A. 63093847
Ipcos B.V. 11042994
Ipcos DOF B.V. 72015306
IPearl 61214337
IPI Partners Netherlands, B.V. 82565589
IPknowledge B.V. 24359806
IPP-PRS Holding B.V. 14625500
iPractice Zorg B.V. 71629610
i-PRO EMEA B.V. 82894280
iProspect Nederland B.V. 34281510
IPS Group B.V. 24318308
IPS Group Holding B.V. 70367965
iPS powerful people 34097674
IPsoft EU Holding B.V. 34259806
Ipsos B.V. 33187718
IPSS Engineering B.V. 09204626
i-psy PsyQ Brijder B.V. 27321698
IPT B.V. 18090416
iptiQ Life S.A. 60611952
IPTP LTD 34275840
iPublications B.V. 32115766
IQ EQ Netherlands 33263803
IQ Staffing B.V. 80827349
IQI B.V. 08060750
IQIP B.V. 23038500
Iquality Business Solutions B.V. 10042190
IQVIA RDS Netherlands B.V. 24246838
IQVIA Solutions B.V. 39062857
Ir. Olav's Globetrotters B.V. 69438234
Irdeto B.V. 34073774
IReckon B.V. 50026607
Iris Ohyama Europe B.V. 33305122
IRM Europe B.V. 55519520
IRM Systems B.V. 53363019
Iron Mountain (Nederland) Services B.V. 57037086
Iron Service Global NLD B.V. 78458102
IRS International B.V. 82466750
Isbank AG / Amsterdam Branch 33299065
I-SEC International Security B.V. 34222467
iSIGHT Partners Europe Holdings B.V. 51905418
ISIS - Innovative Solutions in Space B.V. 27293068
Isispace II B.V. 53231279
Isko International B.V. 55080243
ISKO VITAL InternationaI 66147174
Isle Utilities B.V. 62928082
Isobionics B.V. 14098887
iSolve Technologies Europe B.V. 75385953
Isteq B.V. 58490973
ISVWorld B.V. 30282408
IT Labs B.V. 81176384
IT Solutions Worldwide B.V. 72768916
IT Visors ECM B.V. 50443712
IT&Care B.V. 17099969
Italiaans Restaurant La Madonnina 34138806
ITAM solutions B.V. 17215145
IT-Button.com B.V. 66237165
ITC Infotech India Limited 34354341
i-team Professional 58299416
ITEC B.V. 81433271
Itility B.V. 17192936
IToday B.V. 66775809
ItoM Enschede B.V. 68525613
Itonomy B.V. 65821882
IT-People B.V. 60276142
ITpreneurs Nederland B.V. 24363307
ITQ Consultancy B.V. 28107312
ITrainee B.V. 17211706
Itransition B.V. 32133628
Itrec B.V. 24138099
Itron Nederland B.V. 23044232
ITS Netherlands B.V. 50122339
It's Value Consultancy B.V. 58042016
ITSync B.V. 51918471
ITSync Services B.V. 67073670
ITV Studios Global Entertainment B.V. 32137884
ITX Merken B.V. 64755843
ITX Merken B.V. 64755843
ITX Nederland B.V. 20081830
Iunxi B.V. 39090726
Ivanti Software B.V. 32090058
Iv-Bouw B.V. 06053895
Iv-Consult B.V. 23031122
Ivent Mobile B.V. 60818492
Iv-Groep B.V. 24352072
Ivido B.V. 67925332
Iv-Industrie B.V. 24310796
Iv-Infra B.V. 23089813
Ivium Technologies B.V. 17154568
Iv-Offshore & Energy B.V. 28045242
Iv-Water B.V. 23075607
Ivy Technology Global Services Netherlands B.V. 34191379
iWok & Go Tilburg B.V. 51615592
IX Renewables B.V. 56684703
IXAR Europe B.V. 69328692
iXperts 67750427
IZICO Katwijk B.V. 57291608
J&J Inspections B.V. 24380947
J. de Jonge Shared Service B.V. 67261159
J. de Ridder B.V. 31028649
J. Kobussen Holding B.V. 58501134
J. Wiertsema Notariaat B.V. 34376291
J.A. Benschop Electriciteitswerken B.V. 30073853
J.A.M. de Rijk B.V. 20031758
J.J. Foods International B.V. 67350437
J.P. Morgan SE Amsterdam Branch 72610220
JAB Holdings B.V. 34233247
JACOBS DOUWE EGBERTS Export NL B.V. 30166348
JACOBS DOUWE EGBERTS NL B.V. 30042333
JACOBS DOUWE EGBERTS PRO NL B.V. 30035437
Jagro Dent v.o.f. 76049388
Jaguar, the fresh company B.V. 20051038
Jam3 EMEA B.V. 75519372
Jama Software 68289596
Jambo B.V. 83546170
James Hardie Europe B.V. 34181531
JAMF Software Atlantic, B.V. 56706987
Jamuna 01090193
Jan Stap 27172854
Jan Zandbergen World-Wide Quality in Meat 30111659
Jane Street Netherlands B.V. 69767491
Janome Europe B.V. 34116184
Jansen AG 84663081
Jansen Wijhe Loonbedrijf en Grondwerken B.V. 05076134
Janshen-Hahnraths Groothandel B.V. 14043431
Janssen Air & Ocean B.V. 67106455
Janssen Biologics B.V. 28041872
Janssen De Jong Groep B.V. 17094991
Janssen Vaccines & Prevention B.V. 28074607
Janssen-Cilag B.V. 18025443
Japan Radio Co., Ltd. 24272650
Japanese School of Amsterdam, stichting 41199103
Japanese School of Rotterdam, stichting 41133881
japieCARS Netherlands B.V. 71131264
Jardin Netherlands B.V. 18039430
JAS Forwarding (Netherlands) B.V. 33301639
Jason Gourmet Europe B.V. 67300480
Jasperse Praktijkencentrum B.V. 22035975
Java Boat Corporation B.V. 34257713
JAVRA Software B.V. 34139083
JBT Food & Dairy Systems B.V. 58394729
JCDecaux Nederland B.V. 33045753
JCEX International Netherlands B.V. 73601306
JCR Europe B.V. 87579952
JD Sports Fashion B.V. 57824193
JDA Software Netherlands B.V. 17123108
JDE Peet's N.V. 73160377
Jean Heybroek B.V. 30094746
Jedlix B.V. 64589897
Jellice Pioneer Europe B.V. 08214490
Jellyfish Netherlands B.V. 77397703
Jenbacher B.V. 23084771
Jenbacher International B.V. 71416927
Jenrick Payroll Services B.V. 55627870
Jenscare Scientific (Netherlands) B.V. 85844306
JERA Power International B.V. 66064503
JetBrains Expo B.V. 74098896
JetBrains N.V. 56460279
JETRO Amsterdam  
Jeugdtandzorg West B.V. 51012839
Jeveka B.V. 33160461
Jexia Company B.V. 61968951
JF Blossom Nieuwegein B.V. 65673301
JF Cleaning Service 64683540
JFC Holland B.V. 66516072
JHI Holding B.V. 58182888
Ji Yuan Tang 27298463
JIACO Instruments B.V. 61949477
Jiahe Shengde Investment Holdings B.V. 58860738
Jiahua Netherlands B.V. 77721225
Jigler B.V. 58309837
JinDan Europe B.V. 59105143
JINGDONG LOGISTICS (NETHERLANDS) B.V. 77977963
JINGDONG RETAIL (NETHERLANDS) B.V. 80456774
Jinshan Europe B.V. 87590670
Jislon (Europe) B.V. 51702010
JLA Loading Technology B.V. 58922075
JLG EMEA B.V. 34158044
JOA Ontwerp/Advies B.V. 27263148
Jobpertunity B.V. 61705632
John Deere Fabriek Horst B.V. 12020529
John Fluevog Shoes Europe B.V. 70006652
John Galt Europe B.V. 62311573
John Sisk & Son (Europe) Limited 75857057
John Sisk & Son B.V. 81584512
John West Holland B.V. 30213230
Johnson & Johnson Consumer B.V. 18027271
Johnson & Johnson Medical BV 31016334
Joinson & Spice B.V. 51449781
Jois B.V. 83374779
Jomec Business and Legal Consulting B.V. 24463696
Jomec International Business Support B.V. 27262060
Jona International Transport B.V. 59457171
Jonctions Périphériques systèmes informatiques (JPS Informatique) 85647918
Jones Lang LaSalle B.V. 34288231
Joore N.V. 17285622
Jord Oil & Gas Systems B.V. 56585012
Joulz Infradiensten B.V. 62280708
Joulz Meetbedrijf B.V. 30167971
Joyous B.V. 88309118
Joz B.V. 36041158
JPB IT Solutions B.V. 62559753
JSI RESEARCH AND TRAINING INSTITUTE, INC 57008744
JT International Holding B.V. 32073749
JTB Netherlands 33249941
JTC Institutional Services Netherlands B.V. 34292344
JTEKT Europe Bearings B.V. 23035139
JTV Rotterdam B.V. 54105854
Julius Clinical Research B.V. 30244124
Juma International B.V. 58573909
Jumbo Supermarkt 16044409
Jump Trading Europe B.V. 70927359
Jungle Gym B.V. 33260625
Jungle Minds B.V. 34342083
Juniper Networks International B.V. 55416810
Just Ride Logistics B.V. 74867067
Just-BI B.V. 27256964
JustGo Technologies B.V. 77227727
Justpremium B.V. 54711746
JUUL Labs Netherlands B.V. 74850156
Juurlink en Geluk BNSP Rotterdam B.V. 55103200
JvanH Media B.V. 53182855
JVCKENWOOD Europe B.V. 33245412
JVM Europe B.V. 32137355
JVST Urbanism Architecture Research B.V. 72634642
JW Player Netherlands B.V. 68826478
JWT (Netherlands) Holding B.V. 33024303
JX Nippon Finance Netherlands B.V. 52597318
JY Management Holding B.V. 08182978
K_Dekker bouw & infra b.v. 37070494
K2View B.V. 75168812
K2WORK B.V. 87199750
K3 Business Solutions B.V. 27244554
K3 Software Solutions B.V. 50227580
Kaak Food Processing Systems B.V. 09041034
KAAN Architecten B.V. 63677733
Kaasmakerij De Jong B.V. 18049181
Kaasmakerij Özgazi B.V. 20080522
Kadans Holding B.V. 68170580
Kadaster 08215619
Kahn Scheepvaart B.V. 24075884
Kahraman B.V. 64660109
Kai Tak Company B.V. 16057235
Kaico B.V. 60869038
Kaijet Technology International B.V. 66986117
Kaiko B.V. 84155221
Kairos B.V. 74934384
Kaizo Operations B.V. 71088415
Kakao Games Europe B.V. 62780476
Kalmar Netherlands B.V. 04069206
Kalpana Systems B.V. 82228477
Kaltun North Europe B.V. 53871421
Kalypso Europe B.V. 34286320
Kamer van Koophandel 59581883
Kamet Trading B.V. 32109762
Kanefusa Europe B.V. 17106559
Kanetsu Europe B.V. 61986593
Kantar Media Netherlands B.V. 87941031
Kantar Netherlands B.V. 33134494
Kanters Special Products B.V. 17076311
Kao Business Services B.V. 69257434
Kaon Interactive Europe B.V. 76645932
Kapsch TrafficCom B.V. 51239663
Kardan N.V. 34189974
Karl Lagerfeld Europe B.V. 55253563
Karl Lagerfeld Group B.V. 55008887
Karl Lagerfeld International B.V. 53647785
Karpower International B.V. 34369187
Karres en Brands 32065027
Karsten International B.V. 52915026
Kasirga Beheer B.V. 34259735
Kassen-Verwarmingsindustrie Gakon B.V. 27217532
Katanox B.V. 75629763
Kato Europe B.V. 72439025
Kaustik Europe B.V. 24422094
Kavel 10 B.V. 58894969
KAW Holding B.V. 02047470
Kawasaki Heavy Industries (Europe) B.V. 33148397
Kawasaki Motors Europe N.V. 34140607
Kawneer Nederland B.V. 18111931
Kaya International Holding B.V. 68233698
Kayak WFS B.V. 55826563
Kazakhmys Holding Group B.V. 60683880
Kazemi Tandartspraktijken B.V. 27307660
KazMunaiGaz Finance Sub B.V. 34249875
KCAP B.V. 24178521
KCI the engineers B.V. 24167697
KCP B.V. 59712996
KDDI Europe Limited Amsterdam Branch 58126279
Keansa Solutions B.V. 72153628
KEB Hana Bank 33157495
Keba Europe B.V. 65293762
Keen design B.V. 65211820
Keenondots B.V. 08103285
Keesing Media Group B.V. 34194861
Keesing Reference Systems B.V. 33230429
Keijzer Drijer Priester & van der Stoel 24256809
Kellogg Brown & Root Services B.V. 28094533
Kelly Managed Services (Nederland) B.V. 27268082
Kelly Services Nederland B.V. 27130302
KEMA B.V. 73117455
KEMBIT Operations B.V. 54390362
Kemira Rotterdam B.V. 24188834
Kemppi Benelux B.V. 20075273
Kendrion N.V. 30113646
Kenes Education B.V. 52475557
Kenners B.V. 64792447
kentivo 56442661
Kenya Airways 56020864
Kenz-Figee Group B.V. 54136288
KERN Engineers B.V. 81776896
Kernel B.V. 09079999
Kerridge Commercial Systems (KNV) B.V. 17193022
Kerry (NL) B.V. 33284663
Kerry Logistics (Netherlands) B.V. 04078209
Kersten Beheer en Onderhoud B.V. 09099095
Ketel One Worldwide B.V. 34294626
Keter Benelux B.V. 18077759
Ketjen Netherlands B.V. 32073705
Keukencentrum Mandemakers B.V. 18046959
Keva Europe B.V. 74520385
Kewpie Trading Europe B.V. 33216470
Kewpie-Egg World Trading Europe B.V. 61459941
Key Hospitality B.V. 74656406
Key Quantum International B.V. 75032198
Key Technology B.V. 11026956
Keylane B.V. 30210139
Keylane Life and Pension B.V. 87940469
KeyOn B.V. 17217235
Keystone Europe B.V. 50154397
Keywords Studios Netherlands B.V. 73975338
KFC Holdings B.V. 33237420
KG Mobility Europe Parts Center B.V. 20128617
KG Steel Europe Branch 91290740
KGS Diamond Holding B.V. 08021376
KH Chemicals B.V. 63421194
KH Engineering B.V. 24352575
KHAN Automotive B.V. 67256503
Khanna & Reidinga B.V. 53752155
Khizar Tandoori B.V. 67798357
Khondrion B.V. 61317225
Kia Nederland B.V. 34333868
Kiadis Pharma Netherlands B.V. 02100795
Kibun Europe B.V. 70983593
KIC InnoEnergy S.E. 51418886
KidKraft Netherlands B.V. 24450211
Kids2 Europe B.V. 60337311
Kieskeurig B.V. 68555741
KiesProduct B.V. 59260831
Kikkoman Foods Europe B.V. 02333360
Kiltoprak Financiers N.V. 52561259
Kiltoprak Trust Company N.V. 67549608
Kimberly-Clark B.V. 09093177
kimkim B.V. 74171569
Kimman Process Solutions B.V. 24265707
Kimono Lounge B.V. 32138988
Kimtec International B.V. 24303185
Kinaxis Europe B.V. 54540623
Kinderdagverblijf Sam & Kids B.V. 61991554
Kinesso B.V. 33273758
KINETI B.V. 69124809
Kinetron 18026551
Kingdom Culture Communication 76279111
Kingspan B.V. 11014334
Kingspan Insulation B.V. 11053542
Kingspan Light + Air Production NL B.V. 16059145
Kinkelder B.V. 09030704
Kinly Benelux 20093227
Kintetsu World Express (Benelux) B.V. 34072948
Kintetsu World Express (EA) B.V. 34241688
KINTO Europe B.V. 65760085
Kiremko B.V. 30087348
Kirloskar Pompen B.V. 34301519
Kisters Nederland B.V. 58545042
Kistos NL2 B.V. 63654954
Kisuma Chemicals B.V. 02061424
Kisuma Euro B.V. 02061423
Kiswire Neptune Hyrope B.V. 65397924
Kitchen on a Mission B.V. 34090081
Kite Pharma EU B.V. 61068225
Kiwa Assurance B.V. 23059445
Kiwa Dare B.V. 30138675
Kiwa KOAC B.V. 08116066
Kiwa N.V. 27039108
Kiwa Nederland B.V. 08090048
Kiwi.com NL B.V. 85622214
Klarna B.V. 50315250
Klarrio B.V. 69097194
KlaverOmega B.V. 28103468
Klein Nederland Trading B.V. 72036028
Klever Mobility NL B.V. 64742172
KLG Europe Venlo B.V. 12017610
Klikkie B.V. 68840853
Klimhal Amsterdam B.V. 34229447
Kling Biotherapeutics B.V. 81812256
Klippa App B.V. 74785834
KLK Kolb Specialties B.V. 06005765
Klook Travel Technology B.V. 71097937
Kloosterboer Delta Terminal B.V. 22040876
Klue Labs Netherlands 77995562
Klup B.V. 65923685
Kluwer Law International 27152618
KM Trading B.V. 34252638
KMG International N.V. 24297754
KMNL Lodestar Shipping B.V. 34315904
KMS B.V. 34112710
KMWE Precision B.V. 17054389
Knauf B.V. 30051670
KNAV Netherlands B.V. 73269921
KNAW 54667089
KNCV Koninklijke Nederlandse Centrale Vereniging tot Bestrijding der Tuberculose 40408837
Kneppelhout & Korthals N.V. 24415637
KNMI (Koninklijk Nederlands Meteorologisch Instituut) 30276595
KnoDTec solutions B.V. 87339048
Knoell NL B.V. 30238674
KnowBe4 NL, B.V. 70341648
Knowledge Expert B.V. 85051233
Knowledge Values B.V. 18071587
KNOX IP B.V. 30061502
KNVB 40478591
Koan Group B.V. 75354632
Kobelco Construction Machinery Europe B.V. 58071792
Kobelco Welding of Europe B.V. 14050072
KOC Vleeswaren 27094573
Koeleman accountants & belastingadviseurs B.V. 28099585
Koenig Solutions B.V. 80597084
Koike Europe B.V. 35023642
Kok Experience Harderwijk B.V. 39079721
Koks Group B.V. 37129526
Komatha Impex NL B.V. 73017108
KOMIPO Europe B.V. 75645297
Komori International (Europe) B.V. 30086624
Kompros C.V. 89520858
Kone B.V. 27075288
Konecranes B.V. 36048659
Konecranes Software B.V. 27197330
Kongsberg Maritime Netherlands B.V. 02053188
Koni B.V. 23012798
Konica Minolta Business Solutions Europe 30228605
Konica Minolta Sensing Europe B.V. 30211392
Koning & Hartman B.V. 34222312
Koninklijk Concertgebouworkest 41199917
Koninklijk Instituut voor de Tropen 33185213
Koninklijke Ahold Delhaize N.V. 35000363
Koninklijke Bam Groep N.V. 30058019
Koninklijke Boon Edam International B.V. 37094070
Koninklijke Brill B.V. 28000012
Koninklijke Bunge B.V. 24020546
Koninklijke Douwe Egberts B.V. 01045536
Koninklijke DSM N.V. 14022069
Koninklijke Euroma B.V. 08027912
Koninklijke Fabriek Inventum B.V. 30001132
Koninklijke FrieslandCampina N.V. 11057544
Koninklijke Gazelle N.V. 09165859
Koninklijke HaskoningDHV Groep B.V. 55525474
Koninklijke Jumbo B.V. 33004934
Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V. 33014286
Koninklijke Mosa B.V. 14600086
Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie 40342383
Koninklijke Nederlandse Cricket Bond 40409790
Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie 08081494
Koninklijke Nedschroef Holding B.V. 17015537
Koninklijke Philips N.V. 17001910
Koninklijke Sanders B.V. 28000165
Koninklijke Verkade N.V. 35000477
Koninklijke Vezet B.V. 37028754
Koninklijke VIV Buisman B.V. 01047742
Koninklijke Vopak N.V. 24295332
Konnektus B.V. 30288396
Konnektus Support B.V. 65748204
Koole Terminals B.V. 35017577
Koopman International B.V. 33217959
Koopmans Meel B.V. 01057569
Kopano B.V. 65860012
Koplus B.V. 52746801
Koppert B.V. 27216926
KopShop B.V. 66873452
Körber Supply Chain NL B.V. 61904783
KORE Wireless Nederland B.V. 52861791
Korea Trade Center, Amsterdam  
Korean Air 33137655
Korean Register B.V. i.o. 63305682
Korn Ferry (NL) B.V. 33282348
Korn Ferry Advisory (NL) B.V. 30096468
Kossmanndejong 34302840
KOWEPO Europe B.V. 82131481
Koyanagi Worldwide Ltd 34126203
Kozuki Holding B.V. 33293596
KPI OceanConnect B.V. 62106201
KPIC Netherlands B.V. 34191480
KPIT Technologies Netherlands B.V. 54907144
KPMG Staffing & Facility Services B.V. 34153861
KPN 27124701
KPS Netherlands Management B.V. 72606428
Kraaijeveld Coppus Koelewijn Accountants & Advisors B.V. 80960146
Kraaijeveld Coppus Legal B.V. 34298595
Kraaijvanger B.V. 24121125
KRAFTON EUROPE B.V. 70134227
Krakatau B.V. 68953410
Kramer EMEA B.V. 85456993
Kramp Groep B.V. 09219396
Kranendonk Industrial Services B.V. 11055437
Kras Recycling B.V. 36034879
Kraton Chemical B.V. 32045469
Kraton Polymers Nederland B.V. 24294675
Krauthammer International Netherlands B.V. 28086930
Kreatech Biotechnology B.V. 34156374
KRG Asian-Food B.V. 24305424
KrishTech B.V. 74306634
Kriya Materials B.V. 14091624
KRK Wonen B.V. 72997303
KROHNE Altometer 23039351
Krohne Nederland B.V. 23086943
KROHNE New Technologies 24395284
Krohne Oil & Gas B.V. 24328944
Kroll B.V. 34233980
Kronobel B.V. 72946970
Kronos Systems B.V. 30139187
Kroog Logistics B.V. 74642596
Kropman Installatietechniek B.V. 09204509
Krosakiharima Europe B.V. 34352309
Kruitbosch Zwolle B.V. 05014212
Kryha B.V. 70126038
KrypC Technologies Europe B.V. 69531285
KSZ Transport B.V. 61523925
KTM Sportmotorcycle Nederland B.V. 09123190
KubeLab B.V. 83442839
Kubik B.V. 34131989
Kubo Greenhouse Projects 27273563
KUBO Smart Growing B.V. 62075837
Kubota Holdings Europe B.V. 69240450
Kubus B.V. 17076900
Kuehne + Nagel Logistics B.V. 16024021
Kuehne + Nagel N.V. 24116891
Kühne + Heitz Holland B.V. 24284003
Kuhn-Geldrop B.V. 17003863
Kuijpers Beveiligingssystemen B.V. 17156496
Kuijpers PHF Services B.V. 72161701
KuiperCompagnons Ruimtelijke Ordening, Stedenbouw, Architectuur, Landschap 24118236
Kuipers Food Processing Machinery B.V. 30112230
Kula Staffing & Consulting B.V. 32107752
Kulicke & Soffa Liteq B.V. 54084717
Kulicke & Soffa Netherlands B.V. 17078573
Kumho P&B Chemicals, Inc 73137693
Kunstgebit Zorgcentrum B.V. 58235701
Kupan B.V. 09035138
Kupol Ventures Limited 62318365
Kureha Europe 32065765
Kuriyama Europe Coöperatief U.A. 63332531
KUSAUTO EUROPE B.V. 66364043
Kuwait Petroleum (Nederland) B.V. 24025263
Kuwait Petroleum Europe B.V. 24148084
KV Enterprises B.V. 24351012
KV-Delicatessen 23051922
KVE Composites B.V. 27239456
KVE Composites Repair B.V. 27185151
Kverneland Group Europe 34104313
Kverneland Group Mechatronics B.V. 34167591
Kverneland Group Nieuw-Vennep B.V. 34035332
Kwiik B.V. 30119730
Kwik-Fit 08017845
KWR Water B.V. 27279653
KWS VEGETABLES B.V. 74812785
KyALIBER B.V. 17214960
Kynamic Europe B.V. 86257161
Kyndryl Nederland B.V. 81589689
KYOCERA Document Solutions Europe B.V. 34070221
Kyokuyo Europe B.V. 34254987
Kyos Energy Consulting B.V. 34309913
KZA B.V. 32117799
L - founders of loyalty Group B.V. 76145735
L&T Technology Services Limited 58425632
L1nda B.V. 57861765
Lab Associates 20141063
Labb B.V. 75193639
LabConnect Europe B.V. 86494287
Labcorp International Holdings B.V. 30209211
Label A B.V. 24436380
Label Products B.V. 65041976
Laboratorium Medisan B.V. 01055965
Laboratorium Ofichem B.V. 02329540
Laboratory Services International Rotterdam B.V. 24245672
Labyrinth onderzoek & advies 30188330
Lacto Europe B.V. 64666956
Lagom Automation B.V. 73759805
Lainsburgh B.V. 63302373
Lainsburgh Europe B.V. 57312672
Lam Research International B.V. 09151553
Lamb-Weston/Meijer V.O.F. 22036226
Lamers High Tech Systems B.V. 10018598
Lamex Foods Europe B.V. 09067837
LAMI EUROPE B.V. 72783222
Lance Informatie Technologie B.V. 13041704
Land Life Company B.V. 59182385
Landal GreenParks B.V. 27052417
Landcent Europe B.V. 72698950
Language Partners Nederland B.V. 30227357
Lanner Europe B.V. 83261699
Lantech.com Coöperatie U.A. 52240495
LaNubia Consulting B.V. 69787697
Laos Landschapsarchitecten B.V. 71302735
Lapidus Management & Beheer B.V. 33236868
L'Arbre Chiropratique B.V. 73251755
LARK infolab B.V. 64974596
Lasalle Fund Management B.V. 34120670
Laser Tribology B.V. 65997859
Laseur Group B.V. 74892282
Lassus Tandartsen B.V. 61752614
LatentView Analytics B.V. 68532741
Laterite B.V. 69759103
Laudes B.V. 84821280
Laurentius Stichting voor Katholiek Primair Onderwijs 41160449
LAVA Therapeutics N.V. 65335740
Lawrence Equipment Europe B.V. 50418491
LC Packaging International B.V. 29014906
LCC North Central Europe B.V. 16078359
LCL (The Netherlands) B.V. 51541297
LDH Europe B.V. 69251703
LDL Beheer B.V. 74545574
Le Blanc Media B.V. 61821802
Le Cordon Bleu International B.V. 33180420
Lead Machine B.V. 34266634
Leader Biomedical Europe B.V. 61710245
LeaderTelecom B.V. 55173071
LeadingCourses B.V. 34219855
LeadingMile Consulting B.V. 70158797
Leads.io Benelux B.V. 59384360
LeanIX B.V. 77441257
Leanplum B.V. 69385912
Leap Netherlands B.V. 76528456
Leap29 Nederland B.V. 58212817
Learned B.V. 72166371
Learning Hub Friesland B.V. 70754101
LeasePlan Digital B.V. 69780625
LeasePlan Global B.V. 39043990
LeasePlan Nederland N.V. 39037163
LeaseWeb Global B.V. 60593652
LeaseWeb Netherlands B.V. 30141839
LeaseWeb Network B.V. 30188570
Lebara B.V. 34161616
Lebrun B.V. 36041777
Leco Europe B.V. 14031620
Ledstores Europe B.V. 67513247
Lee Hecht Harrison Nederland B.V. 30156802
Leeruniek B.V. 63773791
Legadex B.V. 34303161
Legamaster International B.V. 08044740
Leger des Heils Welzijns- en Gezondheidszorg 41208154
Legionfarm Operations B.V. 84679581
Legrand AV Netherlands B.V. 34221210
Leiden Cryogenics B.V. 28056762
Leidos, Inc. 52693139
Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) 27366422
Leisure Expert Group B.V. 65005244
Leisure International Nederland B.V. 33129766
Lejeune Association Management B.V. 27141841
LEKKER international B.V. 60449055
Lely Industries N.V. 24220073
Lely International N.V. 24441877
Lely Services B.V. 59364335
Lely Technologies 27184864
Lelystad Platform B.V. 67915833
Lemba B.V. 77681940
Lemonade Agency B.V. 75134454
Lemonade B.V. 73233293
Lemonade Tech B.V. 88070271
Lendex B.V. 60251727
Lenntech B.V. 27289106
Lenovo International Coöperatief U.A. 61479047
LENS B.V. 66393922
Lensor B.V. 82716889
Leonteq Securities AG 64280055
LeoSat B.V. 68818734
Les Coyotes de Paris B.V. 82279543
LessonUp B.V. 64760006
Lestrade Financial Services B.V. 59668237
Letink Design B.V. 68630514
Lets Blinq B.V. 53125444
LevelUp Ventures B.V. 63848120
Leviat B.V. 06069052
Levitech B.V. 32156484
Levy Associates Limited 55311970
Lewis Communications B.V. 14066694
Lexcom B.V. 17146473
LexisNexis Business Information Solutions B.V. 09002289
Leyden Laboratories B.V. 78220521
Leydenjar Technologies B.V. 65766539
Leylines B.V. 34250234
LeyWood Warenhuizen B.V. 34143572
LFI24 B.V. 81857268
LG CNS Europe B.V. 39081700
LG Electronics Benelux Sales B.V. 39091823
LG Electronics European Shared Service Center B.V. 39091840
LG Sonic B.V. 51728699
LGMG Europe B.V. 71776850
L-Groep Totaalonderhoud B.V. 74566210
LHIC Netherlands II B.V. 52452409
Liberty Bishop (Netherlands) Ltd 75105551
Liberty Global B.V. 34168993
Liberty Global Corporate B.V. 80203779
Liberty Global Technology Services B.V. 80203582
Liebherr-Nederland B.V. 31030145
Life Fitness (Atlantic) B.V. 24254910
Life Fitness Shared Services Center 24292381
Life Science Methods B.V. 53301978
Life Technologies Europe B.V. 29040249
Lifecell Ventures Coöperatief U.A. 34298299
Lifely B.V. 66180074
LifeQ B.V. 69311544
Lifetri Groep B.V. 70148821
Lifetri Uitvaartverzekeringen N.V. 69933332
L-IFT B.V. 62421174
LIFT International B.V. 69524432
Liftinstituut Holding B.V. 34157357
LightDrop B.V. 83120564
Lighthaus B.V. 73797235
Lighthouse Financial Technologies Coöperatief U.A. 85471364
Lighthouse Instruments B.V. 52017400
Lighthouse IP B.V. 34259168
Lighthouse Netherlands B.V. 66478138
Lightsource Renewable Energy Netherlands Development B.V. 69841527
Lightspeed Netherlands B.V. 17229470
Ligo B.V. 63699060
Lijfkracht B.V. 59430729
Like Minds Consulting B.V. 66102170
Lily Maas 01090497
Limagrain Nederland B.V. 22000154
Liman Restaurant 74449915
Limbourg & Partners Maastricht N.V. 14065962
Lime Network B.V. 72024100
LIMFLOR B.V. 60215089
Linco Food Systems B.V. 09054346
Lincoln Electric Europe B.V. 10028433
Linde Gas Benelux B.V. 24269483
Linden IT B.V. 56679920
Lindex B.V. 24198586
Lindsay International Holdings B.V. 34262200
Lineage Dutch Bidco B.V. 67540619
Lineage Dutch Coöperatief U.A. 68781113
Lineage NL 3 TRS B.V. 86656465
Link Inspection (Europe) B.V. 63737264
LinkedIn Netherlands B.V. 34370729
LINKIT B.V. 30146769
Linklaters LLP 34367130
LINKS Analytics B.V. 27341807
Linkthings B.V. 66519535
Lintec Europe 33266688
Linx IT Solutions 34169234
Linxens (the Netherlands) B.V. 10041575
LioniX International B.V. 65714547
LionsBot Europe B.V. 88223566
Lionsville B.V. 86243799
LionVolt B.V. 77750470
LipoCoat B.V. 66706858
Lipton Teas and Infusions B.V. 81254075
Lipton Teas and Infusions Netherlands B.V. 81871058
LIQAL B.V. 60310057
Liquid Enterprises B.V. 24407492
Liroy B.V. 27186427
Lismar Engineering B.V. 33278604
Lister 41180956
Litecad B.V. 04070505
Lite-On Technology (Europe) B.V. 33300776
Lithium Werks B.V. 70264554
Littelfuse B.V. 30012536
Liugong Machinery Europe B.V. 34371519
LiveCom Group B.V. 34221158
Livekindly Benelux B.V. 57934428
LivePerson Netherlands B.V. 57588805
LiveRamp Netherlands B.V. 68312210
LiveWall Group B.V. 66276721
Livework Netherlands B.V. 65582845
Living-IT B.V. 24361910
Livoltek Europe B.V. 87513153
Lizard Apps B.V. 58228039
Lloyds Bank GmbH 72211342
Lloyd's Register EMEA 24350455
LM Wind Power R&D (Holland) B.V. 33256041
LMtec Benelux B.V. 86440543
LNRS Data Services B.V. 33293475
Locada B.V. 59310685
Locamation B.V. 06057207
LOCASOFT B.V. 69375798
Lockheed Martin Global Inc. 34379390
Locsense B.V. 77655508
Locus People Engineering B.V. 62293540
LODEWIJK BALJON landschapsarchitecten B.V. 34154157
Lodewijks Meat B.V. 51906538
LOGEX B.V. 51459353
Logic8 B.V. 30172648
Login VSI B.V. 55725147
Logiqs B.V. 61203785
Logisch industriële automatisering B.V. 51480492
LOGISTEED Europe B.V. 11027294
Logistic Business Partners (Rotterdam) B.V. 29039799
Logistic Systems Engineers B.V. 36035168
Logistyx Technologies Europe B.V. 56537964
Logitech Benelux B.V. 30118412
Logitech Europe S.A. 10144574
Logoplaste Elst B.V. 24414589
Logsign B.V. 82271526
Lois Advies B.V. 75262843
Lola Landscape Architects 78581958
Lomez International B.V. 34109317
Londen & Van Holland Registeraccountants en Belastingadviseurs 34376867
lone.biz B.V. 34358504
LONGi (Netherlands) Trading B.V. 78628431
Longship B.V. 01146382
Lonza Netherlands B.V. 14083599
Lookout International B.V. 63333511
Loonpoint B.V. 66578000
Loop Robots B.V. 80487939
Loos van Vliet B.V. 54081688
Loovas Interim Solutions B.V. 73108111
Loparex B.V. 08094474
L'Oreal Nederland B.V. 32025040
Louis Dreyfus Company Juices Holding B.V. 69003815
Lovechock B.V. 58032622
Lovevery Europe B.V. 78165008
Lovink Enertech B.V. 09100466
Low & Bonar B.V. 09008666
Lowell Financial Limited 73389579
Lowland Nederland B.V. 34214161
Loxodon B.V. 56428731
Loyal Cargo Services B.V. 71842764
Loyens & Loeff N.V. 24370566
Loyyo B.V. 78623707
LR B.V. 77518101
LRQA Nederland B.V. 24247948
LS ELECTRIC Europe B.V. 34359767
LSI - Netherlands B.V. 61284912
LT Foods Europe B.V. 66787726
LTD NL B.V. 69556318
LTIMindtree Limited 34215231
LTP Import Export 71397930
Lubbers, Boer & Douma B.V. 57535744
Luchthaven Hotel Beleggingsmaatschappij BV 33293945
Luchtverkeersleiding Nederland 34367959
Lucid Europe B.V. 82509654
Lucid Netherlands B.V. 82512590
Lucidchart B.V. 72481617
Lucido B.V. 84361433
Lucky Kat B.V. 63892030
Lucy Software B.V. 30194420
Lukkien B.V. 09064424
LUKOIL Benelux B.V. 24328460
LUKOIL Finance B.V. 24272301
LUKOIL International Services B.V. 34193265
Lumen Technologies NL B.V. 33299249
LUMICKS B.V. 60187263
LUMICKS CA B.V. 82308160
Lumiforte EMEA B.V. 18029088
Lumileds Holding B.V. 61778737
Lumileds Netherlands B.V. 17129272
Lummus Technology Heat Transfer B.V. 27110728
LUMO LABS B.V. 71718192
Lumos Diagnostics (NL) B.V. 76332373
Luna Chemicals B.V. 69443394
Luna.nl B.V. 24268199
Lunatech Labs 24426307
Lunenburg Vlees B.V. 30124287
Lurfs Engineering B.V. 70021074
Luscii healthtech B.V. 53119843
Lusoco B.V. 69907374
Lutech Project Solutions B.V. 67250726
Lutech Projects B.V. 67250750
Lutech Resources B.V. 27339069
Lux Research B.V. 50367382
Luxexcel Group B.V. 20160719
Lux-mate Europe B.V. 69619174
Luxoft Netherlands B.V. 65429222
Luxottica The Netherlands B.V. 33281895
Luxs B.V. 63975254
LV Trading B.V. 56266480
LX Pantos Netherlands B.V. 39085937
LX3 B.V. 91146836
Lynthera B.V. 81759215
Lynx B.V. 34253246
Lyondell Chemie Nederland B.V. 24314683
LyondellBasell Industries Holdings B.V. 24344658
Lytho B.V. 28052701
Lyv B.V. 64601862
M Moser Associates B.V. 73319074
M Restart 24332667
M Restart Secondment & Solutions B.V. 65683722
M&C Saatchi B.V. 78160995
M&M e-commerce B.V. 58473297
M. Velings Holding B.V. 18077510
M.I. Maritime B.V. 56554168
M+P, raadgevende ingenieurs B.V. 34060542
M11 B.V. 83709509
M7 Real Estate Netherlands B.V. 58945253
Maana Electric Netherlands B.V. 72479949
Maandag Interim Professionals B.V. 37098483
Maarschall Group B.V. 08182316
Maas en Kleiberg Subsidieadvies B.V. 64573648
Maas International Holding B.V. 17140971
Maas Marine & Industrial Equipment B.V. 24293650
Maass Special Alloys Nederland B.V. 62767526
Maastricht Aachen Airport B.V. 66013283
Maastro clinic 41070330
Maatschap Egbers en Verbeek 30276219
Maatschap Groepspraktijk Tandartsen Gem. Rucphen 20153869
Maatschap Lentink de Jonge 08192798
Maatschap Mondzorg Tridenzo 76664368
Maatschap MSB Gouda 62072927
Maatschap PKF Wallast 27366909
Maatschap Van den Oever, Zaaijer & partners Architecten 34370991
Maatschap van der Wielen 09216041
Macaw Data Intelligence B.V. 70271070
Macaw Nederland B.V. 34104629
Macaw Rich Internet Solutions B.V. 34371429
MacCreanor Lavington Architects B.V. 24288982
Mace Consultancy (Netherlands) Limited 69605211
Mace Macro Europe Limited 57964858
Mace Management Services B.V. 58358242
Macee B.V. 58546758
Macee Solutions B.V. 68965044
Mach 2 Pharmafreight B.V. 73746851
Machine Fabriek Elburg B.V. 08060939
Machine2Learn B.V. 69485844
Machinefabriek Gebrs. Frencken B.V. 17047541
Machinefabriek Heerbaart B.V. 06084094
Machinefabriek Kreber B.V. 24226178
Mackay-Rotterdam B.V. 20136508
Mackinnon Bruce B.V. 87479168
Macrogen Europe B.V. 69716099
Macroscoop B.V. 27139432
Macs B.V. 14058272
Madaster Shared Services B.V. 78153301
Madison People International B.V. 27247337
Maersk Line Netherlands B.V. 24139123
Maersk Logistics & Services International B.V. 56203810
Maersk Logistics and Services Netherlands B.V. 24154050
Maestr B.V. 82530912
Maeve Aerospace B.V. 78556112
Magazijn "De Bijenkorf" B.V. 33116577
Magenta Technology Consultants B.V. 27166245
Magic & Young 28109586
Magister 01111167
MagnaView B.V. 09145879
Magnet Forensics Europe B.V. 71801472
Magnet.me NL B.V. 63642328
MAGNETO special anodes B.V. 24270706
Magnit Global Netherlands BN B.V. 30135361
Magno IT B.V. 76650669
Magno IT Recruitment B.V. 53805836
Magnus Energy B.V. 84090065
Magnus Green 32142525
Maharishi Ayurveda Europe B.V. 67873251
Maiestas Professional Services B.V. 70309450
MainBlades Inspections B.V. 68523777
Mainetti B.V. 17028657
Mainfreight B.V. 24281333
Mainfreight Holding B.V. 09089887
Mainfreight Logistic Services Netherlands B.V. 09043843
Mainstay Medical B.V. 69623996
Maistering B.V. 71982493
MA-IT B.V. 08222372
Majorel Holding Nederland B.V. 73953881
MakDo B.V. 66562856
Make-A-Wish Foundation International (Dutch Office) 76833690
Makeblock Europe B.V. 68916752
Makers of Sustainable Spaces 69961050
MakeSense Derivatives B.V. 51997665
Makis Holding B.V. 34180691
Makita Nederland B.V. 17038197
Makmende Media B.V. 34243945
Mako Derivatives Amsterdam B.V. 71935568
Malaysian Timber Council 74994530
Maltha Groep B.V. 20078612
Malvern Panalytical B.V. 06069492
Mama Cash, Stichting 41202535
Mambu B.V. 81685181
Mambu Tech B.V. 70283737
Mammoet Europe B.V. 33275222
Mammoet Europe Holding B.V. 33129474
Mammoet Heavylift B.V. 20039060
Mammoet Holding B.V. 30105738
Mampaey Offshore Industries B.V. 23060331
Management Precision 27329900
Manhattan Associates Europe B.V. 32079353
Manometric Holding B.V. 68457731
Manpower B.V. 33138744
Manpower Flexibility B.V. 84274042
Manpower Flexwork B.V. 84272333
Manpower Talentworkers B.V. 84276754
ManpowerGroup Staff B.V. 33142697
Manschap B.V. 08156026
Mansource B.V. 68813090
MantiSpectra B.V. 80657451
Manus Machinae B.V. 61920819
Manus Software Europe B.V. 24370056
MapCreator B.V. 17219346
Mapiq B.V. 27366517
Maples Fiduciary Services (Netherlands) B.V. 60468521
MaplesFS Service Company (Netherlands) B.V. 88371816
Mapletree Management (Netherlands) B.V. 71613722
Mapscape B.V. 17210210
MAQQIE B.V. 69831955
MAQQIE Vaster B.V. 75147211
Maratan B.V. 82191689
March Networks B.V. 18083803
Mardissah B.V. 78533465
Marel Further Processing B.V. 16059374
Marel Holding B.V. 34285879
Marel PMJ B.V. 36051882
Marel Poultry B.V. 16035099
Marel Red Meat B.V. 08075869
MareVisie B.V. 28108221
Marflex Europe B.V. 24230201
Marflex Holding B.V. 24225227
Marie-Stella-Maris Water B.V. 54045835
Marimecs Office B.V. 39095772
MARIN Academy B.V. 09135106
Marin Crew B.V. 02040466
Marine Care B.V. 24281287
MarineSecure B.V. 82948445
Marinetrans Benelux B.V. 34319475
Maritime & Transport Business Solutions B.V. 24377619
Maritime Construction Services B.V. 63385031
MarketAxess NL B.V. 69592888
MarketAxess Post-Trade B.V. 69597774
Marketech Netherlands B.V. 69097941
Marketing As A Service B.V. 70663297
MarketRedesign Scientific B.V. 17246606
Marketresponse Nederland B.V. 31030821
Markit N.V. 34124417
Marksmen Interactive B.V. 74742752
Marktplaats B.V. 28058712
Marlink B.V. 27163422
Marper Personnel B.V. 24483893
Marque of Brands B.V. 68349106
Marquis Legal B.V. 73811858
Marquis Technologies B.V. 71046364
Mars Nederland B.V. 16021492
Marsh 24120005
MarshBerry International Coöperatief U.A. 76571300
Marubeni Foods Investment Asia Coöperatief U.A. 34386500
Maruboshi Europe B.V. 33224969
Maruha Nichiro Corporation. Amsterdam representative office 34246230
Marvell Netherlands B.V. 34233879
Marvesa Oils & Fats B.V. 24495280
marXact B.V. 68076622
Maschem B.V. 56666497
Mascot Online B.V. 56913117
Masdar Solar & Wind Coöperatief U.A. 34297721
Mason Garments B.V. 58453016
Massarius B.V. 56916116
Massive Music B.V. 33296421
Massive Splash B.V. 65883187
Masters in Finance B.V. 58039589
MasterShip Software B.V. 17098598
Matchcare B.V. 09096118
MatchWornShirt B.V. 69115494
Materiaal Metingen Europe B.V. 24157143
MATERIAL PLUS EU B.V. 85740780
Materials innovation institute M2i 41160438
Mather Economics Netherlands B.V. 78122090
Matras Recycling EU Nederland B.V. 56263732
Matrix Vastgoed B.V. 66032466
Mat-Tech B.V. 27231966
Mattel Europa B.V. 33237928
Mattel Europe Holdings B.V. 33297748
Mauri Technology B.V. 12016056
MAUSER Holding Netherlands B.V. 24329947
Maven Derivatives Amsterdam B.V. 71291377
Maven Securities Holding Limited 76468836
Maveric NXT B.V. 87014807
Maverick Derivatives Coöperatief U.A. 68805039
Mavim B.V. 52751406
Mavitec B.V. 37102725
Max Europe B.V. 39093032
MAX HRM B.V. 67734839
MAX HRM Group B.V. 82227195
Maxbuff Coöperatie U.A. 69946523
Maxd`Oro B.V. 32117532
Maxedy B.V. 57949069
Maxem Energy Solutions B.V. 53936981
Maxi Miliaan B.V. 17060920
Maxima Technologies NL B.V. 70217955
Maxlead Services B.V. 28107578
Maxwell and Spark B.V. 84660678
Maxwell Continental Tank Serv Engineering B.V. 73266612
Maxwell Labs B.V. 68307977
Maxxis Europe B.V. 71722785
Maxxis Tech Center Europe B.V. 17174729
Mayflower Netherlands B.V. 52279685
Maykers B.V. 70537070
Maykin Media 64214648
Mayumana Healthcare B.V. 53748921
Mayur Restaurant 33134870
Mazarine Operator Services B.V. 59256125
Mazars N.V. 24389296
MAZE B.V. 83109455
Mazura Contracting Solutions (MCS) B.V. 50125443
Mazura Payrolling Solutions B.V. 55911560
MBA Michael Bailey Associates Project Services B.V. 86235818
MBA Michael Bailey Associates Recruitment B.V. 86235559
MBK Investment Management Netherlands B.V. 80609805
MBP Netherlands B.V. 22053787
MC Automobile (Europe) N.V. 24188236
MCA Nederland B.V. 57086532
McAfee Netherlands B.V. 67352405
McCain Foods Holland B.V. 22000299
MCD IT B.V. 80202551
McDonald's Nederland B.V. 33143768
MCE Technical Center B.V. 14132219
McFati B.V. 27266604
MCFLY & BROWN NETHERLANDS B.V. 76280705
MCFT Nederland B.V. 82692718
MCH Advies & Automatisering B.V. 30083777
MCi (Mirror Controls International) Netherlands B.V. 30048300
MCI Amsterdam B.V. 33303630
McKinsey & Company Netherlands 33114342
MCLS Europe B.V. 63411091
MCR Global NL B.V. 67211739
MCX Administration Services B.V. 08086235
MDgo B.V. 69398100
MDN Europe B.V. 66637503
Mead Johnson B.V. 54823196
Meaf Machines B.V. 22025279
Mean Well Europe B.V. 34246510
Measurabl, Inc. 76350126
Measuremen B.V. 54844460
Meatable B.V. 71904255
Mecal Applied Mechanics 06091001
MECAL Semiconductor Product Development B.V. 51804646
MECAL Wind Turbine Design B.V. 51809168
Mecanoo Architecten B.V. 27231269
Mechapros B.V. 55109020
Mechdes Engineering B.V. 08061475
Mechel Service Global B.V. 34330052
Meco Equipment Engineers B.V. 18043809
Medal 68975902
Medallia B.V. 73691755
Medela Benelux B.V. 17086901
MedEnvoy Global B.V. 80429149
Medgen B.V. 81469012
Medi Group B.V. 56240481
Media Buying Systems B.V. 34186621
Media Distillery International B.V. 60426616
Media Markt - Saturn Holding Nederland B.V. 30096621
Media2B B.V. 61744557
MediaBlue 53271238
Mediabrands Netherlands B.V. 33175011
Mediahuis Nederland Digital Marketplaces B.V. 33150568
MediaMonks B.V. 32084006
Mediant, locatie Helmerzijde 06089356
Medical Measurement Systems B.V. 06070224
Medical Research Data Management B.V. 55207448
MediCapture Europe B.V. 58039864
Medicsana B.V. 74621238
Medify B.V. 58734325
MediLibra B.V. 54607183
MediPower International B.V. 01106843
Mediq Groep 56038062
Medis Medical Imaging Systems B.V. 28075744
Medisch Centrum Rotterdam Kralingen B.V. 24407629
Medische Haartransplantatie Klinieken B.V. 74565745
Mediservice B.V. 56457324
Mediterra Capital B.V. 73015253
Mediterranean Shipping Company (Nederland) B.V. 24237526
Medline International B.V. 59171960
Medpace Netherlands B.V. 24385193
Meds and Care Pharmacies 27178517
Medtronic B.V. 14023267
Medtronic Bakken Research Center B.V. 14625522
MeduProf-S B.V. 09195920
Medweb B.V. 34217136
Meelunie B.V. 33037079
Meens Bierbrouwerij B.V. 14034012
Meerwijk Allister Groep B.V. 32105517
Meetingselect B.V. 34262991
Mega Energie B.V. 77949803
Mega International Commercial Bank CO., Limited 33223354
MegaGen Implant Europe B.V. 83075518
Megagroup Trade Holding B.V. 17174948
Megaport (Netherlands) B.V. 64677273
MEGlobal B.V. 22054980
MEGMILK SNOW BRAND Co. Ltd. 63834774
Mei Z&F B.V. 51915154
Meijburg & Co B.V. 33133832
Meijer CnF Amsterdam B.V. 59702478
Meiji Food Europe B.V. 78589290
Meiji Shipping B.V. 34319123
MeiraGTx Netherlands B.V. 34215606
Mejor B.V. 70346798
Melspring International B.V. 09131564
Meltwater The Netherlands B.V. 32140689
Memorix 50767666
Memri B.V. 80333095
MEMSIC B.V. 83017968
Menar Investments 59187638
Mendix Technology B.V. 24380476
MendriX B.V. 30189917
Menicon Holdings B.V. 34248933
Menlo Coaching B.V. 67038476
Mentor B.V. 64647323
Mentor Medical Systems B.V. 28062039
Mentorjam B.V. 78105587
Menzies Aviation (Freighter Handling) B.V. 54261635
Merapar Technologies Netherlands B.V. 65577159
Mercantum Medical Care B.V. 32069836
Mercateo Nederland B.V. 54496810
Mercedes-Benz Customer Assistance Center Maastricht N.V. 33014909
Mercedes-Benz Financial Services Nederland B.V. 30079040
Mercedes-Benz Nederland B.V. 30040445
Mercell Nederland B.V. 30148169
Mercer (Nederland) B.V. 33272848
Merck B.V. 27155873
Merck Chemicals B.V. 34089667
Merck Life Science N.V. 23080466
Merck Sharp & Dohme B.V. 34028461
Merck Sharp & Dohme International Services B.V. 34086169
Merck Ventures B.V. 61910929
Mercury Engineering B.V. 34311486
Mercury Trade Credit Nederland B.V. 62733869
Meridia Land B.V. 62431331
Meridian Capital NL B.V. 53569660
Meridian IT B.V. 01093603
Merino Consulting Services B.V. 58077812
Merit Medical Nederland B.V. 17095988
Merkator B.V. 30250256
Merkle Nederland CRM 24171390
Merlin Security Services B.V. 30259118
Merosch B.V. 27311612
Merus N.V. 30189136
Merwede Valves B.V. 24368342
Mesh B.V. 77669886
Mesoline B.V. 72152729
Messagebird B.V. 51874474
MessageBird Chat App B.V. 66079071
MessageBird Voice B.V. 30182587
Mesta B.V. 54314437
Mesut Supermarkt 72902655
Met Shipping (The Hague) B.V. 53155769
Metaaltechniek Handelsonderneming B.V. 31039479
Metabolic B.V. 70539952
MetaChef B.V. 76311392
Metaco Europe B.V. 67880584
MetaFactory B.V. 63064707
Metaflex Doors Europe B.V. 09052999
Metalcon B.V. 58382666
Metalot Future Energy Lab B.V. 78324572
MetaMeta Communications B.V. 17167598
Metapol 08081641
MetaSensing B.V. 53828984
METAWATER Co., Ltd. 60988568
Meteenzorg B.V. 72111151
methetnet B.V. 66591880
Metinvest B.V. 24321697
Metrica Sports B.V. 60835869
Metrics Matter B.V. 85636770
MetrixLab B.V. 24293853
MetrixLab Nederland B.V. 59608838
Metro Cash & Carry International Holding B.V. 33212405
Metro Cash & Carry Nederland B.V. 33166133
Metrohm Autolab B.V. 30128927
Metrological Media Innovations B.V. 24429521
Mettler-Toledo B.V. 11014800
Metyis B.V. 57216258
Mews Systems B.V. 66426995
Meyn Food Processing Technology B.V. 35015165
MGC Specialty Chemicals Netherlands B.V. 81482701
MGE-RB (Roermond) Management Co B.V. 34130585
MH Poly Consultants & Engineers B.V. 24429486
MHC Mobility B.V. 02037615
MHI International Investment B.V. 34268419
MI Company B.V. 65761855
MI Group B.V. 51942933
MIB Management Services B.V. 30251748
Michael Kors (Europe) B.V. 34301064
Micreos Food Safety B.V. 51815613
Micro Focus Nederland B.V. 66938813
Micro Precision Calibration B.V. 68358318
Micro Turbine Technology B.V. 20108717
MicroAlign B.V. 80387128
Microflown AVISA B.V. 51520109
Microflown Maritime B.V. 56345054
Microflown Technologies B.V. 28077207
Microimage Europe B.V. 88630358
Micromeritics B.V. 55795544
Micronit B.V. 81259859
Micronit Holding B.V. 08084537
MicroPort Scientific Coöperatief U.A. 58654631
Microsoft B.V. 34061536
Microsoft Datacenter Netherlands B.V. 34143486
Micro-Star Netherlands Holding 17108749
MicroSure B.V. 65436849
Microtek Medical B.V. 08124924
Middle Point B.V. 51745399
Midea Electrics Netherlands B.V. 34385360
midocean 09071860
Midtronics B.V. 30156863
Miele X B.V. 76649288
Mieloo & Alexander B.V. 27194182
MIH Fintech Holdings B.V. 78070902
MIH PayU B.V. 52117839
Mijksenaar B.V. 33237870
Mijn InternetOplossing B.V. 52643573
Mijndomein B.V. 27181493
Mikasa Europe B.V. 82375453
Milabs B.V. 30207515
Milano Infra B.V. 27378436
Milberg Amsterdam B.V. 83137238
Milcare 30113778
Milence Netherlands B.V. 88184544
Milence Research & Development B.V. 88168905
Milence Service Holding B.V. 88168913
MILES international payrolling B.V. 54153670
Mileway B.V. 71555730
Milk Design B.V. 34207265
MillMobile B.V. 34383832
Miltenyi Biotec B.V. 34129685
Mimaki Europe B.V. 24357886
Mimecast Netherlands B.V. 30214369
Mimetas B.V. 53898737
Mind Lane Consulting B.V. 81254261
MindAffect B.V. 59347198
Mindbox.Cloud B.V. 70240833
Mindbus B.V. 27247757
Mindcurv B.V. 64549917
Mindray Medical Netherlands B.V. 34280223
Mindset Network B.V. 66842964
MindShare B.V. 34176517
Mindwize B.V. 34166529
Minerva Meettechniek B.V. 52794016
MinPlus B.V. 08072750
Minton, Treharne & Davies Holland B.V. 64163547
Mintres B.V. 17219845
MIR Architecten 34311985
Mirantis Poland Sp. z o.o. 78018226
MIRhosting B.V. 63945630
Mirzacles IT & Consultancy B.V. 76015319
Mission Produce Europe B.V. 56714424
Mistras Group B.V. 27228724
Misuga Kaiun Holland B.V. 24453028
Misys Netherlands Global B.V. 33210232
Mitek Systems B.V. 34242857
Mitel Netherlands B.V. 34194082
Mitra Netherlands B.V. 77507738
Mitrofresh B.V. 51392437
Mitsubishi Electric Automotive Europe 33304945
Mitsubishi Electric Europe B.V. 33279602
Mitsubishi Elevator Europe B.V. 30022258
Mitsubishi Heavy Industries EMEA Ltd. 34109577
Mitsubishi Logisnext Europe B.V. 33274459
Mitsubishi Logistics Europe B.V. 24251379
Mitsubishi Motors Europe B.V. 34081607
Mitsubishi Nederland B.V. 24126464
Mitsubishi Turbocharger and Engine Europe B.V. 39047752
Mitsui Bussan Gas & Power Solutions B.V. 84300264
Mitsui Prime Advanced Composites Europe B.V. 71819053
Mitsui Rail Capital Europe B.V. 34214164
Mitutoyo Research Center Europe B.V. 30182803
MIURA NETHERLANDS B.V. 61725846
Miyagami B.V. 83283927
Mizkan AMS B.V. 81165005
Mizuho Bank Europe N.V. 33138252
Mizuno Corporation Netherlands 52445097
Mizuno Nederland B.V. 83974601
MK Support Service B.V. 33177546
MKB Ondernemers B.V. 24379003
MKK Europe B.V. 33264839
ML Compliance Services B.V. 67136451
MLA+ Architecture B.V. 66739780
MLA+ B.V. 54416469
MLP Newco B.V. 75591480
MM Flowers Europe B.V. 58781803
MM Metal Recycling B.V. 66349389
MMD-Monitors & Displays Nederland B.V. 17237322
MM-Guide B.V. 30126062
Mmid Full Service Design Team B.V. 27249749
MMS Communications Netherlands B.V. 34138132
Mn Services 27191631
MNX Global Logistics B.V. 55364241
Moba B.V. 09042296
Mobeye 17218489
MobielWerkt B.V. 02093714
Mobile Development Center B.V. 11029212
Mobile Operating B.V. 17213276
Mobile Payments Solutions B.V. 34155422
Mobile Professionals B.V. 54851203
MobileTrack B.V. 27298244
Mobiquity B.V. 34270669
Mocean Forecast B.V. 70698708
MOCEAN Offshore B.V. 58143998
MOCS B.V. 56449763
MODEC Services Netherlands B.V. 34236861
MODIFI B.V. 73275905
Modulr Finance B.V. 81852401
Modus Engineering B.v. 69017034
ModusLink B.V. 08055138
MOL Chemical Tankers Europe Limited Rotterdam Branch 24332191
MOL Group International Services B.V. 61591572
MOL Logistics (Netherlands) B.V. 18022017
MOL Maritime (Europe) B.V. 24158925
Molco Car Parts B.V. 10028790
Moldex3D Europe B.V. 65867912
Molex Interconnect GmbH 17093991
Mollie B.V. 30204462
Moltek Consultants Ltd. 55665675
Momentive Performance Materials Silicones B.V. 20089608
Momo Medical B.V. 68346832
Mondcare Den Haag B.V. 27350459
Mondelez Nederland Services B.V. 34283945
Mondi Heerlen B.V. 14039569
Mondi Maastricht N.V. 14061186
Mondu Financial Services B.V. 86653938
Mondzorg Dogterom B.V. 24480928
Mondzorgcentrum Axel B.V. 80075134
MoneyView Research B.V. 33292632
MongoDB Netherlands B.V. 66500842
Monocle Solutions B.V. 80990290
Monolith International B.V. 58730060
Monotch B.V. 61837628
Monsanto Holland B.V. 36003206
Monster Heads B.V. 67157963
Mont Blanc Consulting B.V. 33305817
Montachem International B.V. 65199537
Montis-Q Qonsulting B.V. 71197621
Montroos Administratie & Advies Kantoor 35027818
Monument Group Netherlands B.V. 86043749
Monumental Works B.V. 83429891
MOOFpeople Payroll Solutions B.V. 59004401
Moog B.V. 28075621
Moongy B.V. 59758104
Moonlight Bedding B.V. 82176981
Moore DRV 24492873
Moore MTH B.V. 39095983
Moove Connected Mobility B.V. 24439644
More Optimal B.V. 68902107
More Recruitment B.V. 57270155
Morgan Cargo (Netherlands) B.V. 64099598
Morgan Clark & Co. B.V. 50459767
Morimura Bros. (Europe) B.V. 32044630
Morito (Europe) B.V. 24153822
Morningstar Holland 34139006
Moro Fashion B.V. 78717167
Morpara B.V. 68552432
Morphotonics B.V. 60781246
Morrison Express Netherlands B.V. 24346605
Mosa Meat 66104742
Mosadex E-health B.V. 56810504
Mosten Media B.V. 71523839
Motek Medical B.V. 34263969
Motel One Netherlands B.V. 56252331
Motorola Solutions Netherlands B.V. 17068204
MotoShare P2P B.V. 63919524
Motus People B.V. 85778656
Mount Consulting B.V. 76468186
Move Mobility B.V. 56161719
Move4U Web Applications B.V. 59834552
Movella Technologies B.V. 50142224
MoveWell 66881013
Movianto Nederland B.V. 55836151
Movic B.V. 30243164
Movus Warehousing B.V. 86281895
MP Motorsport B.V. 20123519
MP Objects 24297644
MPC Energy Solutions N.V. 78205123
MPC Industries B.V. 01068545
MPC Nederland B.V. 57618720
MPC Shipping & Logistics B.V. 34263497
Mphasis Europe B.V. 34106059
Mploy Associates International B.V. 81324405
MPloyee B.V. 12065735
MPR Accountants & Consultants B.V. 73956791
Mprise Agriware B.V. 24396187
Mprise B.V. 30227907
MPX Administratie & Advies B.V. 61613207
MQD B.V. 59162104
MR MARVIS B.V. 63301520
mr. B.J. Maes Praktijk B.V. 74011669
MRC Global (Netherlands) B.V. 39054351
MRC Holland B.V. 34204804
MS Amlin Insurance SE 64815323
MS Amlin Marine N.V. 24448058
MS Europe B.V. 27154955
MSC handelsonderneming B.V. 51705958
MSC.Software Benelux B.V. 29035430
MSD Biotech B.V. 75977885
MSD FI 64803864
MSD Human Health Holding B.V. 17131899
msg global solutions Benelux B.V. 17193768
msg life Benelux B.V. 34262764
MSIG Insurance Europe AG Bijkantoor Nederland 59382287
MSS DEFENCE 60132477
MST Groep B.V. 81265212
MSX International 30210212
mt unirepair B.V. 14636006
MTD Holding B.V. 17187610
MTEX Holland B.V. 24190259
mtrl 67316905
MTU Maintenance Lease Services B.V. 59043733
MUD Jeans International B.V. 55383904
Muehlhan B.V. 24218090
Muehlhan Wind Service B.V. 85026816
MUFG Bank (Europe) N.V. 33132501
MUFG Securities (Europe) N.V. 71213376
Mujin Netherlands B.V. 91662451
Mulberry International B.V. 33144784
Mulcol International B.V. 65334094
Mulklé Metaal B.V. 74472690
Mulligan International B.V. 34148354
Multi Corporation B.V. 34237857
Multi Pilot Simulations B.V. 30225758
Multi Service Private Label B.V. 54189780
MULTI.engineering Maritime & Offshore Project sourcing Netherlands 17173402
MultiChoice Group Holdings B.V. 72799498
MultiFlexx B.V. 02059256
Multilayer B.V. 77188985
Multimedia Education B.V. 33291946
MultiSafepay B.V. 34156361
Multitex Bedding B.V. 62066749
Munksgaard Chiropraktie Zaandijk B.V. 34208153
Munro B.V. 34254316
Munters Netherlands B.V. 50307177
MUR Shipping B.V. 34189953
MURATA ELECTRONICS EUROPE B.V. 34208762
Murmellius B.V. 66581257
Musasino Marine And Offshore B.V. 65374290
Musoni Services B.V. 57480141
Musqueteer 28117630
Mustad Netherlands B.V. 01111895
Mutares Benelux B.V. 84405244
MVRDV B.V. 52830357
MVSA B.V. 33174003
MWH Energy B.V. 83193642
M-Wise B.V. 28086064
MX3D B.V. 61981923
MY.GAMES B.V. 56701527
Mybit B.V. 58287906
myBrand B.V. 34199445
MyCumulus B.V. 88287165
Mylan Healthcare B.V. 61553069
MYLAPS B.V. 34053090
MYLAPS Experience Lab B.V. 58217053
Mylette B.V. 28088679
Myne Circular Metals B.V. 08104915
Mynta Law B.V. 61369667
Myon Forwarding & Customs B.V. 24319661
MySocialDatabase.com B.V. 58951326
MySolution B.V. 30202683
Mystar Computer B.V. 17103906
N G Foods B.V. 82395322
N.V. ADO Den Haag 27180758
N.V. Afvalzorg Holding 34081570
N.V. Elektriciteits Produktiemaatschappij Zuid-Nederland EPZ 17059425
N.V. Eneco 24246970
N.V. Juva 27225354
N.V. Limburgs Instituut voor Ontwikkeling en Financiering ( Liof ) 14604604
N.V. Nederlandsch Octrooibureau 27263335
N.V. Nederlandse Gasunie 02029700
N.V. Nutricia 27090548
N.V. Organon 16032089
N.V. PWN Waterleidingbedrijf Noord-Holland 34072007
N.V. Subaru Benelux 34045923
Naaykens' Luchttechnische Apparatenbouw B.V. 18022242
N-able Acquisition Company B.V. 57964572
Nabtesco Marine Europe B.V. 24256085
Naess Ship Management B.V. 34226151
Naïf Care B.V. 57166692
Naktuinbouw 41150707
Nalco Europe B.V. 28057490
Nalog.nl B.V. 66449898
Nankang Tire Netherlands B.V. 27363824
NanoCell Therapeutics B.V. 80176801
Nanomi B.V. 34270847
NanoString Technologies Netherlands B.V. 82814651
Narrative Labs B.V. 70028176
NASA Holding B.V. 61062618
Nash Exchange B.V. 81156421
Nationaal Energie Traineeship B.V. 76068749
National Instruments Netherlands B.V. 30116813
Nationale Postcode Loterij N.V. 41183598
Nature Bio Foods B.V. 70007284
Naturel West Corp EU B.V. 34389173
NatWest Markets N.V. 33002587
NautaDutilh N.V. 24338323
Navaio B.V. 69516219
Navan Netherlands B.V. 71801375
Navan Netherlands Labs B.V. 73188794
Navbea B.V. 85677477
Navico Group EMEA B.V. 33230020
Navico Logistics Europe B.V. 24404345
Navigram Technologies B.V. 30160981
NavInfo (Europe) B.V. 17262361
Navis Netherlands B.V. 82100055
Navitas Netherlands B.V. 72176571
Navquim B.V. 24366424
NAXCON B.V. 90530306
NB Europe B.V. 34181833
Ncardia Services B.V. 77260163
NCOI Opleidingen B.V. 32062944
NCR Dutch Holdings B.V. 34150777
NCR Nederland B.V. 33019902
ND Group B.V. 61543691
Nearfield Instruments B.V. 65040007
Nebest B.V. 23046375
Nebig International B.V. 37089153
Nebras Power Investment Management B.V. 30125512
Nebras Power Netherlands B.V. 67282687
NEC Nederland B.V. 32114531
Nectaerra B.V. 68046405
Nector Holdings B.V. 80425232
Nedair Freight B.V. 51834979
Nedap N.V. 08013836
Nedcon B.V. 09043438
Nederlands Centrum voor Informatie Management 27136540
Nederlands Dans Theater 41150184
Nederlands Forensisch Instituut 50384511
Nederlandse Aardolie Maatschappij B.V. 04008869
Nederlandse Financierings-Maatschappij voor Ontwikkelingslanden N.V. 27078545
Nederlandse Loterij Organisatie B.V. 65691288
Nederlandse Organisatie voor toegepast-natuurwetenschappelijk onderzoek TNO 27376655
Nederlandse provincie van de Congregatie van de Missionarissen van het Heilige Hart 63527669
Nederlandse Rugby Bond 40516782
Nederlandse Stichting voor Leprabestrijding 41199723
Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit 50688049
Nederlandse Waterschapsbank N.V. 27049562
Nedflex B.V. 17186480
NedLes B.V. 71291040
Nedsa 27193802
Nedscaper B.V. 75951282
Nedspice EMEA B.V. 24107228
Nedstar B.V. 70866414
NedTrain 30134311
Nedzon Engineering B.V. 24253107
Neele-Vat Services B.V. 24348291
Neele-Vat Transport B.V. 24262281
Neelikon Specialities Europe B.V. 81268769
Neenah Coldenhove 08003231
Neewee Netherlands B.V. 70932271
NEFAB PACKAGING NETHERLANDS B.V. 38018450
NEG at Work B.V. 65209133
Nekst IT B.V. 58226729
Nelipak B.V. 12021271
Nelson Schoenen B.V. 34022079
NEM Energy B.V. 86238922
Nemo Healthcare B.V. 17273687
Nemoto (Europe) B.V. 90859499
Nemtek Europe B.V. 86012908
Neo Joule B.V. 75280663
Neo, Netherlands Geomatics & Earth Observation B.V. 39061153
NeoBards Entertainment (Netherlands) B.V. 91471583
Neocles B.V. 61625949
Neogene Therapeutics B.V. 72498331
Neogrid Netherlands B.V. 34106678
Neople Labs B.V. 88917274
NEP Media Solutions B.V. 32113537
Neplus Financial Service 66378311
Nepocon B.V. 08124935
Neptune Energy Netherlands B.V. 27113806
Nerds & Company B.V. 53044630
NES Global B.V. 50223844
NEST Scientific Europe B.V. 86861182
Neste Components B.V. 24280381
Neste Netherlands B.V. 24432861
Nestlé Nederland B.V. 33129581
Nestr B.V. 67304818
Net Display Systems B.V. 17085984
net2grid B.V. 54122317
Net4s B.V. 56094604
Netafim Netherlands B.V. 24196434
NetApp B.V. 34103846
NetApp Holding & Manufacturing B.V. 34235214
NetAxis Nederland B.V. 64963896
Netcapital B.V. 63657287
Netcompany Netherlands B.V. 27239458
Netconomy Netherlands B.V. 88550257
NetEconomy 27159450
Netfin B.V. 72284803
Netflix International B.V. 62266519
Netherlandix C.V. 85609757
Netherlands center for the Clinical advancement of Stem cell & Gene Therapies B.V. 76859134
Netherlands Food Partnership 30204842
Netherlands Hexaware Technologies 34233511
Netherlands Yeahcome Health Care B.V. 27286010
Netlink B.V. 30114672
NetMatch B.V. 02062109
NetQloud B.V. 67740073
Netra Agro B.V. 20065860
Nettleton House B.V. 77808584
Network Republic Europe B.V. 34347670
Network4Cars Trading B.V. 28094651
Neuberger Berman Asset Management Ireland Limited (Dutch branch) 74108166
Neuf Amsterdam B.V. 34342390
Neufit International B.V. 56259530
Neurocast B.V. 68265425
Neutelings Riedijk Architecten B.V. 24182314
Nevenactiviteiten B.V. 30217113
Nevesbu B.V. 30079428
New Balance Europe B.V. 74260863
New Balance Netherlands B.V. 66528925
New Day at Work B.V. 55440215
New Digitals B.V. 71974768
New Electric B.V. 57661413
New Growth Plus B.V. 51379473
New Skies Satellites B.V. 30146277
NewAmsterdam Pharma Company N.V. 86649051
NewArmstrong B.V. 66153026
Neway Valve (Europe) B.V. 54109922
Neways Advanced Applications B.V. 32068209
Neways B.V. 17056612
Neways Expanding Technologies B.V. 17056659
Neways Leeuwarden B.V. 01062900
Neways Technologies B.V. 17105693
NewCold Coöperatief U.A. 55703623
NewCold Development B.V. 85003557
NEWCRAFT GROUP B.V. 34266452
NewForesight Consultancy B.V. 32160245
NewGlobe Education Services B.V. 88284735
Newion Partners B.V. 52346501
Newland Europe B.V. 17109876
Newmonday B.V. 24402811
Newport Europe B.V. 24107803
Newrest Inflight Netherlands B.V. 34201378
NEWSCON Inc. 90312600
NewStore B.V. 58653384
Newzoo B.V. 64850269
Nexfil Europe B.V. 60647574
Nexio Projects NL B.V. 73779474
Nexperia B.V. 66264111
NEXT architects B.V. 57425434
Next Drive B.V. 57151644
Next Generation Sensors B.V. 70007497
Next Geosolutions B.V. 50128701
Next Ocean B.V. 66450667
Nextlogic B.V. 71840656
NextPax.com B.V. 39096412
Nextpayroll B.V. 52176878
Nextportchina B.V. 60022132
Nextview 14118757
Nexus Nova B.V. 75291045
Ney & Partners Nederland B.V. 75690276
NGD HOLDINGS B.V. 65943112
NGT International B.V. 56366825
NH the Netherlands B.V. 32037280
NHL Stenden Hogeschool 41002686
NHL Stenden Hospitality Group B.V. 01102285
NIBC Bank N.V. 27032036
NICE Netherlands B.V. 34140161
NiceDay Healthcare Nederland B.V. 77868056
Nicemakers B.V. 71935215
Nichicon Europe B.V. 24339112
Nichirei Holding Holland B.V. 24174746
NICo-Lab B.V. 64531775
Nicotech International B.V. 18056080
NIDEC EUROPE B.V. 08172600
Nidec Europe Sales B.V. 77872088
Niden contracting Sp z o.o. 56258542
Nielen Schuman B.V. 34178341
Nielsen Media Research B.V. 33190041
Nielsen Precima B.V. 60144165
Nieman Raadgevende Ingenieurs B.V. 30086383
Nieto Holding B.V. 75728389
Nieto Trading B.V. 50349244
Nieuwbouw Online B.V. 66257247
NIF Investment Manager B.V. 90637224
Nihon Food B.V. 52525732
Niigata Power Systems (Europe) B.V. 24126986
NIIT Limited UK - Netherlands Branch 62249355
Nijhoff Architecten B.V. 56707347
Nijhuis Water Technology B.V. 09091123
Nijwald B.V. 08162755
Nike Retail 32060874
Nikon Europe B.V. 34139593
Nilogy B.V. 87072408
Nina.care B.V. 78234786
NIO Netherlands B.V. 84538066
NIO Nextev Europe Holding B.V. 81099517
NIPED Prevention B.V. 57918597
NIPO Software B.V. 34240502
Nippon Carbide Industries (Netherlands) B.V. 14047976
Nippon Cargo Airlines 34064570
Nippon Express (Nederland) B.V. 34047815
Nippon Koei Energy Europe B.V. 73485934
Nippon Television Network Europe B.V. 33235625
Nippon Thompson Europe B.V. 24127132
Nipro Medical Europe N.V. 34104849
NIRAS Nederland B.V. 17133723
Niref B.V. 24334301
Nirint Shipping B.V. 24103210
Nissan Motor Parts Center B.V. 33294300
Nisshin Seifun Group Europe Office 34312368
Nissin Dental Products Europe B.V. 72758325
Nissui Europe B.V. 33207608
Nitta Corporation of Holland B.V. 37056174
Nium Europe B.V. 88844889
Nixu 30233279
Nixxes Software B.V. 30158292
NIZO food research B.V. 09139048
Nkkk Europe 34069070
NKT HVC B.V. 67212743
NL Architects B.V. 34146497
NL Urban Solutions B.V. 59484675
NLC Ventures Netherlands 57340943
NLIST Engineering B.V. 85451290
NLMK International B.V. 34261788
NM Beauty Industries B.V. 63969769
Nmbrs B.V. 34150521
NMC Special Products B.V. 23083612
NMi Certin B.V. 27233418
NMT Holding B.V. 36048711
NMT International Shipping B.V. 34220951
NN Insurance Eurasia N.V. 52403424
NN Personeel B.V. 27193814
NNcourage B.V. 55224741
NNR Global Logistics Netherlands B.V. 50395173
Nobel Biocare Distribution Center B.V. 30220841
Nobel Recruitment B.V. 75447940
Nobian Chemicals B.V. 31038214
Nobian Industrial Chemicals B.V. 32074604
Noble Environmental Benelux B.V. 62123807
Noble Netherlands B.V. 24379934
Nobleo Bouw & Infra B.V. 53089847
Nobleo Control B.V. 59120053
Nobleo Embedded B.V. 59120193
Nobleo Manufacturing B.V. 55804284
Nobleo Technology B.V. 51466937
Nobru B.V. 08205315
NOC*NSF 09059703
NofaGroup Holding B.V. 24432166
Nokia Solutions and Networks B.V. 34259706
Noldus Information Technology B.V. 09094422
Nomads Agency B.V. 66451264
Nomenta Industries International B.V. 68943865
Nomi Co-Packing 20067971
Nomilk2day Engineering B.V. 72743468
Nomios Netherlands B.V. 28098276
NOMOBO Talent B.V. 66657261
Nomura Europe Finance N.V. 33221661
Nomura Financial Products Europe GmbH 73668281
Noordboer International Ondernemen B.V. 52790304
Noordster Medical Services B.V. 83545824
Noordzee International B.V. 39074598
Noorman Hendriks Partners B.V. 02042874
NoPalm Ingredients B.V. 90711815
Nordcloud B.V. 65075455
Norden Shipping and Engineering B.V. 89498216
Nordex Netherlands B.V. 81210671
Nordic Group B.V. 34084966
Nordic Hydropower Aktiebolag 62907239
Nordiqes B.V. 84274131
Nordson B.V. 14059594
nordvpn S.A. 80418260
Norgine B.V. 30127007
Norgine Healthcare B.V. 80654193
Noria B.V. 78123321
Norinchukin Bank Europe N.V. 72676094
Norit Nederland B.V. 31020246
Norsk Hydro Holland B.V. 21015516
Nortek Oceanografische Instrumenten en Diensten B.V. 27250791
North Sea Tankers B.V. 24437985
Northern Linen B.V. 09102545
Northern Trust Fund Managers (Ireland) Limited Netherlands Branch 74608991
NorthernLight Design B.V. 34311220
NorthgateArinso Nederland B.V. 24270610
Northpool B.V. 56443838
Northrop Grumman Sperry Marine B.V. 24233711
Northstone Executive Consulting B.V. 73946605
Northumbria University Amsterdam B.V. 70764441
Northwave Nederland B.V. 30212330
Norton Rose Fulbright LLP 34371628
NOSAWA AMSTERDAM B.V. 63583437
NOSTICS B.V. 77824180
Notaris Leskens B.V. 70325960
NotuBiz Nederland B.V. 30095231
Nouryon Coöperatief U.A. 71189424
Nouryon Functional Chemicals B.V. 32073867
Nouryon Specialty Chemicals B.V. 81195664
Nouvall Engineering Services B.V. 20138057
Nouvall Engineering Services Nederland B.V. 67173551
Novada Holding B.V. 60155302
Novades B.V. 65607996
Novagraaf Nederland B.V. 33005457
Novamedia B.V. 33293056
Novamedik Bioresearch B.V. 72379642
Novartis 09016995
Novastar Technology Europe B.V. 68823649
NovaTech Automation Solutions B.V. 65056329
Novidon B.V. 09140767
NovioQ B.V. 69616957
NovioTax B.V. 65951654
Novo Nordisk B.V. 28056421
NovoLearning B.V. 58729569
Novoprof B.V. 24280301
NovoServe B.V. 59844299
Novutech B.V. 88970647
NoXa B.V. 34268366
NOZA Technologies B.V. 68762038
NPICHEM B.V. 68360339
NPS Diesel B.V. 09175819
NPSP B.V. 60147997
NRG Flow B.V. 18059881
NRG Imports B.V. 63282801
NS Groep N.V. 30124358
NS Reizigers B.V. 30124362
NS Transport B.V. 78329469
NS8 B.V. 71527222
N-Sea Services B.V. 52686191
NSI N.V. 36040044
NTC Wismettac Europe B.V. 57838291
NT-MDT B.V. 71826394
NTS CombiMetaal B.V. 17066770
NTS D&E B.V. 61833215
NTS Group B.V. 17082576
NTS Mechatronics B.V. 17084450
NTS Proto Systems B.V. 14113582
NTT DATA Business Solutions B.V. 17077715
NTT DATA Services International Holdings B.V. 65942353
NTT DATA Spain, S.L. 67767311
NTT Netherlands B.V. 08051702
NUB3S B.V. 82796335
Nuclear Research and consultancy Group 37082135
Nucletron Operations B.V. 30129540
Nuctech Netherlands B.V. 69008434
Nudus B.V. 89240871
Nulab Netherlands B.V. 69903425
Numafa Cleaning and Automation B.V. 53842405
Numidia B.V. 54253977
Nunhems Netherlands B.V. 13014340
Nunner Logistics B.V. 17064969
Nutanix Netherlands B.V. 58480404
Nutreco Africa B.V. 61481173
Nutreco International B.V. 16074327
Nutreco Nederland B.V. 16058721
Nutri-Akt 11022528
Nutricia Cuijk B.V. 16013641
Nutricia Export B.V. 05054856
NutriControl B.V. 17120532
Nuts Groep 54036682
NuVasive Netherlands B.V. 58395725
Nuvei (Netherlands) B.V. 68866771
Nuwa Pen B.V. 86809466
nVent Thermal Netherlands B.V. 33121367
NVF Production B.V. 39085028
NVIDIA Dutch B.V. 57653232
NWC B.V. 66624630
NWO Nederlandse Organisatie voor Wetenschappelijk Onderzoek 27367015
NXFiltration 64959910
NXP B.V. 18084885
NXP Semiconductors N.V. 34253298
NXP Semiconductors Netherlands B.V. 17070621
NXT Capital B.V. 75312026
Nyenrode New Business School B.V. 27281985
Nyk Holding (Europe) B.V. 33224444
Nyrstar Budel B.V. 17256263
Nyrstar Netherlands (Holdings) B.V. 17087444
O III Architecten B.V. 14041630
O My Bag B.V. 69094527
o9 Solutions Netherlands B.V. 74239015
Oaky B.V. 59032936
Oasen N.V. 29010639
Oatly Netherlands B.V. 73642746
Oatly Netherlands Operations & Supply B.V. 73642754
OBA Uitzendbureau B.V. 24335225
Oberst B.V. 14126660
Obertop Consultancy B.V. 68079672
OBI4wan B.V. 53021029
Objective Partners B.V. 61551147
Oblivion Cloud Control B.V. 61878294
Obvious People B.V. 58164359
OC&C Strategy Consultants B.V. 84069236
OCE Nederland B.V. 68288026
Ocean Network Express (Netherlands) B.V. 68921810
Oceaneering Mobile Robotics B.V. 30226459
Oceans of Energy B.V. 65993586
Oceanwide Expeditions Holding B.V. 50590316
Oceanwide Personnel Services B.V. 68552866
OCI Methanol Marketing B.V. 76146367
OCI N.V. 56821166
OCI Nitrogen B.V. 34388021
OCI Personnel B.V. 57740151
Ockto B.V. 66060923
OCLC B.V. 28115418
OCP Fund Management B.V. 72859121
OCP Residential B.V. 69408645
OCRE Offshore Services B.V. 57982163
OCS Consulting B.V. 17101996
Octagon Professionals International B.V. 27360428
Octatube Engineering B.V. 27222430
October Nederland B.V. 71622616
Odd.Bot 72959916
Odd-e Netherlands B.V. 68559755
Odido Netherlands B.V. 33265679
Odin Warehousing & Logistics B.V. 34210313
Odin-RVB Chemicals B.V. 27175568
Odura advies en projecten B.V. 69122970
Odyssey 66693640
Odyssey Almere I B.V. 72754060
Odyssey Europe B.V. 76793516
Oehoe B.V. 78402964
OFD Holding B.V. 24264988
Off the Fence B.V. 33258526
OfferZen B.V. 75679027
Office App B.V. 61947199
Office for Metropolitan Architecture (O.M.A.) Stedebouw B.V. 24167946
office_winhov B.V. 57383030
Offshore Independents Personnel B.V. 52516210
Oficina 77396901
Ogilvy | Social.Lab 33020671
OGL Quality Services B.V. 68064853
OGS Europe B.V. 59024887
OGS Netherlands B.V. 33302833
OHPEN Services B.V. 54158311
OHPEN Technology B.V. 54158133
O-I Netherlands B.V. 24202107
OIKOCREDIT, Ecumenical Development Cooperative Society U.A. 31020744
Oilfield International Equipment and Supplies, Pte. Ltd. Dutch Branch 64443000
Oilinvest (Netherlands) B.V. 24256665
OIM Noordwijkerhout B.V. 28106299
Okada Europe B.V. 75559625
Okamura Corporation 24363955
OKAYA EUROPE GmbH The Netherlands branch 59094702
OKRA landschapsarchitecten B.V. 30146760
Okta Identity Netherlands B.V. 77029720
Okta UK Limited 73960772
Olam Brands B.V. 24375829
OLAM Cocoa 35002995
Olam Europe B.V. 24278173
Olam Global Agri Brands B.V. 83796401
Olam Global Agri Netherlands B.V. 83123598
Olam Services 35008749
Olba 04037346
Oldenburg Bonsèl Nederland B.V. 64915549
Oleading 71504249
Olenex Edible Oils B.V. 09136774
Olenex Holdings B.V. 64445070
Olico B.V. 80544940
Olink Proteomics B.V. 66837839
Oliver B.V. 17257650
Oliver James Professionals B.V. 69912513
Oliver Marketing B.V. 58771816
Oliver Wyman B.V. 33273224
Oliver-Tolas Healthcare Packaging B.V. 12045703
Olmix B.V. 76951863
OLX B.V. 34243234
OLX Global B.V. 34301226
Olympia Nederland B.V. 27332657
Olympia Tools International 72344431
Olympic Hotel Amsterdam B.V. 68681453
Olyx B.V. 60161175
OM Partners Nederland B.V. 62144286
Omega Architecten 11050157
OMERS Infrastructure European Holdings B.V. 57391092
Omgevingsdienst Haaglanden 56093926
Omni Bridgeway B.V. 27148949
Omnimap B.V. 01130545
Omniplan Development B.V. 59490012
Omoda Servicekantoor B.V. 20141524
Omori Europe B.V. 63699508
OMRON Electronic Components Europe B.V. 34161316
Omron Europe B.V. 34068729
Omron Healthcare Europe B.V. 34210306
Omvlee Neve B.V. 68998074
Omya Netherlands B.V. 20084275
ON2IT B.V. 11062209
ONC.Europe B.V. 68719604
Onderlinge Verzekerings-Maatschappij "Noord Nederlandsche P&I Club" U.A. 02011217
Onderlinge Waarborgmaatschappij DSW Zorgverzekeraar U.A. 24168208
Onderwijs Innovatie Groep B.V. 27149998
Onderwijsstichting Esprit / Amsterdam Internationaal Community School (AICS) 41213992
One Acre Stichting 60856998
One Chiropractic Studio B.V. 74268457
One Diversified Netherlands B.V. 71745483
One People Services B.V. 51112094
ONE Simulations B.V. 27318168
One Trading Exchange B.V. 88528766
One-Consultants B.V. 08177855
Onedayone Fruit Europe B.V. 69017786
ONE-Dyas B.V. 33211110
OneEightyOne B.V. 54813352
OneFit Unlimited B.V. 64538044
Onego Shipping & Chartering B.V. 24370008
O'Neill Europe B.V. 28036121
Onelinq B.V. 63548046
Onera B.V. 68563388
Onesecondbefore 71183949
Onetrail B.V. 23045776
oneUp B.V. 58249672
OneWelcome B.V. 52035476
ONGC Nile Ganga B.V. 24259746
Onguard B.V. 51086751
Onior Group B.V. 57725292
Online Payment Platform 50124498
Online Recruit Group B.V. 32145061
Onlogic B.V. 51190486
Onnes Technologies B.V. 73146064
Ono Connect B.V. 73889725
Onramper Technologies B.V. 76602877
OntoPharma 65973216
Ontwerpwerk B.V. 27139775
Ontwikkelingsmaatschappij Het Idee B.V. 34280684
Onur Airbrokers B.V. 34124660
ONWARD Medical N.V. 64598748
Onward Technologies B.V. 82990824
ONYX Healthcare Europe B.V. 55306373
OOCL Logistics (Europe) Ltd 24260347
Oolders, Heijning & Voogelaar B.V. 33248757
Oomen Architecten B.V. 20046556
Oostendorp Apparatenbouw B.V. 11013389
Oostmann Groep B.V. 64301303
Ooze V.O.F. 24458171
Open Social N.V. 60888970
Open Source Investor Services B.V. 52279723
Open Text Coöperatief U.A. 34314352
Open Universiteit Nederland 14128608
Open Vantage B.V. 77774558
Open Web IT B.V. 64636046
OpenUp Technologies B.V. 76848337
Operator Groep Delft B.V. 27227223
OPHTECS Europe B.V. 09046451
OPNT B.V. 68202857
Opple Lighting B.V. 59334010
OppoSuits B.V. 63661314
OPSEC INTERNATIONAL B.V. 74814990
Opsens B.V. 85522562
OPT/NET B.V. 70932301
Optelec Nederland B.V. 24319004
OPTEX SECURITY B.V. 80418317
OPTEX Technologies 27141718
Opticon Sensors Europe B.V. 34064005
Optics11 B.V. 52469417
Optics11 Life B.V. 90256832
Optimax Access Ltd 78345766
Optimizely B.V. 34301195
Optimum Prime B.V. 67134777
Optiver Holding B.V. 33186961
Optiver Services B.V. 61090891
Optiwa B.V. 12020218
Opure B.V. 02085153
OQ Trading (Europe) B.V. 56971680
ORA Traders B.V. 37079580
Oracle Financial Services Software B.V. 34134447
Oracle Global Services Netherlands B.V. 74669974
Oracle Nederland 30096087
Oral Care Center B.V. 18131245
Oramon B.V. 56624042
Orange Architects B.V. 58103368
Orange Business Netherlands B.V. 33282975
Orange Cyberdefense Netherlands B.V. 24432272
Orange Investment Managers Netherlands B.V. 66684188
Orange Quantum Systems Operational B.V. 78254299
Orange Quarter B.V. 71213791
ORANGE Technologies B.V. 73278025
OrangeNXT B.V. 65884183
OrangeTrail B.V. 52789616
Orangina Schweppes Holding B.V. 34238452
Oranje Transport B.V. 76536904
Oranjedak B.V. 17113671
Orbisk B.V. 74306219
Orbital Eye B.V 55618898
Orbys B.V. 08106153
Orchest Software B.V. 77757610
Orderchamp B.V. 72677872
Ordina Nederland B.V. 30086514
Ordina Subscription Management & Utilities B.V. 34159722
Ore Energy B.V. 87899728
Oreon Holding B.V. 32142809
Orffa Additives B.V. 18129478
Orga B.V. 24230253
Organic Assistance 09071239
Organik Kimya Netherlands B.V. 34194723
Organon Pharma B.V. 75977958
Orient Express Container (Netherlands) B.V. 24433902
Orient Overseas Container Line Limited 50485601
Orientaals Restaurant Tzong Don 16003464
Oriental City Amsterdam B.V. 74125958
Origin Fruit Direct B.V. 24067257
Origio Benelux B.V. 34246551
Orion Engineering B.V. 17069713
Orion Project Services B.V. 58923624
OrionPartners B.V. 72698306
ORIX Corporation Europe N.V. 24272679
Orlaco Products B.V. 09087596
Ormco B.V. 31041706
ORMIT B.V. 30095919
Oro Agri International B.V. 52113892
Orodent Stiens B.V. 64321223
Orona The Netherlands B.V. 28078799
Orsted Wind Power Netherlands B.V. 63586088
ORTEC B.V. 24421147
ORTEC Finance B.V. 24421148
ORTEC Optimization Technology B.V. 24421134
ORTEC Technology B.V. 84441879
Ortery Technologies B.V. 86863193
Orthocenter B.V. 37137628
Orthocenter N.V. 36014140
Orthodocs B.V. 67087248
Oryx Stainless B.V. 27296425
Osaka University 02100035
Osbit B.V. 88340767
Osome NL B.V. 87536641
OSSTEM NETHERLANDS B.V. 90352289
Össur Europe B.V. 16086245
Ostate B.V. 77619048
Ostrica B.V. 33297966
OTC FLOW B.V. 72525037
OTC Organics B.V. 39084611
OTFLOW B.V. 67048188
Otis B.V. 33076048
Otrium B.V. 63996901
OTT HydroMet B.V. 27239004
Ottevanger Milling Engineers B.V. 56662513
OTTO Facilitair B.V. 12053825
OTTO Work Force IV B.V. 58273980
ottobike Europe B.V. 81561091
Outtask B.V. 65506286
Outtrader B.V. 89477650
Ovation 62985051
Overdie Metals B.V. 37110466
Overstappen.nl Holding B.V. 34331885
Overvast B.V. 33189602
Ovid Technologies B.V. 33193212
OviDrive B.V. 82404305
Ovotrack B.V. 30189996
Owlin B.V. 55427669
Ownership Capital B.V. 56076932
OWOW Projects B.V. 62932969
OWT Oil-Water Treatment Services B.V. 18043084
Oxbow Energy Solutions B.V. 24058209
Oxfam Novib 27108436
Oxford Global Resources (Nederland) B.V. 34113579
Oxford Global Resources Solutions B.V. 50237640
OXODIAS B.V. 58504729
Oxycom Fresh Air B.V. 08127255
OYAK Capital Investments B.V. 74990209
OYC EU B.V. 30232700
OYO Hotels Netherlands B.V. 73090255
OYO Vacation Homes Holding B.V. 09103820
Öz & Er Food B.V. 63458357
OZ Export B.V. 34063429
OZ Import B.V. 34063431
Özbaktat Supermarkt B.V. 70402019
P & O Ferrymasters 24310558
P&M Netherlands B.V. 77775864
P. van der Wegen Gears B.V. 18018835
P.M.E.J. Hendrix B.V. 12058109
P.M.T. CARGO SMARTPOINT B.V. 34286365
P.S.O. Beheer B.V. 24271991
P1 Corporate Hospitality 70645884
P2 Proces- en Projectmanagers B.V. 17154120
PA Imaging R&D B.V. 51469944
PA Team Software Consulting Ltd. 75107600
Paazl B.V. 59227257
Pacaso B.V. 84044810
Pacific Focus Europe B.V. 69205833
Pacific Market International 51896729
Packaly B.V. 72919353
Pacmed B.V. 64013553
Pact Engineering Environmental Solution B.V. 75410141
Padifood Service B.V. 16057564
Paebbl B.V. 88967468
Page Interim B.V. 34178233
Pala Betonstaal B.V. 64356329
Paladin Studios B.V. 53093984
Palantir Technologies NL 50267108
Pall Medistad B.V. 36010003
Palladium Europe B.V. 30114696
Palladyne International Asset Management B.V. 32116875
Pallas health research and consultancy B.V. 24294937
PalmSens B.V. 55590705
Palo Alto Networks (Netherlands) B.V. 54620074
PAL-V Operations B.V. 66876699
Panacea B.V. 82932786
Panasia Europe B.V. 65688228
Panasonic Europe B.V. 71327452
Panasonic Global Treasury Center B.V. 34247389
Panasonic Holding (Netherlands) B.V. 33188358
Panda Flex B.V. 76710726
Panda International B.V. 55940056
Pandora Intelligence B.V. 62668447
Pan-Invest B.V. 27216361
Panorama Laboratories B.V. 74605852
Panteia B.V. 27199369
PanTerra GeoConsultants B.V. 28047512
PanTerra Geoscience B.V. 28110831
PanTerra Laboratory Services B.V. 28110843
Papilio Services Netheriands B.V 30209156
Paqell B.V. 53009258
Paques Technology B.V. 01035327
Parable B.V. 68645384
Paradigm Group B.V. 30077474
Paradigm Technology Services B.V. 14635067
Paragon Offshore (Nederland) B.V. 24159026
Paragon Pet Products Europe B.V. 02081154
Parakar Consulting B.V. 18064819
Parakar Group B.V. 62082183
Parakar Netherlands B.V. 62083686
Paralimni B.V. 34149460
Paramelt B.V. 37072051
Parametric Technology Nederland B.V. 16070133
Paramount Pictures International Limited (Amsterdam Office) 65003098
ParaPy B.V. 65859812
Paratus People Netherlands B.V. 68571240
ParcelParcel Netherlands B.V. 58555935
Parfumado B.V. 68443048
Park Hotel B.V. 34236213
PARK NOW Group B.V. 34124818
PARK NOW Software B.V. 34158425
Park Plaza Hotels Europe B.V. 34178306
ParkBee B.V. 58811001
Parker Hannifin Manufacturing Netherlands (Pneumatic) B.V. 24329597
Parker Hannifin Manufacturing Netherlands B.V. 52214117
Parking Network B.V. 55427596
Parkos B.V. 02095013
parsionate Benelux B.V. 70682879
ParTech IT B.V. 54061024
Parthos B.V. 12039110
Partners in Relocation B.V. 27176752
Partners Network B.V. 24438773
Partou B.V. 30225440
Parts On Demand B.V. 61579416
Pas Reform B.V. 09056136
Passionate People B.V. 69095876
PassiveLogic Netherlands B.V. 90155998
PastBook B.V. 55299814
Patagonia Consultants B.V. 24437336
Patagonia Europe Coöperatief U.A. 55132456
Patchman B.V. 59825812
Patech Europe B.V. 77019180
Path to Health Gorinchem B.V. 66696097
Patheon B.V. 59564903
Patheon Biologics BV. 02056113
Patheon Softgels 18039732
PathoFinder B.V. 53262913
PathoFinder Holding B.V. 09123684
Patriot International B.V. 24361524
PATRIZIA Netherlands B.V. 60801336
Pattern Amsterdam Coöperatief U.A. 81161603
Paula's Choice Europe B.V. 34231781
Paxar B.V. 33292245
Pay for People Contracting B.V. 24405404
Pay to Payroll B.V. 66137829
Payatu B.V. 66404711
Payaut B.V. 75292289
Payconiq Services B.V. 66655552
PayingIT International B.V. 67392113
PaymentGenes Consulting B.V. 80413609
PaymentGenes Recruitment B.V. 65599756
Payments & Cards Network B.V. 67852815
PayPal Limited 34318455
PayPlaza B.V. 34191772
PayPro B.V. 50398784
Payse B.V. 64325415
Payse Flex B.V. 32099775
Payvision B.V. 37078111
PAZ Open Fire Cooking 68321155
PBF Group B.V. 08086292
PC Data B.V. 14061938
PCCW Global B.V. 34308261
PCI-IT B.V. 08183016
PCS Wireless NL Coöperatief U.A. 57921180
PD personeel Alkmaar 37098058
PDM Industrial Excellence Manufacturing Solutions B.V. 14108632
PD-value B.V. 60978082
Peak Accountancy Services B.V. 51196948
Peaks B.V. 68262620
Pearl Abyss Europe B.V. 69433127
Pearl Music Europe 34170535
Pebble 76968634
Pectcof B.V. 54989906
Peek Traffic B.V. 80565441
PeelPioneers B.V. 68244673
PEF Technologies B.V. 70698899
Pegamento B.V. 32106184
Pegasus Netherlands B.V. 70951853
Pegasystems B.V. 34301840
Peinemann Mobilift Groep B.V. 24175469
Peloton E.U.B.V. 34182884
Pelt & Hooykaas B.V. 24035786
Penfield Digital B.V. 72803916
Penn Color International B.V. 16066788
Penske Logistics Support Services B.V. 18112825
Pentair Water Process Technology B.V. 06059584
Pentanova Conveyor Systems Nederland B.V. 34161558
PenTips B.V. 86809105
PEO B.V. 34107894
People 2.0 Backoffice Services Netherlands B.V. 59294353
People 2.0 Payrolling Netherlands B.V. 76405591
People InTouch B.V. 34211513
Pepe Jeans Europe B.V. 33272219
PepsiCo Nederland B.V. 30098485
Pera People Science B.V. 68983298
Peralex B.V. 89701666
Perceptyx B.V. 71636420
perClass B.V. 69285543
Perfect World Europe B.V. 24484242
PerfectCall B.V. 33287824
Perfectdata B.V. 70160317
PerfectFlex B.V. 72485450
Perfetti Van Melle Services B.V. 24251596
Perflexi B.V. 60234806
Performance Rotors B.V. 81650949
Periplus Resources B.V. 37114422
Pernod Ricard Nederland B.V. 18047333
Perpetual Next B.V. 75197766
Perseuss B.V. 34356955
Persistent Systems Limited 24417793
Personeel Specialisten I B.V. 09155986
Personio SE & Co. KG 87101416
Personly B.V. 83516220
Persorent Infra B.V. 57316279
PESCHECK B.V. 70886393
Petersburg Consultants B.V. 11042477
'Petite Amélie' Nederland B.V. 64773043
PETROBRAS GLOBAL TRADING B.V. 52606171
PETROBRAS NETHERLANDS B.V. 24320769
PetroChina International (Netherlands) Company B.V. 75285290
Petrodec B.V. 73693235
PETRODEC OPERATIONS B.V. 76317757
Petrogas E&P Netherlands B.V. 27114238
Petrogas International E&P Coöperatief U.A. 61266620
PETRONAS Carigali International E&P B.V. 57396078
Petrotechnical Data Systems B.V. 27146868
Peute Papierrecycling B.V. 23075589
Peute Recycling B.V. 24284703
PF Concept International Coöperatief U.A. 66581303
PFC Administraties Zwanenburg 34196414
Pfizer B.V. 34087728
Pfizer Export B.V. 66254302
PFSCM NL 88429288
PG Services B.V. 66972396
PGGM N.V. 30228472
PGI Nonwovens B.V. 16020978
Phaidon International (Netherlands) B.V. 87148285
Pharmaceutical Design B.V. 34376581
Pharmaceutical Research Associates Group B.V. 04031409
Pharmachemie B.V. 34016881
Pharmafilter B.V. 34280754
Pharmathen Global B.V. 67055400
Pharmeon B.V. 34127514
PharMerit Coöperatief U.A. 67251919
Pharmi B.V. 77981316
Pharming Group N.V. 28048592
Pharming Technologies B.V. 28078995
PharmSupport B.V. 56179146
Pharvaris Holdings B.V. 75910047
Pharvaris Netherlands B.V. 75914441
Phase to Phase B.V. 09117001
PHC Europe B.V. 20060778
PHD Industry B.V. 65961951
Phenom People Netherlands B.V. 74541714
Phenospex B.V. 54212677
Phil Ok Consulting B.V. 59896442
Philanthropy Support B.V. 84609265
Philip Morris Investments B.V. 33137330
Philips Consumer Lifestyle B.V. 17066875
Philips Electronics Nederland B.V. 17008551
Philips International B.V. 17047664
Philips Medical Systems Nederland B.V. 17060498
Philips Nederland B.V. 17039420
Philips Oral Healthcare B.V. 83042091
PhiX B.V. 68355793
Phoenix ME (Netherlands) Ltd 91066204
Photanol B.V. 34293866
Photonfirst Production & Packaging B.V. 59887605
PhotonFirst Technologies B.V. 34258514
PHOTONIS Netherlands B.V. 01152556
Photopia ICT B.V. 71682252
Photosynthetic B.V. 71575529
Phycom B.V. 09193250
PHYSEE Group B.V. 61486183
PI Benelux B.V. 17071697
Piano's Maene Nederland B.V. 37059323
Picarro B.V. 51441799
Picasse Internet & Mobile B.V. 34240044
Picnic International B.V. 61510084
Picnic Technologies B.V. 68883471
PIDC Advanced Materials B.V. 63847736
Pie Medical Imaging 14626752
Piece of Magic B.V. 69096147
Pielkenrood Management B.V. 69672326
Piet Boon Studio B.V. 35017841
Piggy Netherlands B.V. 58334904
PINCH B.V. 52457559
Pindrop B.V. 32113552
Pinkerton Holding 27105449
PinkRoccade Local Government B.V. 27322975
PinnacleART Netherlands B.V. 71572422
Pinsent Masons Netherlands LLP 82365016
Pinterest Netherlands B.V. 77659457
Pipe Survey International C.V. 24342369
Piton Capital Investments Coöperatief B.A. 56607636
Pixelzebra B.V. 55570836
Pixery B.V. 91410576
Plaid, B.V. 74716603
Plalloy MTD B.V. 14041908
PlanB Europe B.V. 60100095
Planet Payment Netherlands B.V. 33216013
Planet X FX B.V. 54565359
PLANETROMEO B.V. 34254182
Planlogic B.V. 11033102
Planning & Service Ingenieurs 60977280
Planon BV 10145547
Planpulse B.V. 74493736
Plant Solutions Zuid-Oost B.V. 17237981
Plant-E B.V. 09206037
Planys B.V. 75035456
Plastic Recycling Amsterdam B.V. 72304359
Plat4mation B.V. 58858334
Plate Websites B.V. 61848271
Platform 161 Holding 34313166
Platinion B.V. 66185599
Plauti B.V. 60006048
Plaxis B.V. 24239980
Plaxonic Europe B.V. 84545062
Playable Platform B.V. 75919524
PLAYERUNKNOWN PRODUCTIONS B.V. 81656335
Playseats B.V. 09150630
Playtika Netherlands B.V. 90507525
PlayToTV Projects B.V. 57027080
Plaza Food B.V. 09143377
Please DNA B.V. 60996358
Please Flex B.V. 17155844
Please Nederland B.V. 17182348
Pliant B.V. 20147999
Plixxent B.V. 02318097
Plukon Blokker B.V. 36014431
Plukon Dedemsvaart B.V. 24128627
Plumerai B.V. 75337770
Plumery B.V. 88518620
Plus-IT Groep B.V. 02090504
PlusOne B.V. 70196427
Pluspetrol Resources Corporation B.V. 34149259
Pluxbox B.V. 82300372
Pluxcustoms 34299275
PLYGRND.CITY 52068374
PMI-TECH (EUROPE) B.V. 68173016
PNL Fintech B.V. 74178784
PNS Networks Netherlands 92189326
Pocket Sales B.V. 56932170
Podictive B.V. 51776901
PodiuMax B.V. 63460092
Podotherapie Van der Kaa B.V. 66230004
Poki B.V. 34263673
Polaroid Film B.V. 08182413
Polaroid International B.V. 59065982
Polarsteps 61821578
Police Dogs Centre Holland B.V. 17129883
Polimeks Real Estate Management B.V. 71588523
Polpharma Biologics Group B.V. 76391825
Polpharma Biologics Utrecht B.V. 58858466
Polpharma Group B.V. 33250246
Polproduct Netherlands B.V. 20162510
Polybouw Aluminium II B.V. 08092102
Polymer 02065148
PolyOne S.à r.l., Netherlands branch 72287497
Polyscope Polymers B.V. 14089640
Pon Bicycle Holding B.V. 30174093
Pon Equipment B.V. 33200496
Pon Holdings B.V. 08017970
Pon IT B.V. 24227191
Pondera Consult B.V. 08156154
Ponthus B.V. 59094591
Pontis Engineering B.V. 53992873
Poort80 B.V. 34097962
POPAY NL B.V. 20140533
PopSockets Europe 66735963
PoriZma Consultancy B.V. 90011058
Port of Amsterdam 57398879
Portavita B.V. 34165029
Portbase B.V. 24338021
Portera B.V. 60752262
Porticus Amsterdam C.V. 51372665
PortXchange Products B.V. 72868007
Posad B.V. 60387556
PosadMaxwan 73526967
Post Panic B.V. 58343113
PostNL Holding B.V. 27168507
Postoffice Amsterdam 33170795
POWARE Automation B.V. 32111608
POWARE Industrial Automation B.V. 57142467
Power Research Electronics B.V. 20047761
Power2X Services B.V. 80490522
PowerCubes B.V. 84079371
Powerdobs B.V. 74738097
Powerhouse Company Consultancy & Engineering B.V. 61798479
Powerhouse Company International B.V. 24482394
Power-Packer Europa B.V. 06060890
PowerView Technology B.V. 17169057
Powin Netherlands B.V. 74191217
PPD (Netherlands) B.V. 24346310
PPG Coatings Europe B.V. 34182489
PPG Coatings Nederland B.V. 33130510
PPG Europe B.V. 11070818
PQ Silicas B.V. 33214819
PQR B.V. 30106075
PQShield B.V. 81767455
pr.co B.V. 34362319
Pragma Netherlands B.V. 67261701
Pragmatist B.V. 61701645
Praktijk Chiropractie Ede 09199673
Praktijk Chiropractie Hilversum B.V. 32052257
Praktijk Chiropractie Stegeman 73927902
Pratt & Whitney Military Netherlands B.V. 72901128
Pratt & Whitney Netherlands B.V. 67436676
Praxis Automation Technology B.V. 28045940
PRé 32099599
Premier Tech Systems and Automation B.V. 17088891
Premium Foods B.V. 68958986
Premium Inc. B.V. 09155930
PressPage B.V. 30246191
Pressure Control Solutions B.V. 73807435
Prestige Japan, inc. 69350604
PricewaterhouseCoopers Accountants N.V. 34180285
PricewaterhouseCoopers Advisory N.V. 34180287
PricewaterhouseCoopers B.V. 34180289
PricewaterhouseCoopers Belastingadviseurs N.V. 34180284
Pridis B.V. 62147641
Prime Oil & Gas B.V. 34224579
Prime Technology Investment Management B.V. 34280744
Prime Vision B.V. 08068458
Primephonic B.V. 61197041
Primo Marine 24296958
Princes Foods B.V. 32045886
Print.com B.V. 69059500
Printiki B.V. 55036414
PRIOGEN Energy B.V. 34358534
Prionics Lelystad B.V. 39074495
Prior Technical Consultants B.V. 69261245
Prisma-IT B.V. 24336953
Priva B.V. 27218816
Privacy Company B.V. 63080052
PrivacyAgent B.V. 58796576
Private Client Resources B.V. 65776682
PRO Flexservices 17221694
Pro Liquid B.V. 64689425
Pro6com B.V. 24468967
Proactis B.V. 34175496
ProActive Software Nederland B.V. 34268115
Probability B.V. 60904577
Procam Benelux B.V. 31047845
Procentec B.V. 27165526
Process Design Center B.V. 20091733
Process Laboratories Netherlands (PROLAB NL) B.V. 09200757
Processia Solutions B.V. 17194795
Processionals Detachering B.V. 61894125
Procestechniek B.V. 73334537
Procornea Nederland B.V. 08040305
Procter & Gamble Nederland B.V. 24179403
ProctorExam B.V. 60386932
ProdaftCyber B.V. 83813330
Prodalim Holland B.V. 73558990
Prodapt Consulting B.V. 27299725
Prodapt Solutions Private Limited 57680922
Prodim International B.V. 17149471
Prodrive Technologies B.V. 17105739
Prodrive Technologies Innovation Services B.V. 17105740
Prodrive Technologies N.E. B.V. 87012650
Prodrive Technologies Services B.V. 17141529
Produce Services of America, Incorporated 22053805
ProductImpulse B.V. 60414464
ProductIP B.V. 09188071
Productpine B.V. 74515942
Prodware Nederland B.V. 17115658
Pro-face Europe B.V. 33275434
Profielnorm B.V. 52789578
Profinergy B.V. 54807018
Profit Point B.V. 87149915
Profitap HQ B.V. 62775197
Profity B.V. 08114303
Profoto B.V. 54398800
Profs4U B.V. 34329305
Profundo B.V. 55290833
Progress Projectmanagement and Engineering B.V. 34115110
Progressare B.V. 34227376
Project Services Netherlands B.V. 67511562
Project Support by UBecom B.V. 37139906
Project44 B.V. 81471068
Projective Biz B.V. 37156821
Projectkwadraat B.V. 51593920
Prokino Kinderopvang 34162208
Proleit B.V. 08118295
Prolira B.V. 62355155
Prologis Management B.V. 34177191
PROLYTE B.V. 76200493
Promaton B.V. 68639902
Promedico Groep B.V. 30208051
Promise Technology Europe B.V. 16073469
Promo Bears 56843232
PromOcean The Netherlands B.V. 33230865
Promodomo B.V. 71992375
Pronova Laboratories B.V. 17126800
Proofpoint Netherlands B.V. 73735949
Properfect Restyling VOF 70884048
Propharma Group The Netherlands B.V. 28108787
Prophylaxis Participations B.V. 52614778
Proponent Netherlands B.V. 65975812
ProQR Therapeutics I B.V. 63634511
ProQR Therapeutics N.V. 54600790
ProSim Training Solutions B.V. 86848046
Prosus N.V. 34099856
Prosus Services B.V. 34122136
PROTECT Services B.V. 29029628
Proteon Communication Builders B.V. 27238455
ProteoNic B.V. 27264246
Protestantse Theologische Universiteit (PThU) 08205747
Prothya Biosolutions Netherlands B.V. 62999338
Protinhi B.V. 58544321
Protium Green Solutions B.V. 92079172
Protium.digital 62034049
Protiviti B.V. 34230558
Protix B.V. 34354937
Protobrand Netherlands 78175313
Proton Ventures B.V. 24321630
Proton Ventures Engineering B.V. 59080639
Prove Engineering B.V. 63478854
Provenance Exploration Consultancy B.V. 66499801
Prowareness WeOn Groep B.V. 50563440
Prowise R&D B.V. 52894061
Proxima B.V. 89830601
Proxima Beta Europe B.V. 78651980
Prust Holding B.V. 17057679
Prysmian Netherlands B.V. 58087850
PSP Projecten B.V. 81354762
PSV N.V. 17104199
Psybizz B.V. 62713787
PT Bank Negara Indonesia (Persero) Tbk 84983434
PT Theragnostic B.V. 59942568
PTTGC International (Netherlands) B.V. 54137381
PTTRNS Intelligence B.V. 65791703
PTW Benelux B.V. 24395334
Publitas.com B.V. 39096214
Pulitzer Amsterdam 33122074
PulseCath B.V. 34301198
Puma Energy International B.V. 33228534
Punch Powertrain PSA e-transmissions Nederland B.V. 17133684
Purac Biochem B.V. 23036930
Puragen B.V. 71183787
Pure Fishing Netherlands B.V. 20109958
Pure Services Lifting Solutions B.V. 66929482
Pure Storage Netherlands B.V. 57378169
PureAir Filtration B.V. 77505891
PureBlue Water B.V. 24435858
Purosil B.V. 74317911
PUUR Klimaat Comfort B.V. 67333389
PUUR Mondzorg Emmen. 71310304
PVA Europe 63114909
PVH B.V. 27278835
PVH Brands Europe B.V. 34244870
PVH Europe B.V. 57563535
PVH International B.V. 34385004
PWNT Holding B.V. 62905910
PWR Pack International B.V. 18088914
PWT Bierens B.V. 18052467
PXL Chemicals B.V. 69302510
PYCOM LTD 64872998
Pylades 33187418
PYRAMID ANALYTICS B.V. 54054079
Pyrus B.V. 72979445
PYTES B.V. 77038568
Pyton Communication Services B.V. 24279396
PZEM Energy Company B.V. 30166277
PZEM N.V. 22031457
Q*BIRD B.V. 85254541
Qardio Netherlands B.V. 61894982
Qatar Airways Group (Q.C.S.C.) 51485427
Q-Aviation B.V. 65782224
QBayLogic B.V. 66440483
Qbex Logistics B.V. 20123348
Qbil Software B.V. 09148957
Qblox B.V. 72525053
QC United B.V. 66582474
Q-Concepts Accountancy B.V. 17277491
QDI systems B.V. 74252747
Qelp 32080389
Q-Free Netherlands B.V. 04058479
QIAGEN Distribution B.V. 64026795
Qiangsheng Industrial Trading Netherlands B.V. 56028318
Qindle B.V. 68543344
Qlayers B.V. 69486549
Qlick B.V. 74086782
QlikTech Netherlands B.V. 34239051
Qlip B.V. 32125027
Qlouder 54015596
Qmicro B.V. 57828881
Qmulus B.V. 27293196
Qogita EU B.V. 74714643
QolorTech B.V. 08034538
Qorium B.V. 59471298
Qorvo Utrecht B.V. 32105642
QphoX B.V. 81967446
QPlox Engineering Netherlands B.V. 76060055
QPS Netherlands B.V. 02083147
QSA Aeronautical Engineering Services B.V. 77211138
Qserve consultancy B.V. 37117707
Qseven 34155461
Q-Shipping B.V. 24271243
QSIL Nederland B.V. 66388767
QSNL B.V. 77899067
QStone Capital B.V. 65523857
QTwee Nederland B.V. 60959053
Qu & Co B.V. 70115141
Qu & Co Chemistry B.V. 71932089
Quadient Technologies Netherlands B.V. 01017770
Quadrovision B.V. 24300967
QuadzTech B.V. 82517622
Quaker Chemical B.V. 33109151
Qualcomm Technologies Netherlands B.V. 56169841
Qualinx B.V. 62571591
Qualinx B.V. 91057876
Qualitair Aviation Holland B.V. 33291882
Quality by Design B.V. 59018429
Quality Inspection Services B.V. 20142829
Quality Positioning Services (Q.P.S.) B.V. 31035323
Qualtrics Netherlands B.V. 83137777
Qualys Netherlands B.V. 67815294
QuandaGo International B.V. 08110179
Quanta Services Netherlands B.V. 24492801
Quantela B.V. 68556241
Quantib B.V. 52945103
Quantile B.V. 81654308
Quantillion Technologies B.V. 72328320
Quantiphi Netherlands B.V. 82820465
Quantori B.V. 87708523
Quantoz Technology B.V. 63217821
QuantWare B.V. 80964346
Quanyun Technology (Netherlands) B.V. 60430486
Quanza B.V. 34160592
Quasset B.V. 53670361
Quatronic B.V. 71077715
Queensite B.V. 84168390
Quest Integrity NLD B.V. 34164199
Quest Photonic Devices B.V. 37144040
queueup B.V. 34247004
Quin B.V. 62575090
Quintop Management Consultants 29047288
QUINTUS CONSULTANTS B.V. 32078413
Quinyx Netherlands B.V. 73374814
QUIREM Medical B.V. 58084193
Quistor Enterprises B.V. 20117223
QuiX Quantum B.V. 73790788
Quizworks B.V. 57415676
Quosphere B.V. 76183386
Qurin Diagnostics 67072941
Quyntess B.V. 23082475
QYP B.V. 31032306
R&E Installaties 75970406
R&R Mechatronics International B.V. 60323167
R&R WFM Holding B.V. 11030750
R.R. Business Holding B.V. 62146955
R.R. Maritime Engineering B.V. 50083120
R\West B.V. 86866788
Rackspace Benelux B.V. 34276327
RAD Information Technology Services B.V. 73287504
Rad Power Bikes Netherlands B.V. 68999585
Radac B.V. 28072235
Radboud Universiteit Nijmegen 41055629
Rademacher De Vries Architecten 65911415
Rademaker B.V. 11015214
Radium Foam B.V. 14628841
Radix Trading Europe B.V. 67984576
Radtec B.V. 78024803
Radware 24405840
Raedthuys Groep B.V. 08155569
Raft B.V. 62813374
Rahi Systems Europe B.V. 63087057
Railtech B.V. 34140994
Railtechniek Van Herwijnen B.V. 11042949
raïnaraï 34207115
Rainforest Alliance B.V. 56612508
Raise3D B.V. 69507090
Raith B.V. 33286867
Rakuten Medical Europe B.V. 75350009
Rambus ROTW Holding B.V. 69587256
RAMLAB B.V. 65307518
Rand Technology EMEA B.V. 87246686
Random Studio B.V. 52826066
Randstad Groep Nederland B.V. 62117858
Randstad Kelderbouw B.V. 82118043
Randstad N.V. 33216172
Randstad Payroll Solutions B.V. 34263937
Randstad Sourceright B.V. 33270740
Randstad Uitzendbureau B.V. 56707479
Rangle Netherlands B.V. 74138278
RanMarine Technology B.V. 65812441
Ranpak B.V. 14044192
Rapid Circle B.V. 34299472
Rapid Logistics B.V. 34072196
Rapid Photonics B.V. 84745614
RAS Techniek B.V. 83321918
Ratio Electric B.V. 31050275
RAU B.V. 33283070
Ravebo B.V. 24220080
RAVE-cruitment B.V. 34371737
Ray-Links B.V. 82699755
Razorleaf B.V. 84850582
RB Hygiene Home Netherlands B.V. 72867655
RB2 B.V. 37141751
RBB Economics 27271323
RBC Projects B.V. 14103282
RBES B.V. 80112501
RDW 27374436
RE Finance B.V. 73784532
Re Rotterdam Engineering B.V. 24391533
Re/Gent B.V. 17080757
React B.V. 71648011
Reactiv B.V. 68803451
Readaar B.V. 66239974
ReadSpeaker B.V. 30235244
ReadyTech Netherlands B.V. 56948387
Reaktor B.V. 68654626
Real Face Value B.V. 77968220
Realterm Europe Management Coöperatief U.A. 74114611
RealtimeBoard 71057153
Realworks B.V. 34199722
Realworld Systems B.V. 80495249
Reanda Netherlands 64930246
Rebel Payments, Mobility & Insights NL B.V. 64761967
RebelGroup International B.V. 24494847
RebLL Network B.V. 70543046
Reboocon Bionics B.V. 66526361
Recharge.com 51039591
Rechtbank Amsterdam 82951462
Rechtbank Gelderland, Locatie Arnhem 82940827
Reckitt Benckiser (ENA) B.V. 34328831
Reckitt Benckiser Healthcare B.V. 32054192
Recoll B.V. 20089070
Recoy B.V. 68876661
Recreate Solutions B.V. 74752103
Recruit a Student Personeelsdiensten B.V. 20092214
Recruit Global Staffing B.V. 39066013
Recruit Robin 68461925
Recruitee B.V. 63881829
RED B.V. 67317847
Red Bear Tech B.V. 84309687
Red Bee Media B.V. 69880379
Red Box Energy Services B.V. 56202180
Red Bull Nederland 31044812
Red Hat B.V. 32110594
Red Kubes B.V. 78209978
Red Point Alloys B.V. 27126259
RED Tax Specialists B.V. 51554089
Reddit Netherlands B.V. 83433880
Redefine Europe B.V. 71844732
Redevco B.V. 54268214
Redevco Nederland B.V. 33020487
Redivivus B.V. 27341691
REDMATH B.V. 55465374
Redox Water Technology B.V. 08038650
Redstack B.V. 01106094
RED-TO-GREEN B.V. 76956105
Reducept B.V. 74239678
Redwood Software Nederland B.V. 30141687
REEDEREI NORD B.V. 59019352
Reef Projectmanagement B.V. 17092021
REEL GmbH 34169301
Refinitiv Netherlands B.V. 34126374
Reflow B.V. 65588436
Reframing Studio B.V. 33296586
Refresco Europe B.V. 28098370
Refresco Holding B.V. 24395414
Refreshworks B.V. 77947134
REG Overseas Holdings B.V. 61918040
Regal Digital B.V. 69960445
Regnology Netherlands B.V. 73006610
Regus Amsterdam B.V. 33244831
ReHash Technologies B.V. 64653935
Reinier de Graaf Groep 41159777
Reith Laser B.V. 10029257
RelationalAI B.V. 71181423
Relay42 Development B.V. 80416691
Relay42 Netherlands B.V. 51634155
Release Management B.V. 69258236
Relevant Online B.V. 65890981
Reliance IT Services B.V. 32137246
Relive B.V. 67325718
Relo Transeuro Netherlands 61187313
RelyOn Nutec Digital B.V. 65511514
Remark International B.V. 34122876
Remat Chemie B.V. 17044194
Remefox B.V. 69593787
Remeha B.V. 08099058
Remote B.V. 76389197
Remote payroll B.V. 87347652
Remotehands 247 B.V. 71376666
Rena Electronica B.V. 20093814
Renaissance Construction B.V. 62112309
reNature Investments B.V. 75028891
Rendon Beheer B.V. 23030091
Renesas Design Netherlands B.V. 17177191
Renewaball B.V. 82788812
Renewable Energy Fuels B.V. 69097844
Renewable Technologies B.V. 34336602
Renewi Nederland B.V. 17089397
Renewi Support B.V. 24390763
Renewtech B.V. 75699877
Renolit Nederland B.V. 36013690
Rentcars B.V. 73217603
Rentman B.V. 60733144
Renual Software B.V. 62041614
Repa Conveyor Equipment B.V. 37095157
Repay HRM Services Tilburg 55530230
Reprehendo B.V. 64570886
Repsol Sinopec Brasil B.V. 27380332
Republic M! B.V. 27340246
RepubliQ B.V. 52582078
Res2 B.V. 34116904
Rescop B.V. 17180604
Research Square B.V. 72828749
Réseaux IP Européens Network Coordination Centre (RIPE NCC) 40539632
Resleeve B.V. 81628722
Resn Europe Limited 53972643
Resolve Salvage & Fire (Netherlands) B.V. 68215495
Resources Global Professionals (Europe) B.V. 30166240
Resources Management & Finance B.V. 30128212
Respace B.V. 81753403
Respiro B.V. 75528835
Response B.V. 16043753
Restaurant Asia Wijchen B.V. 10019149
Restaurant De Salentein B.V. 08058573
Restaurant King of India 09130523
Result Financiële Dienstverlening B.V. 34275994
Resumedia B.V. 66341817
Retail Unity B.V. 65776518
Retailisation Holding B.V. 34372631
Retailors-FL NK Ventures B.V. 77040651
Re-Teck Reverse Supply Chain Management B.V. 61894702
Returnista B.V. 69019460
Reunion Ventures B.V. 34156440
Revantage Europe Netherlands B.V. 66531772
ReviMedia B.V. 54070686
Revinate B.V. 57292094
REV'IT! SPORT INTERNATIONAL B.V. 17122771
Revvity Nederland B.V. 20078200
Rewire EU B.V. 72553936
Reynen Court B.V. 72069988
RF Solutions B.V. 17259969
RGA International Reinsurance Company Designated Activity Company Branch Office for the Netherlands 30267682
RGS Development B.V. 37092629
RH Marine Netherlands B.V. 24193093
RHEA System B.V. 51393069
Rhenus Air & Ocean B.V. 34062275
Rhenus Contract Logistics Holding B.V. 27164596
Rhenus ICT Services B.V. 34146461
RHI Magnesita Trading B.V. 71377050
Rhion Versicherung AG 75875837
Rhosonics Analytical B.V. 31045560
RiboPro B.V. 77778235
Ricardo Nederland B.V. 30156895
Richtek Europe B.V. 17212136
Ricoh Europe (Netherlands) B.V. 34268980
Ricoh Europe SCM B.V. 34267759
Ricoh International B.V. 33243098
Rida Trade Netherlands B.V. 24495168
Ridder Growing Solutions B.V. 27217164
Rider Levett Bucknall (Europe) B.V. 78652960
Ridetech International B.V. 64591069
Ridley Scott Creative B.V. 73643009
RIF Europe B.V. 73584460
Rijk Zwaan The Netherlands B.V. 64429334
Rijksdienst voor Ondernemend Nederland 27378529
Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) 30276683
Rijksuniversiteit Groningen 01179037
Rijkswaterstaat 27364178
Rijnboutt B.V. 34215743
Rijnmond Maintenance Services B.V. 24452246
Rijnmond Operations B.V. 24326849
RINA Netherlands B.V. 24436823
Rinagro B.V. 01093224
Ring of Security B.V. 68725965
Rinsma Invest B.V. 63239515
Rion Co., Ltd. Europe Representative Office 34145933
RiSa IT B.V. 30213859
Riscure B.V. 27287509
Risk IT Services B.V. 74789120
Risk Topics B.V. 70138117
RiskQuest B.V. 34313326
Ritchie Bros. B.V. 27165397
Ritchie Bros. Shared Services B.V. 20124865
Rituals Cosmetics E-commerce B.V. 59751061
Rituals Cosmetics Enterprise B.V. 34136394
Ritz Beheer B.V. 14057525
River BioMedics B.V. 71357637
Riverbed Technology B.V. 34241343
Riverflex Trading NL B.V. 71751483
Riverty Services Netherlands B.V. 62155393
Rivian Netherlands B.V. 80956661
Riwal Holding Group B.V. 23062680
Rizing B.V. 30212957
Rizzani de Eccher S.P.A. 76335534
RLG Europe B.V. 33134283
RM Holdings B.V. 62108913
RMMBR B.V. 60227168
RMS Marine Service B.V. 71378766
RNHB B.V. 66858925
Roadmap B.V. 54267412
Roamler B.V. 52686310
Robeco Nederland B.V. 24143763
Robert Bosch B.V. 33190908
Robert Bosch Finance Nederland B.V. 09126769
Robert Morsink Bouwplan B.V. 74486675
Robert Walters B.V. 34143155
Robin Radar Systems B.V. 27371517
Robopharma B.V. 69646090
Robot Kittens B.V. 77657071
Robust Engineering Design B.V. 56072279
Roca Plant B.V. 59061898
Rocateq Europe B.V. 24300221
Roche Diabetes Care Nederland B.V. 59964014
Roche Diagnostics Nederland B.V. 39035097
Roche Nederland B.V. 30041907
Roche Pharmholding B.V. 30134669
Rock Payroll B.V. 66059178
Rocket Software B.V. 23064120
Rockfeather Data Vizualization B.V. 77531019
Rockstart Entrepreneurs B.V. 59104929
Rockwell Automation B.V. 24325789
Rockwool B.V. 13014428
ROCSYS B.V. 74482343
Rocycle 63834669
Rodeo Software B.V. 34257666
ROGER365.io B.V. 82264996
Rogier Wieland Studio 27364073
Rohill Engineering B.V. 09084362
ROHR-IDRECO Dredge Systems B.V. 55601642
Rojo Consultancy B.V. 53572750
Roku International B.V. 75604450
Roland B.V. 33229312
Roland Berger Strategy Consultants B.V. 34166316
Rolande B.V. 18075879
Rolldock Shipping B.V. 24396582
Rollecate B.V. 05026900
Rollepaal Pipe Extrusion Technology B.V. 05020784
Rolls-Royce Solutions Benelux 23031666
Rollz International B.V. 34389218
ROMEO B.V. 70533512
ROMETAL B.V. 24309192
Rompa Holding B.V. 17136230
Rompslomp.nl B.V. 63269430
Romynox B.V. 27339113
rond consulting B.V. 59836113
Ronimo Games B.V. 57406138
RONIN Amsterdam B.V. 70346003
Röntgen Technische Dienst B.V. 24051923
Roodhart Emission Control B.V. 24306324
Rooftop Energy B.V. 63751372
Roompot Service B.V. 22031538
RoomRaccoon B.V. 67848540
Roosh Platforms B.V. 86903039
Rootline B.V. 83218025
Ropiton Holding B.V. 39101410
Rosario Handel B.V. 18110482
Rosefield Watches B.V. 62124234
Rosemind Consulting B.V. 66613752
Rosen Europe B.V. 08089342
ROSEN Technology & Research Center GmbH 73544140
Roser Consys B.V. 23074963
Rosewood Hotels and Resorts Netherlands B.V. 66112095
Rosier Nederland B.V. 21009167
Rossen Seeds B.V. 36039605
RosterBuster B.V. 64921247
Rotaserve B.V. 65007964
Rotate Group B.V. 86066021
Rothwell International B.V. 33280572
Rotor B.V. 08030665
Rotork Gears Holding B.V. 08129917
'Rotterdam Community Solutions B.V.' (Rotterdam C.S. B.V.) 24297557
Rotterdam Multiservices (RD Multiservices) B.V. 51786621
Rotterdam School of Management 41129558
Rotterdam Trading Office B.V. 51030020
Round Hill Capital Netherlands B.V. 72546034
Rousselot B.V. 01050139
RoutiGo B.V. 68526075
Roveg Fruit B.V. 30166109
RoviSys Nederland 63117819
Royal Air Maroc 33132445
Royal Coster Diamonds B.V. 33180723
Royal Huisman Shipyard B.V. 05036419
Royal Ingredients Group B.V. 68643551
Royal Lactalis Leerdammer B.V. 23073850
Royal Reesink B.V. 08005560
Royal Roos B.V. 55924425
Royal Schiphol Group N.V. 34029174
Royal SMIT Transformers B.V. 10042215
Royal Swinkels N.V. 64910792
Royal Terberg Group B.V. 30045546
Royal Textile B.V. 34332325
Royal Uitzendbureau B.V. 51841738
Royal Van Lent Shipyard 28000558
RPC Packaging Holdings B.V. 38024240
RPG Asset Management B.V. 51007851
RPM Europe B.V. 75119056
RPS advies- en ingenieursbureau B.V. 24161143
RPWalter Consulting B.V. 71814752
RR Holland B.V. 20094250
RRo Industrial Design B.V. 24182851
RSM Netherlands Accountants N.V. 34255759
RSM Netherlands Belastingadviseurs N.V. 34255756
RSM Netherlands Business Consulting Services B.V. 64221628
RSM Netherlands Financial Advisory Services B.V. 65164113
RSM Netherlands Holding N.V. 34255762
RSPO Secretariat 69445508
RT Chem B.V. 73346527
RTL Nederland B.V. 32105893
Rubens Kwekerijen B.V. 37163408
RUBIX B.V. 30137556
Rubrik The Netherlands B.V. 70358966
Rudolf Steiner College 40407208
Rugcentrum Baarn B.V. 60967439
Rugkliniek Heerlen B.V. 14080886
RugZorgKliniek Emmeloord B.V. 53377125
Ruimtemanagers B.V. 68561172
Rulewave B.V. 24144703
Ruma Products B.V. 53919351
Ruma Rubber B.V. 04033678
RUNI Industries B.V. 58747427
Rural Spark B.V. 57292795
Russell Investments Ireland Limited 67296386
Russell Reynolds Associates B.V. 33296630
Ruwer Uitzendbureau voor Vormgeving B.V. 33300601
RWE Generation NL Personeel B.V. 16060897
RWE Renewables Benelux B.V. 34319498
Ryberg B.V. 63738066
Ryder Cycling B.V. 67037186
RYMAX B.V. 60652608
S&P DJI Netherlands B.V. 70705445
S. Khonkaen Foods (Netherlands) B.V. 58990577
S.C. Johnson Europe B.V. 30097965
S.C. Johnson Europlant B.V. 30037575
S.R.S. Specialist Retail Systems B.V. 33223035
S.T.R.S. B.V. 75218267
S.W.I.F.T.(Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication SCRL) 28029574
Saab Nederland B.V. 81122373
Saab Technologies B.V. 08060878
SAB ELECTRO B.V. 76956202
SAB&T Tec B.V. 83031766
Sabaas B.V. 62804901
SABIC Capital B.V. 14105349
SABIC Europe B.V. 14073237
SABIC Global Technologies B.V. 14095340
SABIC Innovative Plastics B.V. 20079272
SABIC Limburg B.V. 14072225
Sabre Marketing Nederland B.V. 33268357
SACA Europe B.V. 73142883
SafeSize B.V. 61772968
SafetyCulture B.V. 85785342
Safi Sana Holding B.V. 30285039
Sage + Archer B.V. 69611033
Sage Parts Europe B.V. 34306366
Sagesse Jeugdhulp 71169377
Saia Agrobotics B.V. 75339269
SAIC MOTOR Europe B.V. 75259877
Saietta Europe B.V. 08041258
Sail Ventures B.V. 68338562
Saint-Gobain Autover International B.V. 20063584
Saipem Contracting Netherlands B.V. 50511254
Sairopa B.V. 82089221
Sakata Holland B.V. 34070696
Sakura Finetek Europe B.V. 28065449
SalesChamp B.V. 61706108
SalesScreen Europe B.V. 69064849
Salland Engineering (Europe) B.V. 05062593
Salonized B.V. 75045877
Salonized Holding B.V. 64876233
Salta Group B.V. 30074837
Salure ICT B.V. 60515538
Salut Holding B.V. 74998544
Salvedo Health Clinic B.V. 58901477
Salvia BioElectronics B.V. 68225806
Salvius Legal B.V. 51665174
Sam Media B.V. 27308939
SaM Solutions GmbH & Co. KG 61995266
Samarco Iron Ore Europe B.V. 34140125
Samasource International B.V. 73846015
Samba Holdco B.V. 80212700
Samco Aircraft Maintenance B.V. 14040129
SaMe Chemicals B.V. 23031961
Samenwerkende Tandartsen B.V. 17231581
Samotics B.V. 64305635
Samskip Services B.V. 73672475
Samsung Bioepis NL B.V. 71719652
Samsung Electronics Air Conditioner Europe B.V. 67060269
Samsung Electronics Benelux B.V. 27157139
Samsung Electronics Europe Logistics B.V. 27252366
Samsung SDS Global SCL Netherlands Coöperatief U.A. 53842316
Samvardhana Motherson Automotive Systems Group B.V. 53709713
SAN ISN B.V. 68497032
Sana Commerce EMEA B.V. 67709834
Sanctuary Kliniek B.V. 84826282
Sanctuary Kliniek Holding B.V. 59443871
Sanders US Tax Services B.V. 66499461
Sandhills East Limited - Netherlands Branch 70661960
Sandoz B.V. 32029918
Sandvik Benelux B.V. 24214689
Sandvik Mining and Construction B.V. 53449320
Sanjia Netherlands B.V. 08161006
Sankyu (Europe) B.V. 24256651
Sanofi B.V. 32050737
Sanoma Learning B.V. 34215694
Sanos Rugzorg 60126817
Sanquin Diagnostiek B.V. 67177476
Sanquin Innovatie B.V. 70159882
Santa Fe Relocation Services B.V. 33288150
Santander Consumer Finance S.A., Branche Nederland 84418966
Santen SA, the Netherlands branch 69983208
Santon Group B.V. 18076438
Santova Logistics B.V. 24457789
Santrade Ltd. 24225792
Sany Benelux B.V. 89533658
SAP Nederland B.V. 16053535
Sapienza Consulting B.V. 28106636
Sappi Netherlands B.V. 14631721
Sapporo Europe B.V. 74186892
Sarten Packaging Netherlands B.V. 66585066
Sartorius Netherlands B.V. 30048807
Sas Institute B.V. 32043244
Sasja Careers B.V. 70282994
Sasma B.V. 27252642
Sasol Holding (Netherlands) B.V. 33261936
Satelligence B.V. 65413105
Satelligence B.V. 81534787
Satellogic Netherlands B.V. 84194413
Satmex International B.V. 52230996
Sato Europe GmbH Benelux 64173682
Satriun B.V. 53235665
Satter Phalaenopsis B.V. 11068007
Satyam Computer Services LTD 17162457
Saval B.V. 20062192
Savision B.V. 30219223
Saxion Hogescholen 38024938
Saybolt Nederland B.V. 24228922
SBIN B.V. 64009831
SBit Automatiseringsdiensten B.V. 24297473
SBM Offshore Amsterdam B.V. 62829327
SBM Schiedam B.V. 24173568
SBM Schiedam Projects B.V. 24233923
SBS Corp B.V. 82709793
SC Staffing B.V. 31045618
Scailable B.V. 77315073
Scale Logic Europe 34143597
Scale Up Nation B.V. 67697038
Scaler B.V. 86048171
Scan Modul B.V. 30076824
Scandinavian Tobacco Group Eersel B.V. 17009046
Scania IT Nederland B.V. 05062402
Scania Logistics Netherlands B.V. 56552793
Scania Production Meppel B.V. 05046846
Scania Production Zwolle B.V. 05020370
Scanmar B.V. 30111449
ScanTrust B.V. 72697881
Scarabee Systems & Technology B.V. 24166429
Scatec Poland B.V. 86163906
Scatec Solar Netherlands B.V. 63976404
Scenic Biotech B.V. 68003811
Scenius Software Engineering B.V. 70528500
Scenwise B.V. 67399258
Schaaf- en Boorwerk Rotterdam B.V. 24099959
Schaffelaarbos B.V. 09035332
Scheepswerf Slob B.V. 23034745
Scheer Nederland B.V. 55679285
Scheidt & Bachmann Nederland B.V. 18090524
Scheldebouw B.V. 22035330
Schelstraete Delacourt Associates B.V. 24253488
Schenker Global Management & Services GmbH 71585559
Schenker Logistics Nederland B.V. 24015922
Scherpthe B.V. 63412462
Schindler Liften B.V. 27002562
Schiphol Area Development Company N.V. 34063671
Schiphol Nederland B.V. 34166584
Schlumberger B.V. 27093931
Schlumberger Finance B.V. 27243825
Schlumberger Limited Dutch Branch 27141012
Schlumberger Offshore Services Limited 27182014
Schlumberger Oil and Gas Technologies B.V. 34073441
Schlumberger Petroleum Services C.V. 27145133
Schneider Electric Systems Netherlands N.V. 31014519
Schneider Electric The Netherlands B.V. 34034429
Schoeller Allibert Services B.V. 57193118
Scholt Energy Trading B.V. 50103962
Schothorst Feed Research B.V. 39084732
Schouw Informatisering B.V. 20088172
Schrijvershof B.V. 23064074
Schuberg Philis B.V. 34116400
Schüco Nederland B.V. 33156339
Schuiteman Audit & Assurance B.V. 08081961
Schuiteman Corporate Finance B.V. 69363951
Schunk Xycarb Technology B.V. 17046001
Schutter Rotterdam B.V. 24134746
Schweitzer Engineering Laboratories B.V. 17156658
Schweppes International Limited 34112755
Sci-Buy Netherlands B.V. 74367099
Science and Technology B.V. 27289872
Science and Technology Experts Pool B.V. 27323421
Sciosense B.V. 63386283
SciSports Datascouting B.V. 58187863
Scitodate B.V. 68865880
SCM Management B.V. 63656329
SCMworx Business Solutions B.V. 84314087
Scodix B.V. 68790465
SCOPEinsight B.V. 32160247
Scotch Whisky International B.V. 51096072
Screen INFOmatch B.V. 17167169
Screen6 B.V. 57226504
Screenpoint Medical B.V. 60633832
Scribbr B.V. 67863019
Scribd Netherlands B.V. 73946958
SCS Europe B.V. 65889266
SCS Training & Consultancy B.V. 34203187
SCW Systems B.V. 58763368
SD Worx HCM B.V. 24396261
SD Worx Payrolling B.V. 14069215
SDC Engineering B.V. 58198393
SD-Insights B.V. 64128601
SDL Netherlands B.V. 34167559
SDR Beheer B.V. 24338708
Sdu Uitgevers B.V. 27193898
SE Blades Technology B.V. 08097855
Sea Level B.V. 34115797
Sea Sonic Europe B.V. 17226278
Seaborough Research B.V. 62110217
Seafood Connection B.V. 39090057
Seafood TIP B.V. 69451249
Seagate Technology (Netherlands) B.V. 34145184
Sealed Air B.V. 09114711
SeaQurrent Holding B.V. 59416319
Seara Meats B.V. 33274884
Seatec UK Limited 54701988
Seatrade Holding B.V. 02046436
Seaway 7 Engineering B.V. 27141777
SEB PROFESSIONAL Nederland B.V. 33235204
SecFi Technologies B.V. 68996179
Seco Tools B.V. 12016218
Second Company B.V. 34303329
Second Company International B.V. 72824522
Sectra ImaXperts B.V. 39069257
Secumail B.V. 69887594
Secura B.V. 17126968
Securelogin B.V. 60076712
SecureOne International B.V. 17284956
Securify B.V. 58043624
Securify Inline B.V. 76849236
Securitas B.V. 33224882
Securitas Direct B.V. 17158925
Sedef Impex Groenten & Fruit B.V. 24308923
See the Good B.V. 83455841
See Tickets B.V. 01140404
SEEBURGER Benelux 34237068
SeeCubic B.V. 52962911
Seed Processing Holland B.V. 36009535
Seed2Lead B.V. 53991389
Seenons B.V. 76467244
Segway Discovery Europe B.V. 77884760
Segway-Ninebot EMEA 65533305
Seine (Holland) B.V. 51537435
SEKISUI ALVEO B.V. 13015670
Sekisui Europe B.V. 34067480
Sekisui S-Lec 13037554
Selcom B.V. 05082463
Select Engineering B.V. 56224516
Selecta Infrastructuur B.V. 24362627
Selectum B.V. 27257999
SELEGGT NL B.V. 73393657
Self-screen B.V. 34292236
Selmers Industrial B.V. 34093616
Selo Holding B.V. 06083480
Semaku B.V. 58031405
Semansys Technologies B.V. 27260962
Semiconductor Ideas To The Market (Itom) B.V. 20089913
Semmtech B.V. 27313170
Sempre Technology B.V. 70947481
Semrush B.V. 85307858
Senbis Polymer Innovations B.V. 82396930
Sencio B.V. 30288321
SendCloud B.V. 66572959
SendCloud Global B.V. 60316721
Sendmarc Europe B.V. 87209322
Sendsteps B.V. 34307436
Senkron Energy Digital Services B.V. 89494180
sennder Benelux B.V. 72928069
Sennheiser Nederland B.V. 39058009
SENOR Tech B.V. 34304912
Sensara B.V. 60863463
Sensata Technologies Holland B.V. 34243027
Sense Health B.V. 59317132
SenseGlove B.V. 63119986
Sensia Netherlands B.V. 74224921
Sensitech EMEA B.V. 28067704
Sensity B.V. 73175501
Sensixs Design B.V. 56543875
Sensor Netherlands B.V. 59743581
Sensor West B.V. 67529763
Sensorfact B.V. 72284404
Sensorfy B.V. 62584715
Sensoterra International B.V. 81100981
Sensys Gatso International B.V. 34064750
Sensys Gatso Netherlands B.V. 34065996
Sensys Gatso Software B.V. 34077170
Senta The Netherlands B.V. 17146073
Sentia MPC B.V. 52121097
Sentillia B.V. 69402132
Sentillia Tech B.V. 90356691
SentinelOne B.V. 78312949
Sentry Software Netherlands B.V. 87173301
SentryX B.V. 70207410
Seoil Holding Coöperatief U.A. 67452329
Seqirus Netherlands B.V. 63704005
Sequal Projects B.V. 67100740
SeQuenX B.V. 66600510
Serco Nederland B.V. 28066232
SERES EUROPE B.V. 89632680
Serket B.V. 69822549
Serromah Shipping B.V. 24195751
Serverius B.V. 34367179
ServiceHouse B.V. 62009761
ServiceNow Nederland B.V. 53045998
ServiceShift B.V. 72535180
Servorg Uitzendbureau B.V. 27144722
SET Management B.V. 53866142
Sete Netherlands II B.V. 61414891
Settels Savenije van Amelsvoort B.V. 18036943
Settly B.V. 73688355
Seuss Consulting B.V. 60793961
Seven Homes Ambassador 27171525
Sevenhills Logistics B.V. 77272749
Seven-Up Nederland B.V. 32018829
SFDC Netherlands B.V. 30211409
SFG B.V. 60209526
SFI Markets B.V. 56475160
SFL Canusa International B.V. 66965640
SG Equipment Finance Benelux B.V. 33231337
SGI-Aviation Services B.V. 34270649
SGS Nederland B.V. 24226722
SGS Packaging Netherlands B.V. 32117469
SH International B.V. 73064580
Shackle B.V. 83289623
Shada B.V. 08100006
Shaerp Solutions B.V. 72875186
ShaleProfile B.V. 69690480
Shamrock Ventures III B.V. 65530667
Shandong Xinhua Pharmaceutical (Europe) B.V. 52090353
Shanghai Freemen Europe B.V. 61640212
ShanX Medtech B.V. 74534084
Shared Services Europe B.V. 60744510
Shareforce B.V. 75158221
Shareholder.com B.V. 34183120
ShareValue B.V. 53517334
Sharewire B.V. 27262758
Sharp Jusda Logistics (Netherlands) B.V. 74581686
ShawCor International Coöperatie U.A. 58209727
Shekoy Chemicals Europe B.V. 28117965
Shell Asset Management Company B.V. 27075766
Shell Chemicals Europe B.V. 24332907
Shell Downstream Services International B.V. 27265874
Shell EV Charging Solutions B.V. 32158064
Shell Global Solutions International B.V. 27155370
SHELL Information Technology International B.V. 27146204
SHELL International B.V. 27155369
SHELL International Exploration and Production B.V. 27002688
Shell Lubricants Supply Company B.V. 27269007
Shell Nederland B.V. 24098177
SHELL Nederland Chemie B.V. 24082750
SHELL Nederland Raffinaderij B.V. 24094988
SHELL Petroleum N.V. 27002687
Shen Shi B.V. 09151321
Shervin B.V. 59771526
Shields Environmental B.V. 53527550
Shiftbase B.V. 59514701
Shifter Verloning Nederland B.V. 34357469
Shifter Zakelijke dienstverlening B.V. 59617667
Shimano Europe B.V. 08076068
SHINE Europe B.V. 83919481
Shin-Etsu International Europe B.V. 33218894
Shin-Etsu Polymer Europe B.V. 12028985
Shin-Etsu PVC 34123402
Shin-Etsu Silicones Europe B.V. 39049276
Shinko Machineries Europe B.V. 33163750
Shinn Fu Europe B.V 20070856
SHINWATEC LIMITED EUROPE Representative Office 86720600
Shionogi B.V. 73229180
Shipitsmarter.Com B.V. 34131907
Shipsy B.V. 91552346
Shirley Parsons B.V. 76628663
Shiva Soft Solutions B.V. 66084628
SHL Nederland B.V. 30073998
Shoes Unlimited B.V. 62110624
Shop-Apotheke Service B.V. 63955938
Shopify Commerce Netherlands B.V. 82284059
Shopping Minds Nederland B.V. 57701687
ShoreTension B.V. 50596721
Short Stay Group Operations B.V. 34300122
Shouguang Vegetable Industry Holding Group Netherlands B.V. 55658431
Showa International (Netherlands) B.V. 34151373
SHPP B.V. 74096435
SHPP Sales B.V. 74074458
Shuguang Europe B.V. 17219625
SHV Energy N.V. 30098428
SHV Holdings N.V. 30065974
Shypple B.V. 66593972
Sia Partners 34362284
Sidhu Food B.V. 33306070
Siebel Jewelry B.V. 60134577
Siemens Electronic Design Automation B.V. 34063001
Siemens Energy B.V. 53745175
Siemens Energy Finance B.V. 77784073
Siemens Energy Holding B.V. 75347679
Siemens Gamesa Renewable Energy 67034276
Siemens Healthineers Holding III B.V. 69414335
Siemens Healthineers Nederland B.V. 08050305
Siemens Industry Software Netherlands B.V. 71436391
Siemens International Holding B.V. 27044420
Siemens Mobility B.V. 71002693
Siemens Nederland N.V. 27015771
Siere Handel B.V. 39099457
Sierra Instruments B.V. 33237377
Sif Netherlands B.V. 13027369
Siflower Communication Holland B.V. 83060669
Sig Combibloc B.V. 06058479
Sigmax Government Products B.V. 08176866
Signify Holding B.V. 17054234
Signify N.V. 65220692
Signify Netherlands B.V. 17061150
Signkick R&D 66445671
Signpost Six B.V. 66139414
SignRequest B.V. 61138088
Siilo Holding B.V. 63858975
Silgan Dispensing Systems Netherlands B.V. 18050688
Silhouette Europe B.V. 89847180
Silhouette Europe Representative office 68920350
Silicon Integrated B.V. 74814982
Silicon Power Computer and Communications Netherlands B.V. 39090688
Silicon Refractory Anchoring Systems B.V. 27192515
Silk Way Airlines GmbH 66626579
Silver Ocean B.V. 34201965
Silverflow B.V. 75705680
SIM International B.V. 58371869
Simacan B.V. 57084173
SimCorp Benelux SA/NV 24401945
Sime Darby Oils Zwijndrecht Refinery B.V. 24328835
Simex Transport and Forwarding B.V. 35026479
Simmons & Simmons LLP 51088282
Simon-Kucher & Partners B.V. 34365127
Simply Green B.V. 66885965
Simptel B.V. 75987252
SimStudio International Consultants B.V. 76076326
Simtech Cloud Consulting B.V. 62586432
SIMtoCARE B.V. 70934126
Simwave B.V. 66427576
Simytech Uitzend- en Detacheringsbureau Hengelo B.V. 08127318
Sineria Holland B.V. 61343862
Singapore Airlines Ltd 33134631
Single Cell Discoveries B.V. 71626336
Single Quantum B.V. 54424089
Sinner B.V. 32060153
Sinnovision Management B.V. 58921923
Sinoboom B.V. 77223837
Sinochem Atlantic Resources B.V. 34289325
Sinomedik B.V. 52753220
Sino-Ned Business Consultancy B.V. 34317317
Sinotrans Air Transportation GmbH Netherlands Branch 75559838
Sintecs B.V. 08185577
Sioux Expats B.V. 73761966
Sioux Technologies Assembly B.V. 76235831
Siqura B.V. 34209061
Sir Albert Hotel B.V. 34259391
Sircle Collection B.V. 34369785
SIRE Staffing Solutions B.V. 73348228
Sirius Medical Systems B.V. 68134673
Siron B.V. 08147849
SIRVA B.V. 27018231
SIS Global Netherlands B.V. 82215332
Sisar B.V. 61824305
SITA B.V. 34123443
Sitech Services B.V. 14105702
Sitecom Europe B.V. 24313551
Sitecore Nederland B.V. 30245580
SiTime Netherlands B.V. 68414889
Siveele B.V.i.o. 20169798
Six Dogs B.V. 81479220
Sjaak van der Vijver B.V. 27345463
Sjaak van Schie B.V. 27260928
Sjartec Technische Groothandel B.V. 28019528
SK Enmove Europe B.V. 34354653
SKAAL B.V. 68059043
Skalar Analytical B.V. 20042879
Skeye B.V. 57161283
SKF B.V. 30047921
Skilllab B.V. 70768668
SkillShift B.V. 88540588
SKIM Analytical 24135624
SkinVision B.V. 55195520
Skopei Digital B.V. 70587310
Skydreams B.V. 24330161
SkyGeo Netherlands B.V. 61630896
Skyhaus B.V. 73729574
Skykick B.V. 65800656
SkylineDx B.V. 58599797
SkyNRG B.V. 50242423
SkyShowtime Limited 86308688
SkySpecs B.V. 72077336
SkyTeam Airline Alliance Management Coöperatie U.A. 34345101
Skytree B.V. 61020796
Skyworkz B.V. 71738185
Slalom Netherlands B.V. 76125386
Sledge Hammer Engineering International B.V. 24270960
Sleepdienst Adriaan Kooren B.V. 24066028
Sleepy P Ranch B.V. 66408520
Sleeve Technology B.V. 17246503
Slim Development B.V. 55004342
Slim met Energie B.V. 55033490
Slimmer AI 01145626
Slimmer AI Labs B.V. 82155283
Slimmer AI Science B.V. 82155275
Slimstock Holding B.V. 38024648
SLJ Investment Partners B.V. 62856642
SLK Software Netherlands B.V. 34258286
Sluis Cigar Machinery B.V. 05029396
Smaeckpakhuys B.V. 20121483
SMAL GmbH 73994367
SmallRig Europe B.V. 90715365
Smallsteps B.V. 60901934
Smarlet RPM B.V. 27327203
Smart Asset Integrity Solutions B.V. 24314380
Smart Compliance Solution B.V. 82951632
Smart Grid B.V. 74915835
Smart Medical and Trade B.V. 72705558
SMART Photonics B.V. 54843219
Smart Robotics B.V. 75859602
Smart.pr B.V. 57083126
Smart2IT B.V. 75030829
Smart4Aviation Technologies B.V. 50372580
SmartFarming B.V. 68229194
Smartfeedz 17209844
Smartlab Holding B.V. 24349518
Smartland 66234271
SmartLockr 61781614
Smartmatic International Holding B.V. 04032259
SmartMed B.V. 64797538
SmartNow B.V. 63620162
SmartSD Holding B.V. 24430055
Smartshore B.V. 56609485
SmartTip B.V. 08119525
SMB Capital B.V. 24345275
SMBC Aero Engine Lease B.V. 58968504
SMBC Bank EU AG 74151851
SMC Nederland B.V. 33165882
Smets Food Trading B.V. 57754632
Smiler B.V. 80689078
Smit Lamnalco Netherlands B.V. 54802202
Smit Thermal Solutions B.V. 62918621
Smith & Associates Europe B.V. 34112048
Smith & Nephew Operations B.V. 73958476
Smiths Detection Benelux B.V. 69323593
Smits van Burgst Raadgevend Ingenieursbureau 27092121
SMRC Automotive Holdings Netherlands B.V. 60670274
SMS Cycling B.V. 08119294
SMS Global Logistics B.V. 69452954
SMST Designers & Constructors B.V. 01059469
SMT Services B.V. 65860667
SMT Shipping (Netherlands) B.V. 50582550
SMT Zorg & Zorgadvies B.V. 70366640
Smurfit Kappa Nederland B.V. 14628280
Smurfit Kappa Paper Services B.V. 32065886
Smurfit Kappa Parenco B.V. 09042723
Smurfit Kappa Recycling B.V. 16084803
SN Power Invest Netherlands B.V. 60009586
Snap B.V. 67777538
Snappet B.V. 55161510
SNBC Europe B.V. 17062599
SnelStart Software B.V. 37054131
Snijders Intelligent Automation 23051631
Snippet Technologies IT B.V. 84247800
SNOT B.V. 58899634
Snowflake Computing Netherlands B.V. 73059277
SNR Schouten & Nelissen Recovery B.V. 11014569
SNV Shell Nederland Verkoopmaatschappij B.V. 24112907
SO Connect B.V. 56838182
SOA People Nederland N.V. 17104742
Sobolt B.V. 67363571
Sociaal-Economische Raad - SER 27363950
Social Audience B.V. 62917161
Social Circle B.V. 52911217
Social Finance NL B.V. 71759735
Social Inc. B.V. 37153193
Socios Sports B.V. 34242182
Sockeye Creative Inc. 64795373
SODAQ Engineering B.V. 78267714
SodaStream International B.V. 20083292
Soderberg Transport 77080793
Sodexo Altys B.V. 24403427
Sofico Services 20103780
Sofis B.V. 28060405
Sofra Dairy Products B.V. 62128051
Softlayer Dutch Holdings B.V. 52461041
Softline Solutions Netherlands B.V. 50774840
Software AG Nederland B.V. 11032512
Software for Chemistry & Materials B.V. 33301537
Software Foundry B.V. 50383426
Software Improvement Group B.V. 34133013
Software Quality Measurement and Improvement B.V. 24258907
SoftwareONE Netherlands B.V. 33226399
Sogeti Nederland B.V. 30200252
Soho House Amsterdam B.V. 63310406
S-OIL Corporation 54165261
Sojitz Aerospace Corporation, Amsterdam Branch 74159666
Sojitz Aviation and Marine B.V. 34159452
Sojitz Corporation of Europe B.V. 83595384
Sojitz Global Investment B.V. 55868673
SolaaS Lab B.V. 85837091
Solar Chiropractic 63792877
Solar Monkey B.V. 64301400
SolarClarity B.V. 32123093
Solarclarity Shared Services B.V. 58829237
SolarComfort B.V 11055205
SolarDuck B.V. 80923879
Solarge International B.V. 78002613
Solarix Concepts B.V. 73282944
SolarOplossing B.V. 75473127
SolarPlaza International B.V. 52919129
SolarTurn B.V. 53545702
Solarus Smart Energy Solutions B.V. 77904419
Solenis Netherlands B.V. 60529075
Solera Nederland B.V. 30173899
Solico Engineering B.V. 66511291
Solid Professionals Interim B.V. 30242744
Solid Sands B.V. 61176249
Solid Trading B.V. 37152948
SolidNature Projects B.V. 55056091
Solina Netherlands B.V. 24314442
Solis Naturals B.V. 75863189
Solis Tractors & Agricultural Machinery B.V. 73516228
Solit Network Solutions B.V. 35028509
SolMateS B.V. 08152703
Solnet Group B.V. 68473370
Solstice Pharmaceuticals B.V. 78428491
Solulever B.V. 72312491
Solutional Consulting B.V. 85213675
Solutional Netherlands B.V. 27287306
Solvès Employee B.V. 76489973
Solvinity 59597291
Solvy B.V. 77235053
Somar Europe B.V. 72631899
Somatics Incubator B.V. 72189185
Somi Shokuhin Co., Ltd. 76439941
Somnox B.V. 67150179
Sonac Vuren B.V. 59079266
Sonata Software Limited 50031473
Sonder Technology B.V. 76715949
Songbook B.V. 82785767
Sonion Nederland B.V. 14098797
Sonneborn Refined Products B.V. 54991439
Sono Hospitality B.V. 86411470
Sonos Europe B.V. 32107881
SonoScape Medical Netherlands B.V. 70727295
Sonova Nederland B.V. 30153332
Sonova Retail Support Centre B.V. 69114544
Sonum B.V. 50740067
Sony Europe B.V. 71682147
Sony Music Entertainment Netherlands B.V. 32037174
Soolutions E-commerce B.V. 60162589
Sooqr B.V. 32077937
Soosan Heavy Industries Co., Ltd. Europe Office 24287006
Sopheon N.V. 34083605
Sophia Com B.V. 27172772
Sopra Banking Software Netherlands B.V. 61567078
Sopra Steria Benelux 62465554
Sorama B.V. 50232053
Sorba Projects B.V. 08032950
SOS International Amsterdam 33171493
Soterion Benelux B.V. 77632206
Soulpicks B.V. 70628475
Soulve Innovations B.V. 56089775
Soundclaims B.V. 68416636
SoundEnergy B.V. 69445389
Source Engineering Services B.V. 62469576
Source Flex Solutions B.V. 53104501
Source Payroll Services B.V. 30249784
Source.ag B.V. 80938582
Source.ag International B.V. 80936385
Sourcenext B.V. 73821950
Soursop B.V. 74917021
South Pole Netherlands B.V. 69954844
South Stream Transport B.V. 56465254
Sovereign Speed Netherlands B.V. 64754073
Sowiso B.V. 50647482
SPA WNP ingenieurs B.V. 09092661
Spaak Circular Solutions B.V. 68426690
Space Encounters B.V. 66392683
space&matter B.V. 66153344
Space4Good B.V. 68961774
Spacewell Netherlands B.V. 09146652
SPAR International B.V. 33092182
Sparck Technologies Services B.V. 85910740
Spares in Motion B.V. 54956242
Spark Design & Innovation B.V. 23073956
Spark Universe B.V. 82936900
Sparkelon B.V. 65393449
SparkNano B.V. 69720908
Sparkoo Technologies B.V. 84023082
SparkOptimus B.V. 34254566
Sparque B.V. 67538819
Spatial Eye B.V. 11062368
SPDF Business Advisory Coöperatie U.A. 55475892
Speakap 2 B.V. 63585723
Speakap 5 B.V. 72282673
Speakap 6 B.V. 72282738
SPEAKAP B.V. 51753847
Speakap Holding B.V. 58332375
Speakeasy Netherlands B.V. 61444480
Speaksee B.V. 70051224
Spec Ops Technology B.V. 54034124
Specialized Europe B.V. 09089900
Specialty Electronic Materials Netherlands B.V. 66460298
Specno B.V. 83440445
Specsavers International B.V. 02334162
Spectral Enterprise B.V. 65812573
Spectral Industries B.V. 60235772
Spectrometry Vision B.V. 39092487
Spencer Stuart International B.V. 30118706
SpendLab Recovery B.V. 37127571
SPF Europe B.V. 14043867
SPGPrints B.V. 16032034
Sphera Solutions 66233089
SphereMall B.V. 65892208
Spidron Weco B.V. 68000545
SPIE Nederland B.V. 14635629
Spiers New Technologies B.V. 70728550
Spin Master International B.V. 52118339
Spinn Holding B.V. 61809845
Spinnin Records B.V. 32075851
SPK Europe B.V. 24274318
Splash Europe B.V. 85547514
Splash Palace B.V. 33273995
Splashtop B.V. 77876342
Splendo Consulting B.V. 17128970
Splunk Services Netherlands B.V. 56965761
SPM Instrument B.V. 18113234
Sport Medisch Centrum Amsterdam 54792479
Sport Services B.V. 18044416
SPOSEA B.V. 65075471
Spotify Netherlands B.V. 34388788
spotONvision B.V. 57229791
Spotzer Digital B.V. 34254009
Sprank B.V. 24366430
Spring Today B.V. 67807712
Springer Nature B.V. 23051097
Springest B.V. 30239037
SpriteCloud B.V. 27351758
Spro N.V. 23075813
SpronQ B.V. 64040321
Sproule B.V. 75636026
SPS InnoQon B.V. 72793147
SPS-Europe B.V. 52894223
SPT Offshore B.V. 22041298
SPX Flow Technology Assen B.V. 04029567
Sqills Products B.V. 08172403
SQLI Nederland B.V. 34128263
Squadra MDM Factory B.V. 78551048
Squarespace Netherlands B.V. 84406720
Squeezely B.V. 66994292
SR CON NH B.V. 59291850
SRA (Europe) B.V. 33218505
Sram Europe Sales and Services B.V. 38020300
S-RM B.V. 85918768
SS Europe Wholesale B.V. 61133027
St. Anny Food B.V. 11031788
St. Jans Gasthuis 41068375
Staal Technologies B.V. 17245477
Staan Finance & Consultancy 34267301
Staatstoezicht op de Mijnen  
Stable & Rent 18126586
Stackers B.V. 80750281
StackState B.V. 62985035
Stadium Grow Lighting 34157947
Stadler Service Nederland B.V. 08120417
Staffbase B.V. 75849895
Staffing Direct B.V. 08152543
Staffing Force Nederland B.V. 34276840
Staffyou Service & Software B.V. 77118537
STAG Hotels Netherlands B.V. 55130313
Stage Entertainment B.V. 34110182
Stage Entertainment Nederland Producties B.V. 34072678
Stage Global B.V. 63551535
Stagetruck B.V. 76073033
Stago B.V. 36002890
Stahl Europe B.V. 18107581
Stahl Holdings B.V. 34249320
Stahl International B.V. 18132671
Stakelogic B.V. 58566473
Stamicarbon B.V. 14009371
Stanley Engineered Fastening Benelux B.V. 14627337
Stanley International B.V. 75557126
Stantec B.V. 27184323
Star Apple Interim B.V. 61212792
Star Container Services B.V. 24117944
Star fysiotherapie 70673748
STAR Group Nederland B.V. 22047014
STAR Resources B.V. 56266693
Star South International B.V. 67453074
Starbucks Coffee EMEA B.V. 34160291
Starbucks Manufacturing EMEA B.V. 34161132
Starck International B.V. 83316132
Stark Narrative 34377454
Starnus Technology B.V. 84281014
Starodub B.V. 60766743
Starred B.V. 55735452
Stars and Stories Nederland B.V. 61733210
Starskin Group B.V. 54705290
Starskin International B.V. 54736552
Start People 29031500
Startmail B.V. 67176925
Startpagina Home & Thema's B.V. 81782551
startselect B.V. 52837610
Starware B.V. 29037906
State Street Bank International GmbH Amsterdam Branch 58459235
Stater N.V. 32073618
Statera Recruitment B.V. 27319870
Statkraft Markets B.V. 33304386
Statkraft Renewables Benelux B.V. 60257830
STBY B.V. 33298534
STC - Group 41131703
STC B.V. 37053270
Stedin Groep Personeels B.V. 24289165
Stedin Netbeheer B.V. 24289101
Steeds Advies B.V. 81278608
Steelcase Benelux B.V. 61489328
Steelman Partners Europe B.V. 52105946
Steenland Chocolate B.V. 24354029
Stellantis N.V. 60372958
Stellantis Nederland B.V. 30068414
Stellar Belastingadviseurs B.V. 70694389
Stellar Data Recovery B.V. 30215746
STELTIX Nederland B.V. 30175262
Stena Line B.V. 24072680
Ster innovation and consultancy B.V. 80871976
Sterc B.V. 56757131
STERIS 09052974
Sthree Holdings B.V. 24295090
SThree Interim Services B.V. 58612122
Stibbe B.V. 33170864
Stibo Systems B.V. 56248733
stichd B.V. 16068007
Stichting "Institute for International Criminal Investigations Foundation" 27248986
Stichting ABA ROLI Netherlands 88069842
Stichting Accare, Universitaire en Algemene Kinder- en Jeugdpsychiatrie Noord-Nederland 41020275
Stichting Access To Medicine Foundation 34185938
Stichting Access To Nutrition Foundation 58279199
Stichting Access To Seeds Foundation 70292361
Stichting ActionAid 41217595
Stichting Aeres Groep 41246832
Stichting Aflatoun International 34229026
Stichting Aidenvironment 41208024
Stichting Aids Fonds - STOP AIDS NOW! - Soa Aids Nederland 41207989
Stichting AIESEC International 24280781
Stichting Akvo 27327087
Stichting Akwaaba Zorg 34230367
Stichting Albert Schweitzer Ziekenhuis 23091362
Stichting Algemeen Christelijk Ziekenhuis Groningen 41012091
Stichting American School of The Hague 41153023
Stichting Amsterdam Institute for Global Health and Development 34262058
Stichting Amsterdam UMC 64156338
Stichting Aqua for All 27248417
Stichting Arabische Wereld Zending 41150377
Stichting Arctic Basecamp Foundation 77753666
Stichting ASVZ 24369841
Stichting Autoriteit Financiële Markten 41207759
Stichting B Lab Europe 58157700
Stichting Banktrack 30198568
Stichting Basketbal Promotie Limburg 14097589
Stichting Bellingcat 72136030
Stichting BOOR 24424572
Stichting BoP Innovation Center 50744984
Stichting Briet Awraham 41213392
Stichting Brunnera 62972235
Stichting Business Development Friesland 41005127
Stichting Butterfly Works 34213609
Stichting CARE Nederland 41158230
Stichting Carmelcollege 41027871
Stichting Catharina-Ziekenhuis 41087385
Stichting Catville Foundation 76342271
Stichting Cenex Nederland 71866078
Stichting Center for Civilians in Conflict 83398163
Stichting CentERdata 41098659
Stichting Chip Integration Technology Center 73371378
Stichting CHOICE, for youth and sexuality 32108345
Stichting CIEE Amsterdam 34223068
stichting Circle Economy 52051048
Stichting CMC 41149831
Stichting Commonland 59872314
Stichting Consent 08141207
Stichting Cordaid 41160054
Stichting Dance4Life 34197379
Stichting De Linde 34177740
Stichting Deltares 41146461
Stichting Dialogue Advisory Group 34323722
Stichting Dorcas Aid International 41236410
Stichting Dotspace 65320778
Stichting dr. Denis Mukwege 63545861
Stichting Dunamare Onderwijsgroep 34277470
Stichting Dutch Marine Energy Centre 37141947
Stichting Dutch Polymer Institute 41094295
Stichting DutchStartHub 62045695
Stichting Edunova 63125889
Stichting EGI 34380182
Stichting EHEDG 24290365
Stichting Environmental Defense Fund Europe 72607440
Stichting EP-Nuffic 41150085
Stichting Equileap Investment Services Support 67397972
Stichting European Climate Foundation 27313877
Stichting European Journalism Centre 41078390
Stichting European Society for Blood and Marrow Transplantation 14083431
Stichting European Urological Foundation 41058571
Stichting Europeana 27307531
Stichting Fair Wear Foundation 34111374
Stichting Fairfood International 34141098
Stichting Flevoziekenhuis 41023790
Stichting Fotografie Museum Amsterdam 34153678
Stichting Foundation for International Law for the Environment 72770368
Stichting Framer Framed 51823039
Stichting Free Press Unlimited 52957535
Stichting Frontrunners 64256057
Stichting GET Protocol Foundation 69771138
Stichting GGZ Momentum 50975382
Stichting Global Alliance for banking on values 55537014
Stichting Global Network of People Living With HIV/Aids (Gnp+) 41214768
Stichting Global Organizing Center 34300213
Stichting Global Reporting Initiative 34176957
Stichting Global Resilient Cities Network 81637853
Stichting Green Award 41134158
Stichting Green IT Consortium Regio Amsterdam 50126679
Stichting Greenpeace Council 41200415
Stichting Groningen Confucius Institute 51428121
Stichting Haagsche Schoolvereeniging 41150342
Stichting Health Action International 41207580
Stichting Health-RI 77193415
Stichting Het Nederlands Kanker Instituut-Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis 40530817
Stichting Het Nieuwe Instituut 54584353
Stichting het Residentie Orkest 41152170
Stichting Het Rijksmuseum 41215141
Stichting Het Rijnlands Lyceum 41150857
Stichting Het Utrechts Landschap 41177576
Stichting Het Wereld Natuur Fonds Nederland 41177588
Stichting Hivos (Humanistisch Instituut voor Ontwikkelings-Samenwerking) 41198677
Stichting Hogeschool Leiden 41167218
Stichting Hogeschool Rotterdam 41129830
Stichting Hogeschool Utrecht 30140523
Stichting Hogeschool van Arnhem en Nijmegen 09091785
Stichting Hubrecht Organoid Technology 58706542
Stichting I.E.A. Secretariaat Nederland 41158871
Stichting IDH 53521129
Stichting IHE Delft 41146484
Stichting IKEA Foundation 41202422
Stichting IMAS Foundation 33305482
Stichting IMEC Nederland 17179812
Stichting Impunity Watch 30238214
Stichting INGKA Foundation 41202414
Stichting Inlichtingenbureau 27244197
Stichting Institute on Statelessness and Inclusion 61443840
Stichting Interkerkelijke Organisatie voor Ontwikkelingssamenwerking, ICCO 56484038
Stichting Internationaal & Lokaal Funderend Onderwijs 17235549
Stichting Internationaal Belasting Documentatie Bureau 41197411
Stichting International Accord Foundation 59062673
Stichting International Center for Transitional Justice 62560670
Stichting International Centre for Counter-Terrorism 81081170
Stichting International Development Publications 28107497
Stichting International Dispensary Association 33170905
Stichting International Documentary Filmfestival Amsterdam 41193868
Stichting International Film Festival Rotterdam 41128382
Stichting International Groundwater Resources Assesment Centre 52951235
Stichting International NGO Safety Organisation 73728489
Stichting International Vocal Competition 's-Hertogenbosch (IVC) 41080527
Stichting Internet Domeinregistratie Nederland 41215724
Stichting IRC, International Water and Sanitation Centre 41151952
Stichting Islamic University of Applied Sciences 24280196
Stichting Islamitisch Centrum Nederland (SICN) 41177140
Stichting ISSO 41150633
Stichting IUCN Nederlands Comité (IUCN National Committee of the Netherlands Foundation) 41180885
Stichting JAFI Nederland 34264039
Stichting Jan IngenHousz Institute 87455099
Stichting Japan Desk Ziekenhuis Amstelland 53210255
Stichting Jeshive Amsterdam 34176316
Stichting Jesus.net Foundation 55719139
Stichting Jiangsu Investment & Trade Promotion 53157907
Stichting Katholiek Voortgezet Onderwijs Breda en omgeving / Skvob 41102332
Stichting Kidsrights 34192528
Stichting Koningin Wilhelmina Fonds voor de Nederlandse Kankerbestrijding 41197125
Stichting Koninklijke Visio, expertisecentrum voor slechtziende en blinde mensen 08168183
Stichting Kunstinstituut Melly 41131511
Stichting Kunstmuseum Den Haag 27179947
Stichting Laurens 41126751
Stichting Liberation Route Europe 52154203
Stichting Limburgs Voortgezet Onderwijs, Samenwerkingsbestuur voor bijzonder en openbaar onderwijs 14077279
Stichting Lucas Onderwijs 41158916
Stichting Maritiem Research Instituut Nederland 09051790
Stichting MasterPeace 34386933
Stichting Mayday Rescue Foundation 64492915
Stichting Medewerkers Rotterdams Philharmonisch Orkest 55480241
Stichting Mediamatic 41010819
Stichting Medical Credit Fund 34348645
Stichting Medisch Spectrum Twente 41029722
Stichting Metabolic Institute 73586730
Stichting Museum Catharijneconvent 41187306
Stichting Nationaal Museum van Wereldculturen 41169362
Stichting Nationale Opera & Ballet 33263417
Stichting Naturalis Biodiversity Center 41169515
Stichting Nederlands Helsinki Comité 41182679
Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid 41194855
Stichting Nederlands Instituut voor Internationale Betrekkingen "Clingendael" 41152832
Stichting Nederlandse Wetenschappelijk Onderzoek Instituten 41150068
Stichting Netherlands eScience Center 55671721
Stichting Netherlands Institute for Multiparty Democracy 27189542
Stichting New Energy Coalition 69200556
Stichting Nord Anglia International School Rotterdam 41125735
Stichting OAPEN 53135296
Stichting OCA 66738822
Stichting OLVG, OLVG Oost 41199082
Stichting Oncode Institute 69303010
Stichting Onderwijsgroep Amstelland, stichting voor RK en PC basisonderwijs 41208656
Stichting Onderzoek Multinationale Ondernemingen 41223308
Stichting Open Doors International 41035009
Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Utrecht en Omstreken 30199604
Stichting OpenGeoHub 71844570
Stichting Operatie Mobilisatie 41126815
Stichting P.R.I.M.E. Finance Disputes Center 52998614
Stichting Pharmaccess International 34151082
Stichting Plan International Nederland 41198890
Stichting Plastic Soup Foundation 52072894
Stichting PostAcademisch Onderwijs Techniek en Management 27175987
Stichting Practica 09119363
Stichting Prins Claus Fonds voor Cultuur en Ontwikkeling 41159889
Stichting PUM Netherlands senior experts 41160229
Stichting Radboud universitair medisch centrum 80262783
Stichting Radio Nederland Wereldomroep 32022621
Stichting Radio Zamaneh 34238149
Stichting Rainforest Alliance 34159275
Stichting Rebel Support 58948112
Stichting Redeemed Christian Church of God 27177454
Stichting Refugees Forward 69014477
Stichting Rijksmuseum Muiderslot 41194666
Stichting RoboHouse 68102976
Stichting ROC Mondriaan 27182667
Stichting Rotterdams Philharmonisch Orkest 41126499
Stichting Rural Energy Services 34201011
Stichting Rutgers 41193594
Stichting Saga Interproject Nederland 34367085
Stichting Sanquin Bloedvoorziening 41217565
Stichting Save the Children Nederland 41201463
Stichting SBOH 41183558
Stichting SBOH Maatschappij en Gezondheid 72271175
Stichting Schoolvision 34254662
Stichting SciPost 65280083
Stichting SED Fund 71639314
Stichting Simavi 40594571
Stichting Singapore Economic Development Board 74610996
Stichting Sint Antonius Ziekenhuis 41177415
Stichting Sint Franciscus/Vlietland Groep 56474113
Stichting Smart Freight Centre 58396349
Stichting SNV Nederlandse Ontwikkelingsorganisatie 41152786
Stichting Solidaridad 41150939
Stichting Solidaridad Network 51756811
Stichting SOMA College 41150103
Stichting SPARK 41213450
Stichting SPRINT Robotics Collaborative 62404768
Stichting STAN 09145552
Stichting StartLife Holding 51231298
Stichting Sustainable Scale Up Foundation 69689466
Stichting Tandartsen Centrum Deventer 41244289
Stichting Terre des Hommes Nederland 41149287
Stichting The 5.14 Project 34384255
Stichting The Class of 2020 55876420
Stichting The Global Center on Adaptation 76050475
Stichting The Hague Institute for Innovation of Law 27290536
Stichting The Ocean Cleanup 57262632
Stichting Thomas More Hogeschool 59638273
Stichting Transnational Institute 41201806
Stichting Tropenbos International 41155305
Stichting University College Roosevelt 22051334
Stichting Verenigde Scholen J.A. Alberdingk Thijm Voortgezet Onderwijs 41194730
Stichting Vervangingsfonds en BGZ Onderwijs 41157213
Stichting Vluchteling 41149486
Stichting voor Educatie en Beroepsonderwijs Zadkine 41131797
Stichting voor Vluchteling-Studenten UAF 41177131
Stichting voor Voortgezet Onderwijs Kennemerland 34105554
Stichting Voorbereiding Pallas-reactor 59456302
Stichting Vredesbeweging Pax Nederland 30214009
Stichting VSO Nederland 41155934
Stichting VU 53815211
Stichting VVV Texel Promotie 37052439
Stichting Waag Society 41214445
Stichting Wageningen Research 09098104
Stichting War Child 41215393
Stichting War Child Alliance 91420784
Stichting WASTE 41172933
Stichting Webster Leiden Campus 41166638
Stichting Wellant  (Wellantcollege MBO Houten) 27177194
Stichting Wemos 41201644
Stichting Wetlands International 09099028
Stichting Wetsus 01094160
Stichting White Helmets Foundation 74391798
Stichting Wildlife Justice Commission 62800248
Stichting Women Win 34267612
Stichting Women's Initiatives for Gender Justice 27264260
Stichting Women's Wallet 34231558
Stichting World Benchmarking Alliance Foundation 53744993
Stichting World Press Photo 41199738
Stichting World Society for the Protection of Animals afdeling Nederland 40531234
Stichting ZDHC Foundation 62332252
Stijlgroep Landschap en Stedelijke Ruimte B.V. 24246124
Stip Hilversum 32105543
Stipt Employment Services B.V. 58791647
Stiron B.V. 66751861
Stitch Digital B.V. 76379256
Stitch Heads B.V. 72382201
STMP Holding B.V. 66922682
StockX Marketplace NL B.V. 74832387
Stolt Tankers B.V. 24142711
Stolt-Nielsen B.V. 24109799
Stolt-Nielsen B.V. 24109799
Stone Interim Professionals B.V. 60545879
Stoov B.V. 62149342
Stopaq B.V. 02327624
Stora Enso Amsterdam B.V. 33056923
StoreShippers B.V. 75460955
Storimans Wijffels Architecten B.V. 18035689
Stork Nederland B.V. 50302345
Story of AMS B.V. 68202482
Storytel Publishing Netherlands NL B.V. 62057707
StoryTEQ B.V. 61117528
Straightforward 60821337
Straight-Line Leadership Group B.V. 68253427
Strattner B.V. 74658360
Stratus Energy B.V. 58149929
Straumann B.V. 30089837
Strauss Coffee B.V. 24196661
Stravito AB 72109033
Stream.io B.V. 64009483
Streamax Europe B.V. 77879147
Streamit B.V. 17192664
Streamvector EU B.V. 82514151
Streetlife B.V. 28073827
Strik 85390615
Strik advocaten en belastingadviseurs B.V. 34112514
Stringer Chiropractie 67625630
Stripe Netherlands B.V. 66626641
Strödter Handling Systems NL 64934977
Strohm B.V. 27294005
Strukton Rail B.V. 30139436
Strukton Rolling Stock B.V. 30158397
Strukton Worksphere B.V. 30134547
Stryker EMEA Supply Chain Services B.V. 30269011
Stryker European Operations Limited 72589833
Stryker Nederland B.V. 17095884
StudeerSnel B.V. 56829787
Studio 191 De Pijp B.V. 69832021
Studio Drift B.V. 76559084
Studio Nauta 56284608
Studio Winegum B.V. 68311001
Studio XAG B.V. 73825700
StudyPortals B.V. 76939219
StudyPortals Holding B.V. 18086860
Studytube B.V. 51290901
STX Commodities 34273978
STX Service Europe B.V. 52852091
Styx B.V. 77335139
SU Biomedicine B.V. 30198339
Subscription Factory B.V. 57189978
Subst.id B.V. 86662236
Subway International B.V. 33293820
SuccessDay B.V. 76474356
Sucden Coffee Netherlands B.V. 34213702
Sucorrico International Coöperatief U.A. 63954370
Sudee Solutions B.V. 80187986
Suit Supply B.V. 34118243
Sulphur Experts B.V. 37116613
Sulzer Chemtech Nederland B.V. 11014300
Sulzer Turbo Services Rotterdam B.V. 24167957
Sulzer Turbo Services Venlo B.V. 12015297
Sumitomo Heavy Industries (Europe) B.V. 90852419
Sumitomo Heavy Industries Construction Cranes Co., Ltd. Europe Office 74440551
Summa Limited B.V. 89650530
Summit Europe C.V. 39061920
Summit Global Management 24346320
Summitto B.V. 70181381
Summum Engineering 68022530
SumUp Limited 70199841
Sun Chemical Group Coöperatief U.A. 32141752
Sun Noodle Europe B.V. 80698638
Sun Pharmaceutical Industries (Europe) B.V. 34277465
Sunbeam B.V. 53044444
Suncom Energy B.V. 76293289
Sundai Europe B.V. 77731077
Sungevity Netherlands B.V. 52977110
Sungrow Benelux B.V. 81243936
Sunmight Europe B.V. 85695130
Sunprojects B.V. 50402102
Sunrise Medical HCM B.V. 17091027
Sunrock Development B.V. 71093346
Sunrock Investments B.V. 55571190
Sunshine Sea 57600791
Suntech Power Development B.V. 72026464
Sunweb Group Netherlands B.V. 24188723
Supa B.V. 68440707
SUPAIR Intermediairs 27303697
Suparna Airlines Co., Ltd 62028464
Super B Electronic Controllers B.V. 84132450
Super B Engineering B.V. 72008776
Super Micro Computer B.V. 17102792
Super73 B.V. 76631761
SuperHeroes Amsterdam B.V. 34356615
Superimpose Architecture B.V. 83023410
Superknowa B.V. 34254179
Superlight Photonics B.V. 88035697
SuperSaaS B.V. 54329779
Superscript Services B.V. 80491405
Superunion B.V. 33178192
SuperYacht Company B.V. 52966461
supplai B.V. 78114667
Supply Chain Company B.V. 70261075
SurePay B.V. 77251733
SURF B.V. 50277375
SurfiX B.V. 52435687
Surfly B.V. 55526446
SurveyMonkey Netherlands B.V. 65508416
SUSE Software Solutions Netherlands B.V. 72913983
SusPhos B.V. 74341367
Sustainable Apparel Coalition, Inc. 59409045
Sustainable Buildings B.V. 66375096
Sustainable Capital Group B.V. 81140800
Sustainable Market Solutions Holding B.V. 82168660
Sustainalytics B.V. 30179673
Sustainer Homes B.V. 63145014
Suster B.V. 65073061
Sutinom B.V. 60834765
Sutton Tools Europe B.V. 34357280
Suzlon Energy Limited 56227949
SUZOHAPP Netherlands B.V. 23084035
Svea Solar Nederland B.V. 70179816
Svitanok B.V. 85846791
Svizera Europe B.V. 11058099
SVP-Architektuur en Stedebouw 31027240
Swancor Netherlands B.V. 92236677
SwapServices B.V. 73865818
SWARCO Mobility Nederland B.V. 31006154
Sweco Holdco B.V. 30029428
Sweco Nederland B.V. 30129769
Swenap B.V. 78189896
Swift Marine B.V. 62208748
SwipeGuide B.V. 62584774
Swishfund Nederland B.V. 66108349
Swiss Re International SE 34287913
Swiss Sense B.V. 17165620
Swisslog B.V. 11029158
Swissport Cargo Services The Netherlands B.V. 34218298
Swydo B.V. 39094122
Sybrin B.V. 87162741
Sygna (Netherlands) B.V. 82589909
Sylvain Labs, Inc. 68161506
Symbaloo B.V. 27305591
Symeres B.V. 76677834
Symeres Netherlands B.V. 09127273
Symphony Digital B.V. 73765988
Symphony Solutions Netherlands B.V. 68317492
Sympower B.V. 65605543
Synadia Software B.V. 67501966
Synaeda PMC B.V. 01140346
Synaffix B.V. 51261626
Synano B.V. 68014139
Syndy B.V. 50794779
Synechron Business Consulting B.V. 27257333
Syneos Health Netherlands B.V. 30162108
Synergy International Systems Netherlands B.V. 70137064
SynerScope B.V. 17139427
Syngenta Seeds B.V. 36029905
Synnray B.V. 24396681
Synopsys Netherlands B.V. 17267567
Synopsys Software Netherlands B.V. 08110267
Synova Coöperatief U.A. 55838626
Synova Renewable Technology B.V. 24257034
Synres B.V. 57505888
Syntegon Packaging Solutions B.V. 13007394
Syntel Solutions 57133174
Synthesia B.V. 82292132
Synthesis Labs B.V. 83126627
Syntho B.V. 77125665
Synthomer Middelburg B.V. 22047104
Synthon 10036060
Syntrium Nederland B.V. 84666846
Synvina C.V. 67120199
SYS B.V. 76739597
SYSINTEQ B.V. 09150358
Systematic Design B.V. 24283972
Systemic B.V. 70540136
SYSTEMIQ Nederland B.V. 78214971
Systems Navigator Consultants B.V. 27264011
Systems of Trust B.V. 71713042
Sytac B.V. 24397725
Sytac Development B.V. 85740128
Sytac Digital B.V. 85740187
Sytac Technologies B.V. 85740195
T&P Projecten B.V. 53731344
T. Stolze Installatietechniek B.V. 27229875
T.E.C. (Tabata Europe Corporation) B.V. 33246239
T.EN Netherlands B.V. 27069724
T.O.P. (Training Organisatie Personeel) B.V. 27126022
T0K10 B.V. 66836328
T2T Consulting B.V. 58853758
TAAL Tech India Private Limited 76316319
Tachyon Security B.V. 34108038
Tacx B.V. 27072269
Tacx International B.V. 27133005
TAF B.V. 28081869
Tahal Group International B.V. 34294935
Taihan Netherlands B.V. 74529579
Taiwan Cement (Dutch) Holdings B.V. 73050423
Taj Indian Restaurant 57244227
Take Two Interactive Benelux B.V. 34177468
Takeaway.com Central Core B.V. 64473716
Takeaway.com European Operations B.V. 69769753
Takeaway.com Express Netherlands B.V. 78349567
Takeaway.com Group B.V. 64441725
Takeaway.com Payments B.V. 67982778
Takeda Nederland B.V. 34035387
Takemoto Netherlands B.V. 64136035
Takenaka Europe GmbH - Netherlands Branch 34287134
Takii Europe B.V. 33223242
Takisada Europe B.V. 69865655
Tala B.V. 81178069
Talent Professionals B.V. 69509166
Talent&Pro Nederland B.V. 32070382
Talentmark Nederland B.V. 34189014
Talentsoft Holding B.V. 27190533
Talespin Netherlands B.V. 30234962
Talk360 Group B.V. 66242592
Talmundo B.V. 27332651
Talpa Azerion Gaming B.V. 76474259
Talpa Technology B.V. 72133481
Tameson B.V. 72902531
Tamoil Nederland B.V. 24181096
Tanager Group B.V. 33162659
Tanaka Ai Europe B.V. 65270398
Tanatex Chemicals B.V. 09032504
Tandarts Rooker Kampen B.V. 08173480
Tandartsen Praktijk Zaandam B.V. 77491505
Tandartsenpost Eindhoven B.V. 77467507
Tandartsenpraktijk Bakel B.V. 66218241
Tandartsenpraktijk DentWork 62538802
Tandartsenpraktijk Karselaan 34369688
Tandartsenpraktijk Mazairac B.V. 56750692
Tandartsenpraktijk Nieuwe Steen B.V. 69085625
Tandartsenpraktijk Ribic B.V. 80259588
Tandartsenpraktijk Rotterdam Noord B.V. 24346497
Tandartspraktijk Assenberg 52386287
Tandartspraktijk Brummelhuis Oldenzaal B.V. 08145679
Tandartspraktijk Daneshvar B.V. 27345128
Tandartspraktijk Eemsmond B.V. 64654001
Tandartspraktijk Elinkwijk B.V. 59246049
Tandartspraktijk i-Dental 65178165
Tandartspraktijk Julianadorp B.V. 37157931
Tandartspraktijk Kamphuis B.V. 08151377
Tandartspraktijk Palladino B.V. 34218269
Tandartspraktijk Reusel B.V. 63168197
Tandartspraktijk Utenhage B.V. 60976101
Tandartspraktijk van der Lee 01145043
Tandartspraktijk Zilverkamp B.V. 71318097
Tandem Diabetes Care Europe B.V. 85766364
Tandheelkunde Haaksbergen 57503389
Tandheelkunde Winterswijk 71620907
Tandkliniek Goes B.V. 87553279
Tangelo Software B.V. 24295006
Tangram Architekten B.V. 33258187
TANIQ B.V. 27291266
Tanita Europe B.V. 34283024
TANK B.V. 65889223
Tank Systems B.V. 24318035
Tap Electric B.V. 80990819
Tapfiliate B.V. 60537256
TAPP Hospitality B.V. 62721720
Target Recruitment B.V. 67343643
Tarkett B.V. 18112942
Tarmac Europe B.V. 76708977
Tasking B.V. 31021363
Tasman Analytics B.V. 76541215
Tasman Global Holdings B.V. 64434877
TASS International B.V. 51391481
Tata Communications (Netherlands) B.V. 34220186
Tata Communications MOVE Nederland B.V. 32130461
Tata Consultancy Services Netherlands B.V. 33237130
Tata Consulting Engineers Limited 67233295
Tata Elxsi Limited 62969145
Tata Steel IJmuiden B.V. 34040331
Tata Steel Nederland Services B.V. 34094299
Tata Steel Nederland Technology B.V. 34083341
Tata Steel Nederland Tubes B.V. 20022812
Tate & Lyle Netherlands B.V. 35014624
Tatsumi Europe B.V. 67038077
Tau Engineering B.V. 81111797
Taurus Europe B.V. 34238689
TAUS B.V. 37147141
Tauw B.V. 38014985
Tauw Group B.V. 38021898
TAV Tepe Akfen Yatırım İnşaat ve İşletme A.Ş. 71293930
Tavant B.V. 83832424
Taxameter Centrale B.V. 33030098
Taxand Nederland B.V. 58879765
Taxi Butler B.V. 58923853
TaxModel International 17222402
Taxolutions B.V. 54168414
Taxture B.V. 57092168
Taylor Technologies B.V. 80237193
Taylor Wessing N.V. 17282726
Taylor-Listug Operating B.V. 50925539
TBA Consultancy B.V. 88047962
TBAuctions Netherlands B.V. 34373620
TBEA Cable B.V. 92227074
TBRM-Engineering Solutions B.V. 17281805
TBWA\NEBOKO B.V. 33208187
TCC Global N.V. 30129285
TCCF B.V. 68060351
tcf. services B.V. 50183516
TCI Biotech Netherlands B.V. 76481255
TCI Risk Management B.V. 84115076
TCL Global B.V. 73945110
TCL Netherlands B.V. 71020918
TconcepT B.V. 59856459
TCPM Zuid BV 16083521
TCX Investment Management Company B.V. 34281987
TD Entertainment C.V. 53713273
TD Global Netherlands B.V. 74024612
TD SYNNEX Netherlands B.V. 30128649
TE Connectivity Nederland B.V. 16015883
Teads NL B.V. 73641855
Team Industrial Services Europe B.V. 50321781
Team Rockstars IT B.V. 17200588
team.blue nl B.V. 27366574
Team6 Development B.V. 50673815
Team6 Game Studios B.V. 65925017
Teamleader Nederland B.V. 63326426
TecAlliance Netherlands B.V. 14621420
Tecforce Professionals Engineering and Construction Services B.V. 27225266
Tecforce Professionals Engineering B.V. 16070254
Tech Mahindra IT Services NL 17145728
Tech Rise People B.V. 73774073
Tech2Change B.V. 82944261
Techathone Systems B.V. 62898760
Techcross Europe 67137199
Techlab B.V. 71056793
TechMatch B.V. 17161962
Technetix B.V. 30109705
Techni Works B.V. 60742607
Technia B.V. 08095732
Technics & Production B.V. 17122646
Technip Energies International B.V. 83164642
Technip Energies Italy S.p.A. - Dutch Branch 82981582
Technisch Adviesburo J.J.Th. Willems B.V. 09071897
Technisch Buro West Brabant B.V. 20068297
Technisch Handelsbureau Rensa B.V. 09051635
Technische Unie B.V. 33235014
Technische Universiteit Delft 27364265
Technische Universiteit Eindhoven 51278871
Technische Verenfabriek De Merwede 30025165
Technisi B.V. 81451288
Technix B.V. 63810557
Techno Infra B.V. 57301484
Techno West B.V. 22026891
Technobis crystallization systems B.V. 34336601
Technochem Services B.V. 12044188
Technologies of Trust B.V. 24280696
Technology2Enjoy Consulting Services B.V. 24294669
Technomed Europe 14049781
Technopolis B.V. 33282859
Technosoft Engineering Solutions 89024850
TechSpire B.V. 74555987
Techwave Consulting B.V. 64575799
Teddy Kids B.V. 27381036
Teijin Aramid B.V. 09109421
Teijin Holdings Europe B.V. 09117449
Teijin Kasei Europe B.V. 12029432
TEKHNE B.V. 59034955
Teklink Europe B.V. 09127620
Tekstbeeld B.V. 21017199
TEKsystems Global Services B.V. 34276159
TEKTON Architekten B.V. 59472596
Telco Investments B.V. 76241823
Teledyne CARIS B.V. 16085721
Teledyne DALSA B.V. 17143771
Telemagic B.V. 34139585
Teleon Surgical B.V. 61725242
Teleplan International N.V. 10044356
Telespazio Belgium 27335813
Teletrax B.V. 62179535
Telexis B.V. 24300047
Telford Offshore Netherlands Coöperatie U.A. 52537315
Telius B.V. 34179870
Tellart B.V. 60609567
Tellow B.V. 72550414
Telnyx Netherlands B.V. 82622124
Telstar B.V. 83310975
Tembo 4x4 e-LV B.V. 71098240
Tembo Paper Straws B.V. 76198340
TEMBOGROUP B.V. 05043147
Temenos Holland B.V. 34130500
Temper B.V. 63682281
Temper Global B.V. 86615467
Temper IP B.V. 87214822
Templafy Eindhoven 17179550
Temporary Works Design 1 B.V. 67683053
Temporary Works Design 10 B.V. 76970477
Temporary Works Design 11 B.V. 81953488
Temporary Works Design 12 B.V. 81953453
Temporary Works Design 13 B.V. 81953429
Temporary Works Design 14 B.V. 81953372
Temporary Works Design 2 B.V. 67682995
Temporary Works Design 3 B.V. 67682928
Temporary Works Design 4 B.V. 67682804
Temporary Works Design 5 B.V. 67682952
Temporary Works Design 6 B.V. 67682987
Temporary Works Design 7 B.V. 67682863
Temporary Works Design 8 B.V. 67682596
Temporary Works Design 9 B.V. 76970531
Temporary Works Design Engineering B.V. 27295998
Tempress Holding B.V. 51736101
Ten Cate Protect B.V. 06036546
Ten Cate Thiolon B.V. 06023232
Tenaris Connections B.V. 34105340
TenBrasWestinga - architectuur interieur stedenbouw B.V. 32102633
TenCate Geosynthetics Holding B.V. 08167177
Tencent International Service Europe B.V. 70972966
Tenderapp B.V. 64977110
Tenderworks B.V. 63049031
Tenergy Portfolio Services B.V. 01104644
Tengya Europe B.V. 61389706
TenneT TSO 09155985
Tennor Holding B.V. 34355195
Tensing GIS Consultancy B.V. 61927449
Tentech B.V. 27162791
Tentoo 34286792
Tenways Technovation Europe B.V. 85385115
Teqplay B.V. 61880213
Ter Hoek Vonkerosie Rijssen B.V. 08133984
Teradata Netherlands B.V. 34274817
Terberg-Benschop B.V. 30033216
Tergum Nederland B.V. 82391505
Terma B.V. 28083640
Terminal Investment Limited (Netherlands) B.V. 58229124
Ternium Internationaal B.V. 33245225
Terra Inspectioneering B.V. 65914031
Terra Payment Services (Netherlands) B.V. 63673746
Terrado Networks B.V. 76524566
TerraProtein Equity Partners B.V. 71894225
TES Sustainable Battery Solutions B.V. 82946051
tesa Western Europe B.V. 54474434
Tesi International B.V. 57469369
Tesla Dynamic Coils B.V. 74865862
Tesla Financial Services Holdings B.V. 61192066
Tesla International B.V. 64962482
Tesla Motors Netherlands B.V. 52601196
Tesselate the Netherlands B.V. 52977102
Test Yantra Software Solutions B.V. 73203017
Testbirds B.V. 62539191
TestingXperts B.V. 68267711
Testinium B.V. 73656755
Tetra Pak B.V. 30118531
Tetra Pak Cheese and Powder Systems B.V. 01090891
Tetra Pak Processing Systems B.V. 33135877
Tétris Design & Build B.V. 53323017
Teva Pharmaceuticals Europe B.V. 30110625
Tex Technology Europe B.V. 89886976
Texas Instruments Holland B.V. 06022045
Textkernel B.V. 59663863
TFC Nederland B.V. 24325859
TFJoy Limited 61469718
TFS Derivatives Ltd 69214956
TGW Systems B.V. 66629608
Thai Union Trading Europe B.V. 68246609
Thales DIS Technologies B.V. 33295992
Thales Nederland 06061578
The 4th Paradigm Europe B.V. 77080483
The Angel Foundation B.V. 66576679
The Antenna Company Nederland B.V. 58035761
The Asia Connection B.V. 56229275
The Avocado Show Holding B.V. 69177023
The Bank of New York Mellon SA/NV 34363596
The BIM Engineers B.V. 71096809
The Bookie B.V. 77653696
The Boston Consulting Group B.V. 31040324
The Brink Agency B.V. 60771194
The British School in the Netherlands 40409055
The British School of Amsterdam 40530919
The Capitals B.V. 08191591
The Chiropractor 58764100
The Chiropractor B.V. 80768911
The Contractors Company B.V. 24341015
The Creative Productivity Group N.V. 34381002
The Data Agency B.V. 34209199
The Data Cooks B.V. 72843446
The Digital Neighborhood B.V. 56619359
The Driving Force B.V. 30143249
The Fellas Ads B.V. 83457941
The Fieldwork Company B.V. 71992014
The Fifth Business B.V. 27301113
The Formery B.V. 67327079
The Gap Partnership Netherlands B.V. 61160938
The Global Association of Central Counterparties - CCP12 (Amsterdam) 85855529
The Greenery B.V. 16086757
The Hague Academy for Local Governance 27293917
The Hash Eatery B.V. 64656608
The Hyve B.V. 55415849
The International Butler Academy B.V. 30244919
The Internet & Cable Company (TICC) B.V. 33299871
The Kingfish Company N.V. 64625060
The Live Kindly Collective 63285320
The Logic Factor B.V. 17218305
The Lost Explorer Mezcal Company B.V. 77660412
The Maastricht Forensic Institute B.V. 14110754
The Makers B.V. 20080784
The MathWorks B.V. 29046452
The Networkers B.V. 64789616
The New Amsterdam Group B.V. 65940512
The New Boys' Network B.V. 68341709
The New Raw 65741188
The Next Ad B.V. 60258845
The Next Web B.V. 59424400
The Ocean Cleanup Operations B.V. 67171656
The Offshore Partners B.V. 24445601
The Paypers B.V. 34345453
The Payroll Advisor B.V. 63210576
The People Group | Ingenieurs & Specialisten B.V. 17206872
The Protein Brewery B.V. 76953939
The Quinoa Company 60195347
The Relocation Company 34221303
The Seaweed Company B.V. 72339225
The Smile Gallery B.V. 73833177
The Social Medwork B.V. 62439715
The SR Group (Netherlands) B.V. 68127847
The Surgical Company International B.V. 31029240
The Sustainables B.V. 52406644
The Swaen B.V. 22044175
The Swatch Group (Netherlands) B.V. 14635506
The Things Industries 64725189
The Transocean Marine Paint Association 40343019
the valley b.v. 34237062
The Vendor Management Company B.V. 54679613
The Walt Disney Company Benelux 34076102
The Weather Makers B.V. 67946275
The Weird Science B.V. 67666159
The Yuki Company 20132317
theFactor.e B.V. 02056186
Theobroma B.V. 34170033
Theologische Universiteit van de Nederlandse Gereformeerde Kerken 08191312
Theory and Practice B.V. 87278553
Therapieland B.V. 56516622
Thermo Electric Instrumentation B.V. 59410205
Thermo Fisher Scientific B.V. 32059695
Thermon Europe B.V. 27220155
TheRockGroup Holding B.V. 54707919
thetruthworks B.V. 76218058
thinkproject BeNeLux B.V. 59756519
ThinkWings Netherlands B.V. 63275953
Thinkwise Software B.V. 60653523
Thirdera NLD B.V. 84619503
Thirona B.V. 60119063
This is Development B.V. 65736419
This Play Media B.V. 77925378
ThisWorks EOR Services B.V. 77332962
T-Hive B.V. 82038759
Thomas Miller B.V. 72109106
Thomas Thor Associates B.V. 34385590
Thomassen Energy B.V. 24272908
Thomson Multimedia Distribution (Netherlands) B.V. 17130046
Thomson Reuters Holdings B.V. 33275788
Thonik B.V. 34112682
Thorizon Engineering B.V. 71137777
ThoughtLine Europe B.V. 68836562
Thoughtworks Netherlands B.V. 72270616
ThreatFabric B.V. 63539330
Threeforce B.V. 24360819
Threshold Inspection & Application Training Europe B.V. 20093617
THRIVE Chiropractic B.V. 66261627
THS EU B.V. 02333810
Thuja Capital Management B.V. 30213645
Thunderbyte.AI B.V. 76591581
Thunderhead B.V. 53457099
Thus Meddens Mudde Technology B.V. 74991833
thyssenkrupp Liften B.V. 24324616
TiasNimbas Business School 18062669
Tibber Netherlands B.V. 80004245
Tiberone Europe B.V. 14095667
TicketSwap B.V. 59084952
Tideworks Netherlands B.V. 24364134
TIE Kinetix Holding B.V. 34123374
TIE Kinetix N.V. 34072305
TIE Product Development B.V. 33289671
Tieto Netherlands B.V. 31048925
Tiger Stores Nederland B.V. 30243255
TikTok Netherlands B.V. 85622494
TikTok Technologies Netherlands B.V. 88147843
Tiledmedia Operations B.V. 71600221
TIM III B.V. 77853423
Time Shift B.V. 75082225
Time4T Nederland B.V. 90751787
TimeWax B.V. 34241521
Timex Nederland B.V. 33128681
Timko B.V. 17283165
Timmers Engineering B.V. 78463610
Timpel Medical B.V. 69044678
Timver B.V. 17204655
Tinka Holding B.V. 08178063
Tintel B.V. 24283498
tinyBuild B.V. 75281589
Tiobe Software B.V. 17127653
Tiofarma B.V. 23078797
TIP Trailer Services Management B.V. 33178197
Tiqets International B.V. 59620285
Tired of Cancer B.V. 59422610
TISMI B.V. 32081827
Titan Energy Holding B.V. 58749888
Titan Wood B.V. 09136412
Titel Media GmbH 86677152
Tito Smart Modal Logistics Europe 72252537
Tjelp B.V. 51682168
Tjip B.V. 27177678
Tjoapack Netherlands B.V. 04071913
TK Home Solutions B.V. 24324608
TKH Airport Solutions B.V. 52898210
TKH Security B.V. 30191139
TLG Media B.V. 64871819
TLS WH B.V. 72973730
TLX Technology B.V. 78220416
TM Claims Service Europe Limited 34108588
TM Filters B.V. 67163610
TMC Chemical B.V. 17200644
TMC Data Science B.V. 17200636
TMC Electronics B.V. 17200684
TMC Field Service Eindhoven B.V. 17128459
TMC Field Service Midden B.V. 17245111
TMC High Tech Systems B.V. 17215448
TMC Life Sciences B.V. 56333137
TMC Manufacturing Support B.V. 17223725
TMC Mechanical B.V. 17200719
TMC Mechatronics B.V. 17189489
TMC Nanotechnology B.V. 56332432
TMC New Product Introduction B.V. 64654362
TMC Physics B.V. 34173361
TMC Science & Technology MidWest B.V. 17245102
TMC Software 17128457
TMC Technology Oost B.V. 73997382
TMC Test & Integration B.V. 64653544
TMF Group Services II B.V. 34163523
TMF Netherlands B.V. 33126512
TMNS 27249237
Tmprofs B.V. 50349074
TMS Europe B.V. 60203595
TN Europe B.V. 30231850
TNA NL Manufacturing B.V. 56592868
TNT Express Nederland B.V. 33298857
To70 B.V. 27185299
TOA Electronics Europe GmbH 64587738
TODAY B.V. 50386824
Together Detachering B.V. 34180626
To-Increase B.V. 30202447
TOKU-E EU B.V. 08226395
Tokyo Electron Europe Limited - Netherlands Branch 09150195
TOKYO OHKA KOGYO CO., LTD. Europe Branch 82736464
Toll Global Forwarding 34231192
Toloka AI B.V. 82041350
Tolq.com B.V. 27361194
Toltech Solutions B.V. 34223979
Tom B.V. 61666548
Tom Tailor Benelux B.V. 33213574
TomDavid Architecten 70552762
Tommy Hilfiger Europe B.V. 33290078
Tomoegawa Europe B.V. 33175669
TOMS EMEA B.V. 56381441
TomTom Global Content B.V. 16079560
TomTom International B.V. 34076599
TomTom Navigation B.V. 63035669
TomTom Sales B.V. 34236439
TomTom Traffic B.V. 63030764
Ton Venhoeven c.s. Architekten B.V. 34219057
Tony's Factory B.V. 34241705
Tony's Team B.V. 62929178
TOOGETHR B.V. 66724821
ToolsGroup B.V. 17099379
Toolstation Europe B.V. 59599766
TOP Beheer B.V. 22043974
Top Bouwwerken B.V. 24404755
Top Cargo B.V. 65264827
Top Chiropractie B.V. 52334384
Top Group International B.V. 24319943
TOPCHIRO Den Bosch B.V. 82428360
TopChiro Rotterdam B.V. 80913733
TOPCHIRO Weert B.V. 85691399
Topcon Europe Medical B.V. 24380056
Topcon Europe Positioning B.V. 24379990
TOPdesk Nederland B.V. 56849990
TOPIC Embedded Projects B.V. 17218803
Topic Farm Out B.V. 63353962
TOPIC Hardware Development B.V. 17127409
Topic Healthcare Solutions B.V. 67713696
TOPIC Software Development B.V. 17093874
Topicus.com Coöperatief U.A. 59421916
Topicus.Healthcare B.V. 64768147
Topigs Norsvin Research Center 10025744
Topos B.V. 51685566
Toppoint B.V. 05055988
Toray Advanced Composites Netherlands B.V. 06001690
torq.partners B.V. 84789867
Torrgas Projects B.V. 55701442
TOSEC 05014381
Tosoh Europe BV 33145098
TOSS in Holland B.V. 64636755
Total Concept Group B.V. 58604480
Total Design B.V. 33108917
Total Impact Capital Europe B.V. 80784216
Total Resource Solutions B.V. 54575192
Total Solutions Europe B.V. 34160157
TotalEnergies Corbion B.V. 67982913
TotalEnergies EP Nederland B.V. 27075440
TotalEnergies Gas Mobility B.V. 76517918
Totam Seeds B.V. 52527123
Touchdown Aviation B.V. 34249209
TouchTribe B.V. 53736516
Tover B.V. 77596722
TOWA Europe B.V. 58915656
Tower Research Capital Europe B.V. 71179569
Towers Watson Netherlands B.V. 34308104
Toxys B.V. 61077976
Toynamics BeNeLux B.V. 80773974
Toyota Motor Finance (Netherlands) B.V. 33194984
TP ICAP (Europe) S.A. 74720554
TP Industrial Yarns B.V. 32057374
TP Things B.V. 64190242
TP Tuned B.V. 63491478
TP Vision Europe B.V. 53045394
T-Pion B.V. 08155758
TP-LINK Enterprises Netherlands B.V. 63605821
Trabotyx B.V. 78113083
Track Concepts B.V. 50564390
Track32 B.V. 74406833
TrackTik Europe B.V. 72951184
Tract B.V. 91510686
Tractebel Engineering B.V. 27233771
Trade Compliance Europe B.V. 09130113
Trade Plus B.V. 67825281
TradeDoubler B.V. 20100140
Tradesparent B.V. 51307170
Tradeweb EU B.V. 69899355
Tradin Organic Agriculture B.V. 32039960
Traffic Builders B.V. 39075117
Traffic4u B.V. 02071911
Trafigura Beheer B.V. 33236939
Trafigura Services Netherlands B.V. 71666095
TRAJECT Services B.V. 56517467
Transavia Airlines 34069081
Transcor B.V. 27301891
Transfer Pricing Associates BV 34186801
TRANSFERZ B.V. 65145615
TransIP B.V. 24345899
TransitionHERO B.V. 73926132
Transoft Solutions (Europe) B.V. 24327536
Transparent Business Solutions B.V. 78091624
TransPerfect Translations B.V. 34251476
Transpetro International B.V. 53561767
Transplace Europe Holdings B.V. 77320409
Transport & Offshore Services Crew B.V. 24364953
Transworld Oil Computer Centrum B.V. 10022606
Travel Guide With Offline Maps B.V. 64675874
Travel Plaza (Europe) B.V. 33166600
Travelcard B.V. 39037382
Traverse Research B.V. 75250950
Travix Nederland B.V. 20042808
Traxion Consultancy B.V. 32082259
Traxion Nederland B.V. 65609263
Treecon B.V. 63925044
TreeHouse B.V. 24426419
Trella Holding B.V. 73587176
Trelleborg Ridderkerk B.V. 24000404
Tremoot B.V. 85752304
Trendyol B.V. 81107404
Trengo B.V. 72043687
Trento Engineering B.V. 14054927
TRESANTI B.V. 62907905
Trespa International B.V. 24270677
Trésviri Cost Engineering Solutions B.V. 62508741
TRG Global B.V. 60844493
Tribal Music Group B.V. 91041325
Tribe28 contracting B.V. 76549100
Tribocare B.V. 76477150
Triboform Engineering B.V. 61278939
Tribus Specials B.V. 30200217
TRICENTIS NL B.V. 53080556
Tricycle MSS B.V. 66398177
Tri-ennium B.V. 24388667
Tri-ennium Software B.V. 24392473
Triferto B.V. 09126552
Trifork B.V. 34174108
Trig Avionics Europe B.V. 71586474
Triggerise B.V. 62327623
Triglobal B.V. 59464534
Triluxe B.V. 84532580
Trimble Europe B.V. 17035763
Trinamics Nederland B.V. 72036494
Trinomics B.V. 56028016
Trinseo Netherlands B.V. 20162359
Trio Investment B.V. 67084737
Triodos Bank N.V. 30062415
Triodos Investment Management B.V. 30170072
Tripaneer B.V. 61843962
Triple A - Risk Finance B.V. 34251771
Triple IT B.V. 37081955
Triple Jump B.V. 34248256
Triply B.V. 70761892
Triticum Exploitatie B.V. 14066301
Tritium Technologies B.V. 68870795
Triton Navigation B.V. 34217181
Trits B.V. 32136659
Trius Polytechniek B.V. 27257553
TRIUS Projecten B.V. 83019960
Trivago Services B.V. 64011798
Trivident B.V. 57485941
Trivium Packaging B.V. 75308789
Trivium Packaging Netherlands B.V. 38006815
TRM Oncology B.V. 27263407
Tronox International B.V. 67086497
Tronox Investments Netherlands B.V. 56102259
Tronox Pigments (Holland) B.V. 24179173
TropIQ Health Sciences B.V. 54021871
TRS Staffing Solutions B.V. 34073103
True B.V. 34131108
True Legends IT Professionals 64750426
True North Partners 75261286
True Partner Capital Netherlands B.V. 81893434
True Partner Technology Netherlands B.V. 81060440
TrueNoord Services B.V. 67286860
Trueson B.V. 65456912
TRUMPF Nederland B.V. 08090682
Trunkrs B.V. 63279940
TruQu B.V. 54112036
Trust Computer Products 23078603
Trusted Quality NL B.V. 75843900
Trustmoore Netherlands B.V. 34324886
TRUVIQ SYSTEMS B.V. 85160415
Truvity B.V. 64246728
TRW International Holdings B.V. 34319986
Trymax Semiconductor Equipment B.V. 09199226
TSC Leeuwarden B.V. 60384816
TSE Imaging B.V. 32143782
TSG Operations B.V. 27188295
TSH Development B.V. 80949762
TSH Europe B.V. 62790811
TSH Management B.V. 55241247
TSH Netherlands B.V. 61167851
TSMC Europe B.V. 33251385
Tss4U B.V. 17156182
Tsubakimoto Europe B.V. 20070011
T-Systems Nederland B.V. 14042783
TTG Group Holding B.V. 24444662
ttopstart B.V. 34343219
TTY Internet Solutions B.V. 34216777
TTY Management B.V. 50792385
TUI Nederland N.V. 27148888
Tulip Oil Holding B.V. 50297023
Tulsi Indian Restaurant 66938449
Tulsie B.V. 24418824
Tune4solutions B.V. 71703985
Tupy Materials & Components B.V. 76615502
Turbo Blower Service B.V. 24217015
Turbo Systems The Netherlands B.V. 83532064
Turff B.V. 77330870
Turk Havayollari A.O. (Turkish Airlines) 33131663
Turner & Townsend Europe 34130522
Turner Engine Control Solutions B.V. 34223866
Turquoise Global Holdings Europe B.V. 71984062
Tuttnauer Europe B.V. 20071772
TÜV Rheinland Sonovation B.V. 20099797
TUX mobility B.V. 77781031
Tvilight Projects B.V. 28052105
Twente Additive Manufacturing B.V. 73143189
Twente Medical Systems International B.V. 20056730
Twilio Netherlands B.V. 73420514
Twin Sport B.V. 30205502
Twintec Nederland B.V. 11032674
Twin-Tech Engineering B.V. 69802874
Twintos B.V. 66640504
Twitter Netherlands B.V. 56672179
Two Fish B.V. 34216924
TWTG R&D B.V. 60320192
TYC Europe B.V. 34185591
Tyco Building Services Products B.V. 06040292
Tyco Fire and Security Nederland B.V. 24147529
Tyndale Theological Seminary 41202924
Typefi Systems B.V. 53615301
Typotheque B.V. 77393775
Tyrian International B.V. 63613824
Tyromer Europe IP B.V. 80774733
Tyson Foods Europe B.V. 34202469
Tyson Foods Holland B.V. 17146358
Tyson Foods Oosterwolde B.V. 01043629
U.S. Wheat Associates, Inc. 59208929
UAB-Online B.V. 70299226
UArchitects B.V. 17227552
Ubbink Nederland 09036422
Uber B.V. 56317441
Uber International B.V. 55808646
Uber Netherlands B.V. 56193386
Uber Payments B.V. 71201157
Uber Portier B.V. 65851307
uberall B.V. 34289018
UBI GLS B.V. 73790680
Ubisoft B.V. 32069453
UBQ Materials NL B.V. 82534241
UBS Europe SE 66848717
UBsend B.V. 70588724
UCB Pharma B.V. 20049189
U-center B.V. 14100256
UFF African Agri Investments B.V. 62166867
UiPath Netherlands B.V. 71561544
Uitvoeringsinstituut werknemersverzekeringen, Hoofdkantoor UWV 34360247
Uitzendwerk B.V. 68093276
Ukomst B.V. 51236028
UL International (Netherlands) B.V. 09103568
UL TS B.V. 28086600
U-Logs B.V. 84039787
Ulstein Design & Solutions B.V. 24316678
Ultimaker B.V. 56793138
Ultimate Software B.V. 64031829
Ultimo Software Solutions B.V. 08062228
Umbra B.V. 34180896
UMCG Universitair Medisch Centrum Groningen 01169570
Unamic/HCN B.V. 34139814
Unconstrained Robotics B.V. 64165914
Undagrid B.V. 60455861
Under Armour Europe B.V. 34237352
Undeveloped B.V. 61079049
Undutchables Recruitment Agency B.V. 33277208
Unexus B.V. 74840266
UnfoldX B.V. 82008620
UNGA B.V. 34139221
Uni Phoenix B.V. 74566288
Unibail-Rodamco-Westfield N.V. 70898618
Unica Datacenters B.V. 06022065
Unicharm Molnlycke Baby B.V. 02066738
Unicharm Mölnlycke Incontinence B.V. 02066743
Unico Investments B.V. 59050357
Unicon Creation B.V. 08050030
Unicorn Systems NL B.V. 60323108
Unidoro B.V. 53014960
Uniform-Agri B.V. 04029997
Unigas International 24116012
Unilever Europe B.V. 67383033
Unilever Europe Business Center B.V. 29005626
Unilever Foods & Refreshments Global B.V. 24152935
Unilever Innovation Centre Wageningen B.V. 24136290
Unilever IP Holdings B.V. 81003897
Unilever Nederland 24269393
Unilever Nederland Holdings B.V. 24053802
Unimpack B.V. 53014715
Unipat B.V. 27089246
Uniper Benelux N.V. 27028140
UNIQLO EUROPE LTD Dutch Branch 70787077
Unique ID B.V. 75519038
Unique Nederland B.V. 39031551
Unique System B.V. 24332536
Unique Technology Europe B.V. 18054486
uniQure biopharma B.V. 34275365
Unis Group Facilities B.V. 51728737
Unis Group R&D B.V. 01083462
Unispace B.V. 67070809
Unisun Energy B.V. 66682037
Unisys Nederland N.V. 33000201
Unit U Professionals B.V. 76679381
Unit040 Ontwerp B.V. 17196056
UNIT4 Business Software Netherlands B.V. 73574066
Unit4 Group Holding B.V. 82220123
UNIT4 MKB Software B.V. 24309362
United Airlines, Inc. 34115686
United Development (Holland) B.V. 56197004
United Group MC B.V. 65337786
United International Management B.V. 34269697
United Microelectronics (Europe) B.V. 33211073
United Parcel Service Nederland B.V. 34089270
United Petfood Nederland B.V. 17095607
United World College Maastricht 14126392
Unitron InnoTech B.V. 08090157
Unitura B.V. 81088035
Unity Monetary Services B.V. 34239397
Univar Solutions 24134696
Univé Dichtbij Organisatie B.V. 32164165
Universal Africa Lines B.V. 24161749
Universal Electronics B.V. 06067125
Universal International Music B.V. 31018439
Universal Music Group B.V. 81106661
UNIVERSAL Steel Holland B.V. 23057271
Universal Studios International B.V. 33127500
Universe Company Oy 71421130
Universe Im- & Export B.V. 30259368
Universitair Medisch Centrum Utrecht 30244197
Universiteit Leiden 27368929
Universiteit Maastricht 50169181
Universiteit Nyenrode B.V. 30201266
Universiteit Twente 50130536
Universiteit Utrecht 30275924
Universiteit van Amsterdam 34370207
Universiteit van Tilburg 41095855
University Industry Innovation Network B.V. 62128736
Uniview Europe B.V. 63820668
Unlimited Snow Development B.V. 32066628
UNLOQ 55050727
Unovis Asset Management B.V. 75637545
Unquoted Advisory B.V. 84331909
Unsworth & Associates B.V. 34117808
Unusual People B.V. 70658188
U-People B.V. 56696701
Upfield Europe B.V. 63649292
Upfield Nederland B.V. 63645882
Upfield Research and Development B.V. 63650118
Upfield Sourcing Nederland B.V. 63648083
Upinion Netherlands B.V. 51837609
Upjohn Export B.V. 74464493
UPM-Kymmene B.V. 33111674
UPS SCS (Nederland) B.V. 34092797
Upscale Talent B.V. 82470480
Uranium One Coöperatief U.A. 34256224
Urban Gym Group B.V. 73124370
Urban Mobility Systems B.V. 67299008
urban-gro Europe B.V. 84460458
URUS Europe B.V. 02040692
URW Europa B.V. 32078120
User Intelligence Netherlands B.V. 34342277
USG Engineering Professionals B.V. 31047854
Ushio Europe B.V. 33181420
USoft B.V. 32045194
USP Marketing Consultancy B.V. 24243535
UST Global (Netherlands) B.V. 67145434
UT Quality B.V. 24424856
Utilus B.V. 66388406
Utomik Development B.V. 61448672
Utopia Exploitatie B.V. 73572624
Utr8 Holding B.V. 52164527
Utrechtse Zwemclub-Star-Combinatie (U.Z.S.C.) 40479148
Uxus Europe B.V. 34291914
V.B.I. Ontwikkeling B.V. 09052376
V.O.F. Fysiotherapie Konings-Pinxteren 20075621
V.o.f. Van Gulik 68427980
V.S.E. Vehicle Systems Engineering B.V. 33284572
V2Future B.V. 56613466
V518 B.V. 58135324
V8 architects B.V. 65250281
Vaassen Flexible Packaging B.V. 08036742
Vacanceselect Europe B.V. 37073464
VACIS B.V. 66864321
Vaessen-Schoemaker B.V. 38010648
Valcon B B.V. 55582125
Valcon B.V. 32128003
Valcon SEE B.V. 69556008
Vale Holdings B.V. 34387450
Valery Capital B.V. 34311430
Valiantys B.V. 67943578
Vallei Accountants Audit B.V. 32126939
Valmet B.V. 62681532
Valspar b.v. 39033291
Valtech B.V. 24300177
Valto B.V. 57048789
ValueBlue B.V. 51910551
ValueMetrics B.V. 68082088
Valx B.V. 17240011
Valyuu B.V. 78352452
VAM WaterTech 22048246
VAMED Nederland B.V. 32097935
Van Aaken Automatisering B.V. 16087818
Van Aarsen Machinefabriek B.V. 13011306
Van Amerongen CA Technology B.V. 11004608
Van Amersfoort Racing B.V. 63685124
Van Ameyde International B.V. 27097368
Van Ameyde Marine B.V. 24113580
van Asten Doomen Architecten BNA 18077864
Van Bakel Personeelsdiensten B.V. 17185340
Van Banen B.V. 17265810
Van Beek Ingenieurs B.V. 09050918
Van Berge Henegouwen Installaties B.V. 28065487
Van Bergen Kolpa Architecten 24305522
Van Berkel en Bos U.N. Studio B.V. 33247112
Van Berkel Logistics B.V. 17187159
van Dal Mannenmode B.V. 18081302
Van Dalfsen Beheer B.V. 05038170
Van Dam Machine Europe B.V. 30084605
Van den Bos Flowerbulbs B.V. 27216989
Van den Bosch Company Services B.V. 33209507
Van der Hoeven Horticultural Projects B.V. 27217083
Van der Lee Engineering B.V. 76068951
Van der Leun Installatiebouw P2 B.V. 24437396
Van der Wal 2.0 B.V. 67810098
Van Deudekom Plastics B.V. 33236877
Van Doorn Container Parts B.V. 24396401
Van Doorne N.V. 34199342
Van Eck Trailers B.V. 74491768
Van Eeghen Functional Ingredients B.V. 33267274
Van Gogh Museum, Stichting 41213987
Van Halteren Metaal B.V. 31017694
Van Halteren Technologies Boxtel B.V. 16057251
Van Hattem Infratech Uitzendbureau B.V. 24310107
Van Hessen Holding B.V. 68089880
Van Iperen International B.V. 50944967
Van Koert Chiropractic Care v.o.f. 58925309
Van Lanschot Kempen Wealth Management N.V. 16038212
Van Leeuwen Buizen Groep B.V. 23038035
Van Nelle Tabak Nederland B.V. 33302272
Van Noort Gassler & Co Rotterdam B.V. 59216379
Van Oers Snacks B.V. 16065478
Van Ommeren Architecten B.V. 84385758
Van Oord Personeels B.V. 11052639
Van Oossanen Naval Architects B.V. 53911547
Van Os Medical B.V. 20143376
Van Putten Instruments B.V. 27171587
Van Ree Accountants West B.V. 64599892
Van Rees Group B.V. 51461579
Van Remmen UV Techniek B.V. 38024969
Van Rossum Raadgevende Ingenieurs B.V. 34147396
Van Storm B.V. 70929238
Van Storm Projects B.V. 77331087
Van Vredenburghweg B.V. 30271417
Van Wijnen Components B.V. 72236299
Van Wijnen Engineering Dordrecht B.V. 23044201
Van Winkoop Spuiterij B.V. 08141454
Van Zanten Breeding B.V. 28020223
VANAN B.V. 81561768
Vandapac B.V. 71512799
Vandebron Energie B.V. 59394218
Vanderlande Industries B.V. 16017956
VanderSat B.V. 63628120
Vandervelde Protection B.V. 27111057
VanEck Asset Management B.V. 34314095
Vaneigens B.V. 68483198
Vanenburg Software B.V. 08202859
Vantage Netherlands B.V. 72685646
Vantive B.V. 90778049
vanWengerden 59561289
Vargonen B.V. 34354650
Varian Medical Systems Nederland B.V. 30100753
Varias B.V. 75671859
Varitex B.V. 34110032
VarmX B.V. 65920112
Varo Energy B.V. 59297247
Varo Energy Netherlands B.V. 18114129
Varpro Marketing B.V. 24278018
Varrlyn B.V. 34387344
Vartion B.V. 72248408
Varuna Marine Services B.V. 77988728
Varuna Sentinels B.V. 78008867
Vasco Consult B.V. 69127697
VASS Nederland B.V. 73401218
Vastint Hospitality B.V. 54360722
Vatbox B.V. 68523289
Vattenfall N.V. 33292246
Vatworkx B.V. 68897634
Vaxxinova International B.V. 64789195
Vayapay B.V. 83774947
VB Risk Advisory B.V. 70448337
VB-Airsuspension B.V. 09151791
VBR Services B.V. 09123253
VC4 B.V. 37144436
VC4Africa B.V. 53103769
VCD Business Solutions B.V. 02034284
VCKG Holding B.V. 61876976
VCSW B.V. 52216721
VCTS 3 B.V. 62816829
VCTS B.V. 55794157
VDL Bus & Coach B.V. 17064837
VDL Enabling Technologies Group Almelo B.V. 02041611
VDL Enabling Technologies Group Eindhoven B.V. 17088583
VDL Enabling Transport Solutions B.V. 63766337
VDL ETG Precision B.V. 12046172
VDL ETG Projects B.V. 71240918
VDL ETG Technology & Development B.V. 20026006
VDL Industrial Modules B.V. 22034728
VDL Konings B.V. 13018590
VDL Steelweld B.V. 20079367
VDR Fashion Group B.V. 61051829
VE Staal B.V. 54609208
Vecima Technology B.V. 71538887
Veco B.V. 08007802
Vecon Consultancy B.V. 90420578
Vecos Europe B.V. 17084983
Vectioneer B.V. 60374578
VectorY B.V. 78702593
Veeam Software B.V. 67514162
Veegeo B.V. 70305714
Veerkracht Sloop B.V. 67639542
Vegger B.V. 78071534
Vehant Technologies B.V. 77001931
Vekamaf Services B.V. 24186955
Vekoma Rides Engineering B.V. 12045769
Velocity Capital B.V. 32071954
Velocity Electronics 59685131
Velocity Fund Management B.V. 72751894
Velocity Global B.V. 72814209
Veluwe Mondzorg B.V. 08209891
Venco Nederland B.V. 51132710
Veneficus B.V. 51913615
Vente-Privee.com IT B.V. 66047331
Venti Capital B.V. 62648586
Ventilex B.V. 08043003
Ventolines B.V. 32128663
Ventura Systems C.V. 71056386
Venture Group B.V. 08167024
Venture IQ B.V. 63459043
VentureBuilders B.V. 54597862
VenturesOne B.V. 27142237
Venza Group B.V. 69125619
Veolia Water Technologies Techno Center Netherlands B.V. 14624792
VEON Amsterdam B.V. 34378904
VEON Central Procurement B.V. 68691467
VEON Holdings B.V. 34345993
VEON Ltd. 34374835
VEON Wholesale Services B.V. 54167000
Verasonics B.V. 74778633
Verathon Medical Europe B.V. 30127415
Verbruggen Palletizing Solutions B.V. 57373884
Verder Accountants B.V. 60967803
Verder International B.V. 30204158
Verder Liquids B.V. 30024315
Verenigde Pinkster- en Evangeliegemeenten 32146736
Vereniging Christelijk Voortgezet Onderwijs Rotterdam en omstreken 40342087
Vereniging Deltametropool 27187127
Vereniging Het 's-Gravenhaags Christelijk Gymnasium Sorghvliet 40408702
Vereniging voor Energie, Milieu en Water 30147022
Verheijen-Smeets Architecten B.V. 12035194
Verifone Payments B.V. 34246766
Verimatrix Amsterdam B.V. 34392050
Veritas Marine Inspections 76049493
Veritas Petroleum Services B.V. 58848754
Veriteer B.V. 75284677
Verizon Nederland B.V. 34199467
Verkerk Groep B.V. 68740883
Verloning.nl B.V. 51683245
Vermaat Servicekantoor B.V. 30131700
Vermeer International B.V. 22022618
Vermeer Manufacturing International Goes B.V. 71935347
Vermilion Energy Netherlands B.V. 34201179
Verra Mobility B.V 74026240
Versatec Energy B.V. 30125398
Versum Materials Netherlands B.V. 65849620
Versuni Group B.V. 81949154
Versuni Holding B.V. 77810716
Versuni Netherlands B.V. 78095549
Vertico B.V. 82332010
VertiDrive B.V. 24448205
Vertigo Studios B.V. 24446448
Vertigo Technologies 68666640
Verus Pharma B.V. 61325813
Verwater Group B.V. 24254446
Vesconite Bearings B.V. 69952795
Vesper B.V. 72497254
Vesta Terminals B.V. 53728726
Vestas Benelux B.V. 30151792
Veth Propulsion B.V. 23071521
Veylinx B.V. 64818322
VGI-Willems RVS Machinebouw B.V. 17070337
VHI Koudetechniek B.V. 16054913
VHP Security Paper B.V. 08042063
VI Technologies B.V. 63846683
ViaEurope B.V. 64860817
Vialis B.V. 34117661
Viaplay Group Netherlands B.V. 84541067
ViaSat Netherlands B.V. 66419956
Viaservice B.V. 27168771
ViaVac Vacuum Lifting 30130509
ViaVan Technologies B.V. 69169969
Viaware B.V. 57830037
Vibe Group Contracts B.V. 64057569
Vibes Technology B.V. 65463838
Vibrantz Color Solutions Europe B.V. 14055742
Vicarious Perception Technologies BV 34151114
Vice Benelux B.V. 34244797
ViCentra B.V. 57237662
ViCentra Manufacturing B.V. 68604084
Vici B.V. 20094288
VICO Therapeutics B.V. 75857448
Vicoma Rotterdam B.V. 24146781
Victor Holland B.V. 61525502
Victoria Amsterdam Hotel Operator B.V. 33245263
Victory Equestrian Sport B.V. 20053865
Victron Energy B.V. 39059013
Victron Solutions B.V. 39074846
Videojet Technologies B.V. 23081171
VieCuri Medisch Centrum voor Noord-Limburg 41063674
Vierkant Business B.V. 20104334
ViewSonic Europe Limited 68037228
ViiV Healthcare B.V. 30269460
Vijverberg Management Consultants B.V. 24199609
Viking Life-Saving Equipment B.V. 23043879
Viking Office Europe B.V. 12066592
Viking Office International B.V. 12066591
Viktor & Rolf B.V. 34128921
Villa Parmentier B.V. 27367657
Villares Metals International B.V. 23034749
VIM B.V. 56279027
VIM Group Brand Implementation B.V. 59111941
VIMEC 17075873
VIMN Netherlands B.V. 33255367
Vinmar International B.V. 24281570
VINNO Technology NL B.V. 80804810
Vinted B.V. 64193632
Vintura B.V. 30142240
Vinturas B.V. 74313460
VION Food Nederland B.V. 16078870
VIRO Arnhem B.V. 06090013
VIRO Echt B.V. 06089929
VIRO Hengelo B.V. 06065592
VIRO Oss B.V. 17107905
VIRO Vlaardingen B.V. 08167810
ViroClinics Biosciences B.V. 24462693
Virology Education B.V. 30171841
VIRTU SECURE WEBSERVICES B.V. 06092246
Virtuagym B.V. 34296133
Virtual Forge Benelux B.V. 71746749
Virtual Sciences Solutions B.V. 30156697
Virtual Vaults Nederland B.V. 61213985
Virtusa International, B.V. 34295390
Visa Europe (Netherlands) B.V. 34304949
Visa Service Desk Beheer B.V. 74421174
Viscon Plant Technology B.V. 23054213
Vish Psychiatrische Praktijk 59020776
ViSight B.V. 74924567
VisionBI B.V. 60893125
VisionLabs B.V. 69469830
Visionnav Robotics Europe B.V. 87261928
Visionplanner B.V. 30136344
VisionWillow B.V. 82025096
Visiopharm NL B.V. 82176779
Visma Connect 30217488
Visma Idella B.V. 39048695
Visma Raet B.V. 32097068
Visma Youserve B.V. 75348799
Visscher Caravelle B.V. 05050626
Visser & Smit Hanab Installatie B.V. 23079181
Visser & Visser Audit en Assurance B.V. 24399626
Visser Projectservice B.V. 04058684
Vistaprint B.V. 12051083
Vistra Corporate Services B.V. 20061881
Vistra Employment (Netherlands) B.V. 67109365
Vistra NC B.V. 33191144
VisualFabriq Revenue Management B.V. 57087156
VISUfarma B.V. 66220912
VitalFluid B.V. 61141208
VitalHealth Software B.V. 62296175
VitalHealth Software Holding B.V. 09156850
VitalProjects B.V. 62553429
Vitens N.V. 05069581
Viterra B.V. 24138640
Vitestro B.V. 69461708
Vitol Netherlands Coöperatief U.A. 71845178
Vitol SA Rotterdam Branch 24170687
Vitreq B.V. 60972084
VitroScan B.V. 66882907
Vivaltes B.V. 67342434
Vivar Ship Services B.V. 71929207
Vivera B.V. 61063827
Vivici B.V. 88737837
Vivid Money B.V. 78219159
Vivienne Court Trading Pty Ltd 74128256
Vivo Energy Investments B.V. 52500543
Vivo Energy Morocco Holdings B.V. 52987965
Vivo Energy Supply B.V. 73836257
Vivo Energy Uganda Holdings B.V. 53690923
Vivotek Netherlands B.V. 56064055
VL Flex B.V. 59262036
Vlastuin CDI B.V. 32171669
VleugelAutomation B.V. 74535137
Vlisco Netherlands B.V. 50751492
VLIT SERVICES B.V. 55854877
Vloto B.V. 67630367
VLUGP 34348954
VMI Holland B.V. 08013145
VMR Promotion B.V. 64766659
VMware Netherlands B.V. 30241275
VMX Architects B.V. 34330745
VNG International B.V. 27195046
VOC-Consultancy B.V. 30237444
Vodafone Libertel B.V. 14052264
VodafoneZiggo Employment B.V. 52444511
Voeg Snel B.V. 66281067
voestalpine Automotive Components Bunschoten B.V. 31010568
Voetbalzone B.V. 09169860
Vogel's Products B.V. 17055312
VoipZeker B.V. 54462444
Volker Energy Solutions B.V. 62280716
Volker Wessels Telecom B.V. 24321042
Volksbank N.V. 16062338
Volkswagen International Finance N.V. 33148825
Volkswagen Pon Financial Services B.V. 20073305
Voltea B.V. 24332338
Voltiq B.V. 57500843
Volvo Car Nederland B.V. 14051974
Volvo Construction Equipment B.V. 29046290
Volvo Group The Netherlands B.V. 29034670
Vonk EUA B.V. 66831180
VONQ B.V. 24402216
Voodoo Netherlands B.V. 74174428
Voorhealth B.V. 59886110
Voormedia B.V. 27251772
Voort B.V. 30145906
Voortman Sales & Engineering B.V. 61589993
Vopak Global IT B.V. 24146892
Vopak LNG Holding B.V. 24393004
Vormats B.V. 71626913
Vos Investments Beheer B.V. 53297318
Vos Prodect Innovations B.V. 67684831
Voskamp Aluminium B.V. 06063865
Vosta LMG B.V. 33274940
VOVB en Partners B.V. 30190706
Voxius Lease a Lawyer B.V. 24305266
VPK Packaging B.V. 18132296
VR European Holdings B.V. 33260952
VRAIFUTURE B.V. 71971114
VREMAC Cylinders 08044397
Vriesoord B.V. 16051576
Vripack Design B.V. 01035286
VROEGH Design B.V. 75150816
Vroom Consultancy B.V. 33271613
Vroon B.V. 21001755
VRP Consulting B.V. 73366188
Vruchtvlees B.V. 68437978
Vrumona B.V. 30024744
VS&T Valves B.V. 71943668
V-Silicon Netherlands B.V. 71667903
VSL B.V. 27228703
vSmart B.V. 57957851
VSParticle B.V. 65630688
VST Europe B.V. 56337124
VSTEP B.V. 24390114
VTC Europe B.V. 68114710
VTEC Lasers & Sensors Ltd. 53020057
V-Tron B.V. 08159110
VTTI B.V. 24404761
VTTI Terminal Support Services B.V. 58165533
Vuicon Engineering B.V. 24382216
Vuyk Engineering Rotterdam B.V. 24137027
VW Consultancy B.V. 82609217
VWR International B.V. 04038098
VX Company IT Services B.V. 32059693
Vye Consulting B.V. 52451038
Vynova Beek B.V. 20058947
Vysus Netherlands B.V. 80687725
W&O Personeels-B.V. 85574546
W.B. Stables 01058396
W.digital B.V. 65028589
W.E. Engineering B.V. 08064318
W.F. Westermann & Co. B.V. 33001298
W.P. Carey & Co. B.V. 34304842
W.P. van Acker B.V. 33066198
W.R. Fibers B.V. 57661065
Waalstroom Netwerk Notarissen 30253130
Waard Verzekeringen B.V. 36047736
Wabco Automotive B.V. 24126110
Wacker Biotech B.V. 34126525
Wacker Neuson B.V. 31031861
WAES Brainport B.V. 63050234
Wageningen Universiteit/ Wageningen University 09215846
Wakulimarket B.V. 69148295
Waldom Electronics EMEA B.V. 50430823
Walking The Talk Holding Coöperatie U.A. 51142015
Wallvision B.V. 55448879
Walraven Europe B.V. 72552875
Walsin Technology Europe B.V. 85044938
Walter Blom Plants B.V. 27378800
Walters People B.V. 33300326
Wanders Wonders B.V. 33271622
Wansheng Europe B.V. 63302810
Wanzo (Europe) B.V. 59825227
Warburg Pincus B.V. 34253650
Warner Bros. Entertainment Nederland B.V. 33042612
WarnerMedia Amsterdam B.V. 34328040
Warp Industries B.V. 68335458
Warpnet B.V. 55115446
Wartenbergh Engineering Bureau B.V. 17191324
Wärtsilä Netherlands 05047750
Wassenburg Medical B.V. 11017159
Waste Paper Trade C.V. 02331342
WatchGuard Technologies B.V. 27319362
WaterBear Network B.V. 73151793
Waterland Health B.V. 82797609
Waterland Private Equity Investments B.V. 32074547
Waterline Equipment 78458005
Waters Chromatography B.V. 20073836
Waterschap De Dommel 17277734
Waterstudio.nl B.V. 34188681
Waterwatch Projects B.V. 62320211
WaterWipes B.V. 70780005
Watts EMEA Holding B.V. 59437308
Wattson Power B.V. 66171458
Wave Corporate Finance B.V. 68049528
Wavemaker B.V. 33228408
Waves Group Consultancy B.V. 76263495
Wavin Diensten B.V. 05025333
Waypoint Port Services B.V. 61208760
WCC Development B.V. 30215767
WCTS B.V. 56706340
WDJArchitecten B.V. 24291095
WE ARE PI B.V. 51971186
We4Sea B.V. 65476417
Weagree B.V. 34315268
Wearable Works Of Art B.V. 71535624
WeAreReasonablePeople B.V. 54105706
Weather Impact B.V. 62139738
Weatherford Netherlands B.V. 34231980
Weathernews Benelux B.V. 32073686
Weaviate B.V. 75231824
WEB HW Projects B.V. 90668413
Web Power B.V. 09103500
WEB SW Projects B.V. 90668375
WEBB Traders B.V. 37156109
Webbers International B.V. 27175278
Webbouwers.com B.V. 70750300
Webfleet Solutions Sales B.V. 60077972
Webhelp Nederland B.V. 27117788
WebinarGeek B.V. 68420765
WebMD Netherlands B.V. 51463466
Webs Inbound B.V. 14102692
WebshopinChina.com B.V. 68846118
Webzilla B.V. 08152605
WeChat Pay Europe B.V. 72082860
Wecountancy Expat Services B.V. 75641488
WeekCal B.V. 57145318
Weener Plastics Group B.V. 63433982
Weening Strafrechtadvocaten 54060036
Wefabricate HR B.V. 86869930
WE-Force B.V. 57124663
Weg Benelux S.A. 08107582
Wegochem Europe B.V. 34317623
Wehkamp Retail Group B.V. 27109571
Weidema van Tol 34145597
Weir Minerals Netherlands B.V. 12032525
Well Engineering Partners (WEP) B.V. 04061243
Well Guidance B.V. 71541535
Wella Netherlands B.V. 80141374
Wellinq Medical B.V. 55418511
Wellknit International B.V. 63479540
Wellman Recycling 09066911
Wellness Innovations B.V. 59889861
WellPerform B.V. 85316202
Welo Post B.V. 74494112
Welocate B.V. 64004147
Wenneker.TV B.V. 34323979
WePayPeople B.V. 34292836
WePayPeople Backoffice Services B.V. 64996662
WePayPeople Verloningen B.V. 59291540
WerkGroep NL Contracting B.V. 24194837
Werkorganisatie HLT Samen 67674712
Werkspot B.V. 18079951
Wessanen Nederland Holding B.V. 33163731
West 8 urban design & landscape architecture B.V. 24246438
West Consulting B.V. 27223525
Westcon Group European Operations Netherlands Branch 30221053
WestFlex Services B.V. 24389241
Westfort Vleesproducten B.V. 30182235
Westlake Epoxy B.V. 24294676
Westmill Foods Europe B.V. 27131098
Westo Prefab Betonsystemen B.V. 04037246
Westport Fuel Systems Netherlands B.V. 17058344
Wetensch. Onderzoek Verkeersveiligheid, Stg. SWOV 41151387
Wetransfer B.V. 34380998
WETRAVEL B.V. 70669783
WeVestr Coöperatie U.A. 77192516
WeWork Companies (International) B.V. 61501220
WeWork Netherlands B.V. 61505439
WEX Europe Services B.V. 59956550
Wexford Finance B.V. 27124941
WF Consultancy B.V. 83046356
Whale Cloud Technology Netherlands B.V. 63774801
Whiffle B.V. 62549987
WHILL Europe B.V. 72465700
Whirlpool Nederland B.V. 20042061
Whispp B.V. 78082056
Whitaker-Taylor Netherlands B.V. 66255163
White Lines Holdings B.V. 67307906
White Lioness technologies B.V. 67723179
White Oak B.V. 68606176
White Space Energy B.V. 73765341
WhiteHats B.V. 59362723
Whoppah B.V. 71938206
Widget Brain B.V. 63463725
Wieden & Kennedy Amsterdam B.V. 52337626
Wijngaarde bv 34233235
Wijnja Groep B.V. 72887656
Wijnne & Barends' Cargadoors- en Agentuurkantoren B.V. 02300483
Wikkelhouse B.V. 67520480
Wildflower B.V. 86090437
Wilgenhaege Innovations B.V. 60836881
Wilhelmsen Ahrenkiel Ship Management B.V. 69545200
Willamette Valley Company B.V. 68100876
Wilmar Europe Holdings B.V. 24439170
Wilmar Europe Trading B.V. 24453143
Wilshire Associates Europe B.V. 33260953
Winc Academy B.V. 73031178
Winclove B.V. 33203777
Windcat Workboats International B.V. 84209070
Winteb B.V. 56801068
Wintershall Dea Carbon Management Solutions B.V. 86796917
Wintershall Dea Global Support B.V. 27079455
Wintershall Noordzee B.V. 27100034
Winthrop Technologies Netherlands N.V. 66551102
Wipro Limited 34184353
Wisdom Lines Europe B.V. 76508285
WiseGuys Internet B.V. 60986557
Wispex Transit NL B.V. 27263954
Witcom Engineering Plastics B.V. 32101298
Withlocals B.V. 58173382
Wittenborg University of Applied Sciences B.V. 08090958
Witteveen+Bos 38020751
Wittur B.V. 39055241
WizeNoze Benelux B.V. 78278341
WLT Netherlands B.V. 30231746
WMC Energy 65173821
WNL Staal B.V. 24304251
WOK Het Oosten Oriëntaal restaurant & partycatering 31036418
Wolf & Cherry 62400517
Wolf Dikken Adviseurs 27155328
Wolf Steel Europe B.V. 51509970
Wolfpack Agency B.V. 69950121
Wolfpack DCS B.V. 76928756
Wolters Kluwer Financial Services Netherlands B.V. 24250145
Wolters Kluwer Global Business Services B.V. 33181756
Wolters Kluwer N.V. 33202517
Wolters Kluwer Nederland B.V. 38013226
Wolters Kluwer TAA Europe Cloud Strategy & Operations C.V. 65956583
Wolters Kluwer Tax and Accounting Nederland B.V. 30173996
Wolters Kluwer Tax and Accounting Technology B.V. 52323072
Wolters Kluwer Technology B.V. 38014719
Wolverine Europe B.V. 34125356
WOMO Architects B.V. 71284443
Womy equipment supply B.V. 24277193
Wonderflow B.V. 60436050
Wonderkind Technologies B.V. 63255359
Wonderland Industry 58179895
Woningstichting Eigen Haard 33006516
Wonjin Europe B.V. 34209692
Wood Group UK Limited - The Netherlands Branch 86412086
Wood Holding Group B.V. 34113574
Woodpacker Trading B.V. 67449638
WoodWing Software B.V. 34134682
Woodwork Amsterdam B.V. 54901812
Woonwerk Architecten Rotterdam B.V. 56837968
WOOV-IT B.V. 69646082
Workday B.V. 53679660
Workersbee Energy B.V. 87226316
WorkFloor B.V. 62047140
WorkFlowWise B.V. 24172107
Workiva Netherlands B.V. 58856609
Works B.V. 55808379
WORKS B.V. 67265502
Workshop Holland B.V. 64597911
Workstreampeople B.V. 32129927
Workwize B.V. 81053223
World Asia Logistics B.V. 34117104
World Business Council for Sustainable Development 85613606
World Fair Trade Organization 40536675
World First Netherlands B.V. 72715898
World Freight Logistics B.V. 24335571
World Marrow Donor Association 40448326
Worldline Digital Commerce 34140462
Worldline N.V. 81217587
Worldpay B.V. 60494344
WorldPay Limited 51838133
WorldStartupFactory B.V. 63623455
Worley Nederland B.V. 24301248
Worth IT Webdevelopment B.V. 27248299
Wrangu B.V. 66214122
WRI Europe Stichting 65379446
Wright Brothers Flight Technologies Netherlands B.V. 70311005
Wrist-Klevenberg Ship Supply NL B.V. 24109658
WS Architects B.V. 74834258
WSG Industrial Services B.V. 04084042
WSK Medical B.V. 71216529
WSM Engineering 13025024
WSP Nederland B.V. 20045963
WTN B.V. 59392835
WTS Energy Holding B.V. 08087968
WTS Energy Services B.V. 51985810
Wunderman Thompson Amsterdam VOF 34269916
Wunderman Thompson Commerce B.V. 32092788
Wunderman Thompson Technology B.V. 34132108
wUrck architectuur stedenbouw landschap B.V. 65676890
Wurth Finance International B.V. 16077661
Wuunder Nederland B.V. 65054253
WWT Netherlands B.V. 54053676
Wypoon Technologies B.V. 74007807
X17 Group B.V. 78644739
X5 Retail Group N.V. 33143036
Xces B.V. 06082091
XD Connects B.V. 27115697
Xeamos B.V. 68069464
Xebia Data B.V. 58474447
Xebia Nederland B.V. 32102575
XebiaLabs B.V. 32154286
Xeelas B.V. 66430437
Xelion B.V. 27228063
Xella Cellenbeton Nederland B.V. 11006169
Xeltis B.V. 17108431
Xelvin Zuid B.V. 12066229
XEMC Darwind B.V. 24468790
Xenikos B.V. 09206362
Xenon Arc EU B.V. 53330773
Xentral ERP Software B.V. 83406867
X-Flow B.V. 06050907
Xiamen Airlines Amsterdam Office 63555328
Xiaomi Technology Netherlands B.V. 72954914
Xiao's Import & Export B.V. 75138832
Xillio Labs B.V. 62045326
Ximedes B.V. 59479477
Ximius B.V. 76350800
Xinaps B.V. 63458926
Xinhuanet Europe B.V. 62745166
XIP B.V. 66101190
Xite Networks Netherlands B.V. 64027872
XL Catlin Services SE, Netherlands Branch 66936519
Xlab Cloud Services B.V. 30158924
Xlence Renovatie B.V. 89771613
Xomnia B.V. 57245886
XOsight B.V. 74846108
XPAR Vision B.V. 33255722
XPark B.V. i.o. 82554935
XPeng European Holding B.V. 81736061
Xperit Solutions B.V. 51109220
Xpol B.V. 27193401
Xprtise B.V. 61250473
XR Trading EU B.V. 72559195
XS Investments B.V. 27292773
Xsens Holding B.V. 08088230
X-Systems B.V. 65106296
Xternal Consultancy B.V. 27380257
XVIVO B.V. 01135421
XVR Simulation B.V. 09110539
XWITS B.V. 33252019
XXImo Financial Services B.V. 84501901
XXImo Holding B.V. 27264588
xxllnc Zaakgericht B.V. 51902672
XYZprinting Netherlands B.V. 59581476
YA Works B.V. 34314368
YaBand Telecom B.V. 56197977
Yacht B.V. 62880942
Yacht NL B.V. 33247719
Yaghma B.V. 84842857
Yakult Europe B.V. 33278683
Yama Products B.V. 30040105
Yamada Europe B.V. 06053717
Yamaha Motor Europe N.V. 34084613
Yamasa Europe B.V. 64525961
Yamato Transport Europe B.V. 24172596
Yang Ming (Netherlands) B.V. 24355853
Yanmar B.V. 86915401
Yanmar Europe B.V. 39064873
Yapi Kredi Bank Nederland N.V. 33278349
YAPIARTI B.V. 68487711
Yara Nederland B.V. 21015964
Yara Sluiskil B.V. 21001824
Yara Vlaardingen B.V. 22049559
Yardi Systems B.V. 34198925
Yash Technologies B.V. 57269904
Yaskawa Benelux B.V. 20087925
YC Amsterdam B.V. 34299379
YCP Solidiance International B.V. 73816973
YDATALYTICS Netherlands B.V. 62593811
Yellow Step Solar B.V. 51358360
Yellowbrick B.V. 51509458
Yellowbrick International B.V. 61575372
Yellowstone Contract Management B.V. 17214486
Yellowstone Managed Services B.V. 13042315
Yellowtail B.V. 34186479
Yellowtail Control Solutions B.V. 75464861
Yenlo Nederland B.V. 61417025
Yep Ads B.V. 62360329
Yeply Netherlands B.V. 84039841
YER Engineering B.V. 61786535
YER Professionals B.V. 53573854
Yesform Co.,Ltd. 69756163
YETI Europe B.V. 82237980
YHUI B.V. 50134671
Yildirim Asset Management Holding B.V. 16059530
Yildirim International Management Services B.V. 60970812
Yili Innovation Center Europe B.V. 59903562
Yinson Boronia Production B.V. 74100815
Yinson Production (The Netherlands) B.V. 88586340
Yiteng Agricultural Science and Technology B.V. 70167311
YiTT B.V. 84699477
Ynvolve B.V. 09164735
Yoast B.V. 55404367
Yobbers B.V. 68479441
Yokogawa Europe B.V. 31024364
Yokogawa Europe Solutions B.V. 33241208
Yokogawa Process Analyzers Europe B.V. 33179023
Yokoy (Netherlands) B.V. 84480742
Yondr Netherlands B.V. 73356255
Yong Da B.V. 53146328
Yore B.V. 58010041
Yorteam B.V. 52208702
Yoshion Europe B.V. 73769932
Young Colfield B.V. 24361465
Young Financials B.V. 34227502
Young Living Europe B.V. 73123404
YoungCapital B.V. 28087078
YoungCapital Flex B.V. 34199422
YoungCapital International B.V. 34330199
YoungCapital Professionals Talent Development B.V. 61267317
Youngcapital Staff B.V. 59659653
Your Majesty 52030725
YourCampus B.V. 81844646
Your-Career B.V. 64784541
Yource B.V. 52683702
YourFlow B.V. 69952957
Youvia B.V. 27198207
Youwe Commerce B.V. 51792737
Youwe Online B.V. 34126832
YP Your Partner B.V. 01084429
Yu Steenwijk Holding B.V. 53532139
YUCONVR B.V. 89935314
Yukiguni Maitake Netherlands Holdings B.V. 91759544
YUMEMI B.V. 74783211
Yumen Bionics B.V. 67172016
YumiFresh B.V. 78336767
Yunex Traffic B.V. 82015694
YunExpress Europe B.V. 78487811
YunExpress Supply Chain Solution B.V. 78487633
Yusen Logistics (Benelux) B.V. 24157614
Yusen Logistics (Europe) B.V. 33234439
Yxion B.V. 27247621
Zaffra B.V. 92040985
Zafin Labs AG 70868468
Zalando Logistics Operations Netherlands B.V. 72853891
Zalen Pakhuis de Zwijger B.V. 34231791
Zanders B.V. 30112147
Zandgroup AB 76701158
Zara Holding B.V. 20080272
ZARGAR 61416800
Zasco B.V. 24192352
ZEASN Europe B.V. 67296610
Zebra Technologies B.V. 01106766
Zeeland Refinery N.V. 22020666
Zeelandia H.J. Doeleman B.V. 22009211
Zeelandia Investments Holding B.V. 64545415
ZEEMAN textielSupers B.V. 28034863
ZEF B.V. 69128588
Zego B.V. 78746930
Zehnder Group Zwolle B.V. 05022293
ZEHUA Tower Services B.V. 63404338
Zelfstroom B.V. 60238828
Zelus Sport B.V. 77380150
Zematra B.V. 24259229
Zen Home Rentals 70379904
ZEN Software B.V. 73422614
Zencargo NL B.V. 83868321
Zener Maritime Solutions B.V. 63420228
ZeniMax Benelux B.V. 50908782
Zenith Energy Amsterdam Terminal B.V. 64731820
Zenmo GGZ B.V. 91974313
Zensar Information Technologies B.V. 77999940
Zensar Technologies IM B.V. 09079723
Zephyr Services B.V. 77904273
zepp.solutions B.V. 68331401
Zerocopter B.V. 63716437
Zerotrillion B.V. 72876700
Zertic B.V. 17182921
Zest B.V. 56561105
ZESTIOT TECHNOLOGIES B.V. 90742028
Zeta Alpha Vector B.V. 74985515
Zetadec B.V. 52256146
ZETES B.V. 17073654
Zeton B.V. 06054827
ZettaScale Technology B.V 53357442
Zeustrak B.V. 72491833
ZF Services Nederland B.V. 27136592
Zhonghongjian (Holland) B.V. 34348120
ZIEATECH B.V. 73292036
ZIEMANN Cashservice Holding NL B.V. 85804703
Ziggo B.V. 37026706
Ziggo Services Employment B.V. 34118291
Zilverline B.V. 34377452
Zimmer Biomet Nederland B.V. 31041140
ZIRA B.V. 82692580
ZiuZ Research B.V. 53663438
ZIVVER Holding B.V. 62937057
ZJA B.V. 30108316
ZM Media B.V. 75668475
ZNAPZ B.V. 52889300
ZoBio B.V. 28103137
Zoho Corporation B.V. 63503387
Zoku International B.V. 60864648
ZOLA Electric Netherlands B.V. 67908543
Zoll International Holding B.V. 31044345
Zon & Zo - ERD B.V. 80305342
Zon Impex Trading B.V. 59298464
Zoncoalitie Exploitatie B.V. 68802722
Zonel Energy Systems B.V. 53539877
Zones Urbaines Sensibles Public B.V. 24323710
Zonnepanelendelen B.V. 56170319
Zonnepark Services Nederland B.V. 78462363
Zonnestroom Nederland B.V. 68548745
Zoofy B.V. 63693771
Zoom-BIM Solutions B.V. 33296884
ZooStation B.V. 63536846
Zoover Media B.V. 08091035
ZorgDomein Nederland B.V. 34142150
Zorgfactory B.V. 04061562
ZorgXchange B.V. 74508008
ZP Europe B.V. 34216087
ZPMC Netherlands B.V. 55834043
Zscaler Netherlands B.V. 67202829
ZTE Coöperatief U.A. 27356603
ZTE Netherlands B.V. 27280641
Zurich Insurance Europe AG 27293233
ZV Control & Finance B.V. 81608195
ZVC Netherlands B.V. 72895977
Zycus Infotech Netherlands B.V. 71493166
ZyLAB Technologies B.V. 34284277
ZyXel Communications B.V. 34261162